Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) b. válasza torma1981 (#50) üzenetére


b.
félisten

azért írtam, hogy 2-3 év múlva.Legtöbbet lecserélik / eladják a bányászok 1--2 év múlva,de egy éven át pörög 120% -on. mire lejár a garancia pont kidobható lesz,de persze ezt te nem fogod látni rajt.

torma1981(#52) : :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#52) torma1981 válasza b. (#51) üzenetére


torma1981
veterán

Igaz. Azt nem lehet tudni mire használták a kártyát. A lényeg,hogy csak garanciálisat kell ezek után is venni. Igaz én mindig azt vettem. :D

(#53) #16939776 válasza Dare2Live (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha elfogyna a piacról a Dgpu, akkor az élelmesek konzolra is írnak bányászprogramot és annak is felveri az árát a kereslet. Ez az ár sincs kőbe vésve.

[ Szerkesztve ]

(#54) #52588800 válasza #16939776 (#53) üzenetére


#52588800
törölt tag

Az értelmesek kitalálták a Ripple -t.

(#55) Dr. Akula válasza lezso6 (#41) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Samu féle GDDR6 nem lesz szintén olcsóbb?

"(I)Na még ott van még a kapacitás, ugye a Hynix feleakkorát kínál csak, így max 16-24 GB lehet, míg a Samsungéval 32-48 GB.(/I)"
Nemrég arról írtatok hogy a köv. genen megszaporodik a vram, mert izomból fogja az Nvidia pótolni az optimalizálás hiánytá, szóval lehet hogy kéne a nagyobb kapacitás is.

Mondjuk amíg bitcoinosok tudják csak megfizetni, addig végülis tökmindegy.

(#56) Dr. Akula válasza Dare2Live (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De erre még rájönnek a játékok konzolos luxusfelárai is, azt is számold hozzá!

(#57) #52588800 válasza Dr. Akula (#56) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ez játékonként 5 euró, múlt héten néztem utána.

(#58) lezso6 válasza Dr. Akula (#55) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát mivel verseny van, a Hynix-nek szerintem muszáj olcsóbban adnia a GDDR6-ot a Samsungnál, akik viszont nagyobb teljesítményűt / kapacitásút tudnak adni.

Igen, több lesz a VRAM. A 16-24 GB szerintem már elég erre a célra.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#59) torma1981 válasza #52588800 (#57) üzenetére


torma1981
veterán

Aki akar szenvedni a kontrollerrel az vegyen PS-t X boxot. Én tuti soha nem veszek. A PC sokkal kompaktabb mint egy játékgép. 30FPS sem sok a mostani konzol játékoknál. Szerintem felesleges a hasonlítgatás.

(#60) janeszgol válasza 0P1 (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem warez, steam. De alapból olcsóbbak a PC-s játékok és hamarabb is olcsósodnak.

torma1981, nem vészes a kontrolleres irányítás egyjátékos módban. Multiban viszont számít az egér.

(#61) Dare2Live válasza Dr. Akula (#56) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Frissen igen. Aztán konzolon azonnal kialakul a 2.piac. PCn minden steam...hez kötött alig vannak játékok amik használtan megvehetőek.
És ha végigtoltad konzolon eladhatod.

Persze van store is de ott meg alapból durva akciók vannak pl most
far cry primal GOW3 3440
Bioshock 6000 Dying light 4500
Doom 4000 Order 3000
Thief 890
Tomb raider 1800

Ami imo kizáró ok ha vki RTS/LOL/DOTA mániás. kontroller erre alkalmatlan.
HardCore FPSes is elején szenvedni fog.
(Többi stilusban meg kb jobb kontroller)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#62) #52588800 válasza torma1981 (#59) üzenetére


#52588800
törölt tag

Akkor miért hasonlítgatod?

(#63) torma1981 válasza #52588800 (#62) üzenetére


torma1981
veterán

Én válaszoltam csak.

(#64) Sinesol válasza Dare2Live (#61) üzenetére


Sinesol
veterán

Komolyabb fps-ben sem igazán jó a kontroller.

