Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mzsf


mzsf
csendes tag

Nincs töltő? Nem baj. Műanyag hátlap? Még ez is elmehet. Árban viszont ezt lehessen látni!!! Így erősen átbaszás érzése van az embenek.

(#52) aujjobba válasza Schuler888 (#47) üzenetére


aujjobba
addikt

Munkaeszkoz?
Milyen munkahoz kell bitangeros mobiltelefon? Videot vagni nem ezen fog, programozni szinten nem. Valamifele szimulaciok futtatasa esetleg? Van ilyen munkakor, amit raadasul terepen kell vegezni, mobillal?
Komolyan kerdezem.

(#53) prolad


prolad
őstag

Egész jópofa ez az új hátlapi dizájn. Kijelző alatti kamera jöhetett volna.

(#54) Schuler888 válasza aujjobba (#52) üzenetére


Schuler888
senior tag

DeX.
Egyebkent tobb vloggert ismerek akik siman telon vagjak meg a videoikat feltoltes elott, es ok meg DeXet sem hasznalnak hozza

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#55) Donki Hóte válasza Doki42 (#38) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sajnos mostanában nem arról szólnak a felhasználók számára a termékbejelentések, hogy milyen jó lett az új termék, hanem mindig pár negatívum ugrik be először a vevőknek.

Elhagyják a telefonokból a jack dugót, az üveg hátlapot, értesítő LED-et, a normális helyre rakott ujjlenyomat érzékelőt, mostmár a töltőt is, amely dolgok azért sokaknak voltak fontosak.

Viszont kapunk helyette más készülékre vonatkozó megkeresési lehetőséget (aminek a hasznát úgy látom, hogy a Mobilaréna se érti :( ), meg drága tokot S-Pennel (ami a felhasználók 1 %-ának előny), meg AI fényképkészítést, meg egyéb ilyen tök felesleges dolgot és persze kapunk horribilis árcédulákat :O

Ez a topik a Samsung szapulásáról szól (meg is érdemlik) de sajna nemcsak a Samsung csinálja ezt, hanem minden gyártónak volt mostanában pár rossz húzása :((

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#56) Schuler888 válasza pusszycat (#50) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jah es egyelore csak gifen letezik :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#57) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Keresem a létfontosságú pluszt, ami CSAK ez a telefon tud, de nem találom :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#58) aujjobba válasza Schuler888 (#54) üzenetére


aujjobba
addikt

Esetleg az, igaz.
Mondjuk a titkarno/konyvelo/hasonlo kap egy ilyen eszkozt ami konnyen hordozhato, ceges telefonkent is uzemel, munkahoz meg rakoti a periferiakat Excelt buzeralni.

Polarstar: nem irja a cikk, hogy letfontossagu! Ha gombnyomasra dob egy hatraszaltot, akkor is igaz hogy tud 'olyan extrát, amit még eddig telefon nem tudott'.

[ Szerkesztve ]

(#59) Samott


Samott
addikt

A hatlap hisztit nem ertem, par percig volt szabadon azota tokban van. Eddig az osszes telefonommal igy volt, korabban Nillkin most meg Pitaka. Pont nem erdekel mibol van a hatlap. Tokban van, leesik, megvedi.

Szerk: viszont tolto az illene hozza, mert ha lepasszolja az ember az elozo telefonjat a toltot is adja vele es az SD kartya is jol johet. Es ugye fulhallgato jack sincs rajta... szoval van negativum, amin joggal lehet rugozni.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#60) ronson88 válasza Juhaszatti (#43) üzenetére


ronson88
tag

Sajnálom, hogy a piac ennyire csak a nagy méretű modelleket favorizálja.
2 hónapja váltottam S10-ről i12 Minire és be kell lássam, nekem ez utóbbi az ideális méret.

Viszont a droid rendszert jobban szeretem mint az ios-t (használtam mát többet , ebből is abból is) szóval én azért reménykedek.

