Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Szakiii


Szakiii
addikt

Hm biztos jó telók ezek, de elvesztette így a samu azt ami miatt mindig jó választás volt a többiekhez képest pl S7 idején mindent beltettek ami létezett a mobil piacon most visszatekintve is durva hogy már akkor volt egy 2k oled, vezetéknélküli töltés ami ha jól emlékszem gyors töltést is tudott már akkor, vízálló, micro sd és évről évre csak egyre több minden került bele a szériába erre most így megvágják és lesz belőle egy ugyan olyan választási opció mint bármi más.

Ha jól emlékszem egyik szériának a tesztnél a címe is az volt hogy technológia sava borsa na ez most itt el is vágták. :) Ettől függetlenül egynek biztos jó.

(#352) Ádám16 válasza Sirandrish (#343) üzenetére


Ádám16
addikt

MKBHD videója alapján nem, az s21+ is üveg hátlapot kapott.

(#353) GreenGoblin válasza Sirandrish (#346) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ne haragudj de ez az iCloud feltörés jön elő mindig ami ezer éves amióta sok dolog változott. Úgy megis meddig megyünk vissza az időben? Nem védem az Apple-t de ez nevetséges. Választ is adtam rá. Hol a gond megint?
Nem véletlen folyik eljárás a nagy 5 ellen. Privacy , monopólium a problem. Egy knox, egy ujjlenyomat olvasó, arc felismeréstől nem leszel biztonságba. Most ezt komolyan magyarázzam itt? Olvass utána. Nem kerülöm a választ de ha nekem sikerült utánanézni akkor szerintem neked is menni fog.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#354) Lami66


Lami66
őstag

Most mit háborogtok? A legnagyobb konkurens (Huawei) eltakarítva az útból. Most nincs senki aki rákényszeríthetné a Samsungot arra, hogy tényleg a legjobb legyen. Nincs rákényszerítve az igyekezetre. Ennek a "de jó, nincs konkurens a nyakunkon" lazulásnak ilyen az eredménye. Félgőzzel félsiker. Majd jövőre jobbak lesznek, amikor rájuk nő a Xiaomi, akkor felpörögnek.

[ Szerkesztve ]

(#355) icecave válasza Bayzee5 (#341) üzenetére


icecave
nagyúr

Bírom az ilyen cikkeket: "...might be...." Kb. mint mikor a TV-ben a bemondó úgy kezdi a napi szenzációhajhász hírt, hogy "majdnem biztos, hogy talán" (megtörtént eset). :D

(#356) Sirandrish válasza Ádám16 (#352) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ebből a cikkből tájékozódtam, szóval lehet tévedek, elnézést :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#357) Bayzee5 válasza GreenGoblin (#347) üzenetére


Bayzee5
tag

Látom nem olvastad el a cikket... out of box android biztonságosabb.

(#358) Tin válasza icecave (#327) üzenetére


Tin
veterán

Ez igy van, de a Samsung mindig hires volt errol. Viszont en nem tapasztalok hatalmas standby drain-t, igaz, elvileg oktoberben kapott az N20U egy komolyabb frissitest, amivel jelentosen nott az uzemido (en mar utana vettem). Ejszaka orankent atlag fel %-ot merul, de most is 2.5 napja toltottem utoljara, es 52%-on all, 1+h kijelzoidovel. En abszolut nem erzekelem azt, hogy rossz lenne az akkuido, de az teny, hogy mint minden telefonnal, ha rossz a terero, vagy 2 SIM-el hasznalod, akkor lemerul. Olyan kornyezetbe olyan telefont kell venni, ami jol birja. Nekem sajnos 3 SIM-en van, es kell a 2 telefon, igy inkabb a cegesbe tettem a 2 SIM-et, az amugy is ilyen butitott akkubajnok telefon.

