Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aujjobba


aujjobba
addikt

Ezek allandoan szellel szembe hugyoznak.
Hogy is volt? Nalunk kapsz toltot is, mert alapveto tartozek? :P

(#3) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Műanyag hátlap :DDD Besz@rás...Egyszerre hagyták el a töltőt és MicroSD-t is. :(

[ Szerkesztve ]

(#4) nozs23


nozs23
addikt

Szerintem ennyire gyenge update meg nem volt az S vonalon. Raadasul az anyaghasznalat meg felbontas meg gyengebb mint tavaly. Tehat gyakorlatilag van egy masabb hatlap meg egy uj SOC?

(#5) Schuler888 válasza aujjobba (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

Amikor mondtak, pontosan igy is volt, valtoznak az idok, semmi sem allando, csak a valtozas.. :P :P

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) szekra


szekra
őstag

Tejfölös doboz 330k-ért :C

(#7) lolal


lolal
senior tag

Gyökerek ;]

Nil novi sub sole!

(#8) Schuler888 válasza szekra (#6) üzenetére


Schuler888
senior tag

"de nyilván nem a tejfölösdoboz szintjén mozog a kialakítás, hanem kellemes tapintású, ellenálló"
Cikket is el kene olvasni, mielott kommentelsz ;]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Pár éve vettem lowcost autót 470ezerért :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Linkin1994 válasza lolal (#7) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Klasszikus marketing az ultra felé akarják terelni az embereket

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#11) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Az S21 és a 21+ szerintem hihetetlen szépre sikerült, bár ez nyilván szubjektív. A tudás lista azonban nem valami lehengerlő, a Xiaomi úgy jön fel mint a talajvíz, tudás és eladások terén is, arról nem is beszélve hogy már az UI-juk sem ronda. Az Ultra valóban jó lett, az árán szerintem senki nem lepődött meg. De ez az S Pen megoldás ezzel a kinyitható tokkal számomra nagyon gagyi hatást kelt valamiért, de nem is ismerek konkrétan olyan embert aki szereti a kinyitható tokokat. Kíváncsi leszek a fogadtatásra.
Ps. Én személy szerint üdvözlöm a műanyag hátlapot. :K

[ Szerkesztve ]

(#12) vasi89


vasi89
addikt

az Ultra pedig tud olyan extrát, amit még eddig telefon nem tudott.

igen, félmillió forintért nincs töltő és műanyag a hátlap szóval tény, hogy egyik gyártó sem ekkora tróger mint ők. szívből gratulálok, zseniális üzletpolitika. :DDD:DDD

(#13) aujjobba


aujjobba
addikt

Mindig azt mondjak az iPhone meregdraga meg statuszszimbolum, most eljutottunk oda, hogy a csucs droidok is pont annyiba kerulnek.
Anno ude szinfolt volt peldaul a OnePlus, kivalo keszulekek csucs hardverrel, szuper OS-sel, de mostanra ok is ugyanebben a ligaban jatszanak, az arakat tekintve.

(#14) Noukoum


Noukoum
veterán

Hát gratulálok a műanyag hátlaphoz, eljutottunk idáig is. Emlékszem a poco f1-nél mennyien fikázták a műanyagot, na tessék. “A műanyag nem prémium”. Hát gondolom ez sem az 300+ezerért. Nem csodálom hogy túlságosan nem reklámozzák, mert hogy adod be a népnek hogy ami 5 évig nem volt prémium az mától az. Persze nyilván ki van számolva excelben a dolog, meg minden de azért az elgondolkodtató hogy a híresen legpofátlanabb applenél is üveg a hátlap mindenhol..
Én örülök neki, ahogy szerintem a többség is fog. De néhány fórumozó most magába nézhetne egy picit.

Amúgy a telefonok tök jók, szerintem szépek. Szebbek mint tavaly szvsz. És teljesen vállalhatóak árban is, nyilván iphone-hoz van árazva minden szempontból.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) szekra válasza Schuler888 (#8) üzenetére


szekra
őstag

Pont ez alapján írtam, "kellemes" tapintású műanyag elég szubjektív dolog, a lényegen ez nem változtat. :B

(#16) Linkin1994 válasza LittleLombax (#11) üzenetére


Linkin1994
senior tag

+töltési sebességben sem sikerült fejlődniük

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#17) aujjobba válasza Noukoum (#14) üzenetére


aujjobba
addikt

Teljesen mindegy szerintem a hatlap, az enyemen uvegbol van, de max akkor veszek errol tudomast mikor tisztitas vegett lekerul rola a tok. Cserebe ha esik reped, torik.
Tudom nem vagyok reprezentativ minta, de valojaban nagyon keves telefont latok barmilyen tok nelkul.

