Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) kiskakas válasza DroiDMester (#4799) üzenetére


kiskakas
senior tag

az előző keresésnél találtam helyben kettőt, jó áron, sos kellett, most is,sikerült is szerezni..köszi azért! :R

(#4802) kiskakas


kiskakas
senior tag

Ismertek helyben olyan tv szerelőt, aki viszonylag újabb, 3-4 éves tvkkel foglalkozik?
Egy samsung qe43q60ratxxh tv jobb oldalán elfeketedett a kép,gar már nincs rá. Köszi :R

(#4803) supercow


supercow
őstag

Sziasztok, van egy léghűtőm ami kihasználatlanul áll, 1 éve nyáron vettem és 2 napig üzemelt egy nyaraláson.
Home LHP 800i

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4804) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Ha valakit érdekel sérült, de cserébe működőképes laptop: [link]
Vácra el tudom vinni.

(#4805) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#4806) supercow


supercow
őstag

Ingyen elvihető CD-DVD alu bőrönd.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4807) axlfsi válasza supercow (#4806) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia!

Én elvinném az alu koffert, ha még szabad! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4808) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

ELADÓ Samsung Galaxy A04 64GB / 4GB - Elkelt

[ Szerkesztve ]

(#4809) Teejay83


Teejay83
tag

Karácsonyi AKCIÓ! 12.990Ft! Dell Optiplex 3010 Intel Core i5 4Gb RAM 500Gb HDD DVD iró komplett PC - Több darab :Y

[ Szerkesztve ]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#4810) Teejay83


Teejay83
tag

HP Platinum Szerver tápegység Bányagépekhez vagy amire akarod!! 1500W 125A :Y

Szerver RAM több darab olcsón

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#4811) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Van néhány eladó laptopom. [link] Vácra el tudom vinni.

(#4812) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#4813) Levi123 válasza Intruder2k5 (#4812) üzenetére


Levi123
senior tag

Látom, hogy elkelt, de érdekelne, hogy ez engedélyköteles? Kapunk érte büntit ha észreveszi valaki? :)

[ Szerkesztve ]

Levi

(#4814) Intruder2k5 válasza Levi123 (#4813) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez egy elég összetett kérdés, többféle válasz is létezik rá...

Hivatalosan a jog szerint a birtoklását nem tiltja semmi, de bármiféle engedély nélkül kizárólag vételre használható. Van benne sima FM rádió is, de pl. a Taxi-sok és rádióamatőrök adása sem védett, ahogyan a repsáv se, hallgatni bármelyiket lehet. Az adás egy másik kérdés, arra jogszerűen csak két módon lenne használható, vagy hívójellel rendelkező amatőrként az amatőr sávokon belül, vagy pedig ha valamilyen bérelt frekvencián, a frekvenciatulajdonos engedélyével használod. Kis hazánkban engedély nélkül rádiózni vagy a PMR vagy a CB sávokon lehet, de mindkét esetben szigorú szabványok határozzák meg az eszközök tulajdonságait, amiknek ez a rádió nem felel meg. PMR 446 esetén pl. maximum 0.5W kimenő teljesítmény, fix antenna, stb. Ezek ennél a rádiónál nem adottak.

Nem hivatalosan viszont amíg ésszel használod, tehát adásra csak a szabad PMR frekvencián, addig senkit sem érdekel ez itthon. Sőt tovább megyek, elvileg forgalomba sem kerülhetne olyan rádió, ami az amatőr sávokon kívül adásra képes, de ez sem érdekel senkit, a hatóságokat sem, amíg nem zavarsz vele másokat. Kínából tucatjával jönnek be a hasonló rádiók, de itthon, hazai boltból is minden további nélkül lehet adásban is nyitott rádiót venni, amit elvileg nem lehetne.

