Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Kár hogy OS X -en nem megy.

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Első cikknek nagyon jó:) nem ismerem a játékot és már csak ezért is elolvastam a tesztet. :K

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) nonsen5e válasza Šolaire (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Köszönöm szépen! :R

mongoose123: Wine szerû win emulátor nincs Mac alá?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) mongoose123 válasza nonsen5e (#3) üzenetére


mongoose123
aktív tag

Nincs sok értelme szenvedni vele. :) Kár, hogy 48-49 szint körül voltam és lejárt a playtime. Jobb többen játszani vele mert különben a vége fele kezd szenvedős lenni egyedül.

(#5) nonsen5e válasza mongoose123 (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ettôl jó az MMO, ha el akarsz érni valamit kell a csapatjáték.

Én jelenleg még csak 45 vagyok - nem sietem el, :) de külön mazochizmusra vall, hogy amikor nem Dutyn tartom életben a csapatot, akkor ugyanúgy Conjurerként (WHM) szenvedem le a mobokat.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) #52815360


#52815360
törölt tag

Engem a kanadai szervereknél vesztettek el.

(#7) nonsen5e válasza #52815360 (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Megnyugtatlak, teljesen jó a kapcsolat - egy kicsit sem rosszabb mint az EU-ban lévő WoW szervereké, egy kicsivel sem, sőt... Szóval ha csak ez tartott vissza. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) #52815360 válasza nonsen5e (#7) üzenetére


#52815360
törölt tag

Kinek hogy. Nekem eleve laggos a netem tengeren túlra. Valamint egy ilyen kaliberű kiadónál joggal várja el az ember az EU szervert.

(#9) devast válasza nonsen5e (#7) üzenetére


devast
addikt

Azért ez nem teljesen így van :) Pár hónapja már tolom, és az endgame kb úgy néz ki, hogy fullosan script-elt boss-ok/események vannak. Nem véletlenszerű, megvan pontosan milyen sorrendbe csinálja a dolgokat, és mindig ugyanazt ugyanúgy. És igazából 2 dolgon tudnak nehezíteni: 1, dps chec-ek 2, pozícionálás. A 2-es neccesebb gyenge pinggel. Egyrészt a kliens nem kapja meg előre az adatot, hogy mikor hol lesz egy aoe például. Ezért nálad a megjelenítés már x ms-el csúszik. Ezután te észreveszed, és elindulsz kifele... és itt megint a szerver szerint nem ott vagy ahol a képernyőn, hanem x ms-el korábbi állapotodban. Plusz a szerver instance-okban 100ms-enként kérdezi le a pozíciódat. Tehát ha neked 0ms a reakcióidőd (mert tudod fejből előre mi fog történni) akkor is 200 körüli pinggel kanadában kb 400-500ms késéssel indulsz. Ez, ha előre tudsz mindent elég. Ha nem tudod, és van egy kis reakcióidőd, már nem elég. És meghaltál :)
Nem rossz game különben, csak kicsit kiábrándító hogy a végjáték, igazából memória játék.

tl;dr :szerintem túlságosan agyon van szkriptelve, így unalmas a fight ha már csukott szemmel is megcsinálod...

(#10) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nagyon jó teszt!! Gratulálok!!! :C :R :C :R

A Hideo Kojima Game

(#11) nonsen5e válasza Liquid Snake (#10) üzenetére


nonsen5e
addikt

Örülök, hogy tetszett! :R

devast: lehet az olyasfajta scriptelt harcoknál ez problémát okozhat, hamarosan meglátom majd én is... A ping problémáját az eddigi tapasztalataim alapján írtam, a képességek használatával pedig egyelőre nem érzékeltem késleltetést. (Mondjuk ezt simán lehet a kód által láthatatlanná tenni, hogy érzékeli a pinget és aszerint fut...)

Jobban belegondolva ez tényleg így van ahogy mondod, mivel magát a képességek nyomogatását könnyű beállítani úgy, hogy látszólag instant legyen... de akkor értem, hogy a földön megjelenő AoE sebzések (forrástól függetlenül) miért találnak el akkor is, ha már kiálltam belőle mielőtt odatett volna valamit az ellenség. Én meg azt hittem ez a design része. :U

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) devast válasza nonsen5e (#11) üzenetére


devast
addikt

Értsd: A földön levő aoe kör/pizzaszelet/stb, abban a pillanatban amikor a jelzés eltűnik, akkor sebez. Tehát az animáció utána csak parasztvakítás.Ha az eltűnés pillanatában benne vagy, akkor bekaptad. Ez viszont azzal is jár, hogy a jelzés eltűnése után simán belemehetsz.... animáció szerint jól odavág, de sebződés nem történik :) Ezt kombinálva az előző hsz-emben írtakkal, előfordul, hogy az én képernyőmön már kint vagyok, de mégis bekapom :D Nem annyira durva, mint régen volt ( lásd: [link]) de a pinget még mindig érezni.

