Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beefjeez


beefjeez
senior tag

jó kis írás, de inkább véleményen szerint, ha nagyon low cost akkor egy asrock n68 ucc+ valami 4magos phenom. így is kijön szerintem 120ból. persze azért a lap minősége se mindegy :) de jó írás volt. :)

(#2) Thome


Thome
addikt

Én 14 000ft-ért néztem lapot egy AMD-s konfighoz (kb ugyanezen tudással mint ami a cikkben lett felhozva).
Illetve (szvsz) egy HD6770 nem gamer belépőszint, hanem inkább egy HD5670, ami közel 10 000 ft-tal kevesebbért megkapható.

Ettől függetlenül jó cikk, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3) netpeti98


netpeti98
addikt

Jó cikk.
Ha valakinek elég 2db memória foglalat akkor az Asrock N68-GS3 UCC lap is elég.

Üdv netpeti98

(#4) LordX


LordX
veterán

Az Inteles konfigot nem javasolnám kinyírni 1 db memóriamodullal, az jobban igényli a két modult, mint az AMD-s.

(#5) Hunork


Hunork
veterán

Szia!

Jó kis írás lett! Ilyenekből még vagy sokat... :K
Két észrevétel:
Az előző hsz-el egyetértve, vagy 2x2 GByte Ram, vagy, ha az i3 proci a választás, akkor belefér akár 2x4 GByte Ram is. (Kingston,Kingmax ~11-12 ezer) Én Intel alaplap esetében, később is egy VGA-s rendszert alapul véve!, még megemlítettem volna az Asrock H61M/U3S3 lapot. (~17-18 ezer) Persze ez utóbbi szintén i3 proci esetén.
De gratula a cikkhez!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#6) mcsabee


mcsabee
senior tag

Jó az írás, de ez nem egy belépőszintű gép. A belépőszintű gamer szerintem 2 mag és 5670-es videókártya 2*2 GB rammal - vagy csak egy 2GB-os modullal. Amit te írsz, 4 mag, meg 6770, az bőven alsó-közép inkább. Több játékot is tudsz vele akár Full HD felbontásban játszani, de egyel alatta szinten biztosan hiba nélkül teljesít.

Stay a while and listen...

(#7) aram01


aram01
nagyúr

tetszik az írás :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) horush


horush
addikt

Athlon x4 szvsz egyáltalán nem ajánlott már, egy I3 is jóval elveri mindenben, főleg játékban... Phenom II még jó választás ennyi pénzből.
HDD-ről azért írhattál volna valamit, nehogy valakinek kedve támadjon vmi. 5400rpm-est vásárolni windows alá.
Házból szvsz csak olyat, amibe azért van egy 12-es venti, vagy lehet tenni bele. Nem hinném, hogy ebbe lehet. Ilyenből újonnan az egyik legolcsóbb az ANTLER TX-366, 6k körül. De viszonylag jó minőségű CM Elite 341 is van már egész normális áron, amibe előre és hátra is tehetünk 12cm-es ventit. ATX méretben 7-8k körül pedig sharkoon vaya, amibe tehető előre, hátra és oldalra is 12-es venti, valamint rendelkezik is eggyel alapból, s még kábelmenedzsmentje is van.
ODD: A necek jók, meg jó hangosak is. Ezért szoktunk mostanában asus ajánlani :)
Valamint a phenom II-re illik rakni vmi. olcsó, de halk coolert legalább, pl. AC Alpine 64 PRO, mert a gyári jó hangos..

Összegezve, 120k-ból játékra:

LAP: Asrock H61M/U3S3 ~18eFt
CPU: Intel I3-2100 BOX ~28eFt
RAM: 4GB Kingmax DDR3 1333MHz ~5,5eFt
HDD: Samsung F3 500GB HD502HJ ~11eFt
ODD: Asus DRW-24B3ST ~5,5eFt
VGA: VTX3D VX6850 1GBD5-2DHX ~38eFt
TÁP: Chicony Hipro 430W ~6,5eFt
HÁZ: Cooler Master Elite 341 ~7,5eFt
Összesen: ~120eFt.

Így van rendes viszonylag jól felszerelt alaplap, usb3-al, sata3-al, I3 proci, 4gb ram, 500gb gyors hdd, mely rendszer alá kiváló, erős hd6850 vga, jó minőségű táp, jó minőségű CM ház, melyben nem fog megsülni minden.

AMD:

LAP: MSI 760GM-P23 (FX) ~12eFt
CPU: AMD Phenom II X4 955 BE BOX ~28eFt
CLR: Arctic Cooling Alpine 64 PRO REV2 ~2eFt
RAM: 4GB Kingmax DDR3 1333MHz ~5,5eFt
HDD: Samsung F3 1TB HD103SJ ~14eFt
ODD: Asus DRW-24B3ST ~5,5eFt
VGA: VTX3D VX6850 1GBD5-2DHX ~38eFt
TÁP: Chicony Hipro 430W ~6,5eFt
HÁZ: Cooler Master Elite 341 ~7,5eFt
Összesen: ~119eFt.

Így 4 magos proci, rá halk hűtő, valamint belefért egy terrás hdd is. Igaz az alaplap low-end, de ha valakinek nem kell több, elég ez is. Ugyanez megoldható az inteles konfiggal is, pl. asrock h61m-vs-el.

Egyébként, no offense, de hogyha ebből egy főoldali cikk lett, akkor mi a gépösszerakós topikban naponta kb. 10 ilyen cikket írunk?

(#9) Lewzke válasza LordX (#4) üzenetére


Lewzke
őstag

Bővebben? Mitől nyírná ki?

(#10) gabo9201


gabo9201
senior tag

Igazatok van nem ez a legalja a "Gamer" gépeknek, de véleményem szerint ma már kétmagos CPU-t venni nem ajánlatos az időtállóság miatt ;)

Alaplap terén Intel oldalon is szívesebben vettem volna egy olyat amin több bővítési lehetőség van de sajnos 20K alatt nem találtam.
AMD oldalon viszont 3-4.000Ft felárat szerintem megér a plusz két ram slot és az AM3+ Support.
Tavaly mikor magamnak vettem gépet még nem voltak AM3+ -os lapok ezért én is az abszolút olcsó kategóriás N68C-S UCC-t vettem, nem bántam meg :)

(#9) Lewzke:

Arra céloz, hogy nem menne a Dual Chanell. Tapasztalataim szerint viszont ennek játékok terén szinte semmi hátránya. A bővíthetőség szerintem többet ér ennél, de ezek a dolgok mind szubjektívek.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#11) aram01 válasza gabo9201 (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

"Dual Chanell" átlag usereknél nem több mint paraszt vakítás

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) dízelracer válasza aram01 (#11) üzenetére


dízelracer
senior tag

P4 -nél még számított és bent maradt a köztudatban, hogy egy modullal lassabb a móka. :D

(#8) fezlergabor: egyetértek, csak én a házra rádobnék még egy ezrest és egy Gigabyte Luxo X140-t vennék a CM Elite helyett. Alig 8k-ért szerintem jelenleg bestbuy.

[ Szerkesztve ]

(#13) LordX válasza dízelracer (#12) üzenetére


LordX
veterán

Nekem más a tapasztalatom, de ahogy érzitek.

Én a bővíthetőségbe eddig mindig belefürödtem, most inkább kiadok +10%-ot a jobb ár/érték viszonyért, mintsem bővíthető gépem legyen - mert vagy az lesz, vagy nem, mire én eljutok addig, hogy próbálkozzak, a bővíthetőség inkább annak való, aki gyakrabban akar pénzt fektetni a gépbe.

(#14) gabo9201 válasza aram01 (#11) üzenetére


gabo9201
senior tag

Ezért is írtam azt amit írtam :)

(#8) fezlergabor:

Azért az Athlon X4-et nem kellene ennyire leírni :U

Nyilván az is jó amit te írtál, de az már részlet kérdés, hogy te inkább a gyengébb CPU + erősebb VGA párost választanád Intel oldalon. Szerintem az 1TB-s HDD jobban megéri a kb 3.000Ft-os felárat mint az USB 3, de ez megint csak szubjektív dolog.
A házra sem kell feltétlen szentírásként tekinteni ahogy írtam is. Azt meg nem hinném, hogy bármelyik ma kapható olcsó házban ne lenne hely legalább két ventilátor számára elöl és hátul egyaránt. Nem ismerem az általad linkelt CM házat, de ennyiért gondolom ez sem jobb minőségű (anyagvastagságra gondolok főként).

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#15) barack1997


barack1997
senior tag

UP a cikknek, jó kkis írás és nagyon hasznos, szerintem amúgy komolyabb az Intel és az AMD konfig is mint egy belépő konfig.

[ Szerkesztve ]

(#16) dízelracer válasza LordX (#13) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ilyen memória árak mellett én sem látom sok értelmét a későbbi bővíthetőségnek. Venni kell valami korrekt olcsó lapot belepattintani 13k-ért egy 8GB-os kitet és le van tudva a dolog. Hamarabb avul el a gép mint, hogy az ember kevésnek érezze azt a memóriamennyiséget.

(#17) finest válasza horush (#8) üzenetére


finest
őstag

Pont ilyen Intelt állítanák össze én is! :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#18) horush válasza gabo9201 (#14) üzenetére


horush
addikt

Mért ne írjam le az athlon x4-et? Az am3-as alig olcsóbb a phenom II X4/I3 párosnál, de a teljesítménye jóval gyengébb náluk.. 24k-ért nagyon rossz vétel.

A legtöbb olcsóbb házban pedig jellemzően 8cm-es helyek vannak. Nem is azt mondtam, hogy nincs, hanem, hogy nem 12cm-esek..

120k-ból azért írtam I3-at, mert így a legoptimálisabb. Játékokban egy 2100 bőven kihajt egy HD6850-et, I5-el nagy ugrás nem lenne átlagban. Viszont a 6850-nél érezhetően lassabb egy 6770.

(#19) opeter87


opeter87
senior tag

Jó kis írás gartula :C
Szerintem a belép konfig kicsit gyengébb, mint a cikkben szereplőek.

A következő írásnál lehetne egy két mondat, az adott hardverről, hogy ez ilyen vagy olyan (melegszik, halk, szerintem ez jobb, stb.)
Valamint a konfig nekem nem csak a gépből áll, kell monitor, billenytűzet, egér (ezek mindenképpen) ezekről is olvasnék szívesen!

(#20) zolee5016 válasza gabo9201 (#14) üzenetére


zolee5016
őstag

Hello! mondja meg nekem valaki legyen szives hogy honnan tudjátok ,hogy most belépőszint, vagy közép vagy milyen kategória?Van nekem is egy "gamerem" csak nem tudom hova sorolhatnám.(szerintem nem közép)valahogy bajba vagyok ezekkel a meghatározásokkal .Köszönöm!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#21) horush válasza zolee5016 (#20) üzenetére


horush
addikt

Belépő játékos konfig szvsz egy használt hd4850-ből és egy intel cerka g530-ból, vagy ha van még egy kis pénz, akkor pentium g620-ból áll. Ez 60-70k körül hozható ki.

Alsó középkategória egy I3, és egy hd6770,

i5+6870/gtx560 a közép

i5+6950 a felső közép

és efelett felső kategória (pl. gtx580+i7, de már egy 6970+i5 is).

Persze ez csak a személyes véleményem, mindenkinek a pénztárcája és az igényei határozzák meg, hogy mire van szüksége.. Összességében talán elmondható, hogy már 120k-ból is jó kis, fullhd játékra is alkalmas gép kijön, 200k-ból meg már egy felső középkategóriás is, akár ssd-vel.

