Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ma már divat mindent fikázni. Gáz.

when the sun shines, we'll shine together

(#2) bambano válasza mexicanraven (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ma már divat ökörségeket csinálni. gáz.
mi volt előbb, a fikázás vagy a pacuha ruha?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Réges-régen voltan én is "rapper" , nekem is volt bő farmer gatyám meg jó nagy fűzős deszkás cipőm.
Akkar nem gy hortduk , szimplán lógott rajtad gatya, de ilyet mint a képen idehaza nem is láttam még.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) mexicanraven válasza bambano (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Attól, hogy valaki bő gatyát hord, etc, meghal valaki? Önmagában ez társadalomromboló?
Nem! Akkor?

when the sun shines, we'll shine together

(#5) bambano válasza mexicanraven (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Először is a letolt gatya pacuha és undorító.
Ha ennyire sem vagy tekintettel másokra, akkor mi mindenben lógsz még ki a társadalomból?
Mert a félrefordított sildes sapka csak szimplán idióta, de vegye minden letolt gatyás tudomásul, hogy NEM ÉRDEKEL az alsóneműje.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) lapa


lapa
veterán

mindenre van a kris kross szám. rutinosan hátul sliccel. brilliáns. és már 20 éve is leginkább az általánosban aratott sikert a stílus, pedig akkor még összeszaladtak az emberek megsimizni az amerikai converse jelet meg a yankee logót, ha véletlen lett valakinek ilyesmije.

[ Szerkesztve ]

(#7) po1son válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


po1son
addikt

Régen én is voltam az.... Jókat mosolygok azokon a képeken, amibe 13-14 éves fejjel fubu gatyába és bizo cipőbe vagyok éppen... Nah meg persze az övnek középen elől lekellet lógnia, mert az úgy volt a divat... :DDD
Emlékszem suliba menet mindig vittem magammal a kis walkmanemet és egy kis Sub Bass Monstere-t útravalónak.... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#8) mexicanraven válasza bambano (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Akkor Te nem vagy társadalomba való, ha ezek alapján ítélsz meg egy embert...

when the sun shines, we'll shine together

(#9) Coccolino_O válasza mexicanraven (#8) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tudod jól, hogy egy bizonyos évjárat (itthon) nem tudja elviselni, ha a fiatalok másképp öltöznek, mint amit ők elvárnak, vagy ami elvárás volt, amikor ők fiatalabbak voltak.

(#10) bambano válasza mexicanraven (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem ítélhetek meg egy embert az alapján, hogy hajlandó-e beilleszkedni meg hajlandó-e tekintettel lenni másokra? hint: téves, mert megítélhetek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) bambano válasza Coccolino_O (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

persze persze, nyilvánvalóan ez az egy módja van a másképp öltözködésnek, hogy ki van a segge a ruhából...
úgy öltözködsz, ahogy akarsz, de megbotránkozást meg utálatot nincs jogod kelteni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) mexicanraven válasza bambano (#10) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Valaki a kockaorrú cipőtől és az ingtől fog beilleszkedni?
Én nem úgy hordom a nadrágot, mint a fenti képen, én úgy mondanám lazán, de a kortársaimhoz képest sokkal többet adtam a társadalomnak, mint azok akik úgymond a te szemellenződ szerint tisztességesen vannak felöltözve.
Rég rossz ha valakit tényleg a ruha alapján ítélünk meg? Nem számít a benyomás ha beszélünk vele? Ergo ha "szépen felöltözök", akkor tulajdonképpen mindegy is milyen vagyok? Odasza*hatok az utcára, de elsőként a ruhámat veszed majd észre?

Coccolino_O: Igen teljesen egyetértek veled, Németországban, Angliában nem igen található ilyen magatartás.
Emlékszem az utóbbi helyen láttam olyan hivatalnokot akinek két fülbevalója volt, szemöldökpiercing, látható helyen tetkó. És? A munkájával nem volt baj, és innentől tényleg mindegy...