(#13) Luck Dragon

Jó lett az írás, de egy ami igazán felkeltette az érdeklődésemet hogy idézem" PlayStation rendszeren is lehet egér+billentyűzet kombóval játszani." Ps4- milyen billenytyűzettel lehet játszani, lehet hozzá kapni, vagy usb-ket fellehet használni vagy mi :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) nonsen5e válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


nonsen5e
addikt

Köszönöm! :R
PS4-ről nincs személyes tapasztalatom, de PS3-ra rádugtam egy mezei USB-s egeret és billentyűzetet és működött (Asus GX800 + Logitech K120). Legjobb tudomásom szerint ugyanúgy működnek PS4-en is.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#15) Luck Dragon válasza nonsen5e (#14) üzenetére

Hűű én köszönöm :R Ezt nem is tudtam hogy a PS-ek tudják kezelni az USB- bill&egér combot :C mmorpg-ben valahogy hozzám nőt és nem szívesen váltanék emiatt de ez a hír feldobta a napomat. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) nonsen5e válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


nonsen5e
addikt

Amúgy meglepően jó a controlleres irányítás és át is lehet egy csomó mindent bindelni azon is. 2-3 óra alatt megszoktam teljesen, mondjuk a targeting kicsit nehézkesebb vele... De partys contentre mindig visszaváltok én is a jó öreg bill.+ egér kombóra. :)
Tudják ezen kívül is kezelni, egeret ha huzogatod az XMB elemei is mozognak föl-le jobbra-balra meg ha vagy olyan mazochista a webböngészőben kurzor is lehet, meg a gépelés a billentyűzettel.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nagyon jó cikk lett! Nem játszottam még final fantasyval csak PSX-en anno (asszem az 1-gyel meg az 5-tel) de ez most felkeltette az érdeklődésem. Bár kissé sokkallom azt, hogy az ár mellé még előfizetést is kell vállalni.

Üdv. Johnny

(#18) nonsen5e válasza jonnyjoker01 (#17) üzenetére


nonsen5e
addikt

:R

Ha azok tetszettek, akkor ott van még a többi PCSX, PCSX2-es, meg a PS3-as darabok, a XI meg a XIV teljesen más műfaj MMORPG létükre - de ugyanúgy jó játékok csak teljesen máshogy játszódnak ki mint a single player epizódok.

A havidíjra meg úgy kell tekintetni, hogy elég jó supportot nyújtanak, tonnányi szervert kell üzemeltetni 24/7, a patcheket ( =DLC) meg "ingyen" kapod meg). Mert ugye hiába megveszed az átlag tömegjátékot manapság, ha nem veszed meg sorra az összes DLC-t is, sok esetben limitálva vagy, azok meg ugye jönnek 1-2 havonta = havidíj.
Ha érdekel a játék, Steamen PC-re 20 euró, és e mellé kapsz rögtön egy hónapnyi playtimeot is kipróbálás képpen, utána meg eldöntheted, hogy neked megéri-e a havidíjat vagy sem.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#19) sztanozs


sztanozs
veterán

Nem rossz az írás - meg vsz maga a játék sem -, bár én ezekből a több órákat lekötő játékokból már kinőttem (családi okból:D). De azért FF rulez :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#20) nonsen5e válasza sztanozs (#19) üzenetére


nonsen5e
addikt

Köszönöm! :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Van ebből valami free trial?
Akár x órás, vagy x szintig?
Mindig szemezgettem vele, de gyerek mellett nem nagyon játszanak z előfizetés alapú játékok, mert könnyen el megy úgy hónap, hogy a gép felé se nagyon szagol az ember :(

szerk:

van

2 hét lvl 20

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#22) nonsen5e válasza Egonyolc (#21) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na tudtam, hogy valamit elfelejtettem beleírni, kb. egy hónapja van a free trial lehetőség. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23) csibe1


csibe1
addikt

Tudja valaki a szám címét ami a video alatt megy?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24) nonsen5e válasza csibe1 (#23) üzenetére


nonsen5e
addikt

Answers - Susan Calloway, (Nobuo Uematsu)

Szerk. érdemes megnézni a Distant Worlds verziót is, legalább ugyanilyen jó. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#25) csibe1 válasza nonsen5e (#24) üzenetére


csibe1
addikt

Köszönöm! :) :R

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Remek cikk! :R

Majd kiderül..vagy beborul!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.