Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) SybenX válasza Danny365 (#100) üzenetére


SybenX
őstag

Valami alapja van ennek az állításnak?

[ Szerkesztve ]

(#102) edveron


edveron
csendes tag

Van valami hír arról, hogy esetleg valamelyik magyar szolgáltatónál is kapható lesz?

(#103) alex89


alex89
senior tag

Összességében nem kéne, de nekem ez a kamera nagyon bejön :Y :R biztos bennem van a hiba, de jobban tetszik mint bármi másé a kategóriában..

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#104) HaZse


HaZse
őstag

A guru: Nem olvastad el a szabályzatot? Ugyanis TILOS 2 hozzászólás 5 percen belül írni. Erre Te 9mp múlva írsz mégegyet. Látom, hogy Te is az vagy, aki a hozzászólásokat akarja csak gyűjteni. Főleg, hogy 2 hónapos a reged.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#106) daniel909


daniel909
addikt

volt szerencsém tesztelni és:
egyedül a kameraminősége volt rossz önmagában jóóóóó cucc! de videózni nem lesz jó vele.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#107) M5Norbi válasza SybenX (#98) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyedül.a.memóriakezelésben van valami de az sem vészes.
A játékok záródnak be a többi nemigazán.
A szoftver el van cseszve......
Hát ezt én.nem.talasztaltam sőt kifejezetten jó.
Hidd el tudom mit.beszélek. Volt S3-am na azon tényleg el volt.
Ez hibátlan. Négy frissítés jött már rá az egyikben gyengült.kicsit az akkuidő de már.helyreállt.
A.legutóbbinál.kapott egy olyan funkciót amihez hasonló van.a MM-ban.
Figyeli az appokat és a.három napnál régebbiekhez felajánl.állandó.optimalizálást így nem.futhatnak.kedvükre.

Félre ne érts én nem.hittérítek,eredetileg HTC-t vagy G3-at akartam.
Márkafüggő sem vagyok,ha valami nem.jó az nem jó.
De ez bevált,fürge,nagytudású,sosem csalódtam még benne.
Biztos még jobb bizonyos szempontból az Iphone de.vannak.olyan korlátai,hiányosságai amikkel én nem tudnék együtt élni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#108) xmaas


xmaas
őstag

Korrekt keszulek a nyitoara se annyira borzalmas tobbi gyarto se adja olcsobban az ilyen kaliberu hardvert akkor miert kene hogy a google hulye legyen es adja olcsobban?

Azt se szabad elfelejteni nalunk azert dragabb minden mert allandoan szivunk a hulye forintos arfolyam meg afa szopatas miatt annyira jo lenne mar egyszer hogy vegre bevezessek nalunk is az eurot had ne tudjanak tobbet trukkozni a mi hatunkon az afolyamokkal legalabb

(#109) MartOOn válasza M5Norbi (#107) üzenetére


MartOOn
addikt

És pont van a space helyett... ;]

6P: Nekem tetszik. Az ára nem. Fogdostam carphone Warehousban es hat marha nagy. Az 5X is jo lenne de jobb hw-n vagyok most is. Visszafele nem lépünk. Sz0val iden kimarad a nexus-erzes. Kivéve ha raveszem magam egy moto X Force-ra. :D

Xmaas: azert rinyalunk többen is az ár miatt mert n6 óta van csak igy elszallva. Elotte joarasitva voltak.
Es olvasd el figyelmesen a cikket, még magyar honba lepes elott is joval dragabb mint USA-ban. Szoval erre még rajonnek a magyar terhek.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#110) cuebler válasza xmaas (#108) üzenetére


cuebler
senior tag

talán ne vezessék be az eurot... schengennek lassan lőttek, a meghatározó európai nemzetek folyamatosan a saját nemzeti érdekeiket tartják szem előtt, az eu nem versenyképes gazdaságilag egy usa-val vagy kínával, de még japánnal sem... ennél még a mostani forint háttere is megbízhatóbb.
ha lesz valaha szavazás az euro bevezetéséről, egy vastag NEM-et fogok behúzni

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#111) A guru válasza SybenX (#95) üzenetére


A guru
addikt

De te mondtad hogy 5.0-ára nem szabad frissíteni hát akkor mégis mire frissítsek most? :DD

[ Szerkesztve ]

(#112) SybenX válasza A guru (#111) üzenetére


SybenX
őstag

6.0-ra :)