(#61) dilajoska1 válasza aujjobba (#58) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én szoktam videót vágni, tömöríteni, konvertálni, összefűzni de ezt már az én telefonom is elég jó sebességgel megcsinálja.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#62) Schuler888 válasza aujjobba (#58) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nagyon regota nem volt mar pc-m, vettem egy lapost tavasszal, nah hat azota is csak porosodik, mindent tovabbra is tableten/telefonon/dexen vegzek... erdemes volt megvenni igen :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#63) S e t h


S e t h
nagyúr

S20 széria nem fogyott, covid is betett, nosza hozzuk ki korábban az s21-et, hátha....
Hát a covid még mindig itt van, talán az agyát sem támadta meg annyi embernek, amennyinek szeretné a Samsung.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#64) enginev3.0 válasza Samott (#59) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha a kamera kinézetéről van szó, mindenki azt mondja hogy úgysem azt nézegeti, plusz tokban van, ha az anyaghasználatról, akkor mindenki sír a műanyag miatt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#65) csubííí


csubííí
senior tag

Jó, hogy a kifutó note 10+ mellett döntöttem (akciós áron).
Nem bántam meg, sőt a 21 széria láttán ez csak megerősítést nyert bennem (ár, stb.).
Note 20 Ultra volt még számításba, de annál is az ár volt visszatartó. Majd jövő év elején kifutáskor.
Már én is úgy vagyok, hogy nem az aktuális csúcsot veszem meg, hanem az előtte lévőt kifutáskor.

[ Szerkesztve ]

(#66) leslien


leslien
nagyúr

na holnap megyek meglesem ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#67) aujjobba válasza ronson88 (#60) üzenetére


aujjobba
addikt

Tobben tobbszor is probalkoztak mar kismeretu csucshardveres telefonnal, egyik se lett sikersztori (Sony Compact-ok pl).
A piac a tomeges felhasznaloi igenyekre reagal.

(#68) nozs23 válasza Samott (#59) üzenetére


nozs23
addikt

Azért nem érted, mert te nem így használod? Vagy hol vagy összezavarodva?

#67aujjobba

A Sonynak elég régen volt sikersztorija, talán az első Z telefonja? Nem tudom, de semmiből nem adnak el semmit mobilos fronton, így az nem túl reprezentatív példa. De brutális igény valóban nincs a kisebb telefonokra.

[ Szerkesztve ]

(#69) Thom! válasza aujjobba (#67) üzenetére


Thom!
veterán

Igazi csúcs compact 10e messze nem volt az

(#70) pusszycat válasza leslien (#66) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vigyél napszemüveget, h el ne vakítson a szépsége... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#71) aujjobba válasza Thom! (#69) üzenetére


aujjobba
addikt

A Sony Z1c, a Z3c, a Galaxy Alpha olyanok voltak.
Alpha-ra nekem is csorgott a nyalam akkoriban.

(#72) janeszgol válasza Linkin1994 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Alma felé fogják terelni. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#73) ronson88 válasza aujjobba (#67) üzenetére


ronson88
tag

Sajnos ez így igaz.

(#74) Samott válasza aujjobba (#67) üzenetére


Samott
addikt

Es az Iphone 12 mini se egy sikertortenet, azt veszik a legkevesbe. En Z5 compactrol valtottam S10e-re, de nem hiszem hogy lesz ennel kisebb telefonom. Nem azert mert nem kene hanem mert nem csinal senki olyat. Viszont az S21 csak egy centivel hosszabb (szelesseg, vastagsag hasonlo). Szoval nem sokkal nagyobb.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#76) Noukoum válasza daniel909 (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha a droidos bemutatók unalmasak akkor milyenek az iphoneos bemutatók? Azt milyen jelzővel illetnéd? :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#77) Samott válasza nozs23 (#68) üzenetére


Samott
addikt

A rinyat nem ertem, akit zavar, rakja tokba.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#78) leslien válasza pusszycat (#70) üzenetére


leslien
nagyúr

S20 FE 5G -t nehéz lesz überelni.... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#79) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

Ha valaki komolyan szeretne venni ilyen telefont, akkor itt egy 10.000 Ft értékű egyedi kupon kód, aki kapja, marja:

Kuponkód: TZJ1GEL
A kupon eddig váltható be: 2021-02-12

A kupont a https://sestore.hu weboldalon tudod beváltani, a kosár fülre kattintva. A(z) 10 000 Ft a vásárlás végösszegéből kerül levonásra.

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#80) zseko


zseko
veterán

"plusz olyat is kérhetünk, hogy egyszerre rögzítsünk videót az elülső és a hátsó kamerával"
Nahát hogy ez mekkora újdonság, mikor már az S2-vel is megtehettem ezt, de hogy az S4-el biztosan, az tuti :U
Akartam telefont cserélni, de semmi késztetést nem érzek a cserére. Úgy tűnik elengedték, hogy sokan vegyék a telefonjaikat. Emellett drágábban, szarabb a felbontása ezeknek, mint az S8+ telefonomnak. Mellette ráadásul se töltő, se füles.
De én is leegyszerűsítettem a telefonvásárlást: ha megkapom 190e-ért veszek, ha nem kapom, nem veszek... nem muszáj nekem Samu telefont venni...

