Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Chaser válasza Gyuri27 (#300) üzenetére


Chaser
titán

a wattman "akad" magával, gyári sw
ab-t aki "vga-zik" megszokta mint a levegőt, ha navinál nem működik, illetve anomáliákat okoz, evidens h közli a kedves gyártó, nézd, ne használd mert a kedves programozóóink balf@szok, dolgozunk rajta
laikusnak pont ezekkel nem kell foglalkoznia, de kolopele és én is messze vagyunk a laikustól, és mindketten innen tudtuk meg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#302) kolopele válasza Chaser (#299) üzenetére


kolopele
nagyúr

Hétfőn elküldi két napra megint a srác, le fogom tesztelni úgy hogy felrakok egy szűz windowst, és csak az amd szoftverei lesznek fenn, az overlay fog monitorozni, freesync bekapcs. Utána megmondom mi a helyzet. Várom ma vagy holnap haverom reakcióját is az XT - ről, ő már eleve így fogja csinálni. Abban igazad van hogy a gyártónak ilyeneket valóban le kellene írnia, hiszen az afterburner talán a legáltalánosabb program amit egy user használ.

(#303) Gyuri27 válasza Chaser (#301) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát nem a gyártónak kell alkalmazkodni egy 3 fél progijához.
Sose volt így pedig 486 régen volt.
Szerintem az msi irja meg jól.
Amúgy meg win 10 alatt bármi lehet. Nem csodálkozom semmin.

Amd - Radeon - Ryzen

(#304) Chaser válasza kolopele (#302) üzenetére


Chaser
titán

hajrá, kívácsi vagyok :)

Gyuri27
ha nem alkalmazkodik sem baj, _közölje_ h ne használják, mivel pontosan tudja h minden hackergyerek' használja az ab-t
a gyári wattman sem 100%-os, ott sem tudnak alkalmazkodni saját magukhoz? :) feszt esetenként rosszul detektál, ventivezérlésnél manual módban ugrik a fél passzív mód, profilt meg esetenként átdobja alapra, akkor is ha semmilyen gond nincs
érdekes, semmi bajom w10-zel, de ez nem 10-es probléma, aki 7-et használ az is besz@phat' vele

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#305) hajbel válasza Chaser (#304) üzenetére


hajbel
addikt

Az, hogy a wattman nem jó, és hogy egy 3rd party app anomáiát okoz, két teljesen különálló dolog. Nekem vegan Wattmannal semmi bajom nem volt, windowsal annál több.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#306) Chaser válasza hajbel (#305) üzenetére


Chaser
titán

jah értem, tehát az oké, h külsős appal lehetnek bajo, az meg pláne oké, h a saját sw-ükkel is
én kérek elnézést ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#307) hajbel válasza Chaser (#306) üzenetére


hajbel
addikt

Nem érted. Valószínűleg az MSI írta meg rosszul, de az is lehet, hogy windows probléma.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#308) Gyuri27 válasza Chaser (#304) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na most melyik cég: asus, giga, msi, asrock, cisco, tplink stb-stb teszteli hogy x-y-z programmal (avalakitől, valahonnan) akad-e, müködik-e az ő programjuk, termékük?
Az elvárható, hogy a saját müködjön. Az is elvárható, ha nincs benne bizonyos funkció az előbb-utóbb bele kerüljön (igazából ez se).
Ennyi.
Persze szivesen olvasom az nv, intel hireket, cikkeket hogy bizony ők akár az afterhez akár máshoz neki supportolni. Meg reszelni a meghajtót, hogy jól müködjön.

Amd - Radeon - Ryzen

(#309) Chaser válasza hajbel (#307) üzenetére


Chaser
titán

oké
a wattmant is ők írták meg rosszul? jah hogy nem

Gyuri27
elég nekem wattman, illetve elég lenne, de nem százas
ilyenkor azért érdemes belegondolni, ha a saját sw-ük nem százas, külsős sw vajon miért nem? na azért
nagyon szeretem a kis 570-et, 590-et meg pláne, de szívlapáttal végig simogatnám a vezetőségnek az okosfejit' az biztos ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#310) Gyuri27 válasza Chaser (#309) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az jogos ha a wattman bugos.
Félig meddig az is ha a 10 össze akad vele.
Bár itt a mikrofos felelősségge is felmerül egy-egy új build kapcsán.