3-4 ev utan csereltem telefont, de mar igazabol lassan 2 eve tervezgetem, szoval osz ota nagyon koruljartam a temat. Eloszor egy S20FE 5G-t rendeltem elo, 620€, ajandek kontrollerrel, meretben ez az idealis nekem, Snapdragon proci, azt hittem, megvan a telefonom (egyedül a 6/128GB volt karcsu, de SD van). Oke, muanyag hatlap (nem izgat), oke, GG3 uveg ami torekenyebb, de megy ra kijelzovedo, es minden oke. Hat, rohadtul nem, mert bar az uzemido a Snapivel jo volt, a kijelzoje azert nem a premium AMOLED minoseg (kicsit lapos), a kozelsegerzekeloje eleg erdekes, de a legnagyobb baja az erintokijelzo hiba volt, amit azota is csak taknyolgattak FW frissitessel, de meg mindig nem sikerult megoldani, mert valoszinuleg olcso minosegu panellel szerelik. En meg ugy voltam vele, hogy nem 1 evre veszek telefont, igy inkabb visszakuldtem. Es akkor jott a meg alaposabb utananezes es szamolgatas, hogy mit es hogyan eri meg. A Sony 5II jo lett volna, de tul keskeny, igy a gepeles azon sem az igazi. iPhone kizarva (volt, tobb is, az ios nem nekem valo), Xiaomi-nal egyedul az olcso kategoriaban hiszek (es ott is latom a frissitesi hajlandosagot), a Huawei-m nagyon szerettem, de az se volt frissites-bajnok, es GMS nelkul koszi, de nem. Az LG modelljei nem rosszak, de valahogy nem fog meg, a kinaiakat meg egyszeruen nem erzem tartosnak.

Igy maradt a Samsung, a "mit vegyek", es a szamolgatas. Ugy voltam vele, hogy vagy egy 1-2 eves "olcso" modell, vagy egy relative kompromisszum-mentes tipus, ami viszont ujra kitart evekig mindenfele kinlodas nelkul. Az S20 kicsi volt, az S20+ meg sima Note20 meg draga a tudasahoz kepest. Igy lett vegul a Note 20 Ultra, aminel szinten van kompromisszum (kicsit nagyobb es nehezebb, mint idealis lenne, es az Exynos 990 nem egy akkubajnok), de ar-ertek aranyt neztem. Kemeny 730€-t fizettem erte dobozosan, fuggetlenul, kedvezmenyekkel, amugy MM-es vasarlas volt akcioban, de nyilvan nem Magyarorszagon.

Es pontosan itt jutunk el az ar kerdesehez. A Samsung arai mindig esnek, es sokan a magyar arakat nezik, de arrol a 27% AFA es a 360-as € arfolyam tehet. En az N20U-t realis arfolyamon atszamolva 230e Ft-ert vettem. Draga? Az, de akkor ez 2.5 honapja volt a piacon, es a tudasahoz kepest ez az ar teljesen rendben van. Volt karacsony elott akcio a tobbi S modellre is, az S20 azt hiszem kb 500€-ert, az S20+ meg 600€-ert volt elerheto a legnagyobb akcioban, minden kedvezmenyt beleszamolva, BARKINEK. Ezekbol az arakbol erdemes kiindulni, es nem a magyarokbol, mert a Samsung ennyit akar keresni a telefonon, a tobbi csak az arfolyamkockazat es a magas AFA miatt van rapakolva.

Amugy meg, csak erdekessegkepp, cegkedvezmennyel (-15%, de orszagszerte sokaknak elerheto) a kovetkezo arakon elorendelhetoen az alapmodellek:
S21U 256GB + Buds Pro = 1097€
S21+ 128GB + Buds Live = 886€
S21 128GB + Buds Live = 717€

Szamold at forintra, es vedd figyelembe, hogy a Buds-ok is ernek azert 100-150€-t (bar nekem mondjuk pont a Live nem kene, de a Pro siman). Es akkor vegyuk figyelembe, hogy ev vege fele mennyibe fognak kerulni akcioban ezek a telefonok abbol, amit fent leirtam.

