Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) creation


creation
senior tag

Tudom, hogy nem egyszerűek a kérések, de bizakodó vagyok, mert a Spinq-VT sem egy gyakori holmi.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

2900xtxbol nem fogsz dobozosat talalni. semelyik partner nem foglalkozott vele. elvileg par OEMkent 2900XT 1GBkent elt tovabb, de ez is inkabb urban legend, gyakorlatilag engineering samplekrol beszelunk.

abbol az abitbol talan volt egy par a forumon, a CSX diablot meg emlekszem, hogy valaki arulta, igaz korhu megoldasra az a 2x1GBs megoldas nem az igazi: a Crysis legalabb 6GB memoriaval erzi jol magat pl.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) Alpi. válasza proci985 (#2) üzenetére


Alpi.
addikt

hmm.. Én még 2x512 ddr2-vel is toltam ha jól emlékszem. :)
Tényleg van látható javulás 6 gb-ig ? :Y

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#4) creation válasza proci985 (#2) üzenetére


creation
senior tag

Nem mondom azt, hogy letettem az XTX-ről, végső esetben természetesen egy XT/Pro is megteszi, netán egy X1950XT(X) :)

De lapból is gondolkodok még az Asus M2N32-SLI-n.

Egy pár régi gépem:

M2N32SLI+X4_9650+Spinq-VT+GTX260/216Sp/Gainward GLH Edition

És egy régebbi,

M2N32SLI+X4_9650+Spinq-VT+9800GTX+(AC S1 + 2*12cm)


"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) creation válasza proci985 (#2) üzenetére


creation
senior tag

Mint azt mondtam, volt nékem is :)

Régi hirdetéseim:

[CSX Diablo kit @2000 / 4*1GB
X1950PRO
M2N32SLI
Egy kis Abit AW8D-MAX
9800GTX+ AC_S1-el 12-5-12V-on[link]
És a nem létező IX38-GT3
FP-IN9 Fatality

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) proci985 válasza Alpi. (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

64 biten siman felment magaban a crysis foglalasa 4.5GB fole. csak akkoriban meg senki nem mert frametimeot, hogy ez feltuno legyen.

stalker SoC es Supreme Commander is erintett volt, meg talan a Far Cry 2 is, bar annak inkabb a Vrammal gyult meg a baja. plusz a sacred2, igaz utobbihoz nem volt 64bites patch, szoval az egyetlen megoldas az ultra textura pakk kerulese volt.

creation: a 2900xtx dobozos nem letezett, abitbol es a rambol volt a forumon elenyeszo mennyisegu.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) Alpi. válasza proci985 (#6) üzenetére


Alpi.
addikt

Ezt ki kell majd próbálnom ! :)
Van egy ilyen Crysis-os 775 tesztgép terv a tarsolyban, azzal meg fogom nézni majd ezt ! Köszi az infot !

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#8) Alpi. válasza creation (#5) üzenetére


Alpi.
addikt

Ok, tudom, a 2000-es ram volt a highend anno,de 775-el, nem Nf790i chipsetes lapnál elég necces az a ram órajel, számomra simán beleférne valami 4x1 1600 c7 -es D9 vagy efféle is. :)
Nálad nyílván játszik egy kis nosztalgia is, mivel birtokoltál ilyen típusú ramot, ami makacs dolog. :K
Sok szerencsét kívánok és nem kevesebb örömöt a majdani konfighoz ! :C

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#9) Csapoati válasza creation (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

X1950XT-m volt, csak sajnos a blower hűtés + a por nem illettek össze, megfőztem. Talán valahol még megvan, 2D-ben megy, de 3D-ben artifactol ezerrel. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) proci985 válasza Alpi. (#7) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

eleg latvanyos egyebkent ha a masodik kijelzon megy a monitorozas (ami akkoriban meg nem volt elterjedt, viszont en kb egy evig ugy toltam).

q6600@9x333 / 8gb 1000cl5 / hd3870 komboval mar kijott 1280x1024 very high kornyeken.

ja es a legfontosabb: Stacker 810 es WD Raptor raidben, hogy a seek zajara a halottak is felkeljenek :DDD egyebkent az a huto ha huzni is akarsz nem jo otlet, abbol az erabol egyertelmuen a Thermalright Ultra (Extreme) / Thermalright IFX14 / Noctua D14 volt a kiraly. a CSX diablokat ezert is nem szerette senki, azt hiszem a lapok tobbsegeben egyszeruen nem fertek el a hutestol. geil black dragonok ddr2 eraban ilyen szempontbol kb a legjobbak voltak 4x2GB felallasban s775on es nagyon jol lehetett oket huzni is, bar igazabol quad melle 1000 (2:1es FSB strappal) is jo volt.