(#65) mekker válasza Dare2Live (#7) üzenetére


mekker
őstag

Én azt mondom továbbra is, hogy a 4k egy mesterségesen felpumpált valami, és még 5 évig nem az lesz a fő cél. Ma a QHD és az ultra-wide (21:9) QHD (1440p) lenne a reális lépcsőfok. Hiszen a játékok komplexitása is hihetetlenül megnőtt az utóbbi években, nem lehet egyszerre mindent.

Az abszolút high-end csak ehhez a 4k-s trendhez próbál igazodni, azért is vannak ilyen brutálisan elszállva az árak abban a szektorban. És ez magával rántja a többi kártya árát is sajnos.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#66) nemlehet válasza mekker (#65) üzenetére


nemlehet
őstag

Én sem értem ezt a 4k szenvedést. Minthogyha valami minőségi előrelépés lenne... pedig rohadtul nem. Normális AA-val 1080p játék is teljesen jól néz ki, ha az ember TV-n játszik 2 méterről akkor amúgy se veszi észre. Ha meg igen akkor már rég rossz az a játék.

Sokan úgy beszélnek erről a 4k-ra váltásról mintha valami régóta várt messiás lenne, pedig én rohadtul nem látom, hogy mitől is kéne sürgetve érezni magunkat. Sokkal többet tesz hozzá a játékélményhez a fizika, a rombolható környezet, realisztikus világítás stb... Ezek meg mind mennek 1080pben is.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#67) Fail3D! válasza mekker (#65) üzenetére


Fail3D!
addikt

A kriptovaluta miatt szallt el, nem emiatt...:)

(#68) Dr. Akula válasza mekker (#65) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

LOL.

(#69) Dr. Akula válasza nemlehet (#66) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A csöveseknek is teljesen megfelel a teleszart-telehugyozott farmernadrág, de mi azért nem vennénk fel munkába.

(#70) nemlehet válasza Dr. Akula (#69) üzenetére


nemlehet
őstag

Azért TALÁN érzed, hogy ez nem ugyan az a kategória, sőt kb olyan mint amikor elvágod az ujjad erre közlik veled, hogy ne panaszkodj, mert Afrikában meg éheznek.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#71) mekker válasza Dr. Akula (#69) üzenetére


mekker
őstag

Köszönjük Emese a hasznos hsz-eket.
Nézz meg egy Steames statisztikát a felbontásokról, kb. fél %-on áll jelenleg a 4k. Ha szerinted ez az új FHD, akkor nem tudom mit mondjak... Kb.úgy áll, mint 10 éve a FHD, pedig az sokkal nagyobb ugrást jelentett anno, mint most a 4k.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#72) torma1981 válasza nemlehet (#66) üzenetére


torma1981
veterán

Látom te sem játszottál még 4k-ban. Teljesen más mint az FHD. Majd ha látod más lesz a véleményed.

(#73) lezso6 válasza torma1981 (#72) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem hülyeség mindkettő. Aki 1080p-ben játszik az csak irigykedik, aki 4K-ban az meg sznob. Normális ember 1440p-ben játszik. Mint például én.

;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#74) torma1981 válasza lezso6 (#73) üzenetére


torma1981
veterán

Ez jó volt. :D :P

(#75) tomcat78 válasza lezso6 (#73) üzenetére


tomcat78
őstag

Ezen sírok a röhögéstől :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#76) kolopele válasza lezso6 (#73) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nálam is minden a 4K - ról szól már jó ideje de ez nagyon tetszett :D :C

(#77) #52588800 válasza lezso6 (#73) üzenetére


#52588800
törölt tag

Azért az 1440p 144Hz -et megnézném.

(#78) nemlehet válasza torma1981 (#72) üzenetére


nemlehet
őstag

De, van 4k TV-m és kártyám is ami hellyel közzel kihajtja (GTX 1080). Plusz haverral rendszeresen tolunk PS4 Pro-t tehát natív és felskálázott 4k-val is van tapasztalatom.

Nekem majdnem 3 méterre van az 55"-os TV, rohadtul semmi különbség nincs egy normális AA-s 1080p-hez képest. Főleg nem olyan játékokban amik megfelelően akciódúsak. Persze lehet egy 24-es monitoron 50 centiről valami lassú ácsorgós játékban kijönne a dolog, de ki a t*köm játszik azért, hogy ezt csinálja?