Amd - Radeon - Ryzen

(#311) Chaser válasza Gyuri27 (#310) üzenetére


Chaser
titán

7 tulajok is írnak vele problémát
nem nagy problémák ezek, de pont annyi h nem lehet rá "biztonsággal" számítani
anno sz@ros kis gb lap gyári oc sw-e a világból kiment, amit win alatt összehackerkedtem csak beírtam biosba az értékeket és kész voltam
most felraktam valami rgb-s szutyok sw-t tőlük, el se indul, bevillan oszt' nyiknyikölteti a rencert' ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#312) Gyuri27 válasza Chaser (#311) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem a lesajnált, lassan nem supportált win 7-en minden stabil. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#313) Chaser válasza Gyuri27 (#312) üzenetére


Chaser
titán

Sokan vannak igy a navival is, es sokak akik nem ( :
Nekem 7 ide nem opcio, kell a forza, az csak 10 alatt megy

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#314) kolopele válasza Gyuri27 (#312) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért ne kelljen már visszatenni a 7 - et hogy egy mai szoftver jól működjön. Nem visszafele kellene haladni hanem előre. Az meg, hogy ki a hibás másodrangú kérdés, a lényeg hogy oldják meg.

[ Szerkesztve ]

(#315) Gyuri27 válasza kolopele (#314) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint kiderült a gondok nagyrésze megszünik. Csak hát nem kell minden fisfost felrakni és azzal mókolni.
Egyébként lehet nv-t is venni. Ja hogy azt a teljesitményt nem ennyiért kapod meg. Ez van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#316) kolopele válasza Gyuri27 (#315) üzenetére


kolopele
nagyúr

Így is hozzá lehet állni a dolgokhoz, ne rakjuk fel amit szeret és megszokott az ember, csak mert hát........Amúgy meg engem nem izgat a dolog annyira, 4K - hoz úgyis kevés lenne az 5700 XT, gyengébb kártya meg van dögivel ha kell.

(#317) Gyuri27 válasza kolopele (#316) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézd ha soha semmi gond nincs az nv-vel azt kell venni.
Több mint 10 éve használok radeont.
Olvasok is.
Az esetek 90%-ban user error.
A maradék 10 se telibe az amd sara.

[link]
A 2060 s 135 pénz.
A 5700xt stock kb 140k, egyedi hűtés kb 145.
A legolcsóbb 2070 super 175 pénz és mint látod átlagosan 7%-al gyorsabb. De nyilván az már jó 4k-ra.
Meg a 2060 super is ami 10%-al marad el az xt-től.
Szóval ezeket kell venni. Mese nincs.
Át is lehet fáradni azokba a topikokba szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#318) kolopele válasza Gyuri27 (#317) üzenetére


kolopele
nagyúr

Senki nem mondta hogy az nv - vel nincsenek gondok, a harmadik 2080 Ti lett jó amikor megvettem, az első kettő csíkozott, ott is volt hiba, de ott hamar kiderült hogy az első szériás micron ramok voltak a ludasak. Egy szóval nem mondtam hogy a 2070 super alkalmas 4K - ra, pláne alatta.
Felesleges küldözgetned másik topikba, attól hogy nem bólogatunk folyton egymásra még lehet egy egészségeset vitázni, nem igaz? Az a lényeg hogy a leendő vásárló tudatában legyen mire kell ügyelnie, és az teljesen mindegy honnan jut a tudomására. Legalább itt kiderült az hogy érdemes kizárólag a saját szoftverével próbálkozni, mert még mindig sokak közkedvelt programja az afterburner.

[ Szerkesztve ]

(#319) Synthwave válasza Gyuri27 (#317) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg aztán a sima RX 5700-re is lehet XT BIOS-t pattintani. Ugyan nem lesz tőle +256 stream processzorod, meg +16 textúrázó egységed, de az órajelekkel és a TDP kerettel már nem kell utána játszani, max. a feszekkel szöszölsz kicsit, ha akarsz.

A Pulse 5700 bruttó ~130k, és messze jobb a hűtése, mint a ref.-nek. Új BIOS és voilá, karnyújtásnyira van az a 2070 S, 40-50 pénzzel olcsóbban, kulturált zajterhelés mellett.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#320) Chaser válasza Synthwave (#319) üzenetére


Chaser
titán

Es ez pont addig jo mig nem opsz' vele
Jelenleg 124-ert lehet loni ufoektol 5700 pulset, 145-ert 2060s gaming x-et vagy gb aorust, es dragabban eladhato jatek van mellejuk
Teljesitmeny meg soso, ahany teszt annyi verzio:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#321) kolopele válasza Synthwave (#319) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az a baj hogy a Pulse az XT biostól igencsak felhangosodik, mivel gyárilag nem ugyanolyan a két verzió hűtője. Pascal esetében a Gainward Phoenix - nél ez mindegy volt.

(#322) Synthwave válasza Chaser (#320) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyugodtan leírhatod, hogy "SZOPSZ". ;]

Hát, eddig nagyon a Pulse felé dől itt a mérleg (nem csak a jó ár + XT BIOS-ozás miatt, de Ryzen mellé szívesebben raknék Radeont, ráadásul még a leendő vas szürke-fekete-piros színsémájába is hibátlanul illeszkedne - 1st world strikes again).

A Colorful iGame GeForce RTX 2060 Super Ultra-V-t néztem még; nettó 110k, nagy, böszme, háromventis hűtés, csak a dB(A)-ról nem tudok semmit - az RTX topikban meg senki nem reagált a kérdésre, és a neten sem találtam egyetlen tesztet sem...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#323) Synthwave válasza kolopele (#321) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kérdés, hogy a feszeket meddig lehet csökkenteni úgy; kevesebb fesz --> kevesebb hőtermelés --> kevesebb zaj (de abban azért biztos vagyok, hogy a ref. hűtőnél még akkor is érzékelhetően halkabb, ha nem mókolsz ilyesmivel).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#324) Chaser válasza kolopele (#321) üzenetére


Chaser
titán

Nekem nem lenne baj, xt bios tirtenet se erdekel, beallitom manual uv-val, megy amit megy
Az a baj ha oboa van vele mar nem lenne pofam visszavinni ( : arrol nem beszelve ha nem egybol kezdi a hulyesegeket hanem kesobb
Pedig sokkal szimpatikusabb lenne mint az rtx vonal
Ezt nem akarja megerteni gyuri bacsi, akinek nem tetszik lehet nv-t venni, ez is tortenik, mikozben az a penz az amd-hez folyna be, nem a rivalis penztarcajaba, szoval uzleti szempontbol is erthetetlen ami a navi korul megy

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#325) kolopele válasza Chaser (#324) üzenetére


kolopele
nagyúr

NV - ben egy dolog az ami igazából drágább mint AMD esetében, ez pedig a g-sync. Relatíve kisebb kártya is elég ha a monitor tudja. Igen, tudom, már az nv kártyák is mennek freesync - kel, de amiket eddig láttam azért nem az igazi, max. azok a monitorok a jók amelyek hitelesítve lettek erre.

(#326) Chaser válasza kolopele (#325) üzenetére


Chaser
titán

Ha a monitor gsync modulos, attol meg nem fog tobb fps-t tudni a kartya sztem:)
Gsynck modulos monitoroknal viszont olvastam gebaszrol, es nem a kartyakkal van baj
Ertelmes freesync monitor nv-t is korrekten lekezeli, nem veletlen h megtorpedoztak a gsync projectet nv-nel, dragan is adtak, gondos is tud/tudott lenni, ez igy nem jo kombo
Ami freesync monitorokat a kalapba raktam azok nv-vel is mukodnek, atnyalaztam mar lassan 1000 reviewt
Az a gond h navinal sokkal nagyobb esellyel lehet sync gond is, es nem azert akarok 144hz monitort venni h ne tudjam hasznalni, es vannak ezzel igy masok is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#327) kolopele válasza Chaser (#326) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem lesz több fps - ed a g-sync - től, persze, de ha le is esik olykor nem veszed észre mert folyamatos marad a kép. Ezért találták ki, és ennél jobb nincs jelenleg.

(#328) Chaser válasza kolopele (#327) üzenetére


Chaser
titán

nekem még nincs, de freesync mellett sem láttam ennek ellenkezőjéről beszámolókat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#329) Aprósólyom válasza Chaser (#233) üzenetére


Aprósólyom
addikt

fullHD ablakra tettem javaslatot. Tehát, ha a játékon belül a megjelenítést beállítod ablakosra és fullHD-ra a 32" QHD monitoron, akkor az ablakod fizikális mérete kb. megegyezik majd azzal, mintha egy 27" fullHD monitort néznél teljes képernyőn, mivel két monitornak a PPI-je között nincsen nagy különbség. Most így már érthető? :B
Egyedül ott fogsz hátrányt szenvedni, hogy ablakos módban várható pár százalék teljesítményvesztés a teljes képernyős módhoz képest. Legalább is így emlékszem az én játékaim esetében. De teljesítményben még mindig jobban jársz a fullhd-vel ablakban, mint qHD teljes képernyőn.
Amúgy lehet furcsa javaslat az ablakos mód kisebb felbontás esetén, de legalább natív pixelekre van igazítva a játék kisebb felbontáson. A háttérben látszódó desktopot pedig meg lehet szokni hamar. De hát ez csak egy javaslat arra, hogy miért a nagyobb monitort nagyobb felbontással válaszd... :) :R

Jevons paradox

(#330) Chaser válasza Aprósólyom (#329) üzenetére


Chaser
titán

így oké, de nem azért veszek 32" monitort h 27" felületet nézzek, akkor veszek 27" monitort és azt nézem mindig :)
4k lenne a tuti, az szépen leskáláz fhd-ra, de olyanból meg se mertem nézni mennyiért adnak 144hz 32"-t ;]
de ahogy állunk 27" fhd lesz egyelőre, kb minden értelmes 32" ajánlatnak vagy felvitték az árát, vagy eltűnt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#331) kolopele válasza Chaser (#328) üzenetére


kolopele
nagyúr

A freesync lényegében ugyanez, csak az alsó tartománya kisebb.

(#332) Chaser válasza kolopele (#331) üzenetére


Chaser
titán

tudooooooom ( :
én amiket néztem ott monitor függő az alsó limit, értelmeseknél 40 körül van, és mindegy h amd/nv a vga, néztem pl jónak tűnő samu qledet, annál valami 60-70 rémlik és vga-tól független ott is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#333) kolopele válasza Chaser (#332) üzenetére


kolopele
nagyúr

Úgy akartam írni hogy általában a monitorok alsó tartománya kisebb freesync esetén :)

(#334) hajbel válasza kolopele (#331) üzenetére


hajbel
addikt

Mondjuk ezzel vitatkoznék. Kb. 35-40 fps alatt már kb. semmit nem ér semmilyen adaptív szinkronizáció, ott már észrevehetően lassul a játék. Nyilván a freesyncnél mindenféle kombináció előfordul, de pl. az én monitorom 40-60 fps tartományban mozgott és sikerült CRU-val 34-re tuningolni az alsó tartományt. Radeonnál ha beállítod egyszerre az enhanced syncet és a freesyncet, akkor a freesync tartomány megszűnése után az enhanced sync veszi át a stafétát, aminek eredményeként nincs sem képtörés, sem stuttering, viszont az imput lag alacsony marad. Viszont 40 fps alatt más szerintem adaptive syncel is észre lehet venni az fps csökkenést, tehát sokat nem oszt nem szoroz. Más kérdés, hogy vannak parasztvakítós pofátalnul magas alacsony freesync tartományos monitorok, de aki nem nézi meg, hogy mit vesz, magára vessen. Nem kevés monitornál 30 fps az alsó tartomány freesyncben.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#335) Chaser válasza kolopele (#333) üzenetére


Chaser
titán

lásd hajbel válaszát, én is ezt tapasztaltam

szerk:
gyakorlati részét nem, de az alsó fs érték és sync viszonyát monitorok függvényében
néztem 32"/1440p/144hz lg-t, ugyanaz a monitor gsync modullal sokkal drágább volt - oké, azon volt hátul rgb is ((( : - , de az alsó limite ugyanakkora volt mint a freesync modellnél, panel is ugyanaz, csak a gsync modulban volt érdemi különbség, aminek elég szép felára volt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#336) hajbel válasza Chaser (#335) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem a másik is freesync volt, csak nvidia kártyával le lett tesztelve. Újabban a freesyncet nevezik gsyncnek, az eredeti g-syncet pedig valami g-sync ultimate (???). Sajnos nem tudom a pontos nevét, de a régi g-syncnél szabvány, hogy az alsó határ 25 fps (freesync monditort 30 fps alatt nem láttam). Ezekbe a monitorokba külön modul van beültetve, ezért drágábbak 30-50K-val. Drágán méri a chipet az nvidia. Az általad említett valószínűleg az RGB miatt volt drágább, esetleg a tesztelés árát is rámérték.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#337) kolopele válasza hajbel (#334) üzenetére


kolopele
nagyúr

A frame rate target controlt mennyire állítod? Akkorára amekkora a monitor legmagasabb tartománya? Mondjuk 75HZ - esnél 75 - re, 144 - esnél 144 - re? Gondolom az szabályozza be mekkora lehet a legmagasabb fps.

(#338) hajbel válasza kolopele (#337) üzenetére


hajbel
addikt

Álatlalában elég 1-el alá, de van, ahol 3-al kell. Pl. Az AC Origins egy ideig nagyon bugos volt, ott vagy 7-el alá kellett lőni, mert képtörés volt, de ezt látod ha van. Az új PES-ben kellett -3-ra lőni, azon kívül működött a -1 fps.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#339) kolopele válasza hajbel (#338) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért kérdezem mert visszakerül hozzám újra próbából az 5700 meg a monitor is, ami 75HZ - es. Akkor annál ez menjen 74 - re? Na meg freesync plusz enhanced sync? Van még esetleg bármi lényeges amit érdemes beállítani? A másik meg hogy talán 3 játékomat látta a gépben a radeon, akkor hogy lehet külön beállítani játékonként a target controlt? Vagy mindig variálni kell az általános beállításoknál ha nem jó?
Az én monitorom egyébként egy ASUS PG27AQ, de egyelőre felesleges is lenne 60HZ feletti 4K monitor, főleg az újabb játékoknál.

[ Szerkesztve ]

(#340) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Kis freesync-chill-anti lag olvasnivaló [link].

Amd - Radeon - Ryzen

(#341) b. válasza Chaser (#335) üzenetére


b.
félisten

" de az alsó limite ugyanakkora volt mint a freesync modellnél, "

a gsync alsó tartománya ( a modullal elátott ) 1 FPS, azaz nincs.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#342) <Lacy85> válasza hajbel (#334) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem sikerült egy egész jó monitort kifogni.
27" FHD@75Hz IPS, 124% sRGB.
A Freesync tartománya mondjuk "csak" 48-75Hz, de mivel 60 alá nem engedek semmit, így nem gáz.
Újan volt 50 ezer.

(#343) Chaser válasza hajbel (#336) üzenetére


Chaser
titán

benéztem, másik freesync2 volt és rgb ( :
mindkető gsync ready, panel ugyanaz
elég sok monitort ledaráltam elmúlt 2-3 hétben, már keverem őket néha
de ahogy mondod, ha 30-40 alá esik már oly mindegy

b
ezt nem tudtam :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#344) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Jó írás. Szerintem jelenleg a HASZNÁLT piacon a legjobb ár\érték\teljesítmény arányú kártya 1080p-re az az RX580 4GB. Nem ritkán látni 33-34ezer Ft-ért is. Annyiért elképesztően jó még ma is a teljesítménye, de az RX580 8GB is igen jó vétel még mindig 40ezer környékén.

(#345) hajbel válasza kolopele (#339) üzenetére


hajbel
addikt

Igen, a felső határ alá egyel. Ha tearinget tapasztalsz, akkor lejjebb kell venni. Ha biztosra akarsz menni, -3. Ha nincs gebasz a játékkal, nem kell külön beállítani.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#346) Aprósólyom válasza Chaser (#330) üzenetére


Aprósólyom
addikt

De a 27" fulhd-t sosem fogod tudni 32"-on qhd-ban nézni.... fordítva viszont működik a dolog... De mint mondtam, ez csak egy ötlet. Én néha a 24" fullhd monitorom játszom kisebb felbontáson, ablakban.
Pl. PUBG menuben 199-203fps (1768*992, ablakban) és 177-178fps fulhd teljes képernyőn.

Jevons paradox

(#347) Chaser válasza Aprósólyom (#346) üzenetére


Chaser
titán

ha 32" 1440p monitort veszek akkor olyan krtyát veszek mellé ami ki is hajcsa' :) de jelenlegi állás szerint nincs most olyan ami opciós, +30-40-ért nem akaródzik megvenni azt amit megkaptam volna olcsóbban is
27" jó eséllyel fps-re oké, forzázni meg úgyis a tv-n fogok, az egy picit jobb minőség mint 2-300e-s monitorok akár, max sync nincs

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#348) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

madVR esetén konkrétan kb 5%al gyorsabb a 480, mint a 290.
a 390 már veri, szintén 5%al.

mivel ott nem 5%okon szokott múlni 1-1 render, azért ott ez a 3 kártya ugyanazt tudja.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#349) Anaren91 válasza kolopele (#6) üzenetére


Anaren91
senior tag

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#350) kolopele válasza Anaren91 (#349) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én nem vagyok a sok fps híve, legyen meg az a 60 és minden oké :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.