Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Pythoncobra


Pythoncobra
tag

Na ez megvan.
Westend Samsungból.
Hulladék S7-et beszámították.
Ajándék igénylés 27.-e után a Membersen keresztül.
Fülhallgató csak fekete lesz.
Tollat keddtől lehet venni.
Még csak a 10x zoomot teszteltem.
Elégedett leszek vele, már látom.

[ Szerkesztve ]

(#1552) Dare2Live válasza Tin (#1547) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Pont ezért nagyon jól hasonlítható Samsungnál az exynos és a snapdragon. Uaz a készülék, kijelző, sw, kamera...

[link] és akkor az elöbb linkeltből nézzük meg az utolsó két percet.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1553) brazor válasza HaliGab23 (#1548) üzenetére


brazor
tag

A cucc jól fogy... nagyon. Kínában(ahol adnak töltőt khm) pl 15 perc alatt elfogyott a készlet. Pár nagyobb külföldi fórumon írják, hogy visszamondják a rendelésüket, mert nincs raktáron. Szerintem inkább, azért kezdték el kiszállítani a telefonokat, hogy legyen hely a következő szállítmánynak. Itt a fórumon is volt olyan, ha jól emlékszem, hogy visszamondták a rendelését.

"Have you ever seen a man this rich? This broke? This lost in the smoke? Please pray for me"

(#1554) Joachim21 válasza janeszgol (#1476) üzenetére


Joachim21
senior tag

Az apple praktikáit nem firtatnám, a baj hogy követi a Samsung. A töltő elhagyás tökéletes példa erre. De ami minden évben egyre jobban bosszant, hogy az USA és Kína jobbat kap kevesebb pénzért mint Europa. A chipset eltérésre jönnek még ilyen adalékok mint az antenna, aminek a csatlakozója is ott van, csak nincs hozzá csatlakoztatva maga az antenna.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1555) Tin válasza Dare2Live (#1552) üzenetére


Tin
veterán

Igen, ezért írtam, amit. Végigolvastad? :)

(#1556) BusinessGuy válasza Pythoncobra (#1551) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

27?? Nem 29?

(#1557) TODI1111 válasza HaliGab23 (#1548) üzenetére


TODI1111
addikt

"Szeritnem nem fogy úgy a cucc, ahogy a Samsung elképzelte és azért adott zöld utat.."

Nekem pont fordítva mondta a srác az üzletben. Nagyon nagy az érdeklődés és előrendelés az új szériára ezért adott zöld utat a megjelölt dátum előtti forgalmazásra.
Azt is megemlítette, hogy 29-től (elképzelhető, hogy csak délutántól) lehet regisztrálni a samsung membersben az ajándékra.

(#1558) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Normál vs éjszakai (S21U automata)
(A jókenyér pékség 8 emelettel lentebb és kb 60 méterrel messzebb van. Szóval légvonalban kb 100m.)

Az éjszakai mód elég brutál lett.

1x - 1x

3x - 3x

10x - 10x

1x - 1x

3x - 3x

1x - 1x

3x - 3x

10x - 10x

... és az elmaradhatatlan UFO les. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1559) akooos válasza ForRedGlory (#1558) üzenetére


akooos
veterán

Wow, durva az éjszakai mód tényleg. Nagyon sokat fejlődött és előnyére vált.
A feldíszített, világító erkélyes képen viszont kicsit nekem sok az éjszakai módon a sötétek kivilágítása. Nyilván tudom, hogy ez a lényeg, de akkor is :)
Jókenyér fölötti lakásban akár a telefonról is le tudnád olvasni, hogy mi van rajta egy 50x-es nagyítással, kegyetlen :))

(#1560) lela válasza ForRedGlory (#1558) üzenetére


lela
aktív tag

Csinálsz majd makro felvételt?

(#1561) ForRedGlory válasza lela (#1560) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak éjszakai/sötét menne, vagy esetleg lámpánál. Milyen kellene?

