Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Lacee1986 válasza aizen92 (#450) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Köszi a gyors választ!

(#452) aizen92 válasza Lacee1986 (#451) üzenetére


aizen92
addikt

A visor jobban gyűjti az látványosabban ,de ugye ez mindegyiket érinti.

Illetve a hátlapon én észre se veszem amilyen fényviszonyok vannak nálam.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#453) SkyS1gn válasza aizen92 (#448) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ne haragudj enniy hsz után már kellett, pedig nem vagyok egy szóf*só ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#454) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Úgylátszik megöltem a topicot :DDD

Ma reggel elhagyta pestet, estimated 23. ir, de csak ideér ma. :)

Most a 6.0.1 a legfrissebb fw?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#455) aizen92 válasza SkyS1gn (#454) üzenetére


aizen92
addikt

Igen, az a legfrissebb.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#456) gulb válasza SkyS1gn (#454) üzenetére


gulb
senior tag

;))) a topic eleg csendes sajna!;(( meg igen keves keszulek van HUba..

Mas.

Meglepve tapasztaltam, hogy a regi N5 is megkapta az uj camera appot hat annak is javitott a tulajdonsagan rendesen. A HDR+ ott is pikk pakk elkeszul es szerintem jobb is lett.

(#457) aizen92


aizen92
addikt

Uraim ha ez egyszer működni fog.....
Log in to your Google account on the PC using your phone, no password needed

Csak szokna rá végre az összes nagyobb cég. biometrikus azonosítást mindenbe !!( paranoidok nem kiakadni! :DDD )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#458) hjanos1 válasza aizen92 (#457) üzenetére


hjanos1
senior tag

Már csak a Windowsos bejelentkezést kell valahogy ilyenre megoldani. :DDD
Ugye akinek nincs ujjlenyomatolvasó a gépén

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#459) aizen92 válasza hjanos1 (#458) üzenetére


aizen92
addikt

Hát igen. Szerencsére nekem van ujjlenyomatolvasom, de semmilyen win app nem használja.... sok értelme nincs, csak a 3 profilom közti ki be jelentkezésre és sporolok naponta 50 leütést min, ha átlépkedek

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#460) SkyS1gn válasza aizen92 (#457) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez jó!

Amúgy imádom a magyarokat.. tényleg!
Éjszaka UK-ból ideért az országba a csomag, erre ma reggel 8kor elhagyta elvileg pestet, egész nap nem ért ide hozzám. Mostmeg 18óra után van egy bejegyzés hogy miután elhagyta a facilityt, megérkezett a delivery facilitibe.

Kb átvitték a szomszédba... vicc :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#461) gulb válasza aizen92 (#457) üzenetére


gulb
senior tag

Nem talalok ilyen opciot sehol se.....pedig de jo is lenne...

(#462) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok! Írok egyet a fórum követés miatt! Köszi! :)

(#463) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Na én most rendeltem Olasz Amazonról 6P-t.
Most 560 euro, igaz a Francia 500as múltkor jobb volt.

Garancia hogyan működik ilyenkor?

(#464) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No meg is jött, mintha a hátulján lenne egy apró sérülés vagy mi nem jött le dörzsöléssel :U

Alkalmazás optimalizálásnál ha bekapcsolod minden app-ra akkor ha kilépsz és visszalépsz annak megint kikapcsolva kell lennie? Azthittem ez egy bug a Z3C-n concept 6.0-n.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#465) gulb válasza SkyS1gn (#464) üzenetére


gulb
senior tag

Ne kapcsolgasd hanem hasznald!;)))) tokeletesen elvan minden bakuralas nelkul.

Majd 200ora korul szolj mert nekem akkor szokotott hangouts belassulni!);) azon kivul semmi - at nem tapasztaltam full stock beallitasokkal es kb 70 appal...

(#466) SkyS1gn válasza gulb (#465) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akksiidő ujra faint, 1.5 órát nyomogattam 51%ról olyan 26 felé esett csak. :)
Jó nagy állat amugy.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#467) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#464) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem minden szögből látszik. De felbax hogy eddig 1 telefon nem volt amivel ne lett volna valami gebax egyből.

Bekapcsológombos kamera indításos döngölőgépet ki lehet kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#468) aizen92 válasza SkyS1gn (#467) üzenetére


aizen92
addikt

Nem hiszem el :( ez nagyon gáz :S sajnálom....
köszi huawei :W

Amúgy gyönyörű a szürke is. Sőt!

