Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi a tesztet! Jaja, jó még ez a kártya, ahogy az R9-380/4GB is. :K

Freesync meg igazán kerülhetne kb. mindegyik otthoni, mindenes monitorba. Kb. a leghasznosabb feature, ha valaki nem gondolja komolyan a játékot.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) kikikirly


kikikirly
senior tag

Köszönjük a tesztet. :)
Inkább 570 és 580 között van teljesítménybe.

(#3) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Köszönöm szépen:) Hát jah, igaz hogy teljesítményben ott van a kettő között, de fogyasztásban nem:) A freesyncet én sem értettem miért pártolják ennyire, de mióta van el sem tudnám képzelni nélküle az életem:D Kb mint anno ssd-vel, kb ugyan ez voltXD

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#4) AxBattler válasza Hannibhál (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Látom, 4K-s IPS monitorod van... az LG hogyan interpolálja az alacsonyabb felbontásokat?
Gondolom nem ekkora felbontásban játszol, de akkor kíváncsi lennék, hogy milyen mértékű az elmosódás?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) Hannibhál válasza AxBattler (#4) üzenetére


Hannibhál
őstag

Engem nem zavar, valamennyi látszódik, de élsimítást benyomva, egész tűrhető:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#6) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Bár nincs 4K-s tervem stb..monitorom is régi darab már,de pont R9 380-at cseréltem én is,nekem egy GTX 1060 3Gb lett a befutó.Bár ahogy írtad neked csak amd,meg a vram se mindegy.Nekem ilyesmi nem volt :D

(#7) AxBattler válasza Hannibhál (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem. Én az LG 32UD59-B-t néztem, 60Hz/Freesync-el nem tűnik rossznak az a VA panel.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) zone


zone
őstag

Nekem is r9 380 van, egy 35" 21:9 monitorral. Szeirntem az r9 390 nem lenne nagy ugrás, inkább egy gtx 980 ti felé nézelődök, hozza a 1070 szintjét, csak olcsóbban.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#9) távcsőves válasza Zicokuka (#6) üzenetére


távcsőves
senior tag

Ha váltasz egyszer 4k monitorra, hamar megtudod, hol az 1060 3Gb helye. A lényege ez volt az írásnak, mi történik fullHD felett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) Zicokuka válasza távcsőves (#9) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Persze tudom :D Rég volt nvidia karim,így inkább a váltási láz volt a fő ok.Jó kis kari a 380,használtan a legjobb vétel most,nem igazán van ára.

(#11) Melorin


Melorin
addikt

"a freesync s maga az adaptive sync mint technológia pedig nagyon hasznos single player játékok esetén, ugyanis nem kell egy olyan kártya ami stabilan hozza a 60 fps-t"

Na ez elég nagy hülyeség. A monitor hiába idomul az alacsony fps-hez (pl. 35fps/35Hz), a 35fps akkor is kevés, már szaggat, darabos. Lehet, hogy te erre nem vagy érzékeny, de téveszméket ne terjessz.

(#12) távcsőves válasza Melorin (#11) üzenetére


távcsőves
senior tag

A hirtelen nagy framedrop amit szagatásnak érzel adott esetben, nem a 35 fps. Az ugyanis folyamatos mindenkinek. Ha neked mégsem, a tested ajálnd fel a tudománynak halálod után.

[ Szerkesztve ]

(#13) Melorin válasza távcsőves (#12) üzenetére


Melorin
addikt

Értem amit mondasz, de sokan azt hiszik, hogy mivel a VGA-juk nem olyan erős, hogy kinyomja magából a 60fps-t hanem pl csak 35-45-öt, akkor a FreeSync monitor majd vajsimává teszi az élményt. Hát nem.

(#14) távcsőves válasza Melorin (#13) üzenetére


távcsőves
senior tag

Mit csinál vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.