ja es a korszak koronazatlan kiralya, az SFlex es a Papst 4412. van beloluk ot itthon, es meg mind megy. vagy az ultra kaze / delta / sunon / papst, ha at akarod erezni a benchmark oromeit is ;]

vizhutes akkoriban meg meg eleg kiforratlan volt. a zalman reserator 1-2 alu volt es hajlamos volt kilyukadni, thermaltake szinten, az eheimek alapvetoen akvariumi pumpak voltak, a mikrofines blokkok meg ujak voltak. barati korben ket thermaltake / zalman azott el.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) creation válasza proci985 (#10) üzenetére


creation
senior tag

Első körben alap órajelekkel próbálok meg majd megbirkózni, lehet hogy benéz majd egy 295 flymi-től :)

Mostanra már ténylegesen felszabadult az asztali gépből minden. azt tovább nem kívánom fejleszteni, így jöhet a fentebb említett téma. Meglátjuk, időm van rá. :)

Próbáltam felkeresni pár emberkét aki hirdetett ix38-gt3-at, de sajnos mind továbbadták és jellemzően fórumon kívülinek. Abban bízok, hogy olyanhoz kerültek, aki tudja értékelni és vissza forog valamikor ide PH-ra.

Fatality lapokat nem szerettem igazán, nem is szeretnék velük foglalkozni. A mostani gépemben is egy (véletlen folytán) fatál van (ASRock Fatality Z370 Gaming ITX/ac)... Mit ne mondja, szidom is... Talán még ennek a cseréje lehet soron valamikor...

Gépház viszont egy régi tervem alapján fog készülni ha minden igaz, ugyanis lett egy jó marós ismerősöm.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#12) proci985 válasza creation (#11) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja megesik, jellemzoen a kor highend cuccain katasztrofalisan rossz volt a hutes es az osszes megsult.

foleg az 1950xt / 7900gtx -> 2900xt / 8800 ultra valtas volt markans, duplazodott a fogyasztas, a hutesre pedig nem volt tapasztalat.

DFI lanpartyk voltak meg stabilak az erabol.

haznal a hutore ugyelj, a foleg a duplatornyok voltak notoriusak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) laskr99 válasza proci985 (#12) üzenetére


laskr99
addikt

Lanparty a legjobb :))

NF2, NF4, ICFX3200, X48-T2RS, P45, 865PE van meg eddig :))

[ Szerkesztve ]

(#14) Yézi


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Ugyan nem XTX, csak XT, de legalább működik. :D

Leselejtezett gépből került ki, valószínűleg a kukában végezte volna, de szerencsére megmentő kezekre talált, s aztán az én kezeimre. :C

(#15) creation válasza Yézi (#14) üzenetére


creation
senior tag

Perfect, nagy öröm ha vannak ennek még tisztelői. :)

Van fent HA-ón egy Ultra 34500-ért... Patika állapotban, de kissé túlárazottnak érzem. Ráadásul OEM. De legalább ROG :)

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16) proci985 válasza creation (#15) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ultrak gyujtoi cuccok, tetejeben doglottek, mint a legyek. es ujkorukban is nagyon ritkak voltak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) creation válasza proci985 (#16) üzenetére


creation
senior tag

Akkor legyen 9800GX2 / 3870X2 :)

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#18) Alpi. válasza creation (#17) üzenetére


Alpi.
addikt

9800gx2 van eladó, vagyis hónapokig hírdették, de senkinek sem kellett pedig (szerintem) vicc áron adták.
Ha fent van még , én ajánlom a srácot (ha ez számít bármennyit is. :DDD ), maximálisan korrekt, rengeteg cuccom származik tőle, illetve a haveri körben is sokat Tőle szereztünk be ! :K

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#19) creation válasza Alpi. (#18) üzenetére


creation
senior tag

Csak egy gtx+ van most, mi a srác neve?

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#20) Alpi. válasza creation (#19) üzenetére


Alpi.
addikt

https://hardverapro.hu/apro/elado_zotac_geforce_9800_gx2_dual_pcb_dual_gpu_iga_3/hsz_1-50.html

Írj rá bátran ! :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#21) Alpi. válasza Alpi. (#20) üzenetére


Alpi.
addikt

Elkelt. :(

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#22) Alpi. válasza Alpi. (#21) üzenetére


Alpi.
addikt

Flymi-val bizniszeld meg a 295-öst, azok úgyis mókás cuccok. Alul lehet szépen feszelni és a venti profil is egyszerüen szerkeszthető, nem 125 foknál kezdi emelni a fordulatot, mint alapbol és akkor egész hűvösen tartható kártyák ezek. Itt a hűvös az nem szó szerint értendő, de pl. simán alatta tartható egy ref. 285-ös hőfokának. :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#23) creation válasza Alpi. (#22) üzenetére


creation
senior tag

Folyamatban van ;)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#24) creation


creation
senior tag

Idő közben megjött a nagy álom is...

Scythe Orochi, dobozos, minden tartozékával :)
Hála és köszönet Potzee-nak érte :)

Pár kép a blogban hamarosan :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#25) creation


creation
senior tag

Ápdét...

Bővült a cél, de sajnos az elérésre szánt időt is ki kell toljam.

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.