#1559akooos: Engem nagyon megdöbbentett az éjszakai mód. El sem hiszem, hogy ez egy Samsung telefon. Holnap ugyanezeket meglövöm napfényben is. :))

Ha jobban megnézed az elsőt, akkor az éjszakai mód annyira jó, hogy a baloldali úton lehet látni egy guggoló csávót, míg a normálon nem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1562) LoGeN90 válasza ForRedGlory (#1561) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Tényleg durva. :)

(#1563) HaliGab23 válasza TODI1111 (#1557) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Szerintem reggel előrendelem SESben és felugrok Paksról, telenor meg húzza oda, ahova kell...

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1564) jacis


jacis
nagyúr

Az [Ultra] egész jó lett akksi szempontjából.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1565) jacis válasza ForRedGlory (#1558) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon jók az éjszakai képek. Az Ultra jó választás idén.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1566) Dare2Live válasza ForRedGlory (#1558) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A kép aminél a fa alatt egyiken el lehet olvasni, hogy Tilos másikon meg maszat annyira jó volt, hogy letöltöttem. Digit zoom miatt lett a gyengébb vagy nem? Vagy vmi csoda van?
Az első rendes ránézésre egyértelmű volt hogy a gyengébb egy digit zoom, a másik meg telével készült. :C

Uez igaz a csak a jó kenyér van rajta két képre is. Az egyik egy full digit zoom. Akinek nincs szeme hozzá az nézzen meta adatot. Jól látszik a 9mm a gyengébben. A másik döbbenetesen jó kép viszont meta szerint 30.6mm (és F4.9) tehát a periszkoppal készült. Nem a night mod miatt jó hanem mert a digit zoom brutális beleközelítésnél ennyire szarrá teszi a képet.
...ez így brutál megtévesztő annak aki ide benéz.

Ahol uaz a fokusztáv/iso/záridő van de ott nagy csoda nincs. Illetve persze jó a night mod de az a brutál csoda mint ami pl a fentieknél, hogy a nagy maszatból lesz egy jól olvasható Tilos az nincs.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1567) ForRedGlory válasza Dare2Live (#1566) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem tudom miről zagyválsz... 3x és 10x OPTIKAI zoomot használtam automata módban. Mi nem világos? Semmi félrevezető nincs, pláne nem digitális zoom. Ráböktem az éjszakai módra, a normál módra, is az 1x, 3x, 10x optikai zoomra. :W A telefonból ezek a képek jöttek ki -> megosztottam. reklamálj a Samsungnál, ha szerinted félrevezettek.

Szeretem, amikor olyan osztja az észt, aki max youtubeon látta a telefont. Tudnám, hogy a csecsbe képzeled, hogy direkt félre akarok valaki vezetni, amikor bármikor megnézhető a meta adat. Ennyire hülyének nézel? Fogja a kezedbe egy ilyen telefont fotózz egy hasonló esti sorozatot és nézegesd a meta adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#1568) pohár válasza Pythoncobra (#1551) üzenetére


pohár
félisten

mennyiért számolták be a telót a fix 40e-en felül?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1569) ForRedGlory válasza pohár (#1568) üzenetére


ForRedGlory
félisten

232.000 Ft + a 40.000 Ft, viszont az enyém patika volt, mintha most emelted volna le a polcról.

(#1570) jacis válasza ForRedGlory (#1569) üzenetére


jacis
nagyúr

232eFt-ot adtak az S7-ért? Jól értem?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1571) ForRedGlory válasza jacis (#1570) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Samsung S20 Ultráért :D Ha az S7-ért adnának annyit, akkor vennék még egy S21U-t.

Viszont ezt az Árkád SEs-ben matekozták ki ennyire, a Westendben csak 180+40-et akartak adni... szóval a Westendbe kár is bemenni, lehúzó, csóró banda.

