Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A DAF licenszet már megszerezték, jön majd a javítással.
Az utánzat szó kicsit téves amúgy, hiszen csak a márkajelzések mások, minden más ugyanaz.

Mod-ból már most 1 héttel a megjelenés után jópár darab van, köztük olyan is, ami az összes márkát valóságosra cseréli le.

Szép átfogó írás lett, grat. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) PeL


PeL
addikt

Első cikkem, remélem tetszik majd mindenkinek :)

(#3) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Nagyon jó játék, rengeteget játszottam vele! Az ámokfutók a forgalomban direkt vannak, volt már olyan velem hogy záróvonalnál jött velem szembe egy autó, mert elözött. Hihetetlen jó játék, nem lehet megunni..

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#4) opeter87


opeter87
senior tag

Nagyon jó cikk lett, gratulálok :C

Nagyon kedvet csináltál egy kis "kamionozáshoz", így a hosszú hétvégére :D

(#5) sdd2


sdd2
veterán

Jó cikk, gratulálok :) Mi a minimum gépigénye? Amelyiken a GTA San Andreas megy azon ez is?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6) Jeanne d'Arc

Jó írás, kedvet kaptam hogy kipróbáljam, az első részével sok időt töltöttem el:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) bobooo


bobooo
addikt

Tényleg fasza kis játék. Megunhatatlan. :C

(#8) echterion


echterion
nagyúr

Jó cikk, köszi. :C Egészen meghoztad a kedvem a játékhoz.

**********

(#9) Sanchez638


Sanchez638
addikt

egy kis saját gameplay

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) giigz


giigz
veterán

Régebben még az első verzióval játszottam, de kedvet kaptam most ehhez is, kipróbálom! :)

Jó lett az írás! :K

(#11) boeing


boeing
senior tag

Jó kis írás,minden benne volt,grat.És nagyon jó a saját céges dolog is.

(#12) neilszab


neilszab
őstag

Nekem az előző részekkel az volt a bajom, hogy kiábrándítóan vérszegény volt a fizika és a vezetési élmény, egyáltalán nem jött át, hogy egy több tíz tonnás monstrumot terelgetek. Az, hogy az autópályán menni kihívás nélküli és hót unalom az egy dolog (feltételezem élőben is az), de a nagy dögökkel való bűvészkedés, tolatás, kis helyeken való manőverezés sem tudta átadni ezen szakma valódi bájait.

Azt látom, hogy a grafika és körítés terén rengeteget fejlődött a játék, nagyon remélem ez a fizikáról is elmondható, különben francot se ér az egész.. sztem :B

Ti tapasztaltok ebben vmi érezhető javulást?

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm én is bemutatót! Kipróbálom! Az előző Euro track tetszett.
Gépigénnyel néha hadilábon áll az SCS. A Bus Driver is viszonylag gagyi grafikával nem megy 640*480-se élvezhetően intel gma 950 meg 3000-n. Amúgy szeretem azt a játékukat is, nincs is másik normális buszos játék. Mondjuk ott is a város alá lehetett esni a busszal, a Scania szimulátorban is vannak hasonló érdekességek. :)
A Scania szimulátor egész jó, csak nem törik benne semmi, plusz nincs normális térkép, ha meg felborul a kamion akkor nem sok realitás van benne.
Ebben az új játékban van cb rádió? Az tetszett a WOS szériában. Járművek törnek végre?
Rendőrt pedig igazán össze lehetne lapítani. Nem is látszanak? Ne már... Még a WOS-is volt néha, erősebb kamionnal le lehetett őket rázni simán. Valamelyik részben még rámpa is volt az egyik vasúti kereszteződésnél, mennyit ugrattam pótkocsival :) Igaz én kicsit GTA stílusban játszom, ki kell élni a stresszt valahol!

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) aero. válasza neilszab (#12) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A fizika egy más dimenzió az 1-hez képest, még most sem tökéletes, de már nincs az a fordítom, fordítom, megcsúszik és hirtelen 3x többet kell fordítani. Az esőbe megcsúszásban pedig jeles szerintem. Ami zavar, hogy nincs sem surlódás, sem fék, sem szélzaj.

A kamionok végre valóságosan gyorsulnak, az AI nem fékez 100-ról 0-ra 1 másodperc alatt (de vannak gyerekbetegségei szép számmal még). Előzni is tudnak, de párszor benézik rendesen, a kamionban esett kár javítása pedig elég húzós.

[ Szerkesztve ]

(#15) PeL válasza aero. (#1) üzenetére


PeL
addikt

Igen azóta már én is értesültem róla, de azért is írtam bele a végébe hogy az 1.1.1-es verzió alapján készítettem az írásomat :)

(#16) giigz válasza Victoryus (#13) üzenetére


giigz
veterán

A Bus Driver nekem is tetszik. :) Néha jó elbuszozgatni, a havas pálya a kedvencem. :)

(#17) Teodor52


Teodor52
senior tag

Nagyon jó kis cikk!
Én folyamatosan játszok vele és a gépigénnyel kapcsolatban azt szeretném csak mondani, hogy tényleg elvan túlozva!
Grafikai beállítások:Minden fullra van állítva csak a renderelés van 200%-on!
Patch hiányában viszont néha akad egyet!

Mert adatlapomon látható konfiggal nappal 40-48 fps, éjszaka 30-35 fps, majd éjszaka esőben a város kellős közepén kapok 20-25 fps közötti értéket!

Ennél jóval nagyobb gépigénnyel rendelkező játékok(pl:Frostbite 2-es grafikai motorral) is vannak telepítve a gépemre és hát simábban futnak!

De összegezve kijátszottam már egy pár game-t és ez viszi nálam a pálmát!
Nagyon ellett találva!

Muszáj megvennem ami egyben az első eredeti játékot is jelenti mert mindig warezoltam!

(#18) echterion válasza Teodor52 (#17) üzenetére


echterion
nagyúr

"Muszáj megvennem ami egyben az első eredeti játékot is jelenti mert mindig warezoltam!"

Erre azért ne legyél büszke, de azért nem akarok álszent lenni sem, velem is fordult már elő, de nem hirdetem büszkén.

(#21) anulu: Ez igaz. :K

[ Szerkesztve ]

**********

(#19) anulu válasza aero. (#14) üzenetére


anulu
félisten

meg amikor megyek autóúton, bekötőút, messziről világít a "macisajt" nekik, erre kicammog elém egy másik kamion. mindez éjszaka, fáradtságjelző már ordít, elsötétül néha-néha a kép (ez nagyon tetszik!), és amúgyis IRL hajnal fél 3 van, 6 órája vezetek (kicsit belezúgtam a játékba, na). na akkor satufék, felállok a székben úgy nyomom a billentyűzetet, orrom alatt elmormolok "pár imát".

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Még nem játszottam ilyen játékkal, de a cikk alapján kedvet kaptam hozzá :)
Az adatlapomon látható notebookon szerintetek elfut, vagy ne is próbálkozzak vele?

(#21) anulu válasza echterion (#18) üzenetére


anulu
félisten

valahol el kell kezdeni :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) anulu válasza G.Peter (#20) üzenetére


anulu
félisten

szerintem egy próbát megér. amúgyis van ingyenes trial belőle, ki tudod próbálni. ha tetszik, megveszed, bepötyögöd a serialt és mehet tovább minden.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) G.Peter válasza anulu (#22) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Rendben, köszi!

(#24) giigz válasza G.Peter (#20) üzenetére


giigz
veterán

Nekem is ugyanez a notebook van, szerintem nagyon gyenge lesz hozzá, én csak az asztalira rakom fel... Egy próbát megér, de szerintem nem fogsz sok sikerrel járni, ha meg igen, akkor majd szólj, és megpróbálom én is. :)

(#25) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Gart a cikkhez :C Kamionos kiadásban még nem próbáltam ,de szeretem az ilyen jellegű , véget nem érő spontán játékokat .

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#26) Teodor52 válasza echterion (#18) üzenetére


Teodor52
senior tag

Nekem még nincs saját keresetem és gépem is 2 éve van, de mindig azon voltam, hogy amelyik játék tetszik azt megvegyem!

Pl BF3 multi miatt vagy a Alien vs Predator 2010 multi miatt stb,de pénz hiányában elfogadtam a helyzetet.
Most viszont már annyira égek a vágytól, hogy nem, és próbálok rá összeszedni szüleimtől egy kis zsozsettát!

Mert igaz warezzal is lehet játszani csak patchelni nem és ebből fakadóan pedig egy kicsit laggol ami elenyésző,de a legfontosabb hogy az újításokat is egyben elfelejthetem!
Pl: térképbővítés daf felirat stb

[ Szerkesztve ]

(#27) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A kamion kedvelőkön kívül van közönsége az ilyen játékoknak?
Sosem játszottam ilyennel ezért érdekelne. Ahogy előttem is írta vki, nem túl monoton?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Azért azt bírom az SCS-ben, hogy egy cd méretű játékba mennyi mindent belepréselnek! Már meg is volt az oktató küldetés. FullHd, minden magason, egész szép.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#29) vinibali


vinibali
őstag

régen nagyon sokat játszottam a 18WoS játékokkal, lehet majd kipróbálom ezt is :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#30) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Jó játék vezettem vele sok sok km-t és még most is tolom. 400% renderingel mindent maxon is simán fut 7870-el.

(#31) anulu válasza fi:zi'k (#27) üzenetére


anulu
félisten

az 1. részbe kb 300e km-t raktam bele, a 2.-ban is olyan 30e környékén vagyok. mondjuk nekem gyerekkori álmom volt a kamionvezetés, de egy fél percig nem szoktam unni, még ha 1,5-2e km-t kell menni egy szállítmánnyal pályán, akkor sem. mindíg van valami, ami megtöri. vagy elkezd esni az eső vagy egy útlezárás / terelés (pl Svájcban. vicces, amikor először mész arra esőben, éjszaka :DDD), vagy szimplán egy idióta bevág eléd

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) kpal


kpal
veterán

Én most próbálgatom és magával ragadt a játék,persze az nem tetszik hogy a GTX285 karit megfogja a 400-ra állítom!