(#18) marcarc


marcarc
senior tag

megöregedtem, pisztollyal sem tudnának rákényszeríteni :D

(#19) joey04


joey04
titán

Nagy kópé ez a samsung :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Noukoum válasza aujjobba (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Ellenben ha nem hordasz tokot és leejted akkor nagyon drága lesz az üveghátlap.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Hát a leírtak alapján ez most nem lett valami nagy durranás. A kamera kialakítása sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#22) Juhaszatti válasza nozs23 (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Uj SoC, ami egyébként komoly előrelépés, nem az ereje miatt. 1-2 szoftveres extra, Pen támogatás, vélhetően jobb kamera az Ultra esetén.
Kisebb felbontás ha nem az Ultrát nézzük, - Micro SD, - töltő. Műanyag hátlap és új design, amiknek a megítélése szubjektív. Kb ennyi a különbség az előző szériához képest, ami hirtelen eszembe jut.

Egyértelműen nem éri meg az előző szériáról váltani, de ez szerintem kb az S5-S6 ugrás óta minden évben így van.

(#23) aujjobba válasza Noukoum (#20) üzenetére


aujjobba
addikt

Epp ezt mondom en is, engem legkevesbe se zavar az uveg hianya, sot.

(#24) pachito válasza aujjobba (#13) üzenetére


pachito
őstag

Pont ezzel kapcsolatban hallottam valamelyik csatornán hogy már nincs olyan hogy prémium meg középkategória mert mindenki a csillagokat célozza árban, hanem olyan van hogy idei meg tavalyi modell.

(#25) daniel909


daniel909
addikt

iphone userként unalmasak ezek a csúcs droid bejelentések. mindig ugy jelentik be mint a megváltót... a valóság meg mindig több sebből vérzik. kezdjük a procival... az s20ultra gyengepontja pont az exynos volt a snapival szemben.... akkor a teló orrnehéz volt.... lemerült fél nap alatt 120 hz-en stb!
ez is egy újabb szutyok lesz, nagy ígéretekkel de mögötte nem lesz sok. ráadásul a dizájn még a véleményem szerint nagyon nagyon csúnya is.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#26) Schuler888 válasza Juhaszatti (#22) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ha majd jovore valtok fold4re, nagyon nem leszek boldog microSD port hianyanak :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#27) joey04 válasza Juhaszatti (#22) üzenetére


joey04
titán

Ha az új exynos tudna valamit villantani, meg a kamerákat sikerült kijavítani, és még az ujjlenyomat-olvasó is korrekt lett végre, akkor az ultra érdekes lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) gyonyoruwok válasza Linkin1994 (#16) üzenetére


gyonyoruwok
tag

el tudom képzelni, mennyire prémium tapintású az a műanyag hátlap. megfogdostam múltkor a sima Note 20-at. inkább olcsónak érződött, nyilván. pedig nem az :B de legalább ezek sem, és felbontásban is visszaléptünk. remélem rekord eladásokat produkál majd

ötletem sincs, hogy lett válasz

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#29) szami777


szami777
addikt

Samsungos vagyok. Gondoltam ha jó lesz az s21, a mostani s10em helyett jó lehet, de még csak kísértést sem erzek. A micro sd kartya elhagyása hiba volt, a töltési sebesség meg konkrétan ugyanannyi maradt, 2 év alatt nem tudták pár wattal feltolni...
A qhd+ prémium külső meg a széria védjegye volt. Eddig
Sajnálom.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#30) Kanczy válasza daniel909 (#25) üzenetére


Kanczy
veterán

"iphone userként unalmasak ezek a csúcs droid bejelentések. mindig ugy jelentik be mint a megváltót"

Ugye most viccelsz?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#31) Schuler888 válasza Kanczy (#30) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen ezen en is jot mosolyogtam :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#32) Juhaszatti válasza Schuler888 (#26) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Érthető, sokan használják még.
Én 2x szívtam meg eddig haldokló Micro SD kártya miatt, rengeteg fotóm és emlékem lett oda. Nem szeretnék a telefonomban többet ilyet látni, pedig most az S10-be tehetnék még.

(#33) Yeffy válasza MarkCsiha461 (#3) üzenetére


Yeffy
veterán

rotfl ehhez is, meg az egesz bemutatohoz :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34) GreenGoblin válasza szekra (#6) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mintha direkt terelnék a népet az Apple felé komolyan.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#35) MarkCsiha461 válasza Kanczy (#30) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Az iPhone bejelentések is nagyon unalmasak, de ott legalább nem vesznek el 3 dolgot egy generáció alatt. :DD

(#36) aujjobba válasza gyonyoruwok (#28) üzenetére


aujjobba
addikt

Mennyit fogod tapogatni a hatlapot? Nem kotozkodok, komolyan. Ha tok nelkul hasznalod a telefonjaid vedd ugy nem szoltam. :)

#25 daniel909: ugy olvasom adaptiv a frissites, nem folyamatosan 120hz-en hajtja. Igy javulhat az uzemido (vagy inkabb kevesbe zuhan le).