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#13) bullseye


bullseye
addikt

De hogy nem csúszik le a gatyájuk?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

fake egyébként.

a börtön addig stimmel, hogy övet tilos hordani mert azzal szokták az elítéltek felkötni magukat, innentől meg lógott a gatyájuk.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) bambano válasza mexicanraven (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

leírtam, hogy mi alapján ítélem meg, nem ment át. nem nálam van a hiba.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

n+9000dik indok az egyenruha, és szigorúbb nevelés visszahozására :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) bullseye válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


bullseye
addikt

Meg a KMK-ra, REF-re és a nyilvános kivégzésekre!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18) Mr.Csizmás válasza bullseye (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ordnung muss sein

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) Coccolino_O válasza bambano (#11) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Úgy öltözködsz, ahogy akarsz, de megbotránkozást meg utálatot nincs jogod kelteni."

Neked meg nincsen jogod ítélkezni.

mexicanraven: Kíváncsi vagyok, hogy mi mikor jutunk el odáig. Valószínűleg soha. Amúgy ez (is) rendszeresen felbukkanó témakör itt a logouton, általában mindig ugyanazok az emberek szoktak felszólalni ellene/mellette. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr

Ú. Most, hogy mondod. Tolok az arcomba némi hiphoppot. :DD

16 évesen én is besózott lennék. Annyira szeretnék deviáns lenni, hogy zakóban járnék. :Y

Végül is: 'szt jóva a. Ha úgy teccik ez a dolguk, hogy kicisit mozgassák a határokat.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) Mr.Csizmás válasza Vladi (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én meg le vagyok kocsogozve, meg sznob buzizva, hogy fel merek venni egy 5ezres saxoo zakót pólóra.

seems legit, pelenkagatyások :U

(no offense, csak hozzáfűztem)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) Vladi válasza Mr.Csizmás (#21) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nagy a megértés és a tolerancia a világban. :)

Jáááj a pólót meg az amerikai hadsereg találta ki. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) lapa válasza Vladi (#20) üzenetére


lapa
veterán

zakó no-go, mert a szülők szíve repesne. az meg ellenhatás.

(#24) bambano válasza Coccolino_O (#19) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

persze persze, neked jogod van megbotránkozást kelteni, nekem meg nincs jogom szóvátenni?
hol élsz, királyfi?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) bambano válasza Mr.Csizmás (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

jogosan :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) Mr.Csizmás válasza bambano (#25) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszi <3 :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Vladi válasza lapa (#23) üzenetére


Vladi
nagyúr

naés ha a szüleim pankok? Akkor ellenszegülés az ellenszegülésnek. :P
zavaros. :U

bambano: sőt, momentán ez a feladatod.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#28) Coccolino_O válasza bambano (#24) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mivel azt se tudod, hogy hogyan nézek ki vagy hogyan öltözködök, elég nevetséges, amit itt próbálsz előadni. De megnyugtatlak, nem hordok olyan nadrágokat, amiből kilátszik az alsóm, de nem azért, mert elítélem, hanem mert nekem nem tetszik.

Véleményed természetesen lehet, csak nem kell szükségét érezned annak, hogy mindenben azt hidd, csak és kizárólag neked van igazad. Amúgy se értem, miért foglalkozol azzal, hogy ki mit hord.

(#29) bambano válasza Coccolino_O (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ha nem tűnt volna fel, nem arról vitatkozunk, hogy te hogyan öltözködsz, hanem arról, ami a topicnyitóban le van írva, még akkor is, ha az egyszerűség kedvéért a ragozás olyan, amilyen.

nyilván egyszerűbb nevetségesnek nevezni valamit, ami ellentétes a te akaratoddal, mint belátni, hogy nem volt igazad.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#30) Coccolino_O válasza bambano (#29) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Természetesen arra már nem válaszolsz, hogy miért foglalkozol azzal, hogy más hogyan öltözködik. Azon kívül, hogy zavar. De az, hogy téged zavar, senkit sem érdekel, azokat meg főleg nem, akik esetleg hordják az említett ruhadarabot.