HR24.hu

(#81) janeszgol válasza Csabyka92 (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

De annyi. Kb 330 ezer pixellel kevesebb, mint a konkurencia. Ha megszólom a Samsungot, hogy FHD+ felbontást ad a 4K videófelvételhez, akkor az iPhone 12 mellé is oda kell írnom. Így igazságos. (Fotó nem számít, csak a videó.)

Amúgy nem rossz a felhozatal, de majd a tesztek után.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#82) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Ennyi pénzért ratyi műanyag...
Vegye, aki akarja. :D Szerintem a Note9 volt az utolsó samum.

(#83) Noukoum válasza zseko (#80) üzenetére


Noukoum
veterán

Az s8+ sem 190e volt ám nyitóáron :) pedig az nem ma volt.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#84) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Telenornál az Ultra 449 990 Ft (kártyás)
Vodafone-nál pedig 440.990 FT

(#85) Vaze


Vaze
őstag

Valahogy ereztem,hogy nem lesz nagy ''durranas'' az idei Samsung,jo dontes volt az Iphone 12 Pro Max :K

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#86) Noukoum válasza Vaze (#85) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem volt “miért” durrantani.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#87) leslien


leslien
nagyúr

Telenor kártyás ár :

S21 ,S21+128GB, S21+ 256Gb, S21 Ultra

279 990 Ft 339 990 Ft 359 990 Ft 449 990 Ft

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#88) wong kok wah válasza leslien (#87) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Vodafone olcsóbb. S5 óta mindig megvettem megjelenéskor a legújabb modellt. Most egy kicsit elbizonytalanodtam... :(
Azt tudja valaki, hogy a Vodafone-nál XEH FW-el szokták kiadni?

[ Szerkesztve ]

(#89) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A s 21 ára még elmegy...
A s21 semmi olyan extrát nem adott ami miatt elkapott volna az érzés, hogy kell. A keynote dög unalom volt...

[ Szerkesztve ]

(#90) yuing


yuing
őstag

Az S21 ár-érték arányban talán annyira nem is vészes, abszolút pozitív, hogy nem nőtt. Kíváncsi vagyok az új Exynos mennyire takarékos, remélhetőleg több kijelzőidőt lehet belőle kicsikarni, mint az elődjéből.

(#91) AS válasza wong kok wah (#84) üzenetére


AS
félisten

Az elég meglepő ár.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#92) akooos


akooos
veterán

Jó ez az Ultra, fogok is váltani rá, de ez az ár még kicsit magas. Pedig a hónap végéig jár hozzá a Buds Pro, ami szintén szimpatikus és vonzó :)
Telekomtól 2 év újraszerződéssel kicsivel 400 fölött lenne az ára.

Van még 2 hetem gondolkodni :)

(#93) arn


arn
félisten

Ketevente cserelem a telot, de erre miert csereljem az s10et? Muanyag, nincs sd, jack, ram ugyanannyi, kamera detto hasonlo. A soc sebessege regota eleg.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#94) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Van kár kémfotó az S22-ről? Csak mert ilyenkor már elkezdenek szivárogtatni... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#95) zseko válasza Noukoum (#83) üzenetére


zseko
veterán

Tudom, 256e-ért vettem :DDD De többet már nem szánok ennyit telefonra. Azért a 190e, mert eddig még elmegyek, amit ennyiért megkapok, azt fogom venni. 'Sajnos' a Samuban van pár jó dolog amit megszoktam (pl. az edge panel, de még inkább az ablakban futtatható appok), így ezekről nehezen mondanék le :(

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#96) Noukoum válasza Maxxy10 (#89) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze hogy elmegy a s21 ára, hiszen árnövelés helyett kevesebbet kapsz mint eddig. Hogy vedd a drágább ultrát.
Nem is tudom hol láttam én ezt a módszert hm..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#97) savoo


savoo
addikt

Kenjék a hajukra. Marad az S10 amíg ki nem leheli a lelkét. Talán addigra lesz valami valódi innováció telefon fronton is.

(#98) Noukoum válasza zseko (#95) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem ha Samsungot akarsz akkor keress egy s20-at amíg még kapható.
Igen ez tényleg hasznos funkció főleg ha péklapát méretű az eszköz. :)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#99) leslien válasza wong kok wah (#88) üzenetére


leslien
nagyúr

na mi történt velük?! :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#100) icecave válasza vasi89 (#12) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem arról volt szó, hogy csak a sima S20 a műanyag, a plus és az ultra üveg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.