[ Szerkesztve ]

(#1572) jacis válasza ForRedGlory (#1571) üzenetére


jacis
nagyúr

Értem már. :DDD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1573) Tin válasza ForRedGlory (#1567) üzenetére


Tin
veterán

Ne húzd fel magad, hidd el, hiába választod az optikai zoomot, nem mindig azt használja. Alacsony fényviszonyok között simán a fő szenzort használja 3x digitális zoommal, gondolom éjszakai módban vált csak az optikaira. Ez szoftver függő.
Az N20U ugyanez sötétben. Ott pl. videónál 4k60 esetén a fő szenzort nagyítja digitálisan. De sokszor fotónál jó fényviszonyok között az 5x zoomra bökve is átáll a fő szenzorra, ha túl közel van szerinte a tárgy. Ha rányomok a 10x zoomra, akkor viszont átvált a tele kamerára + 2x digitális zoomra. És éles, szóval nem az MFD-vel volt gond.
Szoftver. Majd kiforr.

[ Szerkesztve ]

(#1574) doooo válasza ForRedGlory (#1558) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem a főkamerával készülnek a nem-esti módos képek. Azért ilyenek. Eleve nagyon sötét az optika, muszáj több képet összegyúrni az esti móddal, az is lehet, hogy mindkét zoom-kamerát felhasználja ehhez. Mindenesetre látványos.

[ Szerkesztve ]

(#1575) Dare2Live válasza ForRedGlory (#1567) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

akarmit zagyvalsz az emitett kepek a hszedben durvan felrevezetoek. pont

ha vkinek, neked nem egyertelmu hogy a rossz minosegu az digigit zoom a masik meg tele az toltse le es nezze meg a metaadatokat.

es nem mondtam direkt vagy nem direkt tevesztesz meg masokat.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1576) ForRedGlory válasza Dare2Live (#1575) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pedig tökéletesen ez jött le... erre reagáltam. Még írtam is, hogy a Samsungnál reklamálj, ha nem tetszik az algoritmusuk. Legközelebb legalább úgy fejtsd ki, mint Tin és akkor nem kapsz olyan választ, amilyen lett...

[ Szerkesztve ]

(#1577) lela válasza ForRedGlory (#1561) üzenetére


lela
aktív tag

Esetleg valamilyen nyomtatott áramkörről, ha van otthon, mondjuk alaplapról amin bámilyen alkatrész van amin vannak feliratok. Ha nincs akkor kárpitról szőnyegről, hogy mennyire nagyítja ki a rostokat. Vagy esetleg pénzérméről.

Dare2Live:
Erre majd válaszolsz ha lesz időd

[ Szerkesztve ]

(#1578) mjani1172 válasza karldergroße (#1447) üzenetére


mjani1172
addikt

+1

(#1579) Janaboy


Janaboy
veterán

Sima s21 Screen on timeot tud valaki már mondani?

Janaboy

(#1580) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#1582) LoGeN90 válasza ForRedGlory (#1581) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Tenyleg gatyaba raztak az exynost. Oromteli.

(#1583) bigdigit


bigdigit
addikt

Lehetséges S9 töltőkábele kevés lenne működjön android autó? Az autóba nem type-c van így azzal próbálom de kiabál ellenőrizzem a csatlakozást és még a töltés is leáll.

(#1584) bigdigit


bigdigit
addikt

Na újabb probléma amit nem is gondoltam volna.Nem mindegy milyen type-c 3.5 jack adaptert használ az ember.Kaptam ajándékba egy Honor-os átalakítót de kiírja nem támogatott eszköz.Kezdek kissé ideges lenni.Ráadásul mikor leadtam S9-et az SD kártya csak ki lett kapva belőle.Nem tudom milyen formátumra formázott a teló de nem tudom olvasni pc-re.