(#113) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem a telefon külalakja nagyon tetszik, viszont a szín választékban lehetett volna fekete is. Ami viszont nem, az az Android 6-os (és 5-ös) dizájnja. Az android Material Design-ja nagyon hasonlít a Windows (8, 8.1, 10) dizájnjára Nem értem a fejlesztőket (és a usereket, akik elfogadják) sem, hogy miért erőltetik a kidolgozatlan, leegyszerűsített kevés és csúnya színt használó elemeket, akkor, amikor a telefonok és PC-ék grafikai teljesítménye minden erőlködés nélkül sokkal kidolgozottabb, szebb, minőségibb felületet is elbírna. A másik az ami nem tetszik a világos, fakó színek erőltetése. Ez szvsz nemcsak csúnya, hanem a szemnek sem a legjobb, másrészt a készülék fogyasztását is növeli.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#114) A guru válasza SybenX (#112) üzenetére


A guru
addikt

M8-ra még nincs viszont mire lesz már nem M8-cam lesz :)

(#115) SybenX válasza Kékes525 (#113) üzenetére


SybenX
őstag

Nálunk a fehér színű Nexus 6P járt, de akad szürke, fekete és arany változat is.
Van fekete is.

[ Szerkesztve ]

(#116) Kékes525 válasza SybenX (#115) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez elkerülte a figyelmemet. Viszont akkor ezt "Színvariációk: fehér, szürke, ezüst, arany" a specifikációkban javítani kellene.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#117) Halkow.


Halkow.
senior tag

Túlárazott sajnos mint ahogy a tavalyi tesója...
Holott egy nexusnak nem erről kellene szólnia. Pozitívum egyébként a kamera szép képeket lő.

(#118) batai15 válasza SybenX (#98) üzenetére


batai15
félisten

w333 erősen elfogult, mindíg az aktuális telefon a fasza.
HaZse : te valami önjelölt moderátor vagy? Nem egyszer láttam már hogy ilyen dolgokat írkálsz az embereknek.Kicsit vicces hogy ennyire zavar szvsz .

[ Szerkesztve ]

(#119) Hando


Hando
tag

Jó telefon lett csak a fránya fekete csík a hátulján nem teszik!

Kérdés milyen launchert használ a telefon mert a Note 4-re a Google Now Launcher csak 4 ikont tud kirakni egymás mellé itt a képeken meg 5 ikon van mindenhol , pedig a 2 telefon kijelzőmérete és felbontása ugyan az!

(#120) tomboy0013 válasza Kékes525 (#113) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem meg lehet érteni, hogy az emberek mások és mást tartanak sokan szépnek és igényesnek mint te. Számomra az a fura, hogy ez a fajta dizájn hogy nem tetszik mindenkinek, mérföldekkel igényesebb mint a régi giccses felület, a sok "szépen" megrajzolt grafikai elem együtt elég gagyin hat számomra, a régi PC Windows felülettől is rosszul voltam. Ezért volt felüdülés anno a WP7 dizájn, jó volt ránézni a letisztult felületre. Most már a Droidra is azt mondom, hogy kezd kinézni valahogy.
A világos színek erőltetését mondjuk én sem értem droidon, miért olyan nehéz egy sötét témát megcsinálni? Ez már az asztali W10-ben is egy elég bosszantó dolog, szerencsére telefonon megmaradt a sötét téma is.

(#121) Kékes525 válasza tomboy0013 (#120) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem értem, de elfogadom hogy van más nézőpont is. Tudom hogy ízlések és pofonok... Azonban lehetővé kellene tenni, hogy más dizájnt is választhasson egyszerűen a felhasználó minden felületen.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#122) HaZse válasza batai15 (#118) üzenetére


HaZse
őstag

Nem akarok én önjelölt Moderátor lenni. :D Csak számomra eléggé zavaró, amikor egy embert egymás után ugyanannak válaszolva több hozzászólást ír. No meg ez a gyereked adok-kapok viselkedés is zavaró.

Csak zavar, hogy anno mikor én csináltam ilyet, akkor röktön kaptam a Moderátoroktól a figyelmeztetést, most meg bárki ugyanezt megteheti mindenféle felszólítás ellenére.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#124) daniel909 válasza #32839680 (#123) üzenetére


daniel909
addikt

átláthatatlan volt, nyilván nem véletlen h kukázták.
persze koncepciónak jól néz ki de hazsnálhatóság szempontjából nem volt jo.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#125) batai15 válasza HaZse (#122) üzenetére


batai15
félisten

De így meg csak hergeled magad feleslegesen... :R

(#126) kcsa válasza daniel909 (#124) üzenetére


kcsa
veterán

Heh. Nem. Teljesen jó volt, aki használta szerette, csak azok fikázták akik képen látták.

(#127) daniel909 válasza kcsa (#126) üzenetére


daniel909
addikt

használtam és nagyon nem szerettem a felépítését...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#129) joey04 válasza kcsa (#126) üzenetére


joey04
titán

Heh, hát persze.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#130) truupi válasza Kékes525 (#116) üzenetére


truupi
csendes tag

Nincsen fekete, a leírás pontos. Az arany változat csak a japán piacra készült, nemzetközileg pedig az Aluminum (ezüstös, fémes szín), a Frost (fehér), illetve a Graphite verzió elérhető. Ez utóbbi az amiről ti itt beszéltek, ám ez nem igazán mondható feketének, inkább - mint ahogy azt a neve is sugallja - egy grafitszürke, sötét árnyalat, amely egyébként a legjobban gyűjti az ujjlenyomatokat az eddigi tapasztalatok alapján. Kevésbé ismert dolog Amerikán kívül az a tény is, hogy úgy tűnik, a fehér variáns ezidáig kizárólag 64, illetve 128 GB-os verzióban jelent meg és ez lehet így is marad.

+:
https://dbrand.com/mkbhd/nexus-6p
Szerencsére ma már egyébként nem kell túl nagy problémát csinálni ebből, köszönhetően az ilyen skineknek, amiket pl. ilyen MKBHD pakkban szerintem egész tetszetős áron meg lehet rendelni.

Nekem egyébként a fehér szín jön be a leginkább, imádom a kamera körüli fekete csíkot is, szuper kontrasztot ad a hátlapnak és ettől kellőképp unique lesz a telefon, olyan, mint egy stormtrooper sisak :))

[ Szerkesztve ]

iPhone Xs Max

(#131) Ricardo válasza #32839680 (#123) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem nem jött be. Olyan volt, mintha nem lett volna rendesen optimalizálva a tartalom az adott kijelzőre.

(#132) Luperator


Luperator
tag

Jó készülék,de úgy érzem a g4-hez képest csak az ujjlenyomat olvasóval vagyok lemaradva. A képátló szerintem korrekt,normál házzal az 5,5 col sem túl nagy és tartalomfogyasztásra meg tökéletes. Kezdőár magas, ha a Google agresszívan árazná vetélytársa nem sok tekintetben lenne, elvégre szolgáltatónál ilyesmit én nem nagyon láttam.

(#133) Sebhelyes válasza HaZse (#122) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

röktön? Már ezért ban járna :D

(#134) gulb


gulb
senior tag

Probaltam vegig olvasni minden postot de oszinten a sok sirankozast attekertem... van koztetek olyan aki hasznalja mar a keszuleket???

Okt. 27 ota hasznalom, es egyetlen percig nem bantam meg, hogy az N5 ot erre csereltem. Az arat illetoen tessek szepen az orszag vezeteset okolni amiert az EUR 310 es 27% afa van.. Egy normalis EU orszagba ez az ar teljesen elviselheto ( £449 32Gb ), USA-ba meg egy olcso telefonnak szamit azzal, a + al amit meg hozza ad a google.

A keszulek megjelenese ota mar jott ra egy security frissites.. ( Samura mikor jott??? LG-re?? ) nah igen akinek ez nem szamit az valoban nem erti ennyek lenyeget.

Video- OIS nelkul valoban remeg a kep ha mozog vele az ember ezen nincs mit szepiteni:( erre tenyleg lehet egy nagy feketepontot adni.

Foto - vegre egy olyan Nexus amibe nem kell lemondani a jo kepekrol! Szamomra eddig legtokeletesebb fotokat kesziti. tesztek alapjan valoban veri a szifon 6+ ot is. Nekem nagyon fontos volt mar, hogy tenyleg jo kepet tudjon csinalni a telefon csak 1 hajszal valasztott el S6 Edge+ beszerzesetol... mikor is megjelent ez a csoda keszulek.

Aku kapacitas - vegre egy teljes napot kibir a keszulek ( nem nem jatekkal:) de a szokasos napomat siman elviszi es 4-5ora kijelzo idot tud aktiv hasznalattal.

Ha barkinek hasznalati kerdese van szivesen megvalaszolom. Mert ez a keszulek szerintem teljesen megerte az arat es igen megkaptuk vegre a Google premium erzeset.. Akinek ez sok ott van a N5x ami a regi Nexus feelingnek megfelel..

(#135) Ricardo válasza gulb (#134) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben csak annyi a hiba, hogy nem csak nálunk drága. :U

(#136) Oppenheimer válasza gulb (#134) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kicsit nevetségesnek érzem a 4-5 óra kijelzőidőt ekkora akkuval. Nem értem, hogy a Google referenciamodelleknek miért rövidebb az üzemideje egy azonos specifikációval rendelkező Samsugnál, vagy bármelyik OEM gyártó készülékénél.

+ Rosszul teszed le az asztalra és félbe is hajlott.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#137) gulb válasza Oppenheimer (#136) üzenetére


gulb
senior tag

Nem hasznaltam Samut mostansag de 4-5ora kijelzo idot se lattam azokon se..foleg nem ekkora kijelzovel es ennyi pixellel..

+ ezt ugye csak viccnek szanod? Emberunk 2 keszuleket is pontosan ugy hajlit meg, hogy tudja hol van a gyenge pontja es ugy fog ra, hogy ott fejt ki erot...ezt azert kar lenne keszulek rovasara felhozni.

(#138) gulb válasza Ricardo (#135) üzenetére


gulb
senior tag

EUR HUF arfolyam.... egy EU orszagban fizuhoz kepest azert nem neveznem draganak.. igen az USA ban sokkal olcsobb ez biztos de ott mindig minden az. ( habar allamonkenti AFA-t soha nem tunteik fel a $ arnal )

(#139) forintuser válasza gulb (#138) üzenetére


forintuser
őstag

Amikor megláttam az árát euróban, majdnem hanyatt estem. Mondom európai fizetéssel...OPT jobban megérte nekem..

Holnapkészítést vállalok.

(#140) Danny365 válasza gulb (#137) üzenetére


Danny365
őstag

Pedig az akksi idő tényleg nem annyira acélos a 6p-n. Egyes tesztek 3-3.5 óra sot-ot írnak, ami inkább gyenge. A 4-5 mondjuk korrekt, de az általad is említett edge+-ból 6 órát átlagosan simán ki lehet hozni, és akkor még nem is próbáltál spórolni semmivel. És abban csak 3000mah akksi van.

(#141) icp1970


icp1970
senior tag

Nagyon jó teló,és nagyon tetszik.Kicsit kár a Snapdragon 810 -ért.De még így is elgondolkodtató,hogy ha lejebb megy az ára akkor erre váltok G3 ról.

(#142) Ricardo válasza gulb (#138) üzenetére


Ricardo
félisten

Az elődeihez képest (talán a 6 kivétel) euróban is drága :(

[ Szerkesztve ]

(#143) SybenX válasza Ricardo (#142) üzenetére


SybenX
őstag

Drága mivel ez teljesen más kategória az elődeihez képest.(n6-ot kivéve)A nexus 5x-et hasonlítsd az elődökhöz.

(#144) Ricardo válasza SybenX (#143) üzenetére


Ricardo
félisten

Az határeset, bár foghatott volna ott is vékonyabban a ceruza. Igazából egy negatívumot tudok hirtelen mondani, mégpedig azt, hogy mehetett volna bele picit több ram.

[ Szerkesztve ]

(#145) Morcos_Kutyu válasza SybenX (#143) üzenetére


Morcos_Kutyu
csendes tag

Az N6 miért kivétel??

Vigyázz, harapós kutya!

(#146) SybenX válasza Ricardo (#144) üzenetére


SybenX
őstag

Na igen,de akkor ki venné a 6p-t?

Morcos_Kutyu Azért mert a nexus 6 már drágán kezdett és a 6p a nexus 6 újabb változatának tekinthető.
Igaz hogy most már normalizálódott az ára.Remélem 1 év múlva 6p ára is 100k közelébe esik.

[ Szerkesztve ]

(#147) HaZse válasza SybenX (#146) üzenetére


HaZse
őstag

"Igaz hogy most már normalizálódott az ára.Remélem 1 év múlva 6p ára is 100k közelébe esik."

1 év múlva meg majd kijön egy sokkal jobb Nexus jobb kamerával (OIS) és takarékosabb procival (Snapi 8xx) és több ram-al (3-4MB).

És akkor már inkább az vennéd meg. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#148) forintuser válasza HaZse (#147) üzenetére


forintuser
őstag

3-4 MB RAM? Bebaszna.. ;]

Holnapkészítést vállalok.

(#149) SybenX válasza HaZse (#147) üzenetére


SybenX
őstag

Hát igen,de 200k-t nekem nem ér egy telefon.Jó lenne jövőre is egy nexus 5x.Arra már megérné váltani:)

(#150) akoska23


akoska23
aktív tag

Háta -oldala tetszik.............. mikor az elejét megláttam azt gondoltam nem is jó képet nézek olyan mint egy vásári kétpálcás.......... :O

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.