Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Fekete körömlakk nem volt? Az tuti üt és semmi kék nem látszott volna. :)

(Nagyon jók a beszámolóid, lájkolom is mindegyiket!! ;) )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Kis érdekesség arról, hogy miért úgy írják a Coca-Colát kínaiul, ahogy.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Fáraó válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


Fáraó
őstag

Jó sztori. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#4) BiP


BiP
nagyúr

Már megijedtem, hogy ennyire kellett az a körömlakk, hogy 111dollárt hajlandó voltál kiadni érte. Aztán leesett, hogy Tajvanon is dollár van :)

(#5) vans?


vans?
őstag

Nagyon érdekes beszámolók :R mennyire más világ...

hábm bábm

(#6) Shalala


Shalala
senior tag

A blokkot tartsd meg, lehet vele ingyen lottozni :D
Evvel osztonzik hogy a vasarlok mindenkeppen kerjenek blokkot ne szamla nelkul vasaroljanak

(#7) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Automata városi bringakölcsönző - ez fergetegesen jó, mennyire más világ...
A 0. napos bejegyzésben a metró belsejéről készült kép azért elrettent engem, ugyanis borzalmasan utálom a szűk, kicsi, zárt helyeket.
A tisztaság mindenhol látszik és legalább süt a nap nem úgy, mint itt...

Harrrr!!!!

(#8) eszterencs válasza Shalala (#6) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Á, wow! :-D És hol tudok vele lottózni? Mondjuk meg akartam tartani a számlákat, nem lottózni, hanem emlékbe, de most kísértésbe estem :-)

Látok a tetején számot egy védett mezőben (pénzmintaszerű grafika van alatta), az lehet az vajon, amivel játszani lehet?

(#9) BiP válasza Ndruu (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Budapestre is terveztek ilyet, meg más normális európai városban létezik már ilyen, ha jól tudom. (mármint a bringás dologra gondolok)

Mondjuk tényleg kicsit szűkebb, mint a bp-i, de annyira nem vészes. Én a tömeget jobban utálom. A képen látható embermennyiség egy ekkora kocsiban teljesen elviselhető.
Kultúrált helynek tűnik amúgy a beszámoló alapján.

[ Szerkesztve ]

(#10) eszterencs válasza BiP (#9) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Szerintem nem szűkös, és a távol-keletiek egyrészt amúgy is kisebb termetűek (bár a tajvaniak amúgy pont nem, de majd erről úgyis írok), másrészt náluk az intim szféra is kisebb, hajlamosabbak egymás fejére ráállni (bár a tajvaniak szerintem pont nem). :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.