Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#113) Chaser válasza Synthwave (#110) üzenetére


Chaser
titán

elenyésző ilyen gondot olvastam - szerencsére -
én 5700 pulse-ot simán venném, de már részleteztem mért nem
590 tényleg nem lenne nagy érdemi lépés - de akkor is rx király és a nitro radeon király, nem úgy vettem észre, h rx-eknél gaming x vagy rog strix bármiben is jobb lenne - de 1660 sem, 1660s/ti minimum, csak abból értelmes és giga - lehet szopórolleres - 2060 közt már nem sok van árban, efölött viszont 2060s gaming x - az viszot nyálcsorgatós :) és drágább
sztem nyugodtan vegyél 32gb ramot, ami volt alzán 37-ért az kb ajándék volt - lehet lesz még - én még 47-ért vettem év elején de nem bánom, ott limit biztos nem lesz semminél, cpu-ból hozzád vágják a 2700-et 43-44e körül - és abból még mázlival lehet bőven faragni - , minek 3600 drágábban? :) ipc-ben jobb, oké, tuningban is jobban megy, magasabb a stock órajele is, de sztem oly mindegy, sz@ros 20e ft-os lapban van nálam a 2700, 3,6 allcore vaj simán ment neki uv-val, tovább nem is néztem, utána el kezdenek zabálni úgy is
3000-es aegisek 3200-ön mentek gond nélkül, de nem hókuszpókuszoltam tovább, nem érdekel, 1,2v-on mennek 3000@cl16-ot, még a langyos is enyhe kifejezés rájuk
a legnagyobb baj az, hogy 90% esélyt adok neki, h a doomon és forzán kívül más úgy sem érdekelne, talán az új doom, annak nem tudom mi lesz a hw igénye
megnéztem azt a nagyon hypolt metro exodust most már pc-n is, boxon kontrollerrel fps azért nem az igazi, de sajnos most is uo. ultra gagyinak találom, nekem régi krájziszok' ezerszer jobban bejöttek látványra és sztorira is, gears5 is pfffffffffffff, jobb volt egér+billzettel, de maga a játék 4-eshez képest sztem rosszabb, sokkal laposabb
attól meg hülyét kapok, h sok játéknál nem lehet kinyomni az átvezetőt, ha filmezni akarok berakok egy filmet, ha játszani, akkor nem idióta pofázásokat akarok nézni nyomrék grafikával, de biztos bennem van a hiba ( :
ssd-ből ha sata 860 evo, van mx500-am is, 860 is, reszponzívabb a samsung
de leginkább m2-t vegyél, adata sx8200 pro egy árban van, vagy már olcsóbb is a sata 860-nál, de 970 evo plus szint környéke sokkal jobb power managementtel, nagyon durva :) 5 év gar van mindre értelmes helyen -gammix s11 pro pedig a hűtőbordás megfelelője az sx-nek, de nem kell rá, max egész napos videó vágásnál -

szerk:
kolopele
rmx-et ajánlotta egyik srác is melyik topikban, lehet az lesz, 750-ese van talán, de annyira azért nem akarom túlméretezni

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.