(#37) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

A kijelző felbontása biztosan nem 1080 x 2400? (S21)

Egyébként S10e-ről most sem érzem azt az érzést, hogy el kéne égetnem kb. 250 ezret ennek eladása után, mert sok szempontból visszalépés, ár/érték arányban már hamarabb vennék iPhone-t (pedig még sosem tettem, S4 mini, A3, S6, S7, S10e sorrendben csak Samsungot vettem az elmúlt években), szóval nem igazán tetszik az irány globálisan sem, de a Samsung kapcsán külön fájó, hiszen nagyon kedvelem a cég termékeit, de durván magas polcra került az árcédula. A másik két testvérmodell nekem nem is szempont, már a 70mm+ szélességű, hosszúkás telefonok is eléggé értelmezhetetlenek, tokban kb. külön farmert kell varratni hozzájuk, egykezes használat meg felejtős... (a cégtől kaptam egy Redmi Note 9-et, az is egy igazi péklapát, nem beszélve a közel 200g-os tömegről)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#38) Doki42


Doki42
őstag

Azt hiszem rossz irányba tart a mobilvilág.... :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#39) mjani1172 válasza joey04 (#27) üzenetére


mjani1172
addikt

Ok, én szerintem fejlődött, megelőlegezem a bizalmat.
De az árak, egyszerűen értelmetlen egy ilyen készüléket megvenni.
Nem csak ennél persze, de nem tudom elképzelni azt hogy ez az összeg mit tesz hozzá .....

(#40) Thom!


Thom!
veterán

S21/+ kamera 0 fejlődés :W :W :W
S21 Ultra viszont rendben van nagyon
Samsung sikerült elcseszni ezt is 🤣🤣

(#41) ronson88 válasza MarkCsiha461 (#3) üzenetére


ronson88
tag

Ezek után igazán lekoppinthatnák az i12 Mini méretét is és akkor lehetne egy S21e is, kb. 20 mm-rel kisebb méretben, mint a legkisebb S21.

(#42) aujjobba válasza ronson88 (#41) üzenetére


aujjobba
addikt

Note mar nincs? Marmint a 21ultra az uj note?

(#43) Juhaszatti válasza ronson88 (#41) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az S10e bukása után erre nem sok esélyt látok. Pláne hogy a piac is a nagyobb felé tendál. Nem véletlen hogy az "e" variánst a következő évben már az Ultra váltotta a palettán.
Az új iPhone-ok közül is a Pro Max megy legjobban, pedig később jelent meg, mint a normál méretű változata.

[ Szerkesztve ]

(#44) Schuler888 válasza aujjobba (#42) üzenetére


Schuler888
senior tag

Allitolag iden jon az utso

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#45) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Akkor az idei évet még megpróbáljuk kihúzni a közel 3 éves, de még mindig hibátlan S9+ -al, aztán jövő év elején jöhet helyette egy Note 20 Ultra, az S21-et meg kenjék a hajukra.

(#46) Ádám16 válasza ronson88 (#41) üzenetére


Ádám16
addikt

Azért simán adnék 250et a szériát jellemző hiányosságok ellenére is.
A hátlapra repül egy minőségi bőrtok úgyis, a microSD nem zavar, Exynos hátha energiatakarékos, töltő nem zavar, de egy kompakt droid teló nagyon kéne a palettára.

(#47) Schuler888


Schuler888
senior tag

Egyebkent lassan azt erzem hogy a csucstelefonok mar nem barkinek keszulnek, hanem annak akiknek tenyleg munkaeszkoz, mint anno az os-okostelefonos idoszakban, ekkora szamitasi teljesitmeny meg ram... cserebe csillagaszati arak, az atlagembernek a kozepkategoria mar egy ideje boven tobb mint eleg..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#48) gyonyoruwok válasza aujjobba (#36) üzenetére


gyonyoruwok
tag

tok nélkül használom újabban, vagyis kb fél éve. annyival jobb érzés, sose térnék vissza. de engem maga a tudat is zavarna

Sony A6000 | iPhone 12

(#49) joey04 válasza mjani1172 (#39) üzenetére


joey04
titán

Ja ezek nem biztos, hogy tényleg eleget fejlődtek, csak HA így lesz, akkor érdemi előrelépés lesz az elődhöz képest. Az ár meg ennyi volt az elődnél is sajna...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) pusszycat válasza Schuler888 (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fold4-re? Elavult konstrukció, összehajtva vastag. Már mindenki a magától szétcsúszok telefonra csorgatja. Enged el, lépj tovább.

Az s21-hez is szoljak pár szót, örülök hogy mi 10T vettem fél áron. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.