Szoval nem, nem annyira rossz vetelek ezek, foleg, ha vegre javulna az akkuido, es bar persze, hogy hereltek rajta, de attol meg ezek jo telefonok.

Az uj Exynos-ra en is nagyon kivancsi vagyok. Leginkabb az erdekel az egesz lineup-bol.

(#359) doooo válasza callmeakos (#344) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem is no-no, ne aggódj. No-no volt a sima S10/S20 is az elmúlt évekből. Csak azok vették, akik kisebb mobilt szerettek volna. Ezért is viselkedik így a Samsung ezekkel kapcsolatban (sima Note20 dettó), pofátlanságnak tűnik vagy sem. (Számomra amúgy az S10+/S20+/S21+ is no-no; S9+ után egyik sem lett volna/lenne nagy előrelépés, ezért szemezek az S21 Ultrával, mert hát azért az már előrelépés; az SD-kártya hiányát kell csak megemésztenem, meg nyilván az árat (persze hiába várnék tovább, ezekben aligha javulnak a közeljövőben).)

(#360) dilajoska1 válasza icecave (#355) üzenetére


dilajoska1
őstag

[link]

És van még sok egyéb Android és iOs részről is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#361) aujjobba válasza Bayzee5 (#341) üzenetére


aujjobba
addikt

Ehhez továbbra se törtek fel az iCloud-ot, hanem a jelszavakat tudták meg. A kedves érdekeltek pedig nem használtak kétfaktoros azonosítást.

[ Szerkesztve ]

(#362) schwartz válasza Samott (#77) üzenetére


schwartz
addikt

Ne haragudj de nem azert szamit a design, hogy elrejtsem egy otvar tokba. ( nem hasznaltam soha es nem is fogok) A muanyag meg minden csak nem premium, fele ennyiert sem neznem el...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#363) doooo válasza LoGeN90 (#340) üzenetére


doooo
veterán

Igen, csak a sima a plasztik (legalábbis több helyen az olvasható).

(#364) Yeffy válasza #16820480 (#271) üzenetére


Yeffy
veterán

IIRC, a Pixel 5 DS-es, csak fizikai meg eSIM komboval, tehat ha a szolgaltato tamogatja az utobbit, akkor lesz opcio. nekem is nagy eselyes volt, vegul Xperia 5 II lett, nem bantam meg, bar valoban alapbol dragacska.szerencsere BF deal kereten belul sikerult egesz jo aron hozzajutni.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#365) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mondhat nekem bárki bármit, ez a töltő nélküli dolog szarrágás a köbön! Egy filléres cuccról van szó. Aztán az átlag júzer megveszi a telót, mindenféle szedett-vedett, nem hozzá való töltővel tölti, vmi baja lesz a telónak, akkor meg ő lesz a hibás...
De azért az is epic fail, h az Apple-nek csak ilyen idióta barom ötletei vannak, amit persze egyből elkezd másolni a többi birka gyártó.
Legközelebb mi lesz? A telefont hagyják ki a csomagból és külön kell megvenni a töltőhöz??

[ Szerkesztve ]

(#366) Bayzee5 válasza aujjobba (#361) üzenetére


Bayzee5
tag

Tudom. De ha elolvasod a cikket, nem erről van szó, hanem 0 day exploitokról, amiből Apple oldalon van több és egyszerűbb.

(#367) GreenGoblin válasza Bayzee5 (#357) üzenetére


GreenGoblin
tag

Bele olvastam de már a cikknél elment a kedvem. Might szó mit jelent neked?
:DDD
Ráadásul a cikk az IOS14 előtti.
Erről ennyit.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#368) Micsurin válasza SkyLine3000 (#365) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Annyira zöld húzás, na. :DDD
Eddig nem volt celofánozva a töltő csak be volt fektetve a dobozba, de mivel ezentúl külön lesz csomagolva arra is mehet 50g műanyag szemét. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#369) Bayzee5 válasza GreenGoblin (#367) üzenetére