De mindenkinek szíve joga 4k-ra költeni a pénzét, csak ez az állandó siránkozás már kezd rohadt fárasztó lenni. Mintha úgy kellene mint egy falat kenyér.... Meg ez az állandó picsogás mindenhol a 4k-ért teljesen megtéveszti a laikusokat akik azt se tudják mit jelent, de kell nekik mert mindenki azt mondja, hogy az az isten és alfa meg omega....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#79) kolopele válasza nemlehet (#78) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én sokszor 2 méterről nézem a 77" - os OLED - et............. ;]

(#80) Dr. Akula válasza mekker (#71) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

LOL, Emese... Akkor neked biztos jobb a 40 éves Ikarus busz mint a 10 éves Merci, hiszen abból több van a BKV-nál... :W

(#81) Sinesol válasza nemlehet (#78) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát ha 3m-ről nézed az 55" inches !k Tv-t, akkor nem is csoda hogy nem látsz különbséget, az a nézési távolság maximum FullHD hoz elég, bár már oda sem optimális. Ez inkább user error, mint a 4k hibája.

[ Szerkesztve ]

(#82) ddaydome


ddaydome
senior tag

Kedves Abu!

A "lépet" kérlek javítsd!:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#83) nemlehet válasza kolopele (#79) üzenetére


nemlehet
őstag

Váljék egészségedre :DD

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#84) kolopele válasza nemlehet (#83) üzenetére


kolopele
nagyúr

Köszi :) Az a baj hogy nem bírom sokáig, megfájdul a fejem, így távolabb kell mennem, viszont úgy meg láthatóan elvesznek bizonyos részletek, viszont ha már megfájdult a fejem akkor úgyis mindegy :DDD

(#85) lezso6 válasza ddaydome (#82) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Köszi, javítottam.

üdv,
Abu

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#86) Reggie0 válasza t72killer (#48) üzenetére


Reggie0
félisten

a) Olyan nincs, hogy ASIC-el nem banyaszhato. Olyan viszont van, hogy nem gazdasagos ASIC-ot gyartani hozza.
b) Nem azert igenyel sok energiat a banyaszat, mert nem ASIC-al teszik, hanem mert minel tobbet akarnak keresni, ami erheto is. Tehat, ha egysegnyi szamitasi teljesitmenyhez tartozo fogyasztas csokken, az csak annyit eredmenyez, hogy tobbet lehet belole venni, amig nullszaldos nem lesz a banyaszat.

(#87) B.Gaboo válasza nemlehet (#78) üzenetére


B.Gaboo
tag

3 méterről játszok én is 50 colos tévén, de látom a különbséget FHD és 4K között.

Parttalan ez a vita köztetek, mert ezek fogyasztói preferenciák. Mindig is lesz olyan aki azt mondja, hogy a BMW nem jobb mint egy Ford, és csak a sznobok veszik a BMW-t. Aztán mégis veszik mindkettőt, mert emberek más preferenciával vásárolnak.. mindig lesz aki kinyitja a pénztatyót, és ők a high end pc vásárlók. A többieknek jó a konzol is 30 fps-el.

[ Szerkesztve ]

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#88) Seirei válasza B.Gaboo (#87) üzenetére


Seirei
tag

Fogyasztói kör szűkülésről van szó, ami gyártósorok csökkenésével fog járni, ami további készlethiányt és magas árakat von maga után (már ha minden marad úgy ahogy jelenleg zajlik) így ez a "mindig lesz aki kifizeti" dolog max. féligazság.
Viszont eljön az a pont amikor már azok sem fogják kifizetni, akik eddig bőven megtehették.

Nálam pl. néhány hónapja sikerült átlépni ezt a pontot mikor átlépte a 300 ezres határt az a gép amit már összeraktam több oldalon is - mind magyar, mind nemzetközin, hiába tehetem meg hogy kiegészítsem, elvből elutasítom.

[ Szerkesztve ]

(#89) mekker válasza Dr. Akula (#80) üzenetére


mekker
őstag

Második nekifutásra is értelmetlenek a hasonlataid, és visszavehetnél a stílusból..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#90) B.Gaboo válasza Seirei (#88) üzenetére


B.Gaboo
tag

én ezt értem. én sem örülök a mostani áraknak, mert esélytelen bővíteni egy ideig. de szerencsére az 1080 egyelőre szépen bírja a strapát 4k-ban és még jó áron vettem. Az árakat pedig sajnos a kereslet / kínálat alakítja, amíg vki megfizeti ezt az árat addig a gyártó hülye lenne olcsóbban adni, mégha ezt most a bányászok okozzák is.

de azt általánosan ne mondjuk, hogy nincs különbség egy 50 vagy 55 colos tévén 1080p fhd és 4k között vagy hogy a konzol jelenleg helyettesíteni tudja a PC-ket gaming szempontból.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#91) b. válasza B.Gaboo (#87) üzenetére


b.
félisten

Videóknál valóban lehet látni,de ez annak köszönhető, hogy a 4 K tartalmak máshogy vannak tömörítve. Sima FHD tv-n is szebbek ezek az anyagok.
Játéknál valóban van különbség, ha csak az élsimítást nézzük már az is mást mutat a 2 felbontáson.
Kinek mi éri meg, illetve megtérül e az anyagi befektetés hardverileg és kijelző ügyileg a látványban ebben nem vagyok biztos. Nem hinném,hogy például az én anyagi helyzetemben, belefeccölnék pl + 400 K-t kijelzővel cserével együtt a mostani FHD ra alkalmas hardverembe hogy 4 K-n toljam ugyan ezeket a játékokat.

TV-m egyébként 4 K HDR, de igazából azt mondom, hogy fényerőn és felbontáson kívül ott tartok ahol ezelőtt 7 éve a Kuro plazma TV-mel, csak elcsesztem 300 ezret ...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#92) TaaT válasza torma1981 (#59) üzenetére


TaaT
veterán

"Aki akar szenvedni a kontrollerrel az vegyen PS-t X boxot."

Ha ez lenne minden konzolos játéknál már át is nyergeltem volna pc-ről. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#93) #72042496 válasza torma1981 (#59) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egy csomó játéknál éppen a billentyűzet és egér lenne a szenvedés. Műfaja válogatja, meg hogy hogyan optimalizálják. Én például PC-n játszom, de ahogy az FPS, RTS nálam háttérbe szorult, már jellemzően kontrollerel, kanapéból.

[ Szerkesztve ]

(#94) keIdor


keIdor
titán

A felbontás önmagában csak egy adat. Ami lényeges az a PPI és a távolság, ahonnan nézed a kijelzőt.
A PPI-t meg két dolog befolyásolja, a felbontás és a kijelző fizikai mérete.

2018-ban ha 32"-40" monitorban gondolkoznék, akkor igen is kéne a 3840x2160. Ezt 1-1,5m-ről nézve, simán megmondja még a vakond is, hogy 1080p, 1440p-e vagy 2160p. Ez alatt már annyira szerintem sem kell a 4K.
27"-en az ideális felbontás a 2560x1440, a 4K overkill. A Windows skálázással is vannak bajok, nem fog mindenhol működni, ezért is használom az overkill jelzőt rá.

PPI, a kijelző fizikai mérete és távolság, ezeket kell figyelembe venni vásárlásnál. Meg persze a saját igényeket, ez mindenkinél más.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#95) Raysen623 válasza TaaT (#92) üzenetére


Raysen623
addikt

De milyen szerencse hogy nem ez van. Remélem nem is lesz, mert nevetséges ez a flame amit egyes PC-s játékosok keltenek a témában. A konzol pont ettől konzol, mert nem egerezel. Használok egeret eleget egész nap munkahelyen is, otthon hagy ne kelljen már. :W
Kontrollerrel is remekül lehet tolni akármelyik FPS-t is, csak meg kell tanulni használni. Beletelik pár napba, de aki erre képtelen az maradjon PC oldalon és mindenki boldog lesz.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#96) Sinesol válasza Raysen623 (#95) üzenetére


Sinesol
veterán

Én végigtoltam pár fps-t kontrollerrel PS-en, persze hogy meg lehet tanulni, de attól még nem lesz jó, össze sem lehet hasonlítani az egérrel. Valahogy totál nem értem amúgy, hogy miért kötelező konzolon kontrollert használni, amikor ugyanúgy egeret is tudna támogatni, sőt már most is vannak játékok ahol lehet használni.

Bár volt mostanában hír az egér támogatásáról, lehet azért is bukkannak fel egeret támogató játékok..

