Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#352) glugi válasza SztiviVander (#351) üzenetére


glugi
aktív tag

Röviden: mert ezt a terméket akartam megvenni. Gondolom ez világos.

Hosszabban: mert nem gondoltam, hogy a notification ennyire más lenne az egyes dzsunka szarok esetén (a már említett minihez, band-hez képest). Azt tudtam, hogy nem jelzi ki a hívó nevét, de azt sajnos nem, hogy párosítás nélkül nincs notification (vö. SMS). Ez előzetesen nem jött át, ennyiben magamnak is köszönhetem.
Ami amúgy, lássuk be, egy vicc ezen az áron, hiszen pl. az SMS-t is tudja jelezni és tadaam, mutatja a küldő nevét is. A Mini pl. ezt a gondomat simán meg tudja ugrani a Zepp alkalmazással, a Band (4-es) pedig Mi Fit és Zapp esetén is hibátlan ebben.
Nyilván ez legyen a legnagyobb bajom, de ennyi pénzért azért ez egy minimum elvárás lenne 2020/21 környékén - még mindig a sima, mezei notification opcióról beszélek, nem érdekel a telefonálás.

Ami pedig a mókolást illeti: igen, fel lehet tenni ilyen-olyan verziókat, de sokszor elfelejtitek, a célközönség nem fog fórumot bújni, hogy ilyen módon oldja meg a problémát. Ennek out of the box kellene működnie, illetve jogos elvárás a gyártó felé. De ehhez még nem sikerült felnőni nekik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.