A bekapcs gombos pedig tök logikus helyen van: sima settings - display :D

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#469) SkyS1gn válasza aizen92 (#468) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Megjelenítésnél? Én csak a hosszú és tök erős rezgést kapcsolnám ki mikor kamerát indítok bekapcs gombbal.

Ja hát ezzel megint nemlehet semmit tenni, a hátuljával.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#470) aizen92 válasza SkyS1gn (#469) üzenetére


aizen92
addikt

Jaaa hogy a rezgést. Uhhh azt stockon tuti nem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#471) gulb válasza SkyS1gn (#467) üzenetére


gulb
senior tag

Ezek a foltok?? En visszakuldenem... Nekem is ilyen szin de semmi hiba.. Pedig elsok kozt kaotam..

(#472) SkyS1gn válasza gulb (#471) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen, azok, főleg a legközelebbi ami kitűnik. Istenem komolyan, miért ver. Futárral vissza meg ilyesmi? Ugyis aztmondanák hogy énvoltam.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#473) batai15 válasza SkyS1gn (#472) üzenetére


batai15
félisten

Uu sajnálom. Elvileg benne vagy a határidőben,főleg ha dobol nekik emailt képekkel.

[ Szerkesztve ]

(#474) aizen92


aizen92
addikt

1 hete ugye rendeltem a spigen tokot. Dec 30- jan 14 estimated szállítással.

Jelentem MEGÉRKEZETT MA!!! :Y nem kicsit voltam meglepve.
Ultra thin verziót rendeltem. Hát igen. nem hiába spigen. Ha már van egy 2kilós telefon most végre picit többet költöttem a tok-ra, mert az átlátszó szilikon elég gagyi.
Azért döntöttem emellett [link], mert kollégáknak mutattam és mindenki kérdezte, szép de hol a tok? :DDD
egyáltalán nem üt el a készüléktől, ha fehér-szürke lenne akkor lehetne nagy nehezen kiszúrni a tokot. Nagyon tetszik, kicsit olyan nexus 5 és a 6P anyaghasználatának kombinációja az anyag amiből a tok készült. Ez nálam 10/10 anyaghasználatot tekintve. Prémium érzet megmarad, de legalább nem olyan csúszós, mint tok nélkül ( otthon nem fogok tokot használni, de utcára felrakva, legalább nem kell félteni a telefont )
Egyáltalán nem vastag, nem érzem nagyobbnak tőle a telefont.

Egy nagyon fontos szempont, amit mindenki tartson mindig szeme előtt ha olvas reviewt, ne felejtsük ki az ujjlenyomat olvasót! azt kell mondjam semmi kényelmetlenség. Sőt ha nagyon bele akarom magyarázni, még jobb is, mert sokszor a sima flat felületen sokszor rossz pozícióba raktam az ujjam és nem olvasta be, itt viszont egy kényelmes kis mélyedésben van a telefon és pontosan "belecsúszik". remélem érthető, amit ki akarok hozni a dologból :) Szóval semmi hátrány, hosszú távon talán előny a plusz mélyedés.

Amit tudni kell még, hogy felül-alul nyitott, szóval akinek a munkája miatt vagy csak paranoid annak a rugged armor betonbiztos case-t ajánlanám : [link]

és végre le merem rakni az asztalra a telefon. nincs az az érzés: "na vajon mikor lesz pókhálós a visor"

Én csak ajánlani tudom!!

a picit borsos ára miatt kap nálam csak 4.5/5-öt.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#475) SkyS1gn válasza aizen92 (#474) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is ilyet rendeltem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#476) gulb válasza aizen92 (#474) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem az N5 van ilyen es egy kollegam ebben torte romma a keszuleket!;(((((( most a 6P re mar masiakt vettem de igazanlbol spigen barmit veszel nem losz melle..

(#477) gulb válasza SkyS1gn (#472) üzenetére


gulb
senior tag

Mar irnam is nekik a panaszomat kuldenem a kepet es kernem a cseret! 14 napig ha csak a kedved igu tartja kotelesek vissza adni az arat...szoval kuld vissza es rendelj esetleg mas neven ( rokon haver) al egy ujat...

