Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    Gratulálok a cikkhez, nagyon jó és érdekes lett. Jó tuni, hogy nem csak én szenvedek ezzel évek óta :)). Nálam van egy Win 7-es htpc 2x1 TB, ezen vannak a filmjeim. Én is szemezgettem az XBMC-vel, de a végén a Mediaportal-nál kötöttem ki, mert tunerkártyák is vannak a gépben. Van hozzá wireless bill+egér, ha valamit állítani kell meg egy Imon távirányító. Az androidos telefonomról Gpad programmal is lehet írányítani (touchpad, virtuális bill. és távirányító felület). Sajna a Mediaportal-hoz nincs olyan kliens androidra mint az XBMC-hez. Van egy TP-link 1043D-m Open-WRT-vel, erre van dugva egy külső házban lévő 250GB winyó, ezt használom NAS-nak. Ezen vannak a zenéim meg a fényképek, mert így elérem az asztali gépemről meg laptopról is. Ja és a routeren fut a Transmission is.

    @Oldmobil: Androidra van a 2player nevű progi, ez UPNP szerverről tud lejátszani vagy más dlna eszközt írányítani. Vagy ő is tud a forrás lenni. Win 7.el szépen működik, a borítókat is megjeleníti. A másik program meg az iMediaShare, amivel dlna-s eszközre lehet kirakni a telefonon lévő képeket-zenéket videókat meg egy csomó webes tartalmat. Én most gondolkodom egy olcsó kínai androidos tablet beszerzésén, kíváncsi vagyok azzal mire fogok jutni.

    [ Szerkesztve ]

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés