Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#8101) nortx55 válasza S@c@ (#8099) üzenetére


nortx55
csendes tag

Holnap fogok edzeni akkor össze vetem, azt hittem jelentősen gyorsabb lesz watch 2hoz képest, valamennyire igaz is de tud ez is gondolkodni, napijelentes részt még nem láttam, backup bol szépen vissza tett amúgy mindent (kivéve óra lapokat tizen vs watch os persze.) de amúgy tetszetős bár nekem a watch 2 formája jobban tetszett ez lapos üveg az kerekített. Kijelzo viszont nagyon szép.

(#8102) bbendre válasza djalmasi (#8100) üzenetére


bbendre
őstag

Nálam pár hete halt meg a szenzor. Már semmit sem mér...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#8103) ArthurShelby válasza djalmasi (#8100) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nem lehet, hogy lötyög, vagy épp túl szoros a szíj, esetleg rossz helyen van a kezeden?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8104) kullais válasza ollie (#7449) üzenetére


kullais
csendes tag

Csak azt nem értem, hogy attól hogy egy idő után nem lesz rá több frissítés (cirka másfél év) miért nem éri meg megvenni? Ha az épp aktuális szoftverrel minden működik hibátlanul, akkor mégis milyen frissítést szeretnél még? Rengeteg ismerősről tudok akik a mai napig Win7-et használnak, pedig köztudott, hogy már rég megszűnt a támogatása, mégsem hajlandóak feltenni a Win10-et...

(#8105) kullais válasza kmarci25 (#7474) üzenetére


kullais
csendes tag

Mitől lenne? Gondolod majd az óra vért fog venni tőled, amiből megállapítja a vércukor szintedet?? Vagy miből számolja ki?

(#8106) $atirka válasza kullais (#8105) üzenetére


$atirka
senior tag

Ezek fél éve történt beszélgetések 🤭

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8107) kmarci25 válasza kullais (#8105) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, féléves. Plusz az iróniát sem érted.:U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8108) $atirka válasza kmarci25 (#8107) üzenetére


$atirka
senior tag

Már az irónia is elévült...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8109) kmarci25 válasza $atirka (#8108) üzenetére


kmarci25
veterán

Jah, akkor világos. :DD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8110) DomToretto


DomToretto
tag

Valakinek van megoldása arra, ha az óra nem csatlakozik BT-on a telóhoz, vagy folyamatosan lecsatlakozik?

Számíthat, hogy a helymeghatározás be van-e kapcsolva, esetleg óraszámlap bekavarhat-e, vagy van ennek a típusnak ilyen ismert BT hibája?

(#8111) kmarci25 válasza DomToretto (#8110) üzenetére


kmarci25
veterán

Milyen telefon? Csak nem Xiaomi?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8112) DomToretto válasza kmarci25 (#8111) üzenetére


DomToretto
tag

de Xiaomi. :-)

MIUI optimalizáció kikapcsolása megoldás?

(#8113) kmarci25 válasza DomToretto (#8112) üzenetére


kmarci25
veterán

Ebben a hsz-ben írtam le. Watch 3, de ebből a szempontból mindegy.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8115) jano6220


jano6220
tag

Sziasztok.Most tervezek ilyen órát venni.Kérdésem az lenne,hogy Van e olyan aki Huawei P30 Pro val használja.Tudom az ekg és vérnyomás méres nem megy,de a többi dolog hogy szuperál? :R

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8116) panav3


panav3
csendes tag

Sziasztok, új 21FE telefonomhoz nem akar kapcsolódni az óra. A Galaxy wereable felismeri (kéri a számot is), de nem csatlakozik. Valakinek valami ötlet?

(#8117) Oldman2


Oldman2
veterán

Ma kézhez kaptam egy Watch Active 2 LTE órát, még ismerkedem vele.

Azt meg lehet csinálni, hogy egy a telefonon beállított ébresztő csak az órán ébresszen?

Mondjuk hajnalban, ha rajtam van az óra. Ha nincs, akkor pedig az órán.
:F

(#8118) $atirka válasza Oldman2 (#8117) üzenetére


$atirka
senior tag

Az órán is tudsz állítani ébresztést. Úgy nem jó?

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#8119) Oldman2 válasza $atirka (#8118) üzenetére


Oldman2
veterán

Arra rájöttem, de én a telón beállítom és ha viselem az órát, azon ébreszt variációra gondoltam.

Van olyan ökoszisztéma, ami ezt szépen lekezeli. Ha rajtad van az óra, csak az jelez, ha nincs, akkor a teló.

(#8120) szucstom válasza Oldman2 (#8119) üzenetére


szucstom
őstag

olyan variációról én nem tudok :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#8121) róland válasza Oldman2 (#8117) üzenetére


róland
veterán

Sleep as Android áll legközelebb az elvárásodhoz. Ébresztésnél először csak rezeg az óra, majd megszólal a beállított ébresztő (arra nem emlékszem, hogy a telefon bekapcsol-e).

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8122) Oldman2 válasza róland (#8121) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, beállítottam az órán egy némított, rezgő ébresztést.

Tökéletes.
:C

(#8123) O.CS


O.CS
aktív tag

Sziasztok, Iphone telefonnal mennyire használható az óra?Vannak kompatibilitási problémák? A 44mm mennyire kicsi egy férfi csuklóra?

(#8124) $atirka válasza O.CS (#8123) üzenetére


$atirka
senior tag

(#8125) ollie válasza O.CS (#8123) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kicsi a 44mm.

***

(#8126) Nunder


Nunder
őstag

Nem tudjátok esetleg honnan tudnék venni pótalkatarészt itthon az órához? Konkrétan a felső "Vissza" gomb kellene ribbonostul. Ali-n találtam, de kétlem, hogy ideérne egy ekkora mütyűr, ahhoz képest pedig elég drága, hogy elkótyavetyéljem.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8127) ollie válasza Nunder (#8126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem hivatalos szervizben cserélteted? Már csak azért is, mert ha nem a hivatalos szerviz nyúl hozzá, elveszted a maradék garanciát.

***

(#8128) Richoo44 válasza O.CS (#8123) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nekem volt egy ilyen órám, a Watch 4 előtt pár napig (akksi hibás volt sajna, szóval vissza küldtem...) de nem tűnt kicsinek a kezemen, maximum amiatt lehet kicsit csalóka, hogy 2,5D üveg van rajta.
Richo

(#8129) Nunder válasza ollie (#8127) üzenetére


Nunder
őstag

Korábban írtam (nem mintha emlékeznetek kellene rá), hogy az óra valószínűleg kicsit beázott. Ezen oknál fogva nem akarok a szervizzel bajlódni, mert gyanítom hogy ki fogják hozni a beázás tényét, és akkor sokkal többe kerülne a javítás, mintha itthon magamtól oldanám meg. Emellett a tortúrát, levelezgetést stb. akarom megspórolni, nem mellesleg alig pár hónap garancia van már csak rá, így olyan sokat nem vesztenék.

Természetesen ha nem tudom beszerezni, akkor marad a szerviz.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8130) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sima acél Active 2 és az LTE változat nem ugyan olyan szoftveresen? Havernak LTE van, nekem sima acél, neki jelzi a Facebook Messenger hívást nekem nem.

(#8131) Oldman2 válasza Gabesz1019 (#8130) üzenetére


Oldman2
veterán

Az LTE-ben 1,5GB, a simában csak 768MB memória van.

Lehet hogy emiatt van a "különbség".

(#8132) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Valamit q.-ra elb@sztak a spoty mostani frissítéssel az órán/telón vagy a wearableban. Nem lehet vezérelni óráról a telefonon a spotyt.. Átvált óra hangszóra, ha a spoty popup ikon van lent a systray-ban. Csak bt.fülesre állítva az órán, akkor hajlandó a vezérlésére az óráról a telefonon ketesztül. :(((

Üdv: -=Yogibear=-

(#8134) Yogibear974 válasza Yogibear974 (#8132) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Tehát ennek kéne megjelennie, akkor lehetne vezérelni az óráról a telefont. Ehelyett általános lejátszó ikon jelenik meg. Biztosan megint jól elkavarták, eldugták a beállítást, hadd szopjon az user.

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#8135) adamklark válasza Yogibear974 (#8132) üzenetére


adamklark
senior tag

az sosem működött rendesen. telefonon elindítom Spotifyt és órán sima média vezérlővel váltok zenét, Spotify app órán egy hulladék

(#8136) kmarci25 válasza adamklark (#8135) üzenetére


kmarci25
veterán

Így van. Külön, minden alkalommal be kell lépni az órán a spoti appba, hogy az az ikon jelenjen meg. És valóban, az általános ikonnal legalább a hangerőt lehet állítani, amit a spoti saját appjaval nem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8137) Yogibear974 válasza kmarci25 (#8136) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Eddig működött, csak most jött spoty app frissítés az órára és elb@szták az alapértelmezett hangkimenetet. Külön ki kell választani, hogy a fülhallgatóra küldje át az óra. (Azon meg se eq.,atmos, stb, tiszta vödör hang.)Eddig alapértelmezettként a telóra küldte és ott a spoty app fogadta. A fülessel meg tudtam vezérelni a zenéket. Agyrém! Miért kell agyonvágni, ami eddig jól működött?!

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#8138) Dello79 válasza Firedaddy (#8088) üzenetére


Dello79
aktív tag

üzemidőben viszont visszalépés , ha ritkán használod a fizetést , akkor felesleges váltani

(#8139) Yogibear974 válasza Dello79 (#8138) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nem hinném, hogy a magyar bankok lobbiznának a Samunál, hogy használhassák a Samsung Payt. (Közép-Európa nem piac nekeik.) Amúgy is a saját appjukat erőltetik a bankok.
Pedig jó lenne, ha mókolás nélkül lehetne használni. Pl. futásnál/cangázásnál nem kéne 'cipelni' a mobilt, hogy fizethess!

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#8140) ArthurShelby válasza Yogibear974 (#8139) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én az mst miatt örülnék a samsung pay-nek (akár széchenyi kártyát is tudnék vele használni)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#8141) Atka66 válasza Nunder (#8126) üzenetére


Atka66
újonc

Pontosan mi kellene Neked? Maga a fizikai gomb vagy a belső elektronika? A belső cucc nekem van. Újat vettem egy lengyel oldalról, de feleslegesen, mert nem azt kellet volna cserélnem a WA 2 Lte EKG funkció életrekeltéséhez. :( Az EKG kezdettől fogva rossz volt. A gari idő alatt nem cseréltettem ki, mert nem akartam óra nélkül lenni. Most vettem egy Watch 4 Classic Lte órát, így hozzáfogtam a műtéthez. Az EKG-hoz HR sensort kellett cserélnem a hátlapon... Most már szuper! :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#8142) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek reálisan mi az értéke ma egy ilyen órának, elejétől fóliázott kijelzővel, még kb. 1.5 év gyári garanciával? Bluetooth-os, 44 mm-es, fekete verzió.

[ Szerkesztve ]

(#8143) Nunder válasza Atka66 (#8141) üzenetére


Nunder
őstag

Az elektronika része, de az is csak tipp, mert lehet, hogy a lapon nyekkent meg valami, akkor meg alaplapot kellene cserélni...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8144) Atka66 válasza Nunder (#8143) üzenetére


Atka66
újonc

Ha kell, írj...

(#8145) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Olvastam, hogy az órával kapcsolatban sok a le- és visszacsatlakozás stb, ha nem Samsung telefonnal párosítva használják.. Van már erre megoldás esetleg? Xiaomi telefonnal használja a párom. A Wear appot "lezártam" hogy a memóriában tartsa, és az akksi kímélő módot is kikapcsoltuk. :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#8146) szucstom válasza Ferenczi Áko (#8145) üzenetére


szucstom
őstag

sajnos az hiába. Mi 11 lite esetén nálam folyamat eldobálta...

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#8147) zzola válasza Ferenczi Áko (#8145) üzenetére


zzola
félisten

Xiaomi féle Android sajnos eldobja. A rendszer hibája...

(#8148) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm szépen :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#8149) kmarci25 válasza zzola (#8147) üzenetére


kmarci25
veterán

Cáfolom, nálam nincs ilyen, stabil a kapcsolat.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8150) Ferenczi Áko válasza kmarci25 (#8149) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Na akkor újra követem 😅

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.