Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#268) SKyle


SKyle
tag

Sziasztok,
Doogee Turbo2 DG900 gyári ROM-ját szeretném lementeni.
Az előfeltételek: SP Flashtool v5.13.52.200, scatter filet elkészítettem a leírás alapján, drivereket (adb-setup-1.4.2, MTK driver) telepítettem.

A 0. pont szerint nem tudom kivenni az aksit, mert beépített akkuja van a DG900-nak.
Az 1-8. pontokat sikeresen megcsináltam, a block infó alapján, de az utolsó 3 elemet kihagytam (usrdata, fat, bmtpool) mert túl nagyok voltak és a progi sem hagyta, hogy olyan nagy hexa számot megadjak.
A 9. pontnál akadtam el, mert a Read back-re kattintás után elszürkül a lista, és mikor bedugom a kikapcsolt telefonba az USB kábelt, a win pittyeg hogy USB fel, aztán USB le, felvillan a töltés jelzése a telefonon, de nem jön az a rész hogy "Ekkor indul be a gépezet a preloader betöltésével"... :( Semmi nem történik.
Próbáltam simán bekapcsolni a telót, de ekkor a progiban semmi sem történik, gondolom nem így kellene működnie.
Próbáltam még csatlakoztatás nélkül az ON + VOL-DOWN bekapcsolást, de ekkor valamilyen kínai karakteres felület jön be, örültem, hogy ki tudtam kapcsolni.
Próbáltam az ON + VOL-UP bekapcsolást, ekkor a gyári recovery jön be.

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.