Bayzee5
tag

Látom a cikk címéig jutottál :D
De szerintem függetlenül a konklúziótól, szerintem egy nagyon jó cikk telefontörésekről általában. Meg hogy FBI úgyis hozzáfér bármihez :)

(#370) aujjobba válasza Bayzee5 (#366) üzenetére


aujjobba
addikt

Tegyük hozzá, hogy az Apple a javítás kiadása után az előző hibás verziót nem engedi már feltenni, semmilyen módon.
Javítás pedig a régebbi rendszerekre is jön, tehát nem csak az aktuális iOS 14 vonalon, hanem például a 12-höz is.
Nincs nagy baj a biztonsági résekkel, ha hamar befoltozzák.
Ez mindkét rendszerre igaz.

(#371) dilajoska1 válasza Micsurin (#368) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ma világban már nem lehet olyat kijelenteni hogy 100%-os biztonság. Aki igen az hazudik. Ezt el kell fogadni vagy visszatérni a hagyományos telefonokhoz és teljesen internet és okos eszközök nélkül élni! Bocsi nem neked akartam 🙂

Egyébként nem véletlenül tudták Iphonokra is portolni az Android renszert.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#372) GreenGoblin válasza Bayzee5 (#369) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mondom beleolvastam. Olvasol te vagy csak write only-ban vagy?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#373) <Lacy85> válasza Tin (#358) üzenetére


<Lacy85>
addikt

“ 2.5 napja toltottem utoljara, es 52%-on all, 1+h kijelzoidovel.”
Próbáld ki úgy, hogy használod is, nem csak az asztalon van 1 hétig. :DD

(#374) #16820480 válasza Yeffy (#364) üzenetére


#16820480
törölt tag

eSIM gyakorlatilag használhatatlan Mo-on (csak a T támogatja és csak előfizetés mellé). Az X5ii nekem túl drága telefon (670€-ért látok most szürkeimportból legolcsóbban), plusz nem vagyok meggyőzve az X5i után, hogy jobb lett az ujjlenyomat olvasója, és ebben is ezt utálom leginkább :(

(#375) atike válasza <Lacy85> (#373) üzenetére


atike
nagyúr

+1....

(#376) batai15 válasza SkyLine3000 (#365) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem a következő az lesz hogy alapból tiltva lesznek egyes funkciók , vagy tárhely bizonyos százaléka amire elő kellesz fizetni . :DDD

[ Szerkesztve ]

(#377) Sirandrish válasza <Lacy85> (#373) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hádeúgy lemerül :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#378) Micsurin válasza dilajoska1 (#371) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szóval egy open source rendszert tudtak portolni cél hw-re? Wooow ez ám a csoda. :D

Itt a sztoriban az az érdekes inkább, hogy a csuda zárt rendszer hajlandó volt vele működni. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#379) Yeffy válasza #16820480 (#374) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, az eSIM sajnos eleg problemas. :(
nem tudom, az elodnek milyen az FP olvasoja, ennek aranylag korrekt, bar nem tokeletes, ez teny. kene ra a zsirtaszito reteg.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#380) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Bocsánat hogy offtopik leszek... :DDD

Valakit hívtak már a Telenortól aki előrendelte?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#381) Tin válasza Sirandrish (#377) üzenetére


Tin
veterán

Kar, hogy a standby drain volt a tema, a hasznalatrol meg kismillio YT video van a neten, de persze megertem, hogy vannak, akiknek a "valaki vagyok" erzeshez es az onigazolashoz masok fikazasa szukseges, meg akkor is, ha nulla informaciotartalom van benne, nulla segitesi szandek, es 100% trollkodas. De hat jol mutatja jelen korunk allapotat ez a massziv frusztacio...

(#382) Prowler válasza Lami66 (#354) üzenetére


Prowler
senior tag

Xiaomi is necces, pont ma reggel olvastam hogy ők is feketelistára kerültek mint a Huawei.