[ Szerkesztve ]

(#97) keIdor válasza Sinesol (#96) üzenetére


keIdor
titán

Mert előnyre tenne szert az, aki egérrel céloz. A konzol pont az egyenlő esélyekről is szól. Nincs se FOV állítás, sem 21:9, sem 144Hz, mindenki ugyanazt látja. Single Playerben engedélyezném, multiban nem. Vagy akkor legyen külön egeres meg controlleres szerver.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98) Raysen623 válasza Sinesol (#96) üzenetére


Raysen623
addikt

Pont a lényeget nem fogod fel: nem is kell összehasonlítani és nem kell egér periféria a konzolhoz! 2-3 méterről hova akarsz te egerezni??? Értelme sincs. Az FPS játékok is másképp vannak beállítva pont a kontroller miatt (pl.: Overwatch). Ha pedig leülök a kényelmes babzsákomba, vagy a fotelbe játszani, akkor nem akarok bíbelődni a kib@szott egérrel és billentyűzettel. Sokkal kényelmesebb a kontroller.
Aki nem tud létezni egér+bill kombó nélkül az maradjon PC-n, ne szarja el a konzolt egy ilyennel.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#99) b. válasza keIdor (#97) üzenetére


b.
félisten

COD ban pont az kontrolleresek vannak előnyben az aimassist miatt... sajnos. BO3 ban aláznak a PC-n kontrollerrel játszók.Persze kell azért gyakorlat is hozzá.Túl van tolva kissé.
DE nekem mindegy , én is várom az egér Bill támogatást xboxhz,azokhoz a játékokhoz amik igénylik ezt .Szerintem ez nagyon játékstílus függő. Vannak játékok amihez sokkal jobb a kontroller és fordítva is igaz.
pl stratégia stb,,, lehet nem fejleszteném már akkor a PC-t tovább, ha ez bejön.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#100) #06658560 válasza Raysen623 (#98) üzenetére


#06658560
törölt tag

Neked kényelmesebb. Nekem szinte használhatatlan.

(#101) Sinesol válasza keIdor (#97) üzenetére


Sinesol
veterán

Mesterséges korlátozás az egész, Pc-n használhatsz kontrollert és egeret is, valamelyik játékhoz az egyik, míg másikhoz a másik jobb, megvan a szabadság. A konzoloknál viszont korlátoznak.

De egyébként teljesen mindegy hogy miként próbálod igazolni saját magad korlátozását, mivel egyre több játékban használhatsz egeret konzolon és tervben van az egér támogatása is. :K

Raysen: Babzsák mellé, kanepéra, stb is van olyan kiegészítő, amivel ott is megoldható az egérhasználat, nem jelent semmilyen kényelmetlenséget. Egyébként én nem feltétlen vagyok egyik pártján sem, a lényeg épp az, hogy meglegyen a szabadságunk, hogy mindenhol a legmegfelelőbb perifériát használhassuk. Én pl Pc-n is XboX kontrollert használok, ahol megfelelőbb.

[ Szerkesztve ]

(#102) nemlehet válasza b. (#99) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát ez max nagyon noob szinten lehet csak igaz, vagy akkor brutális beépített aimbot van a játékban.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#103) b. válasza nemlehet (#102) üzenetére


b.
félisten

2000 órám van benne. Ezek szerint nem játszottál a játékkal :) Itt egy-két videó róla.[link][link] a másodikat ajánlom 2:20 tól halálos ahogy mozgatja a mozdulatlan playert az assist :D
Elég sok játék használja ezt, pl Overwatch is....nem noob szint és nézz be nyugodtan a topikjába.
Ha valaki ilyen 30-4 vagy ilyesmi stattal tolja a mi prestige szintünkön az vagy csaló vagy kontrolleres ,már kitapasztaltuk. PC-n játszva nagyon OP a kontroller COD ban . Sajnos....Szerencsére WW2 eddig mentesült ettől.Egyébként azt vallom szükség van erre konzolon, mert anélkül sokan néznének,hogy valójában mégsem megy ez olyan jól , ahogy azt sokan elképzelik ezt a kontrollerrel FPS-t...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#104) Sinesol válasza b. (#103) üzenetére


