Hirdetés

2022. június 29., szerda

Gyorskeresés

(#1) AxBattler

AxBattler
félisten

Köszi a tesztet! Jaja, jó még ez a kártya, ahogy az R9-380/4GB is. :K

Freesync meg igazán kerülhetne kb. mindegyik otthoni, mindenes monitorba. Kb. a leghasznosabb feature, ha valaki nem gondolja komolyan a játékot.

....................................................................................................................................................... :-)

(#2) kikikirly

kikikirly
senior tag
LOGOUT blog

Köszönjük a tesztet. :)
Inkább 570 és 580 között van teljesítménybe.

(#3) Hannibhál

Hannibhál
őstag

Köszönöm szépen:) Hát jah, igaz hogy teljesítményben ott van a kettő között, de fogyasztásban nem:) A freesyncet én sem értettem miért pártolják ennyire, de mióta van el sem tudnám képzelni nélküle az életem:D Kb mint anno ssd-vel, kb ugyan ez voltXD

trust me, i'm finally an engineer:)

(#4) AxBattler válasza Hannibhál (#3) üzenetére

AxBattler
félisten

Látom, 4K-s IPS monitorod van... az LG hogyan interpolálja az alacsonyabb felbontásokat?
Gondolom nem ekkora felbontásban játszol, de akkor kíváncsi lennék, hogy milyen mértékű az elmosódás?

....................................................................................................................................................... :-)

(#5) Hannibhál válasza AxBattler (#4) üzenetére

Hannibhál
őstag

Engem nem zavar, valamennyi látszódik, de élsimítást benyomva, egész tűrhető:)

trust me, i'm finally an engineer:)

(#6) Zicokuka

Zicokuka
senior tag

Bár nincs 4K-s tervem stb..monitorom is régi darab már,de pont R9 380-at cseréltem én is,nekem egy GTX 1060 3Gb lett a befutó.Bár ahogy írtad neked csak amd,meg a vram se mindegy.Nekem ilyesmi nem volt :D

(#7) AxBattler válasza Hannibhál (#5) üzenetére

AxBattler
félisten

Értem. Én az LG 32UD59-B-t néztem, 60Hz/Freesync-el nem tűnik rossznak az a VA panel.

(#8) zone

zone
őstag

Nekem is r9 380 van, egy 35" 21:9 monitorral. Szeirntem az r9 390 nem lenne nagy ugrás, inkább egy gtx 980 ti felé nézelődök, hozza a 1070 szintjét, csak olcsóbban.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#9) távcsőves válasza Zicokuka (#6) üzenetére

távcsőves
senior tag

Ha váltasz egyszer 4k monitorra, hamar megtudod, hol az 1060 3Gb helye. A lényege ez volt az írásnak, mi történik fullHD felett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) Zicokuka válasza távcsőves (#9) üzenetére

Zicokuka
senior tag

Persze tudom :D Rég volt nvidia karim,így inkább a váltási láz volt a fő ok.Jó kis kari a 380,használtan a legjobb vétel most,nem igazán van ára.

(#11) Melorin

Melorin
addikt

"a freesync s maga az adaptive sync mint technológia pedig nagyon hasznos single player játékok esetén, ugyanis nem kell egy olyan kártya ami stabilan hozza a 60 fps-t"

Na ez elég nagy hülyeség. A monitor hiába idomul az alacsony fps-hez (pl. 35fps/35Hz), a 35fps akkor is kevés, már szaggat, darabos. Lehet, hogy te erre nem vagy érzékeny, de téveszméket ne terjessz.

(#12) távcsőves válasza Melorin (#11) üzenetére

távcsőves
senior tag

A hirtelen nagy framedrop amit szagatásnak érzel adott esetben, nem a 35 fps. Az ugyanis folyamatos mindenkinek. Ha neked mégsem, a tested ajálnd fel a tudománynak halálod után.

[ Szerkesztve ]

(#13) Melorin válasza távcsőves (#12) üzenetére

Melorin
addikt

Értem amit mondasz, de sokan azt hiszik, hogy mivel a VGA-juk nem olyan erős, hogy kinyomja magából a 60fps-t hanem pl csak 35-45-öt, akkor a FreeSync monitor majd vajsimává teszi az élményt. Hát nem.

(#14) távcsőves válasza Melorin (#13) üzenetére

távcsőves
senior tag

Mit csinál vele?

Hirdetés

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.