Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#868) Ryu


Ryu
tag

Sziasztok!

Nem régen érkezett meg az órám, használom egy hete, gondoltam megosztom tapasztalataimat, hátha valakinek segít a döntésben, vagy probléma elhárításban.

A fórumon található vásárlási források és kuponok valamiért a rendelés pillanatában nem működtek, így én mástól rendeltem, szintén Spanyol raktárból, engedményes áron, két kuponnal, végösszegnél 160$ szerepelt. Pontosan 5 nap alatt megérkezett.

Első benyomásra a szíj nagyon nem tetszett, ez az érzést a használat is erősítette; ragad és húzza a bőröm. Szerencsére, ahogy többen is említették nagy választék van szíjakból, innét rendeltem egy próbát.

Az óra rendben üzemel, viszont az alkalmazásával egyelőre csak a bajom van. Nem tudom jelent-e hátrányt, hogy IOS alatt használom, de ilyen hisztérikus valamit még nem láttam:

- Bekapcsolt Bluetooth mellett indított alkalmazás felszólít, hogy kapcsoljam be a kékfogat. Ilyenkor nincs mit tenni, alkalmazásból kilépni, kapcsolat bontás, majd alkalmazás és Bluetooth. Mindig.
- Nem hajlandó szinkronizálni az adatokat az órával, amíg nem kapcsolódok WiFi-re és fel nem ébresztem az órát.
- Minden másnap felszólít, hogy jelentkezzek ki, majd vissza. Ez vagy sikerül neki, vagy nem, éppen ahogy működnek a kínai szerverek.
- Login után, ha aktív a WiFi, nem tud kapcsolódni az órához. Elsőre elkövettem azt a bakit, hogy szétválasztottam Őket, az órát reseteltem, majd újra párosítottam a telefonnal. Most már tudom, hogy elég kikapcsolni a WiFi-t.
- Az időjárás widget egyszer elvesztette a kapcsolatát a valósággal és minden napra 0/0°C írt. Ezen nem tudott tovább lendülni csak úgy, hogy manuálisan megadtam a tartózkodási helyem.

Olvasgatom a fórumot, hasonló problémákat nem láttam leírva, lehet csak IOS-el rendelkező telefonokat érint. Mivel mindegyikre találtam megoldást, ezért egyelőre kezelhetőnek tekintem, de rezeg a léc, hogy ezzel az applikációval sokáig nem tudok együtt élni.

Összességében még így is azt mondom, ez egy remek okos sportóra, ennyi pénzért most se választanék mást és nagyon remélem, hogy hamarosan megoldódnak a problémák.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.