- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- weiss: Logi MX Master 3S FW NEM frissítés
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- icemad: Melyik vpn-t? Help please...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Simi87
senior tag
Plex nagyon jó. Macbook, és Apple TV alapból jó párosítás, de a Plex-el lesz tökéletes.
-
SUPREME7
őstag
Miért kellene böngésző alatt "bepakolgatni"? Létrehozol egy mappát (persze külön film, sorozat, stb.) , és oda töltesz le, beállítod, hogy "érzékelje" a mappákban a változást, automatikusan le is tölti hozzá az infókat. Mikor letöltött, 1-2 perc múlva már lehet bezuhanni az ágyba és mire elindítom a plexet a tv-n már ott figyel borítóval sztorival együtt.
-
Rakeem
aktív tag
Az vitathatatlan, hogy a plex hihetetlen eye-candy. Valóban nagyon látványos a borítóképekkel, meg hogy a magyarhoz próbál idomulni.
Egy darabig engem is lenyűgözött, sőt a páromat is. Viszont az LG Smart Share használata óta rájöttünk, hogy teljesen felesleges számunkra. Persze ettől még neked nagyon hasznos is lehet a sok extra funkció.
Sokkal nagyobb probléma számomra, hogy egy DLNA program mellett sem tudtam elérni azt, hogy a TV-n tudjak hangsávot váltani. Sok mkv-ban az eng az elsődleges hangsáv. A progik meg nem igen támogatnak olyan lehetőséget, hogy filmeknél külön meg lehessen adni melyik hangsávot küldje a TV-nek.
-
CSiiBI
csendes tag
Amikor megláttam, hogy a Plex, hogyan rendszerezi automatikusan a filmeimet, eszembe jutott milyen jól jönne egy ilyen az iTunesba, ott minden számnál manuálisan kitölteni az összes rublikát ( előadó, cím, album, borító ) rémálom, és eddig egyszer vitt rá a lélek! Ez fogott meg a Plexben, szeretem a rendet!
Nyitott vagyok minden "újdonságra" így biztosan ki fogom próbálni!
Köszönöm a tippet!
-
Rakeem
aktív tag
Én is használtam egy ideig a plexet. Csilli villi meg minden, de én váltottam az LG Smart Share progira.
Egyszerű mint a faék. (mondanám hogy próbáld ki, de amíg a plex az újdonság erejével hat, addig szerintem úgy sem fogod megtenni)Nem lefikázom a plexet csak nekem jobban bejött, hogy nem kell külön böngésző alatt bepakolgatni a cuccokat egyesével. Igazából nálam ezzel verte el a plexet a smart share. Kipipálom a megosztani kívánt mappákat és kész is. Ha pedig kategorizálok, akkor külön mappába rakom az akció filmeket, külön a vígjátékokat és akkor külön mappában is jelennek meg. A plexnél külön "fiókokat" kellett létrehozni.
-
vitya2
csendes tag
Amennyiben memória alapú tárolóegységről beszélünk a FAT32 utódjának tekinthető exFAT a megoldás. Sajnos számos operációs rendszer illetve eszköz csak a kompatibilitást hozó csomagok telepítése után ismeri fel, jeleníti meg. (pl: linux mint is, gyanítom minden ubuntu alapú rendszer)
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- AliExpress tapasztalatok
- Apple MacBook
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Futás, futópályák
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Formula-1 humoros
- Hardcore pizza és kenyér topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone XS Max 64GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2898, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy A22 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple Watch Series 7 45mm GPS+Cellular, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- KERESEM! LG UltraGear 45GS95QE // 39GX90SA
- Dell Optiplex MT/SFF 3040, 3050, 3060, 3070, 5070, 7060/ Hp ProDesk /SZÁMLA- GARANCIA
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest