Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:22

LOGOUT.hu

Google Nexus 6P Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) gulb válasza aizen92 (#650) üzenetére


gulb
senior tag

a bekapcs gombtol indul de annyira nem sok vonal.... de hihetetlen szerencsetlen eses kovetkezteben tortent:(( tokban volt es egy les kiallo csavart talalt el a repulon:((

(#652) Takashi


Takashi
aktív tag

A korábbi hozzászóló kivételével van-e valakinek a telefon elhajlásával, deformálódásával kapcsolatos tapasztalata? Mert a kezdeti 1-2 YouTube videón (meg persze az itteni kommentelőn) kívül eddig nem hallottam folytatását az ügynek. Remélem, csak korai modelleket érintő dolog volt.

七転八起

(#653) gulb válasza Takashi (#652) üzenetére


gulb
senior tag

Szerintem magatol ez, nem fog hajlani...max ha valaki tenyleg raul vagy ugy teszi zsebre hogy total megfeszuljon ha legugol..

Az enyem sajnalatisan leesett;( ez tok mas..

(#654) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Nem kevés.

BlackBerry Passport

(#655) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Mate 8 is durva lesz.

BlackBerry Passport

(#656) Just_Reboot válasza dodicsaba (#654) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ezek a tesztek semmire nem jók, max e-penis méregetésre.

(#657) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Miért csinálja a Wear app hogy elfelejti az órát? Vagy miért nem lehet ujra összepárosítani, elegem van hogy egy hétvégére pl nem használom az órát erre resetelhetem megint az egészet! :W :W :W

Vagyis simán bt-on összepárosodik ujra de lóf.. se tudsz csinálni mert rinyál a wear hogy párositsd :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#658) gulb válasza Just_Reboot (#656) üzenetére


gulb
senior tag

Miota bebizonyosodott csalnak vele...ez valoban semmit nem er.. De aki ez alapjan vesz telefont az megerdemli:)

(#659) SybenX válasza gulb (#649) üzenetére


SybenX
őstag

Ilyenkor jött volna jól egy edzett üveg. :(

[ Szerkesztve ]

(#660) dodicsaba válasza gulb (#658) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Lehet hogy nem ér semmit a teszt de néz meg a Note 5 ill Nexus 6p összehasonlítását videón azzal biztos nem csalnak. ...

BlackBerry Passport

(#661) gulb válasza dodicsaba (#660) üzenetére


gulb
senior tag

Mit nezzek rajta?? Tacsviz? Az eletbe soha tobbet olyan ipari hulladekot...haszbalhatatlan hiaba van hw moge pakolva;(

Edzett uveg folia minden sz.. Berendelten xtream guardtol 92off al;) meglatjuj mi a legjobb ra...lehet £130 kicsereltetem majd..

(#662) dodicsaba válasza gulb (#661) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Melyik telefonról beszélsz? Melyik használhatatlan? Kezdelek nem érteni.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#663) dave182


dave182
senior tag

Hello, rendeltem 2db fóliát a telóra, de elég silányak sajnos.
Tud valaki jó minőségű kijelzővédő üveget ajánlani? Vagy nem rendel esetleg valaki mostanában? Beszállnék én is...

(#664) gulb válasza dodicsaba (#662) üzenetére


gulb
senior tag

Akkor meg soha nem hasznaltal samsung tacsviz szart...

(#665) gulb válasza dave182 (#663) üzenetére


gulb
senior tag

Rendeltem https://www.xtremeguard.com/ par verziot..talan 2-3 het es meglesz..beszamolok milyenek.

(#666) X DoZ3R válasza dave182 (#663) üzenetére


X DoZ3R
tag

En a Nillkin amazing h+ os uvegfoliajat hasznalom, eddig nagyon bevalt, csak ajanlani tudom :)

(#667) zh1972


zh1972
tag

420 juróért csíptem a német ebay-en 64GB-ost, nagyon fasza a telefon, de bazi nagy (vagy nekem van kis kezem) ...így ez sem fogja megérni nálam az egy hónapot! :(

(#668) Draken válasza zh1972 (#667) üzenetére


Draken
őstag

Megnézném szívesen, ha túladnál rajta :U

(#669) Draken válasza zh1972 (#667) üzenetére


Draken
őstag

szerk idő lejárt, a garancia hogy működne jelen esetben vagy nincs rá?