Az, hogy kinek van igaza egy nyamvadt fórumon, maximum neked jelent valamit, azért is szoktál kitartani a végsőkig, és inkább feladja a másik fél a parttalan vitát. Gondolom, jobban alszol éjszaka, hogy ma is jól helyre raktál mindenkit egy virtuális világban. Szánalom.

(#31) Gergő_


Gergő_
őstag

valahogy nem bánt. egyáltalán nem zavar hogy a homok kezdték el. nem hordom mert nem tetszik, de szerintem teljesen egészséges öltözék, ami nem szorítja el a heréket, csípőt. Nem is tudnék biciklizni ilyenben.

amúgy én legszívesebben egy rövidnadrágban és hosszú alsóban járok.

[ Szerkesztve ]

(#32) bullseye válasza Coccolino_O (#30) üzenetére


bullseye
addikt

Nahát, máris milyen sokat tudsz egyes emberekről itt a fórumon, ez dicséretes.

Különben meg mindenki abban jár amiben akar, a lényeg, hogy amikor 20-40-50 év múlva előkerülnek a fényképek, ne szégyenkezzen, hanem jót röhögjön rajta, és lehetőleg a gyerekei/unokái is.

Én - bár erősen hobósan öltözködöm, merő érdektelenségből - pl. kiakadok a pasztell tank topok és egyéb erősen nyitott felsők alól kikandikáló fekete melltartópántoktól. Szerintem ez igénytelen divatmerénylet attól aki ki akar öltözni. De szimplán nem nézek oda...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#33) bambano válasza Coccolino_O (#30) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Miért foglalkozom vele, azon kívül, hogy zavar? Van még hülye felesleges kérdésed?
"De az, hogy téged zavar, senkit sem érdekel, azokat meg főleg nem, akik esetleg hordják az említett ruhadarabot.": így van, ez a probléma a témája ennek a posztnak. Miért nem érdekel senkit? Ha én legközelebb az orrod előtt dobom el a sárgát, az se fog érdekelni? Még ha rád is fröccsen, akkor se?

"Az, hogy kinek van igaza ... ... egy virtuális világban. Szánalom.": jaja, szokásos érvelése azoknak, akiknek nemhogy érveik nincsenek, de azt se tudják, mi a bánatnak ragaszkodnak még mindig az ökörségeikhez.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34) mexicanraven válasza bambano (#33) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ha valaki az utcára köp abban elcsúszhatok, vagy beleléphetek, de attól, hogy valakinek látod az övét vagy 1.5 centit a boxeréből attól te károsulsz? Nem rombol ez semmit, maximum a te értékrendedbe nem fér bele, de ettől ez a réteg nem lesz még deviáns...

when the sun shines, we'll shine together

(#35) Coccolino_O válasza bullseye (#32) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tübb mint 2 éve vagyok beregisztrálva, és elég sok időt eltöltöttem itt is. Nem tudok senkiről semmit, csak a szubjektív megítélésem alapján írtam, azt amit. Bambano tipikus mindenki hülye csak én vagyok a helikopter ember, erről már sikerült megbizonyosodnom a munkássága során. Én is ilyen voltam, de aztán rádöbbentem, hogy lehet, hogy nem mindenki másban van a hiba, hanem bennem és nem árt egy kis önkritikát gyakorolni. :)

bambano: Amit te írtál, az igénytelenség és neveltetés kérdése. Szerinted a linkelt nadrág is igénytelenség, azt el kell fogadnom, habár nem értek vele egyet. A fiatalok általában kinövik ezeket a dolgokat, ki korábban, ki később. Attól még, hogy te ilyen vaskalapos vagy, nem fog megváltozni a világ csak a te kedvedért. Nem ártana egy kis nyitottság.

(#36) Coccolino_O válasza Coccolino_O (#35) üzenetére


Coccolino_O
őstag

De írni azt viszont még mindig nem tanultam meg.

Több

(#37) Z86 válasza proci985 (#14) üzenetére


Z86
őstag

Ezt én is így tudom.
Divat meg úgy lett, hogy a rossz arcú gengszter rapperek szolidaritásból szintén így kezdték el hordani a gatyájukat.

(#38) bambano válasza Coccolino_O (#35) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ezek mindig olyan aranyos hozzászólások, amikor ilyen mélyen benyaltok egymásnak... Hiába próbáltok csordába tömörülni, attól nem lesz igazatok. De nyugodtan veregessétek egymás vállát, kutyát nem érdekli.

"Amit te írtál, az igénytelenség és neveltetés kérdése"? persze, az, hogy ki van a feneked a nadrágból, az is neveltetés (pontosabban annak hiánya) és igénytelenség kérdése.

"Attól még, hogy te ilyen vaskalapos vagy, nem fog megváltozni a világ csak a te kedvedért.": egyrészt: a posztot nem én írtam, tehát nem csak én vagyok vaskalapos, hanem jól láthatóan többen is. Másrészt miért a világ igazodjon hozzátok, miért nem ti a világhoz? Azt próbálom megvilágosítani előttetek, hogy a helyzet szimmetrikus, amiket te elmondanál rólam, azokat ugyanúgy el lehet mondani rólatok is. Én igazodjak? Miért nem te igazodsz? Miért én fogadjam el a te hülyeségedet, miért nem te fogadod el, hogy az nem helyes? Nem ártana egy kis nyitottság.

"Tübb mint 2 éve vagyok beregisztrálva,": ahha: "Regisztrált 2012-12-03 20:18, azaz 24 napja". szóval vagy nem két éve vagy regisztrálva, vagy másodnick.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#39) mexicanraven válasza bambano (#38) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Az a fura a dologban, hogy én nem akarom megmondani mi a jó/elvárható a világban, veled ellentétben.
Ha mindenki ugyanolyan lenne az kinek volna jó? Illetve ne akard már megmondani, hogy milyen a megfelelő neveltetés, majd ha magad után hagytál két generációt, akkor elmondható, hogy esetleg te jól csináltad.

when the sun shines, we'll shine together

(#40) lapa válasza bambano (#38) üzenetére


lapa
veterán

olyanokkal vitázol, akik letolt gatya által valósítják meg önmaguk beteljesülését. fail-e?

különbenis: fogadjunk műbőr övet árulsz a kilenc sárkány piacon, és csak annak csinálod a felhajtást.

különbenis 2: még csak egy generációt vezettél rá, hogy ha a szemibe lóg a haja nem lát, ha meg így hordja a gatyát felfázik.

[ Szerkesztve ]

(#41) Coccolino_O válasza bambano (#38) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Sejtem, hogy te azért hiszed magad különbnek, mert mindenkinek ellent mondasz. A nyalás rendszeresen előkerül, neked tuti nyál fétised lehet, nem először olvasom ezt sem tőled. Ez tökéletes pajzsként oltalmaz téged a hitetlenektől, akik nem hajolnak meg az akaratod előtt és még előtudod adni a magányos harcost is. Nagyon megható. :D

A többek, akik állításod szerint ugyanolyan vaskalaposak, mint te, mindig ugyanazok az emberek, de ezt írtam már fentebb is, tehát mondhatnám, hogy nincsen új a Nap alatt (ékes példája ennek pl. Easman). Egy bizonyos korosztály mondhatja magáénak ezt a végtelen bölcsességet, amivel megáldotta őket a Jóisten, hogy megmondják, ki mit hordhat és mit nem. Általában az idősebb emberekre jellemző, "bezzeg az én időmben" mantrával indítva a diskurzust. De te nem lehetsz 70 v. 80 körül, kizártnak tartom.