Veremivadék Undorkutya

(#383) #16820480 válasza Yeffy (#379) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amikor megvettem kb 10/8 feloldott, most már alig van hogy elsőre (néha 4-5 próba is kell), kicsit nedves/koszos ujjal meg egyáltalán nem.

(#384) LoGeN90 válasza doooo (#363) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

"A Galaxy S21 + és az S21 Ultra hátoldalán is Corning Gorilla Glass Victus található, míg a Galaxy S21 hátulján speciálisan megerősített polikarbonát anyag található." Phonearena.com

Akkor igy nekem a pluszos model lesz a befuto.

(#385) Sirandrish válasza Tin (#381) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt tényleg nekem címezted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#386) Bog válasza LoGeN90 (#384) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Erre most kérdeztünk rá hivatalosan. Spoiler: mindhárom tesztkészülék megjött, nem nagyon van eltérés a hátlapok érzetében szerintem, de nem vagyok egy Versace, hogy tapintásra megmondjam az összetételt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#387) icecave


icecave
nagyúr

Én egyébként azt nem értem, mire minden egyes mobilnál az állandó "vergődés". Már pár éve bőven jó és élhető mindkét oldal, a prioritások meg egyénenként változnak. Viszont azt nem értem, hogy miért kell mindenáron meggyőzni valakit, hogy amit gondol, az nem is olyan fontos/nincs is rá szüksége, vagy ha neki ez és ez az igénye, akkor "hülye". Ugyan dönthesse már el mindenki, hogy mire van szüksége, hisz nincs 2 ugyanolyan felhasználói szokásokkal megáldott ember. Én felváltva használok droidot/iOs-t, ismerem/elismerem az erősségeit és gyengeségeit mindkét rendszernek, amiket persze szintén az én szokásaimhoz mérten állapítok meg, de sosem éreztem, hogy meg kell győznöm valakit. Ha pl. droidot használok, nem kezdem el ekézni a másik oldalt és fordítva. Az,hogy véleményt formálok az előbbiek alapján, egy dolog, de hiába is akarnám meggyőzni a másikat, hogy az egyik dolog ebben és ebben jobb, mint a másik, mikor lehet, hogy az illetőnek totál nem ezek fontosak egy telefonban. Attól, hogy valakinek mások az igényei, még nem hülye. Objektívnek kellene maradni, úgy már lehet jót beszélgetni, kritikát megfogalmazni, csak ahogy látom, ez elég "nehéz" egyeseknek.

(#388) Tin válasza Sirandrish (#385) üzenetére


Tin
veterán

Hat, nem te trollkodtal?

Nezd, nincs bajom a viccekkel, de eleg unalmas, hogy mikozben az egyik nem keves idot tolt a velemenye megfogalmazasaval, segito szandekkal, informaciot szolgaltatva, a tudast bovitve, a masik odafosik viccbol. Gondolhatnam, hogy van eleg baratod, akivel viccelodj, es nem kell mindezt a forum nagykozonsege elott csinalnod, es szerintem ha elgondolkozol ezen, rajossz, hogy valoban. Legalabb tiszteletben tarthatnad a szandekot, es a befektetett energiat. Nyilvan en is szet tudok trollkodni beszelgeteseket, ugy lehet a legkevesebb energiabefektetessel a legtobb "oromot" okozni magadnak, de ettol maximum az ego lehet nagyobb, mas biztos nem. Szoval inkabb legyszi, ne. Es azert neked cimeztem, mert vannak, akiknek ugyis hiaba beszel errol az ember.

(#389) Fecogame


Fecogame
veterán

Mindegyik változat DualSIM-es?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#390) GreenGoblin válasza icecave (#387) üzenetére


GreenGoblin
tag

És ezt is mindig elmondja valaki mintha ettől változna valami.
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#391) Sirandrish válasza Tin (#388) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én csak reflektáltam egy feldobott "poénlabdára"...megjegyzem totál viccnek szántam.
Ezuton is elnézésedet kérem ha megbántottalak, egyáltalán nem ez volt a cél.

