Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Coccolino_O válasza bambano (#38) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Sejtem, hogy te azért hiszed magad különbnek, mert mindenkinek ellent mondasz. A nyalás rendszeresen előkerül, neked tuti nyál fétised lehet, nem először olvasom ezt sem tőled. Ez tökéletes pajzsként oltalmaz téged a hitetlenektől, akik nem hajolnak meg az akaratod előtt és még előtudod adni a magányos harcost is. Nagyon megható. :D

A többek, akik állításod szerint ugyanolyan vaskalaposak, mint te, mindig ugyanazok az emberek, de ezt írtam már fentebb is, tehát mondhatnám, hogy nincsen új a Nap alatt (ékes példája ennek pl. Easman). Egy bizonyos korosztály mondhatja magáénak ezt a végtelen bölcsességet, amivel megáldotta őket a Jóisten, hogy megmondják, ki mit hordhat és mit nem. Általában az idősebb emberekre jellemző, "bezzeg az én időmben" mantrával indítva a diskurzust. De te nem lehetsz 70 v. 80 körül, kizártnak tartom.

Megvan a véleményem erről a nadrágról és a mélyülepesről is, de túllépek ezeken a pitiáner dolgokon. Nem másokkal kell foglalkoznod, hanem magaddal elsősorban. Nézd meg ezt az országot, mindenki mindenhez ért, mindenki tudja, hogy a másik mit csináljon, aztán csak süllyedünk a kakiban évről évre lentebb.

Ismered a számokat, taps. Másodreg.

lapa: Nem hordok ilyen nadrágokat, de ezt is írtam fentebb. Szelektív olvasás rulez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.