(#33) beni121


beni121
aktív tag

Remek leírás, honnan tölthető rendes verzióban?

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#34) plaszy


plaszy
őstag

Szép leírás, grat. Tetszik a képek alapján. Lehet, hogy ki is próbálom, bár még én sem játszottam kamionos gammával.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#35) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Jöhetne konzolra is, hogy ne kelljen a gépigénnyel foglalkozni. :U

A régi wheels of steelben volt zene is, az újakban miért nincs (euro truck simulator)?

(#36) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A blogomban is vannak okosságok a játékhoz. :R

(#35) adriankoooo: Mert ez két külön széria. Az egyik amerika, a másik európa.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37) Švejk


Švejk
őstag

Grat a cikkhez, nagyon profi lett, főleg első írásod!
Sokat kockultam az első résszel, sokáig lekötött, de ahogy ezt elnézem, MUST HAVE! Meg kell szereznem! :D

(#38) #41635072


#41635072
törölt tag

A méretéhez képest eléggé nagy a gépigénye/optimalizálatlan.
Egy C2D E6300 + 3850 kombóval gyakorlatilag játszhatatlan. (Crysis,GTA IV szintű játékok vígan futkorásznak...)

(#39) kpal válasza #41635072 (#38) üzenetére


kpal
veterán

Nekem i7 920 + 6Gb ram+ GTX285 és van gond ,tuti a VGA kevés.

(#40) BigBlackDog válasza kpal (#39) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Grat a cikkhez, jó lett! Aki még nem próbálta, ez a alapján könnyen kedvet kap hozzá. :)
i5 (2400)+GTX560+8 Gb ram. FHD-ban, 100%-os renderelés mellett tökéletesen fut, 35 fps alatt nem nagyon láttam. 200%-on pedig erősen nyögvenyelős, 20 fps körül mozog nappal. Ez a konfig pedig nem sokkal tud kevesebbet/többet a Tiednél. Viszont, ahogy tapasztaltam, a renderelési százalék 100%-ról 200%-ra való emelése nagyon keveset javít a látványon, viszont iszonyatosan lehúzza az fps-t. Javaslom esetleg próbáld ki Te is 100%-on, ha még nem úgy lenne.

[ Szerkesztve ]

(#41) kpal válasza BigBlackDog (#40) üzenetére


kpal
veterán

Ja-ja hasonló gépezetünk van. :D 400%-on játszatom picit de már lejjebb vettem 300-ra ám nem sokat javult lehet 150-200 talán jó lesz ja FULL HD-ban tolom az ipart. :) Arra kíváncsi lennék esetleg GTX580 és 680-on hogy mehet! :)

[ Szerkesztve ]

(#42) neilszab válasza adriankoooo (#35) üzenetére


neilszab
őstag

Dehogy nem, csak nem neked... hanem a fejlesztők szépen lebutítanák a grafikát, hogy konzolon is elfusson...

Zenét meg tudsz betenni.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#43) sdd2


sdd2
veterán

Nekem egy alap notim van, AMD C60 Dual Core egy Radeonc6290-el és 2GB RAM-al. Teljesen alap grafikára tettem az egészet és néha meg meg röccen de megy és elég frankó játék. Akinek erősebb a gépe az is egy picit vegyen vissza a grafikánál és álom lesz. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#44) adriankoooo válasza neilszab (#42) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Az nem lenne gond, nekem megfelel a konzol grafika is, ha a játék jó.

(#45) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Esetleg, ha valakit érdekel a játék, akk: King of the Road

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#46) echterion válasza kpal (#39) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez kicsit elkeserítő, lehet, el is tántorít a játéktól. Nem túl erős a vasam, nálam lehet, nem is menne élvezhetően. :U

**********

(#47) kpal válasza echterion (#46) üzenetére


kpal
veterán

Demo-t próbáld ki aztán meglátod :)

(#48) PeL


PeL
addikt

Köszönöm mindenkinek a dicséretet és buzdítást :) Látom a gépigény a fő téma, hát igazából mint a cikkben is írtam a látványhoz képest magas, Crysis, NFS-ek nálam is fullban futkosnak, ez meg megeszi reggelire a configom. Viszont be lehet állítani a grafot úgy hogy bárkinél jól fusson, kisebb nagyobb kompromisszumokkal. FullHD-ra szerintem 125-200% a legideálisabb render (vastól függően), azon már szép élesek a textúrák és nem is érdemes nagyobb renderinget állítani, nem lesz annyival szebb mint amennyivel lassul.

(#49) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Az első része is hangulatos volt. Ha lesz rá lehetőségem, biztosan kipróbálom. Ugyan kicsit durvának találom a gépigényét a hozzászólások alapján.

(#50) bobooo


bobooo
addikt

Lehetséges, hogy nem szereti a 64 bites win7-et? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.