Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ugyanitt lefoglaltam egy mosógépet (utolsó darab) és nem adták el másnak. ;] :P
Másnap ment fizetni nővérem, én meg délután megkaptam az árut. Happy End.

Az már más kérdés hogy 2008 környékén a Samsung mobilomat 1 hónapig szervizelték, 2 alkalommal.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) elektrotank válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


elektrotank
tag

Nem említettem melyikről van szó és nem is fogom ;]
Gondolom nem mindegyik ilyen vagy olyan. :K Ezt a tént nyílván fenntartom! :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#3) tthom


tthom
senior tag

Ugyan.. Anyósomék elmentek mosógépet venni. Nálunk előltöltős van, szeretjük, ők is gondolkoztak rajta. Végülis nem azt vettek és ebben részese volt annak is, hogy az eladó elmagyarázta nekik, hogy az nem jó, mert csak 1 oldalon csapágyazott (nagyon sok felültöltős is az már), valamint ha menet közben be akarna még tenni ruhát, akkor nem lehet kinyitni az ajtót, mert kifolyik a víz és eláztat mindent. :)

Mi a 12 év alatt, amióta meg van a miénk, ilyennel sem találkoztunk, a csapágy is jól van, köszöni szépen. :)

(#4) szabonagyur válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


szabonagyur
félisten

A telefon szerviznek mi köze a bolthoz? Nem tudnak csodát tenni ők sem...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5) Klaus Duran válasza szabonagyur (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

ok

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) elektrotank válasza tthom (#3) üzenetére


elektrotank
tag

Nekünk mindig előtöltös mosógépünk volt, régen pedig a sima hagyományos meg a centi hozzá :D Szóval felültöltősekből nincs tapasztalatunk, max. apámnak, aki már szerelt egy-kettőt a faluban. De már az újat is úgy vettük, hogy 5 év garival, mert nem akart már vele szenvedni, ha esetleg elromlana. Azt hiszem az előző meg az azelőtti is Fagor volt. Most Indesit van. Aki a kettő között vacilál, nehogy a Fagort válassza. :K

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#7) ricinus13


ricinus13
senior tag

Én nemrég voltam ott nagymamámnak lapost venni. Jött is a "szagember" hogy tud-e segíteni. Mondom akkor olyan feltételek vannak, hogy cerkát ne, mindenképp win legyen rajta és max 130k-ig beszélgetünk, netre, mail-re, office-ra kell. Erre odamegy az első cerkáshoz. Na mondom ez jó lesz. Szóltam neki hogy pont 15 másodperce mondtam hogy ne cerkásat. Erre odamegy egy Lenovo Y50-hez, és mondja a magáét hogy ennek 4k kijelzője van, NVidia GPU i7 meg 8 giga ram(biztos a nagyim 4k-ban akarja tolni a COD-ot, vagy nem tudom, extrém pasziánsz). Na én akkor mondtam hogy köszönjük a segítséget. Inkább választottam én. Nem értem hogy miért kell teljes hülyének nézni az embert. Számítottam valami hasonlóra így bedobtam előtte egy kis szíverősítőt :DDD de ez még akkor is sok volt. :W

[ Szerkesztve ]

(#8) Simi37 válasza ricinus13 (#7) üzenetére


Simi37
őstag

Ha 130ba belefért a 4k, i7, jó gpu és 8 gb ram Én nem hagytam volna ott... ;] ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#9) ricinus13 válasza Simi37 (#8) üzenetére


ricinus13
senior tag

Megkérdeztem hogy akkor ez ugye 130k de sajnos nem :(

(#10) erahurka válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


erahurka
félisten

Szervizes sztorim nekem is van, csak az Electro World-del (már becsődöltek a rohadékok). 3 hónapig ültek a Nokiámon, és amikor cserét kértem, visszakaptam ugyanazt a telefont. :(((

(#11) creation


creation
senior tag

Nekem a Lenovo A8-50-nél az A5500-H jelölésnél akarta bemagyarázni a kedves "szakértő eladó", hogy a H az a tablet színe... Akkor összenéztünk párommal és megkértük, hogy segítsen másnak ne nekünk.