(#1585) Tiger. válasza ForRedGlory (#1558) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem a hold tetszik a legjobban. 30* zoom?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1586) kengyel


kengyel
nagyúr

Van egy kis gondom. Az autós tartó, nem igazán bírja el az ultrát.
Tudtok ajánlani egy stabil tartót ?

kengyel

(#1587) SzaboDeGergo válasza kengyel (#1586) üzenetére


SzaboDeGergo
csendes tag

Ha ez nem, akkor semmi. 2 éve stabilan használom, volt benne i11ProMax, Mi10t Pro stb.
[link]

(#1588) kengyel válasza SzaboDeGergo (#1587) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ilyen atomstabil szerkezetre gondoltam.
Köszi szépen !
Már csak az itthoni forrást kell megtalálnom.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1589) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Újabb összehasonlítás.
[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1590) Tiger. válasza Tiger. (#1589) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Itt már pontozza őket.
[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1591) *RLaci* válasza kengyel (#1586) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nagy böszme a kis Pixel után ;]

(#1592) kengyel válasza *RLaci* (#1591) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az nem vitás. :D

kengyel

(#1593) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

1x - 3x

10x - 30x

100x

-------------------------------

3x - 10x

30x - 100x

-------------------------------

1x - 3x

10x - 30x

-------------------------------

1x - 3x

-------------------------------

1x - 3x

10x - 30x

100x

-------------------------------

1x - 3x

10x

-------------------------------

1x - 3x

10x - 30x

-------------------------------

1x - 3x

-------------------------------

1x - 3x

10x

-------------------------------

1x - 3x

-------------------------------

1x - 3x

10x - 10x

30x - 100x

[ Szerkesztve ]

(#1594) HaliGab23 válasza ForRedGlory (#1593) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Na már itt állok sorban az Árkádban :C

Egyet félre is tettek nekem.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#1595) ForRedGlory válasza lela (#1577) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Áramköröm nincs. :D

Ezek ~2 cm-ről készültek a fonalról, de viszonylag kevés fényben.

#1594HaliGab23: Kérd a Rolandot, jó gyerek. A nyakigláb. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#1596) Ateszpapa válasza ForRedGlory (#1595) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mi a véleményed, jobb mint a Note 20 ultra?
Vagy az S20 ultrád volt eddig?

(#1597) bigdigit


bigdigit
addikt

Ha valakinek akinek android autó kompatibilis autója megnézné nekem nála működik-e megköszönném. Suzukiv és Renault nem indította el nekem az alkalmazást.

(#1598) icecave


icecave
nagyúr

Na, elmegyek, megnyomkodom megint :D

Van egy "szokásom", amit a 11 pro max és a airpods pro együtt kielégít, kíváncsi vagyok, ezt bármilyen wireless headset tudja? Kifejtem.

Az airpods a tokjában, csörög a messenger videóhívás a telefonon. Akkor amíg csörög, gyorsan kikapom az airpods pro-t a tokból, csatlakozik is a telefonhoz és már azzal veszem fel a hívást. Thehát a csörgés ideje alatt csatlakozott és fel is tudtam vele venni. Ezt tudja bármelyik minőségi wireless füles, vagy ez nem fog menni? (sokat beszélek így vezeték nélkül, mászkálok közben a lakásban, miközben telefon az asztalon, és mindig stabil és nem szakadozik). Erről nehezen mondanék le, és pl. egy buds pro-val szemben előnyben részesítenék egy Sony wf-1000xm3-at mondjuk a lényegesen jobb zajszűrés miatt.
Még az volt a gondom droidon,hogy bármilyen wireles fülest használtam, beszélgetés csak akkor volt élvezhető mindkét fél számára,ha csend volt körülöttem. Amint zaj volt, utca, forgalom, airpos pro talpon maradt, a többi elvérzett (mármint a többi droidos telefonhoz is volt kapcsolva).

[ Szerkesztve ]

(#1599) jacis válasza ForRedGlory (#1595) üzenetére


jacis
nagyúr

Az ujjlenyomat olvasó tênyleg jobb lett mint ami az S10/S20 szériában volt? Ezzel kapcsolatban mi a tapasztalatod?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1600) FіkuszKukіsz válasza jacis (#1599) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

igen eddig 10-ből 10

Romanes eunt domus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.