(#478) SkyS1gn válasza gulb (#477) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most kaptam választ. Leírtak mindent érthetően, 28. tudná felvenni az összekötő (magyar pali ugye) az ügyet náluk. Nyilván vissza kéne juttatnom és akkor vagy csere vagy pénzvisszafizetés.

Most vagy élek ezzel, mert tényleg más szögböl nemigen venni észre, vagy visszaküldöm és valamikor lesz egy telefonom. :U f.szomba már tényleg... Sonykon mindig elengedett az üveg ragasztó, samsugon pixelhiba, mostmeg ez.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#479) gulb válasza SkyS1gn (#478) üzenetére


gulb
senior tag

Van egy jol bejaratott HTC desire s rozsaszinem;)))))) oda adom;))))

Bocs...megertem tenyleg en se csipem az ilyen "hibakat" szerintem inkabb csere...

(#480) bigmasterg válasza bigmasterg (#463) üzenetére


bigmasterg
addikt

Tegnap 11kor rendeltem a telefont és ma délben vonta le az Amazon a pénzt.
Ez tuti nem érkezik meg idén.

(#481) truupi válasza SkyS1gn (#478) üzenetére


truupi
csendes tag

Figyelj, csak mondom, hogy én fehéret vettem és nekem is van a hátlapon gyárilag egy apró kitülemkedés, egy pötty, amit akárhogy kapargatok nem jön le. Hétköznapi használat során egyáltalán nem érződik és nem is látszik, csak ha nagyítózod. Talán bizonyos szögből még egy ilyen foltom is van, mint neked. :) Na most a tiéddel ugyanez a helyzet, alapesetben (hátulról) észre se venni, de a kezed akkor is takarja. Te el fogsz feledkezni róla, bárkinek odaadod, az pedig nem fogja kiszúrni, le lesz nyűgözve csak simán. Ilyen apróság miatt én nem indítottam és nem is indítanék visszaküldési, cserélési mizériát, mert oké, értem én, hogy 200+-ért legyen már tökéletes ez a szar, de látod, ilyen a világ és nem vagy egyedül. ;) Inkább élvezd azt, amit a telefon elején látsz! Grat hozzá!

Kellemes ünnepeket topiklakók, örülök, hogy gyűlünk! :C

iPhone Xs Max

(#482) SkyS1gn válasza truupi (#481) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem nincs is vele bajom de eladásnál már nem mondhatom hogy makulátlan, bár remélem most lehorgonyzok jóideig. ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#483) Zitta válasza SkyS1gn (#478) üzenetére


Zitta
őstag

Ennyi pénznek a harmadáért sem néznék rajta egy bolhafing árnyékát se!

Küldjed vissza azonnal! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#484) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

A hozzá járó 90 napos GPlay music szolgáltatást be lehet itthon váltani vagy csak a 30napost? Mao látom nincs a felsorolásban.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#485) gulb válasza SkyS1gn (#484) üzenetére


gulb
senior tag

Kell csinalnod egy uk acc-ot es arra aktivald....sajna hu ba nem jar;(( ( nekem van egy feleslegesem mert en elofozeto vagyok kb 2eve...)

(#486) utomi válasza SkyS1gn (#482) üzenetére


utomi
senior tag

Fehér van nekem és a a Huawei feliratban a H betűnél van egy alig látható de azért észrevehető hogy is fogalmazzam meg legjobban: hiány talán. Olyan mintha a H betű bizony részén nem lenne festék. Nyilván szar , hogy ott van de ennyiért nem fogok visszacserélési procedúrát indítani mert az Expansys nem Amazon. Náluk szerintem alap a 30 nap. És mi a garancia, hogy amit utána kapok az nem lesz valahogyan hibás. Nem kéne neki persze ennyi pénzért igazat adok én is a fórumtársnak csak sajnos úgy tűnik nincs hibátlan telefon. Anno iPhone 5 volt ilyen. Szerintem nem is volt olyan példány ami gyárilag ne lett volna valahol sérült kicsit. Anyag ilyen volt. Ha te tudsz vele élni akkor szerintem ezért ne tedd ki magadat ennek a procedúrának mert lehet, hogy eladásnál aki megveszi tojik rá. :R Természetesen ha nálad dealbreaker akkor cserét indítsd de készülj fel itt minimum 30 napos a dolog jó esetben is.