Ezt hallva jött oda hozzánk még két vevőjelölt, hogy akkor ez hogy is van, mert ők is ilyet szeretnének venni. :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#12) beefjeez


beefjeez
senior tag

Honnan tudja hogy mi van egy játék dobozában? Szerinted több tízezer tételt fejből vág vagy mi? :DDD :DDD :DDD
Lehet hogy "öregebb" létére inkább a fontos dolgokkal foglalkozik, és mosógép, hűtő témához ért.

(#13) DeFranco válasza beefjeez (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Semmihez nem ért. Katasztrófa mi megy "szaktanácsadás" címén az üzletekben. Totál fogalmatlanság, a vevő tudatlanságból eredő vagy szándékos félrevezetése, sötétség fejedelmei everywhere.

Édesanyám épp porszívó témában járja a kanosszát, csak a fejem fogom, miket próbálnak megetetni vele full fapofával, nem tudva hogy én a hátországból irányítom a szálakat :D

Valahol mondjuk érthető.

Ha van a szakember, aki 100 pénzért vállalná a munkát, meg van a két év szobafestő okj-s vagy jó esetben élelmiszerkiskereskedelmis pistuka, aki bevállalja 90-ért, akkor pistukát fogják felvenni.

Ami mondjuk abból a szempontból is érthető, hogy a vásárlás meg rend szerint most már úgy néz ki, hogy bemész a "szaküzletbe", elbeszélgetsz egy jó fél- háromnegyed órát az eladóval, kibontatod a terméket, ki is próbálod esetleg, végigtapogatod, átnyálazod, majd megköszönöd a segítséget, és azzal, hogy majd végiggondolod még, távozol. Otthon felmész az árgépre, és megrendeled abból a körhintaáfás szlovák webshopból ahol 20%-kal olcsóbb, mint ahol üzlethelyiséget tartanak fenn a belvárosban, áll a pénzük a készletben, fizetik a rezsit, meg az alkalmazottat, meg suvickolják neked a fotocellás ajtót.

Ezt a helyzetet tehát valahol azért a vásárlók is köszönhetik maguknak, de tény ami tény, átalakult a piac, átalakult a kereskedelem, nem lehet már lépten-nyomon kékköpenyes takibára számítani a műszaki osztályon, keresve kell keresni az ilyen üzleteket, viszont ha már ott vagy, akkor nem ártana vásárolni is, hogy jövőre is odatalálj. Az Euronics meg a Media Markt és társai viszont nem ilyenek.

(#14) elektrotank válasza beefjeez (#12) üzenetére


elektrotank
tag

Figy, semmi sem lehetetlen. Lehet találkozol reggel a buszmegben egy 60 éves öreg fószerral, de jobban BF-ezik, mint te. :D (persze azt nem tudom, hogy te BF-zel vagy sem, csak egy példa). Mindenesetre én megpróbáltam a lehetetlen, mert a lehetőség mindig nyitva áll. Csupán megjegyzésként említettem meg, nem negatívumként. Én nem mondom, hogy a mosógép meg hűtő témához nem ért, de sokszor még azokhoz sem. Én is tökéletesen letudom olvasni a mosógép oldaláról, tetejéről - vagy ahol van - az információkat és megtüzdelni egy-két kötőszóval. És persze azokat is bírom, akik megmagyarázzák nekem, hogy ez a termék meg az a termék mindennél jobb. Köszönöm, de el tudom dönteni magam is. Másrészről, mindig utána nézek annak, amit venni akarok... így votl ez a két fent említett játéknál is a fickó megkérdezése után, mert gondoltam egy kérdéssel mit veszthetnék? :D ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.