Megvan a véleményem erről a nadrágról és a mélyülepesről is, de túllépek ezeken a pitiáner dolgokon. Nem másokkal kell foglalkoznod, hanem magaddal elsősorban. Nézd meg ezt az országot, mindenki mindenhez ért, mindenki tudja, hogy a másik mit csináljon, aztán csak süllyedünk a kakiban évről évre lentebb.

Ismered a számokat, taps. Másodreg.

lapa: Nem hordok ilyen nadrágokat, de ezt is írtam fentebb. Szelektív olvasás rulez.

[ Szerkesztve ]

(#42) bullseye válasza Coccolino_O (#41) üzenetére


bullseye
addikt

Azért szögezzük le, hogy itt tényleg csak te vagy helikopter. Esetleg mexicanraven... ;]

Megyek is, letolom a gatyámat önkifejezésileg.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43) bambano válasza mexicanraven (#39) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

téves, te is meg akarod mondani. azt mondod, hogy a letolt gatya jó.
"Ha mindenki ugyanolyan lenne az kinek volna jó?": oké, ezzel azt is mondod, hogy mindenki, aki nem tolta le a gatyáját, egyforma. gondolom, te is belátod, ez mekkora tévedés.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#44) Vladi válasza lapa (#40) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem meg már nem is emlékeznek, miről megy a vita. A lényeg, hogy vita legyen. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45) Coccolino_O válasza bullseye (#42) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Természetesen, elvégre nem akarom megmondani, hogy kit mit hordjon. Ha pedig esetleg zavar, akkor sem akarom átformálni olyanra, ami nekem megfelelő.

Megyek is, lehúzni magamat.

(#46) bullseye válasza Vladi (#44) üzenetére


bullseye
addikt

Egyáltalán nincs igazad! :DD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv!

Főként a hozzászólásokra írom a következőket.....
Nem mindegy, hogy ki mit visel, mert úgy kezelik, ahogy fel van öltözve, az, hogy nem a ruha teszi az embert hülyeség.... Máshogy bánunk egy igénytelen öltözékű emberrel, mert ha még arra sem képes, hogy normálisan felöltözzön, akkor ne várja el azt, hogy normálisan bánjanak vele.
Pl. prostinak is akkor öltözz, ha annak akarsz tűnni, térdig logó ülepű gatyát meg akkor hordj, ha igénytelen hülye gyereknek akarsz tűnni. Egyébként előttem már írták, de engem is nagyon zavar, ha valakinek kilóg a gatyából az alsóneműje, vagy a segge. Azért viselkedjünk már úgy, hogy az ne zavarjon másokat.
Egyébként mindenki azt vesz fel, amit akar, csak akkor viselje el, az ezzel járó bánásmódot.
Mert az öltözködés sok mindent elárul egy emberről. Szerintem kimondottan nevetséges ez a fene gyerek gyerek vagyok és húzom az ülepem a földön stílus. Ahogy észrevettem nagyon menő még a fiatalembereknél, a répagatya, ami le van tolva a térdéig, különben nem látnád az alsóját..... fúj, hogy nem szól rájuk az anyjuk/apjuk....ha már maguktól nincs eszük....

(#48) bullseye


bullseye
addikt

Ha egy melósnak előrehajolva néha kilóg a segge az ciki.

De ha egy kölyöknek állandóan kilóg, az menő, mert keménytökű gettó-rapper?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49) Coccolino_O válasza krizmo_ (#47) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Elfogadom, és igazat is adok valahol.

De csak két dolog: a.) kinövik idővel, b.) amikor te voltál fiatal, nem voltak olyanok, akik mások voltak, más volt a hajuk, vagy a ruhájuk? No nem mintha ez felmentené őket a társadalom ellen elkövetett bűneik alól (:DDD), és igazából feltűnési viszketegségnek tartom az ilyen ruhákat, de manapság egy tinédzsernek nem mondja meg senki sem, hogy mit hordjon, erre nagyon érzékenyek szerintem. Elvégre az "egyéniséget" is sugározza kifele valamilyen szinten a külvilág felé.

[ Szerkesztve ]

(#50) anatre1


anatre1
tag

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.