Sinesol
veterán

Mondjuk ezt tudva, akkor elég szánalmas, hogy az aimbotos kontrolleres fps-t éltetik. :N

(#105) b. válasza Sinesol (#104) üzenetére


b.
félisten

Nincs nekem gondom ezzel, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem feltétlenül jelent hátrányt egy FPS-ben ( főleg online multiban ) a kontroller az egérrel szemben ,meg lehet ezt oldani játékon belül.Az más tészta, hogy egyik esetben valójában nem feltétlenül a te tudásodat tükrözi csak az eredmény. Persze ha csak kontrollerrel tolja mindenki ,akkor azonos feltételek érvényesülnek tehát ott valójában az dönt , ki a jobb.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#106) lezso6 válasza b. (#105) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eleve azt kéne szerintem, hogy ha bekapcsolosz bármilyen aim vagy target assist cuccot, akkor az látszik az eredményeid mellett, s külön óvodáscsoport listájára kerülsz. Tehát szeparálni kéne. Ilyen nincs? Vagy megkerülhető esetleg?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#107) Tidus válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


Tidus
addikt

Az új generációs konzolokban úgy is HBM2 memória lesz, alapból 4K. A GDDR6 marad az NV-nek.
Egyébként aki VGA-ban gondolkozik, annak a varázs szó VEGA.
A GTX-eket meg el kell felejteni.

(#108) b. válasza lezso6 (#106) üzenetére


b.
félisten

BO-ban sajnos nincs , egy ligában játszik mindenki. A legnagyobb stream követő táborral rendelkező játékos is, aki elég híres, szintén Xbox kontrollerrel tolja. Jól keres vele, BENQ szponzorálja :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#109) Dr. Akula válasza Tidus (#107) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Arról a Vegáról beszélünk ami jókora időhátránnyal tudta hozni épphogy csak a sima 1080 teljesítményét, sokkal nagyobb fogyasztással? Hát valahogy nem látom itt a jövőt. Hanyadik generációja ez már az AMD-nek ami nagyon jövőbemutató, csak épp nem bírja az iramot? Valahol a 7970 tájékán volt utoljára Radeonom, akkor is megbántam hogy nem Nvidiát vettem. Nem azért mert márkanév, hanem mert már akkor is lemaradásban volt, az meg nem kell.

(#110) Dr. Akula válasza mekker (#89) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten. A hasonlatok meg teljesen rendben vannak, nem azok tehetnek róla hogy nem vagy képes értelmezni.

(#111) Tidus válasza Dr. Akula (#109) üzenetére


Tidus
addikt

Olyan dolgot minősítesz, amit csak képen láttál.
Ezek szerint tesztet sem.
Amúgy a Kaby Lake-G is RX Vega M pGPU -val van szerelve. És igen csak pörköl.
Az új generációs konzolokba sem fognak GDDR6-ot pakolni.

(#112) Reggie0 válasza Tidus (#111) üzenetére


Reggie0
félisten

Ja, az IGP-knek jol odaporkol, de ez hogy is jon egy 1080-hoz? Ez most kb. olyan, mintha azt emlegetned, a GDDR6 kapcsan, hogy az SDRAM mekkora elorelepes az EDO-hoz kepest...

(#113) TaaT válasza Tidus (#111) üzenetére


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#114) Dr. Akula válasza Tidus (#111) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kaby-G-be mindegy mit raknak, az Intel IGP-nél minden csak jobb lehet. De ettől még nem lesz a Vega 1080Ti killer. Mondjuk ilyen megjelnési késéssel akár lehetne is, de még így se sikerült. Sajnos. Jó lenne már ha vga-ban is belehúznának, mert már leagalább 5 generáció óta csak azt halljuk hogy "mostmár aztán tényleg"... Aztán oké hogy legalább az árazást a teljesítményhez igazítják, de ezzel nem fogják legyőzni az Nvidiát, csak loholni a nyomában.

(#115) icp1970


icp1970
senior tag

Komoly árak. :K

(#116) GodGamer5 válasza Dare2Live (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Átlag gamer már rég konzollal nyomja...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#117) MeszesKPT válasza TaaT (#113) üzenetére


MeszesKPT
őstag

disapointing :U

(#118) Dr. Akula válasza GodGamer5 (#116) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pont hogy nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.