[ Szerkesztve ]

(#670) ripla


ripla
őstag

a cikkből nem derült ki, ezért itt kérdezem meg, nincs benne sd-kártya foglalat?

(#671) hjanos1 válasza ripla (#670) üzenetére


hjanos1
senior tag

Nincs, ahogy Nexusoknál ez már jó ideje megszokott.

The Factory Must Grow

(#672) ripla válasza hjanos1 (#671) üzenetére


ripla
őstag

kösz.

(#673) ShadowX


ShadowX
őstag

Pesten hol lehet normális fóliát kapni? Azért sem haragudnék ha üveg lenne.

(#674) hjanos1


hjanos1
senior tag

Elérhetőek a februári buildek:
Factory Images

Huawei ügyfélszolgálat a Telenor 4G problémára februárban érkező frissítésben igért megoldást. Mivel kétlem, hogy a Google erre külön kiad egy patch-et, ezért nagyon valószínűnek tartom, hogy ebben lesz benne, ha valaki felteszi és változást tapasztal ilyen téren, akkor jelezze. :)

The Factory Must Grow

(#675) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Nekem is megjött a 64 gigás fekete. Azt hittem eddig, hogy fémből a HTC a csúcs, egészen addig a pillanatig még ki nem bontottam a 6P-t. Ez a telefon gyönyörű! :)

(#676) gulb válasza Lacee1986 (#675) üzenetére


gulb
senior tag

Torott kepernyovel is szeretm meg:()) de mostansag neha laggol... nem igazan csipi ha teljesen tele van a 32GB RAM resze.. ne kerdezzetek mi koze a sebesseghez de eskuszom ilyenkor laggol jobban..

(#677) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Van aki Moto 360-al használja a telefont? A Moto Connect alkalmazás nálam folyamatosan leáll. :S

(#678) gulb válasza Lacee1986 (#677) üzenetére


gulb
senior tag

;( en egy noname smart band et hasznaltam de azzal jo volt ..most egy MS Band 2 tervezgetek venni remelem hasonloan jo lesz...

(#679) SkyS1gn válasza Lacee1986 (#677) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Wear program nem jó?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#680) Lacee1986 válasza SkyS1gn (#679) üzenetére


Lacee1986
senior tag

De az működik, tudom használni az órát a Connect nélkül is. Csak azért kíváncsi vagyok mi a baja. HTC M8 GPE-n jó volt marshmallowal.

(#681) SkyS1gn válasza Lacee1986 (#680) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem G watch R van. Most azt tervezem ha a heti 2 lábazásból egyiket futásra szánom, pénteken megjön a Jaybird X2, az órával párosítom össze ergo futáshoz nemkell majd a telefon hanem faszán óráról hallgatom majd a zenét :P

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#682) Lacee1986 válasza SkyS1gn (#681) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Én is úgy használnám, csak kár, hogy nincs benne GPS. :(

(#683) SkyS1gn válasza Lacee1986 (#682) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemlehet posztolni fb-ra mi? :O

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#684) Lacee1986 válasza SkyS1gn (#683) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nem posztolom én sehova, csak ha már van rá lehetőség akkor szeretem ha elvan tárolva valahol (Strava).

(#685) SkyS1gn válasza Lacee1986 (#684) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hülyéskedtem, nyilván, meg távolság, emelkedés szempontjából is jó. Bakker erre nem is gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#686) ShadowX


ShadowX
őstag

Tegnap produkált egy 6 órás SOT-t úgy, hogy 14%-on raktam töltőre. :)

(#687) SkyS1gn válasza ShadowX (#686) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem megy amplify, greenify, appops minden de Google szolgáltatások igyis vezet mindig... nemtudom már mi eszi, redditen is rengetegen irnak erről... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#688) hjanos1


hjanos1
senior tag

OTA zip, ami MMB29Q-ra frissít MMB29P-ről
Telenorosoknak lehet tesztelni a 4G-t.
Ma délután ha sikerül én is bemegyek kipróbálni.

The Factory Must Grow

(#689) ShadowX válasza SkyS1gn (#687) üzenetére


ShadowX
őstag

Én nem rakok ilyeneket fel, sőt a battery hog appok közül csak a messenger és a chrome van fent, mivel az alternatívákban mindig találtam valami kifogásolni valót. A greenify-t sem tudom hova tenni, mert néha teszi a dolgát, néha meg fogja magát és beragad...

(#690) aizen92 válasza SkyS1gn (#687) üzenetére


aizen92
addikt

szokásos nexus betegség.
1 hónapig minden fasza 4-4,5 óra SoT, minden app változatlan, ugyanazok vannak mint ami első naptól fogva.

Most az elmúlt 2 hétben pedig 3-3,5 óra Sot.

minden egyes kib.... nexusnál ez van. Direkt nem telepítek/kapcsolok be semmit. Megcsinálom az elején. és puff. nem érdekli.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#691) SkyS1gn válasza aizen92 (#690) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha törlök chache/dalvikot meg restart akkor egy ideig elvan, de aztán megint bejön a G services fogyasztás.

(#688) hjanos1 rootosoknak ez nem mehet fel iga?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#692) ShadowX válasza aizen92 (#690) üzenetére


ShadowX
őstag

Nemcsak nexus betegség ez...más telefonjaimnál is ez volt. Ma már lemerem fogadni, hogy a tegnapi közelébe sem fog érni az SOT.

Htc-nél is volt ilyen. Egyik nap 4,5 óra, másnap 3, harmadik nap megint 4, úgy hogy még appot sem frissítettem. Az android rendszert kellene már guglinak megregulázni. És egyébként nem hiszem, hogy ezek a hibák a tesztidőszakban nem jönnek elő senkinél. :)

(#693) hjanos1 válasza SkyS1gn (#691) üzenetére


hjanos1
senior tag

Rootolt rendszerre nem fog felmenni. Csak érintetlenre. Ha az előző factory image-et felflasheled (akár wipe nélkül), akkor menni fog.

The Factory Must Grow

(#694) SkyS1gn válasza hjanos1 (#693) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja mehet ujra, unroot, fel, aztán root. lehet visszazárom BL-t igy hogy ennyi programmal se tudom bekorlátozni a rohadt akksi merülést értelme nincs.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#695) hjanos1


hjanos1
senior tag

Emberek!
Szombathelyen vagyok és Telenor 4G-n (eddig itt nem ment). MMB29Q build számú frissítéssel oldódtak meg a problémák.
:DD :C :Y :R

The Factory Must Grow

(#696) Ronin- válasza bigmasterg (#609) üzenetére


Ronin-
senior tag

pont azért kéri ,hogy többször érintsd hozzá, amikor szkenneli, hogy több szögből felismerje. Nem azért kéri,hogy (asszem) 5x érintsd hozzá ugyan úgy az ujjad, mert elsőre nem tudja leolvasni,hanem azért, mert mind az 5x más szögből tudod beolvastatni és így szinte mindenhogy jó lesz. Én 1x olvastattam be a mutatóujjam és bárhogy rakom rá, simán felismeri, mert mint fentebb írtam, mind az 5 alkalommal amikor kéri,hogy rakjam rá ismét az ujjam, más szögben raktam rá. Felesleges 2-3x ugyan azt az ujjat felvenni :)

(#697) Draken


Draken
őstag

Tudnátok nekem mondani egy üzletet bp-n, ahol meg lehetne nyomkodni a készüléket? Sajnos még nem tudtam kézbe venni, így nem tudok dönteni :R

(#698) techie_guy válasza Draken (#697) üzenetére


techie_guy
tag

Media Markt üzletekben már kint van. Az Árkádban voltam ott láttam is, de szerintem a többiben is ki van rakva.

(#699) Draken válasza techie_guy (#698) üzenetére


Draken
őstag

Westendiben voltam, de csak a fejulet raztak..megnezem mashol, koszi!

(#700) zombieman


zombieman
csendes tag

Expansysnél 3 hónapja állítottam be készletértesítőt a 64GB-s grafitra. Ma lett készleten :D

(másfél hónapja van meg a készülék... nyilván nem onnan)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.