(#487) SkyS1gn válasza utomi (#486) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja én sem fogok, elegem van meg nem "gamebreaking" hiba, telefon amugy jó. Hozza az Xperiák akksi idejét, kamera is fasza manual kamerával a samsung kamera testreszabhatósága megvan. Mindig frissítésbuzi is vagyok az is ki lesz elégítve nexus révén.
Tényleg legjobb droidos telefon, csak tényleg nagy is, pedig nincs kis kezem :DDD

Kérdés:
Hátlap menyire karcálló? Asztalra stb lerakhatom simán ugye? Úton a Spigen tok ami hónap elején meg is jön, mikor edzeni megyek stb akkor rá szoktam rakni, de day to day anélkül szoktam használni a telefonjaimat, max hátulra üveglap, de erre nemkell/lehet.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#488) #31631410 válasza danee91 (#389) üzenetére


#31631410
törölt tag

Sziasztok.
En holnap vennek egy amerikai verziot...mire kell figyelnem..a srac,aki eladja,azt mondta,h amerikabol kapta...semennyire nem ertek hozzajuk,csak eleg olcson adna oda,s gondoltam kiprobalnam.. az,h amerikai nem fog semmilyen gondot okozni itthon??

(#489) hjanos1 válasza #31631410 (#488) üzenetére


hjanos1
senior tag

Bizonyos 4G sávokra nem képes csatlakozni az amerikai verzió.

The Factory Must Grow

(#490) #31631410 válasza hjanos1 (#489) üzenetére


#31631410
törölt tag

Koszi a valaszodat. En tmobile al hasznalnam ittthon. Szerintetek megvegyem annak tudataban,h amerikabol szarmazik?

(#491) hjanos1 válasza #31631410 (#490) üzenetére


hjanos1
senior tag

Hát ez attól függ nagyon, hogy mennyivel adja olcsóbban.

The Factory Must Grow

(#492) #31631410 válasza hjanos1 (#491) üzenetére


#31631410
törölt tag

130 ert tudnam megvenni.

(#493) #31631410 válasza hjanos1 (#491) üzenetére


#31631410
törölt tag

De a lenyeg 8nkabb az,h itthon,tmobile halozaton teljes erteku telefonkent tudom e hasznalni...

(#494) gulb válasza hjanos1 (#489) üzenetére


gulb
senior tag

Biztos vagy benne,hogy van kulon Usa verzio?? N5nel tutira volt de most ennel nem lattam ezt a megkulonboztetest...

(#495) hjanos1 válasza gulb (#494) üzenetére


hjanos1
senior tag

Alul ha kinyitod a specifikáció részt, akkor a Network-nél láthatod te is: [link]

(#493) tetobau: Amerikai verzióból hiányzik a 20-as LTE sáv (800MHz), amit a Telekom és a Telenor közösen épített hálózata használ.
Furcsa módon a Telenornál jelenleg csak erre tudnak felmenni az országban lévő Nexus 6P-k, ahol a 800MHz-s közös hálózat kiépítése előtt is volt LTE, ott nem ledobja a hálózat (Budapest, egyes nagyobb városok).

The Factory Must Grow

(#496) #31631410 válasza hjanos1 (#495) üzenetére


#31631410
törölt tag

Tehat akkor inkabb ne vegyem meg.....
(Hogy miert jo ez a gyartonak....)

(#497) utomi válasza #31631410 (#496) üzenetére


utomi
senior tag

Egyébként ez inkább softveres illetve pontosabban radio firmware korlát lehet nem? Hiszen tudtommal a Huwaei egyfajta Nexust gyárt és a benne lévő modem elvileg tudja vagy tévedek? Mondom ez csak feltevés de meglepődnék ha többfajta modell lenne mert szerintem nem. Ezzel csak oda akartam kijutni, hogy esetleg valahogy lehet utólag aktiválni a hiányzó képességet is talán. Esetleg fusd át az XDat!

(#498) ZX7 válasza utomi (#497) üzenetére


ZX7
tag

Telenor reagált valamit a panaszbejelentésedre? Nekem még semmit. Pedig egy hete küldtem be.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#499) utomi válasza ZX7 (#498) üzenetére


utomi
senior tag

Telekomon és Vodafoneon vagyok. A sávos dolgot az USA és Eu verzió különbségeire :R írtam.

(#500) ZX7 válasza utomi (#499) üzenetére


ZX7
tag

Bocsánat, hjanos1 kollégának akartam írni (495 hsz) :W

alkalmaz,elhárít,improvizál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.