Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) FirstPhone válasza leslien (#14432) üzenetére


FirstPhone
csendes tag

Nézd meg ezt a beírást is, köszi :)

FirstPhone - A független megoldás /// LG G3 16GB Gold /// ASUS G75VX

(#15302) leslien válasza FirstPhone (#15301) üzenetére


leslien
nagyúr

te is nézd meg h mit írtam ,köszi." firstphone tapasztalat ha estleg oda mész nézd át nagyon". ahogy kell ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#15303) Lecs@ válasza FirstPhone (#15301) üzenetére


Lecs@
addikt

öööö, ha már a Firstphone " képviselő " itt van. Miért lettem úgy informálva telefonon ( egy idősebb úriember hangja volt ) , hogy Nexus N5 32 GB gyári garanciásat árulnak . Érdekel, mert elvileg nem lehet. De ha igen, örülnék. :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#15304) FirstPhone válasza leslien (#15302) üzenetére


FirstPhone
csendes tag

Ha a második is be lett volna linkelve, akkor azt mondom oké, így csak kiigazítottam :)

[ Szerkesztve ]

FirstPhone - A független megoldás /// LG G3 16GB Gold /// ASUS G75VX

(#15305) FirstPhone válasza Lecs@ (#15303) üzenetére


FirstPhone
csendes tag

Nem tudom, sajnos 32GB-os változatból lehetetlen gyártói garanciálisat szerezni, valószínű egy új, nem kellően tájékozódott kolléga lehetett :( . A 16GB-os változatból is már csak 4db maradt mindössze és a közeljövőben nem is kapunk újabb készletet :(((

FirstPhone - A független megoldás /// LG G3 16GB Gold /// ASUS G75VX

(#15306) siofok válasza horvathkrisz (#15204) üzenetére


siofok
őstag

Na kipróbáltad a 142-es kernelt?

OnePlus nord 2t

(#15307) zsirfecske válasza Sajtqukac (#15299) üzenetére


zsirfecske
addikt

a soc csíkszélességek pár generációként csökkennek, és ha épp nem a teljesítmény akkor is nőhet úgy hogy a fogyasztás/disszipált hőmennyiség nem lesz több. pl s800 vs s4pro-nál is ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#15308) Sajtqukac válasza zsirfecske (#15307) üzenetére


Sajtqukac
tag

Igen, ezt kihagytam a számításból. De ezt is figyelembe véve azért kimondható, hogy illett volna valami jobb hűtési módot kitalálniuk. Mert játékoknal ma kipróbáltam és egy idő után annyira le vesz a teljesítményből, hogy lehet várni hogy lehűljön, ami valljuk be nem túl jó ha azt vesszük, hogy ezeket a bitang erős procikat mindig játékokkal demózzák és pont azok amik meg tudják fektetni a hő miatt.

(#15309) Lecs@ válasza FirstPhone (#15305) üzenetére


Lecs@
addikt

Köszönöm a választ !

512 GB

(#15310) horvathkrisz válasza siofok (#15306) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem, csak letöltöttem, de még nem flesseltem, most fogom (lesz időm) rátenni.

(#15311) stvnppp válasza Dzsuri89 (#12543) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ez a rezgéses probléma nálam is előjön néha.

Van esetleg valami program, amivel lehet tesztelni?

(#15312) siofok válasza horvathkrisz (#15310) üzenetére


siofok
őstag

Már van 144-es :D én az raktam egyböl fel.

OnePlus nord 2t

(#15313) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Van egy mappa a telefonon: "Auto Backup"
A fényképeket tartalmazza, a felhőből.
A kérdésem az lenne, hogy "fizikailag" hol/milyen mappában találom ezeket a képeket a nexuson?

(#15314) Kari1 válasza horvathkrisz (#15313) üzenetére


Kari1
aktív tag

Ezt nem nagyon értem, első két mondatban írod hogy van egy "Auto Backup" mappa ami a fényképeket tartalmazza. Akkor miért kérdezed hogy ez hol van a telefonon mikor pont azt írtad hogy van egy ilyen mappád a képekkel... ergo tudnod kell hogy hol van ez, mert különben honnan tudnál róla?

Mellékesen anélkül, hogy tudnánk milyen cloud nehéz lesz válaszolni, de ha cloud-ból töltesz le az szvsz a download mappában lesz

(#15315) Davzone válasza horvathkrisz (#15313) üzenetére


Davzone
senior tag

Ha a galériában lévőre gondolsz ami a google+ által készített auto backup az eszközeidről ahol be van kapcsolva, akk azok nem ténylegesen találhatók meg nálad, csak cache szinten léteznek az

sdcard0/Pictures/cache/com.google.android.googlephotoes elérésí úton.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#15316) szata.68


szata.68
senior tag

Van olyan felhő szolgáltatás,amiről azt gondoljátok,hogy valóban titkos?
Jó lenne,ha fel tudnám tölteni az összes képem egy felhőbe,de nem akarom,hogy ha valaki akarja,akkor azokat nézegesse. (hiába titkos elvileg a Dropbox is...MEGA-ról írják még,hogy titkos,de nem tudom)
Persze nem gyilkosságokról őrizgetek képeket,csak nem akarom,hogy a családi képeimet nézegessék

(#15317) Kari1 válasza szata.68 (#15316) üzenetére


Kari1
aktív tag

Szerintem még egyik cloud-nál sem volt független vizsgálat hogy tényleg titkos-e (vannak-e rejtett backdoor-ok stb). Tehát vagy megbízol abban amit az adott cloud szolgáltató állít vagy csinálsz egy truecrypt konténert és abba teszed a fileokat majd azt töltöd fel.

(#15318) Kari1 válasza szata.68 (#15316) üzenetére


Kari1
aktív tag

Mivel lejárt a szerkesztési idő:

Esetleg a Tresorit-ot érdemes kipróbálni. Magyar cég és annyira bíznak a titkosításukban hogy vérdíjat is kitűztek rá: http://itcafe.hu/hir/tresorit_verdij_25k_usd_cloud_titkositas.html
(Bár hogy manapság mi van velük azt nem tudom...)

(#15319) MartOOn


MartOOn
addikt

Asszem most mar nem uszom meg a fucktory resetet... [link] pedig meg akartam varni a 4.4.3-at es aztan, hogy ne kelljen ketszer.
Kb mennyire hiheto h ma semmi más nem fogyasztott csak ez a 3 cucc? Chromeoztam meg a facse is ment, telefonaltam is ebay is folyamatosan jelzett... :(

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#15320) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Melyik most a legjobb főzött rom? Melyiket használjátok a legtöbben? Mahdi? Ota frissítés van benne?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15321) szata.68 válasza Kari1 (#15318) üzenetére


szata.68
senior tag

Köszi szépen!

(#15322) leslien válasza MartOOn (#15319) üzenetére


leslien
nagyúr

próbáld előbb csak wipe olni!!!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#15323) MartOOn válasza leslien (#15322) üzenetére


MartOOn
addikt

Nov 3 óta nem volt FR... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#15324) Lecs@ válasza maggi1886076 (#15320) üzenetére


Lecs@
addikt

A legújabb AOSB ProBam baba lett nagyon.Ő :K

Mahdi is szuper. Ota van benne.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#15325) leslien válasza MartOOn (#15323) üzenetére


leslien
nagyúr

ha van időd :) kukkants át a oneplus one fórumba nézd meg a videót, ha jól láttam akkor most jött ki javítás is/OFF]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#15326) vacs válasza szata.68 (#15316) üzenetére


vacs
Topikgazda

A MEGA az tutira titkosít (a képeket is), mert a linket meg lehet osztani a kibontó kulccsal és kulcs nélkül is.
Ha elindítod a letöltést, akkor kezdi el visszakódolni.
Tessék meglesni:
Link, kulcsfájl nélkül.
Link kulccsal együtt.
;)

(^)(>.<)(^)

(#15327) xabfx


xabfx
tag

Valami otlet h mi lehet a gond? Alap rendszer.(L:/dl/upc/2014-05/25/425208_luk2xekzbcbmb8fx_screenshot_2014-05-25-19-16-05_2.jpg) (/L)

[ Szerkesztve ]

(#15328) maggi1886076 válasza Lecs@ (#15324) üzenetére


maggi1886076
addikt

Köszi. Holnap kiprobalom.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15329) Algotis válasza xabfx (#15327) üzenetére


Algotis
addikt

A mobilnet miatt, ha nekem is végig be van kapcsolva, akkor majdnem ilyet kapok én is képernyőidőre...

Androidos Outlookból küldve

(#15330) szata.68 válasza vacs (#15326) üzenetére


szata.68
senior tag

Köszi,lehet megpróbálom. Igazából abban nem bízok,hogy ők nem szolgáltatják-e ki valakinek,de ez már nagyon off,meg kicsit (de nem annyira) paranoid... :)

(#15331) Lecs@ válasza Algotis (#15329) üzenetére


Lecs@
addikt

Ez elszomorító :(((

512 GB

(#15332) siofok


siofok
őstag

sziasztok!visszaszerettem volna tenni 1 twrp-s backupot,természetesen wipe volt előtte,és nem bootol be :( mit tehetek?recoverybe visszajutok,próbáljam meg full wipe után még1x?

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#15333) kicsisanyi válasza szata.68 (#15316) üzenetére


kicsisanyi
csendes tag

Vagy csinálsz magadnak egy sajátot egy otthoni (vagy bárhol elhelyezett) saját NAS-sal.
Pl: http://www.synology.com/hu-hu/dsm/index/cloud_services
(persze ez árban erősebb beruházás, de hosszabb távon megérheti, ha másra is használod)

(#15334) tomiii007 válasza siofok (#15332) üzenetére


tomiii007
senior tag

Úgy tudom,hogy restore előtt kell TWRP-ből FR majd system format és utana restore

De erősítsetek meg.

(#15335) Lecs@ válasza siofok (#15332) üzenetére


Lecs@
addikt

TWRP Restore előtt minek volt Wipe ? Miért természetes ? Nem törölted véletlen a systemedet ? Ha igen, akkor Nexus Root Toolkittel ( WugFresh ) nyomass fel új systemet PC - ről.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#15336) siofok válasza Lecs@ (#15335) üzenetére


siofok
őstag

még a desire korszakban azt tanácsolták. :B
valóban,lehet a systemet is bepipáltam véletlen. :B
pár szóban tudnál segíteni a menetében?progit már leszedttem.

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#15337) horvathkrisz válasza siofok (#15332) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Kurva jo a blue code kernel! :DD

(#15338) siofok válasza horvathkrisz (#15337) üzenetére


siofok
őstag

én most épp ujraélesztéssel próbálkozom. :DDD

miért?Nekem bejön..csak gondoltam kipróbálok másik romot,azt bebakiztam. :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#15339) siofok válasza Lecs@ (#15335) üzenetére


siofok
őstag

már kész. :) szóval akkor mentés visszaállításnál nem szoktok wipe-olni?Cache-dalvikcache-t sem?

OnePlus nord 2t

(#15340) siofok válasza siofok (#15339) üzenetére


siofok
őstag

legalább már tisztában vagyok ezzekkel a dolgokkal is. :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#15341) radicspeter1 válasza siofok (#15340) üzenetére


radicspeter1
őstag

Én mindig szoktam pedig, s nem volt még gondom soha...sőt format systemet is szoktam visszaállítás előtt.

Code Blue: akkor örülök hogy nem csak a hülyeséget hozom be magammal. :DD
Mellesleg az XDA hülye szabályzatai miatt a dev a google+-os postokon fog majd egy-egy verzióugráskor értesíteni mindenkit aki követi. Nagyon pipa most...[link]

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#15342) horvathkrisz válasza radicspeter1 (#15341) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Te mondtad eloszor a code blue-t?
Komolyan mondom, jobb az akku-ido vele, mint a gyarival. Akinek ez a fontos, tegye fel nyugodtan.

(#15343) ( V ) válasza radicspeter1 (#15341) üzenetére


( V )
veterán

nem csak a hülyeséget hozom be magammal.

nem, hanem a sarat is :DD :P ;]

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#15344) siofok válasza radicspeter1 (#15341) üzenetére


siofok
őstag

nem értem énsem mi lehetett a bibi,hisz desiren mindig így csináltuk.(S-em nem volt nyitható)
és 2 twrp backup-om is volt,eggyik sm ment vissza. :F
paranoidandroid romot akartam kipróbálni,de már az elején nem volt jó minden funkció,és gondoltam akor go vissza.Mindeggy legalább tudom hogy pikk-pakk megy itt a nexuson minden ilyen móka,nincs agyon bonyolítva. :) ez a flash stock+unroot-on kívül mit kéne még csinálni,h ha szervizvégett vissza szeretné zárni az ember?oemlock?

OnePlus nord 2t

(#15345) horvathkrisz válasza siofok (#15344) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Bútlódert visszazárod oszt' csók'lom. :DDD

(#15346) xabfx válasza Algotis (#15329) üzenetére


xabfx
tag

Ez azert eleg durva. Nem hittem volna h ennyire megeszi. I4s el 4-5 ora megvolt. Galaxy mega 6.3 al pedig 5-6. Mobilnet nelkul mennyit hoz kb?

(#15347) tybsen válasza horvathkrisz (#15345) üzenetére


tybsen
addikt

En nem feltetlenul vagyok biztos benne, hogy feltetel a zart BL, anno a galaxy nexusomat nyitva vettem kozvetlenul az ausztriai MM-ban (a tobbi is nyitva volt, a kiallitott modell is). Persze valoszinuleg komplikaciomentesebb az ugyintezes ha zart, inkabb csak erdelessegkent mondtam es mert nem tudom, tenyleg feltetel-e :)

(#15348) Trol válasza Lecs@ (#15324) üzenetére


Trol
tag

Szia!

Az ajánlott AOSB romhoz melyik gapps használata ajánlott?

Köszi

(#15349) Lecs@ válasza Trol (#15348) üzenetére


Lecs@
addikt

Szia ! Én minden Romhoz az AOKP Gappsot használom. ( oldal alja, zöld gomb, a KK természetesen )

De ha már szóba jött, nagyon jó az AOKP is már. :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#15350) siofok


siofok
őstag

egy ksi fotó tanácsot kérnék,hogy ki milyen beállítással készíti a képeket,illetve melyik appal?mert nekem picit olyan életlenek,mintha a fókusz nem sikerülne rendesen.Ti jelölitek ki a fókuszpontot,vagy egyszerűen ráirányítjátok a céltárgyra,és exponálógomb nyomás,azt ennyi?

OnePlus nord 2t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.