Szóval kb. olyan ez mint a jogvédett tartalmak torrentezése, elvileg tilos, gyakorlatilag meg a fél ország csinálja, és senkit sem érdekel. :B

[ Szerkesztve ]

(#4815) Levi123 válasza Intruder2k5 (#4814) üzenetére


Levi123
senior tag

Köszi a részletes választ! :R
Gyerekeknek szeretnék majd valami egyszerűbbet a kirándulásokhoz, túrázáshoz, de magamnak poénból egy ilyet lehet veszek majd :)

Levi

(#4816) Intruder2k5 válasza Levi123 (#4815) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igazán nincs mit, szívesen! Ha érdekel a téma, mindenképpen megéri. Nem egy eget verő összeg, ugyanakkor jó szórakozás, és természetesen kompatibilis a gyerekeknek szánt PMR rádiókkal is. Ha kell, itt más is tud segíteni tanácsokkal: Hobby rádiós topik

Nekem most éppen három rádióm is van, egy Yaesu FT-70DE, egy Yaesu FT-65E, és egy Baofeng UV-17M. Elég sokat hallgatom a repsávot, bár azt inkább nyáron, amikor aktívabbak a környékbeli sportrepülőterek, Dunakeszi, Gödöllő, stb. Amúgy meg rengeteget járok Pest megyében kocsival, naponta átlagosan 150-200km-t, és ez alatt a fuvarozókat szoktam hallgatni, akik "egész nap" nyomják a közlekedési infókat, főleg ha valahol baleset, nagy dugó van. Persze tudom, ott a Waze, de addig se unatkozok. :D

szerk.:
Ja igen, és olykor még az ISS-ről jövő adásokat is lehet fogni, bár az igazán jó móka 15+ évvel ezelőtt volt ez is, amikor még a mentők, tűzoltók, és a rendőrök beszélgetéseit is lehetett hallgatni. :K

[ Szerkesztve ]

(#4817) axlfsi


axlfsi
veterán

Fú, tök jó, hogy írtatok pár sort a témában! :R Nagy érdeklődéssel olvastam, ... ha kicsit előbb keveredek ide, lehet én veszem meg a hirdetésben szereplő rádiót, ismerkedés gyanánt :)
... ehhez kapcsolódóan: ahogy látom, a három említett márka közül, a Baofeng nagyon nem egy liga a Yaesu-kal, jól látom? (ár tekintetében legalábbis). Ebből kifolyólag, a Yaesu-k ennyivel többet is tudnak? (vagy Aliról azok is jóval olcsóbbak/nem különböznek Baofengtől?).

(teljesen amatőr vagyok a témában, elnézést, ha hülyeségeket kérdeztem).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4818) Intruder2k5 válasza axlfsi (#4817) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jól látod, nem egy liga, az első meglátásod a helyes. Bár nem is annyira a "többet tudnak", sokkal inkább, hogy minőségibb alkatrészekből van összerakva, jobb szűrők vannak benne, stb. A kínai tucatrádiók egyik negatívumaként azt szokták felhozni, hogy pl. RF zajosabb környezetben random nyitogathatja a zajzárat, akár még magasabb állasban is, ami elég bosszantó tud lenni. Ez egy Yaesu esetén nem annyira jellemző. Noha sajnos már az utóbbit is gyártják Kínában, de alapvetően az egy Japán rádió, ennek megfelelő minőséggel. Na meg az FT-70D egyébként tud C4FM digitális üzemmódot is, ettől is a nagyobb árkülönbség. Amúgy nem, ezek sajnos nem olcsóbbak Aliról se, sőt ahogy nézem még drágábbak is, tehát aki ilyenben gondolkodik, nyugodtan vegye az Anico Kft.-től.

szerk.:
Mindezek mellett az igazsághoz azért hozzá tartozik, hogy én is sokáig használtam nagy elégedettséggel Baofeng rádiókat, UV-5R, majd később GT-3 Mark II típusokat, most meg van az UV-17M, szóval kezdetnek, ismerkedni a hobbival, ár/érték arányban egy jó kis rádió ez. Vagy ha valaki szeret mókolni, mostanában nagy divat a Quansheng UV-K5, vagy a Quansheng UV-5R, amikre elérhető több féle custom firmware, azzal is bővítve a tudását.

[ Szerkesztve ]

(#4819) Levi123 válasza Intruder2k5 (#4816) üzenetére


Levi123
senior tag

Már csak valami jó nevet kell kitalálnom pl. Gumikacsa :D - ja az már biztos foglalt :)

Levi

(#4820) Intruder2k5 válasza Levi123 (#4819) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Annyira nem fontos, mivel az egy fizetős szolgáltatás csatornája, a felmenő adás kódolt, szóval nem tudsz velük beszélni, csak hallgatni lehet őket. Már amennyiben a fuvarozós részre vonatkozott ez, és nem csak úgy általában. :)

[ Szerkesztve ]

(#4821) johniee


johniee
senior tag

Sziasztok!
Laptopba való használt, de 100%-os SATA 2.5" HDD - t keresnék legalább 1TB tárhellyel :) hátha akad itt helyben is :R

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4822) Hosssszu válasza johniee (#4821) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szia!

Nekem lehet van otthon 1TB. Holnap tudom megnézni, hogy pontosan milyen. Persze ha 1TB is szóba jöhet.

(#4823) johniee válasza Hosssszu (#4822) üzenetére


johniee
senior tag

Természetesen :D
Köszi előre is :) :R

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4824) Hosssszu válasza johniee (#4823) üzenetére


Hosssszu
őstag

Találtam egyet, megy priviben HDSentinel kép róla. :)

(#4825) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok topik lakok!

Eloszor is Boldog Uj Evet mindenkinek elore!

Segitsetek mar legyszives be egy kicsit, persze csak ha van idotok es kedvetek ugy tartja iden ujra!
Bekescsabai topikban az eves "hagyomany", hogy Szilveszter ejszakara probaljuk osszehozni a kovetkezo kerek szamot a hozzaszolasok szamaban.
Most a #46000+ lehetne meg a Ti segitsegetekkel, viszont most is nagyon messze vagyunk, epp nem tul regen leptuk at a #44k-t, igy tobb mint 1500 uj hozzaszolasra lesz szukseg, ezert is jottem egy nappal hamarabb mint "szoktam". :B

Barmit irhattok a bekescsabai topikba, mindegy mi az, csak szaporodjon a hozzaszolas. :K

Persze ha lehet probaljuk megadni a nyugalmat a moderatoroknak is, szoval a "csunya" kepekkel ovatosan, ha kerhetem :B

Koszonom ujra azoknak akik tavaly segitettek, es nagy koszonet azoknak akik iden (is) jonnek segiteni. :R

Es elnezest mindenkitol akit ezzel a hozzaszolassal iden (is) zavartam! :R

...

(#4826) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nézd már, egy spammer... :D

(#4827) Devid_81 válasza Intruder2k5 (#4826) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Muszaj volt, fenyegettek a helyi topik lakok, hogy hozzak embert:))

...

(#4828) Intruder2k5 válasza Devid_81 (#4827) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Aham... De most itt gyűjtöd a hsz.-t, vagy ott? :D

(#4829) Levi123 válasza Intruder2k5 (#4828) üzenetére


Levi123
senior tag

Húzzunk bele már mindjárt itt is elérjük a 46k hsz-t :)
Köszi az infokat a rádiókról.. utánanézek érdekel a téma...

[ Szerkesztve ]

Levi

(#4830) Intruder2k5 válasza Levi123 (#4829) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért addig még kell néhányat koccintani. :K

(#4831) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Energetikai tanúsítvány készítésre tudtok helyi erőt esetleg? Ha jól értelmezem, akkor január 1-től akkor sem érvényes a korábbi, ha még nincs 5 éves. :(

(#4832) axlfsi válasza albiosz (#4831) üzenetére


axlfsi
veterán

7 évvel ezelőtt emlékeim szerint valahol az Árpád úton (Rákóczi tér útán) készíttetük valakivel, ... de már nem tudom pontosan (ha addig nincs megoldás, legkorábban a hétvégén tudnám feltúrni a tanúsítványt, majd szólj, ha még aktuális).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4833) albiosz válasza axlfsi (#4832) üzenetére


albiosz
őstag

Ha nem nagy fáradság, akkor megköszönöm.

(#4834) keke69 válasza albiosz (#4831) üzenetére


keke69
őstag

Szia!
Pár évvel ezelőtt nekem itt csinálták: Vác, Petőfi Sándor u. 13, 2600 Letfusz és fia festékbolt! Hívd fel őket.

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#4835) albiosz válasza keke69 (#4834) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm szépen! Hétfőn hívom őket.

(#4836) johniee


johniee
senior tag

sziasztok! :)
Tud-e valaki megbízható forrást/helyet itt a közelben, ahol 18650 cellát tudok venni valós 3500 mAh körüli (INR18650-35E) fajtát?

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4837) radamsky


radamsky
senior tag

Hello

Nem tud valaki FÉG fali gázboylerhez szerelőt?? Fontos lenne.. idős édesapamnak beszart, azt kellene melegviz azért😂

(#4838) tome0001 válasza radamsky (#4837) üzenetére


tome0001
senior tag

Én Becsó Jánost ajánlanám: [link]

(#4839) radamsky válasza tome0001 (#4838) üzenetére


radamsky
senior tag

Köszi

(#4840) supercow


supercow
őstag

Sziasztok van egy ingyen elvihető IKEA Duken 90x200cm ágykeretem.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4841) kiskakas


kiskakas
senior tag

Nincs esetleg valakinél elfekvőben 75-100m kültéri UTP kábel? :D
Illetve Vácon vagy a környéken kapható? Villanyász boltokban nem találtam, a Realsys ugye bezárt, bár kültéri nekik se volt.

(#4842) Intruder2k5 válasza kiskakas (#4841) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Realsys ugye bezárt

Hmm, ezt sem tudtam. Na nem mintha sokszor jártam volna náluk, de párszor azért előfordultam.

(#4843) kiskakas válasza Intruder2k5 (#4842) üzenetére


kiskakas
senior tag

Gazdasági helyzetre hivatkoznak, dunakeszin maradtak nyitva. Én sajnálom, mert raktárkészletük helyben nekik volt csak, ill kesziről másnapra át tudtak hozni cuccot, ha kellett. Most maradt a prcomp, akiket szintén kedvelek, de többnyire rendelésre dolgoznak.

(#4844) Intruder2k5 válasza kiskakas (#4843) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen olvastam az előbb a honlapjukon. Erről a PRCOMP-ról nem is tudtam itt, esetleg ők azok, akik a butiksor város felőli végén voltak eddig? Én régebben mindig a Wágner Józsinál (EECO Kft, Táncsics utca) vásároltam, de mióta Ő bezárt, azóta inkább AQUA-ban, Alza-ban, eMAG-on, stb. helyeken intézem amit kell, úgyis sokat járok Pesten is, szóval ott is át tudom venni 0Ft-ért, vagy ha úgy van, akkor ki is küldik. Árban ezek a kisebb helyi boltok úgyis ritkán versenyképesek.

[ Szerkesztve ]

(#4845) Levi123 válasza kiskakas (#4841) üzenetére


Levi123
senior tag

Fókusz92 kft- kérdezd meg, ajánlatkérés itt gyorsan válaszolnak (nyitvatartáson belül).

Levi

(#4846) kiskakas válasza Intruder2k5 (#4844) üzenetére


kiskakas
senior tag

Jézus isten, a Wágner Józsi még praktizál? :) Realsys beszerzett mindent helybe, pár napon belül, olyan cuccokat is,amik nem voltak az árlistán, ill ha garos dolgom volt, minden patentül ment helyben..

A prcomp a kovigáz mellett van 1 garázsban a föci téren, damjanich utca.

(#4847) Intruder2k5 válasza kiskakas (#4846) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos már nem, úgy 4-5 éve bezárt.

(#4848) johniee


johniee
senior tag

Sziasztok :)
Közülünk van már valakinek Telekom Gigaerős net Optikai kábelen?
A koax verziót már tudom, hogy édes kevés, 1000/25 feltöltéssel.
Arra lennék kíváncsi, hogy akinek már optikai szálon jön ez a csomag, mekkora a valós Feltöltési sebesség?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4849) l.skywalker válasza johniee (#4848) üzenetére


l.skywalker
félisten

A mi környékünkön (Kisvác) csak a koaxot terítik, de szerintem az optikai kivitelezés még nagyon gyérül áll.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4850) Teejay83


Teejay83
tag

Sziasztok

Lenovo laptopok és DELL asztali PC-k jó áron eladók GARANCIÁVAL:
Lenovo Thinkpad L460 ÚJSZERŰ GYÁRI magyar BILL. 4h akku 16Gb RAM 256Gb SSD Core i5 GARANCIA - 64900Ft!! :Y

Van még szintén ugyan ilyen nagyon szép állapotú Thinkpad T450s ÉRINTŐKÉPERNYŐS Core i5/8Gb/256Gb SDD-vel illetve 1 db Thinkpad T470 még.

Utolsó darabok ! AKCIÓ ! 12.990Ft ! Dell Optiplex 3010 Intel Core i5 4Gb RAM 500Gb HDD DVD iró - 12990 Ft!! :Y

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#4852) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Van néhány régebbi Samsung telefonom: [link]
Munka után, Vácra el tudom vinni, ha éppen ilyesmi telefont keres valaki.

(#4853) kiskakas


kiskakas
senior tag

Egy nagy tábla milkáért elvihető az alábbi multifunkciós nyomtató, scanner, fax.
tinta kell bele, tökéletesen megy, helyben Vácon

(#4854) axlfsi válasza kiskakas (#4853) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia! Én elvinném, köszönöm! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4855) supercow


supercow
őstag

sziasztok van egy eladó Zotac GeForce GTX 1060 6GB 192bity GDDR5X

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4856) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tegnap jártam Őrbottyánban, és a főúton a körforgalom és a Veres felőli faluvége között optikát húztak valakik az oszlopok között, egy bazinagy kábeldobról. Nem tudom kik lehettek, de tippre talán Telekom, mert tudtommal a DIGI hálózata ott is 6-8 éves lehet, a Vodát nem hinném, hogy optikára cserélik a One egyesülés előtt (meg utána se), szóval nagyon más nem marad. Jó lenne, ha terjeszkedne a Telekom is ezeken a részeken, mert ha egyesül a DIGI és a Voda, akkor más szolgáltató nem is marad.

[ Szerkesztve ]

(#4857) l.skywalker válasza Intruder2k5 (#4856) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jó lenne ha Vácon is optikázna a Telekom. Nálunk (Kisvác) elérhető már fél éve a szolgáltatásuk, csak még nem optikai.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4858) Intruder2k5 válasza l.skywalker (#4857) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bizonyos részeken talán van már optikájuk Vácon, bár pontosan nem tudom hol, de egy volt kolléga Deákváron lakik, és nekem úgy rémlik neki Telekom optika van. Legalábbis ezt mondta anno, de persze lehet hülyeséget beszélt, és csak az 1000/xx kábel van.

[ Szerkesztve ]

(#4859) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#4860) axlfsi válasza Intruder2k5 (#4859) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia! Holnap átvenném munka után, amikor neked is jó. Privátban egyeztessünk majd, köszönöm! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4861) Intruder2k5 válasza axlfsi (#4860) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Rendben, akkor jegeltem is. :R

(#4862) axlfsi válasza Intruder2k5 (#4861) üzenetére


axlfsi
veterán

Meg is beszéltük, köszi! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4863) Intruder2k5 válasza axlfsi (#4862) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, épp gondolkodtam az előbb, hogy ez a "holnap" vajon ma akart lenni, vagy tényleg holnap, mert ugye 1 óra után írtad a posztot. :)

(#4864) axlfsi válasza Intruder2k5 (#4863) üzenetére


axlfsi
veterán

Összefolynak már az órák és a napok, ... de hja, ma van az a holnap! :) :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4865) radamsky


radamsky
senior tag

Hali

Asztali gépbe keresek ddr3-as memoriat 8 gb-os kellene

(#4866) Hosssszu válasza radamsky (#4865) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ment egy privát.

(#4867) johniee


johniee
senior tag

Ma jöttek hozzánk házalni, úgy néz ki, hogy jövő héten lesz már 1000/1000 Telekom optikai internet itt a Földváry térnél:))

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.