Továbbá megemlíteném hogy nekem semmi bajom egyik táborral sem, addig a pontig amíg nem akarják helyettem eldönteni hogy nekem mi a jó. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#392) atike válasza Tin (#388) üzenetére


atike
nagyúr

...ezt hívják fórumozásnak. :U

Mindig is így volt és mindig is így lesz. Ezt nem a konkrét estre írom, de ez így működik. Sokszor maximálisan segítő szándékkal az ember ír az ember és utána jobb esetben van egy köszönöm, de az is lehet, hogy csak mások találnak majd be egy-egy kiragadott részlet alapján... :)

Az ilyet nem kell személyes "sértésnek" venni, simán lehet, hogy csak nem olvassa el az egyén a teljes előzményt... :)

(#393) Yeffy válasza #16820480 (#383) üzenetére


Yeffy
veterán

bah, az tenyleg nem jo.
nalam 10/7 altalanossagban.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#394) Tin válasza Sirandrish (#391) üzenetére


Tin
veterán

Ugy tunt barmelyik hozzaszolasombol, hogy el akarom donteni, kinek mi a jo? Szerinted van ertelme etetned a trollt (igen, olvasd el!) tovabbi trollkodassal, es batoritanod azert, hogy tovabb csinalja azt, amiert egy normalis kozossegben leginkabb egy "koszi viszlat" jarna neki?

Ugye, hogy nincs. Tiszteljuk mar meg egymast azzal, hogy legalabb azokat becsben tartjuk a kozossegben, akik valodi, hasznos velemenyeket fogalmaznak meg, es nem arra hasznaljak a forumot, hogy potoljanak valami nagyobbat, ami kicsire sikerult.

(Ez nyilvan nem neked szol, hanem altalanossagban. Cseppet csalodassal tolt el, mive lett ez a forum az elmult 20 evben.)

[ Szerkesztve ]

(#395) Sirandrish válasza Tin (#394) üzenetére


Sirandrish
legenda

Őszinte leszek...ma reggelig nem nagyon követtem ezt a topikot (nem olvastam vissza), így a fentebb említett kolléga véleménynyilvításairól is javarészt lemaradtam, így nem tudtam hogy a topik 5%-a az ó "fröcsögése"...

Mégegyszer elnézést. Mint fentebb említettem (nem neked válaszként), én szeretek értelmes "vitákat" követni, még akkor is ha konkrétan én nem veszek részt benne, mert minden új infó hasznos lehet számomra.

Persze a vicceket sem vetem meg, ennek az "áldozata" lettél kicsit fentebb :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#396) MCs88 válasza GreenGoblin (#345) üzenetére


MCs88
aktív tag

Azért az Apple ökoszisztémában is volt jó pár dolog az elmúlt években. Kezdhetjük a jó indiaiak által végighallgatott és "elemzett" Siri-s beszélgetésekkel, de folytathatjuk a pár hónapja kiderült MacOs "telemetriával" app indításkor (ami úgy derült ki, hogy lehalt a trackerlő szerverük és emiatt nem indultak el a programok), vagy arról is, hogy az iCloudba mentett SMS-eid meg kontaktjaid olyan kulcsokkal vannak titkosítva, ami az Applenek is megvan. Szóval egyik platform sem hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#397) atike válasza atike (#392) üzenetére


atike
nagyúr

...kicsit sok lett az "ember", de sebaj... :DDD Siettem... :) :B

(#398) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Most jól látom hogy a sima s21 tudásban kb kevesebb mint az s20? Az5g-t kivéve.....

(#399) GreenGoblin válasza Picicicus (#398) üzenetére


GreenGoblin
tag

Döntsd el te: [link]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#400) joey04 válasza istnag (#320) üzenetére


joey04
titán

próbáld meg értelmezni is a hírt amit olvasol.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.