[ Szerkesztve ]

(#22) gabo9201 válasza horush (#18) üzenetére


gabo9201
senior tag

Ha figyelmesen elolvastad az elején írtam, hogy mik a szempontok. Én azt tartottam szem előtt, hogy CPU oldalon lehetőleg túl legyen biztosítva a rendszer, de a cikkben megemlítettem, hogy lehet venni i3 + 6850 vagy GTX460 kombót is mert a végeredmény kb. ugyanaz lesz árban. Mindenki döntsön úgy ahogy neki tetszik.

Athlon II VS Phenom II konklúzió: az Athlont 200MHz-el magasabb órajelen járatva kb. ugyanazt hozza, mint a Phenom. De nem akarom fényezni. Az i3 köztudott, hogy játékokban nagyon jól teljesít, de azért a valós négy magot használó alkalmazásokban ha nem is hatalmas, de hátrányt szenvedne (ez az általad linkelt összehasonlításból is kitűnik).

Mod.: A címet megváltoztatom közepes "Gamer" -re, mert tényleg nem ez a legalja a játékra is alkalmas gépeknek :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#23) Roxbury válasza horush (#18) üzenetére


Roxbury
őstag

Az Athlon II X4 mérések alapján csak 3-5%-al lassabb azonos órajelen egy Phenomnál.

Például nem 40, hanem 43 FPS-el mennek a játékok. Az aztán nagy különbség. :D

Aktiválható L3 cache-s Athlonnal tesztelve. Jah és 200MHz-val magasabb órajelen hozza L3 nélkül, a Phenom teljesítményét.

Ezek az adatok játékokra értendőek.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#24) zolee5016 válasza horush (#21) üzenetére


zolee5016
őstag

Csak halkan kérdezem (semmi nagyzolás vagy ilyesmi ) az adatlapomon levő konfig? Ugy voltam vele 1x de jót asszerint válogattam a cuccokat.Az alaplap maradt a végére.volt olyan szerencsém hogy 3-4 összetevő is olcsobb volt 2-3 hónapja mint a napi árak(vga-cpu) 5 hónap "termése "lett ez a konfig,erre futotta.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#25) Zso2 válasza zolee5016 (#24) üzenetére


Zso2
őstag

...és ezzel most vagizni akarsz? Mi az,hogy erre futotta? :N A legtöbb ember ennél jóval kisebb konfigot tud összerakni. Amúgy a 2 460 helyett egy Radeont vettem volna..

Az írás amúgy jó lett , neem nagyon lehet kihozni jobbat 120k-ból

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#26) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azt hozzátenném, hogy gépösszerakás előtt érdemes szétnézni használt gépek közt is, mert néha féláron hozzá lehet jutni olyan konfigokhoz ami akár még le is veri ezt a cikkben szereplő kettőt...

(#27) gabo9201 válasza Roxbury (#23) üzenetére


gabo9201
senior tag

Köszönöm :R

Nekem is ez a meglátásom. Az i3-al összevetve sincs miért szégyenkeznie, olcsóbb nála 4-5K-val és ha az összteljesítményt nézzük a sebességére sem lehet panasz.

Mod.:

(#26) BaLee: Természetesen ez így van :R
Én most csakis új cuccokkal számoltam :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#28) Zso2 válasza BaLee (#26) üzenetére


Zso2
őstag

120k-ért én is szívesebben vennék még garanciás dolgokat,ezt ne felejtsd el, nem jól kifutott termékeket,(pl. vga-nál egyre többet veszítesz az új játékok miatt,ugye az új driverek mindíg jobban kedveznek az újabb termékeknek)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#29) horush válasza Roxbury (#23) üzenetére


horush
addikt

Gamer gépekről volt szó, nem egyéb videószerkesztésről (ez nem neked, hanem Gabonak).
Én az anandtechet néztem, miszerint játékokban az i3-nak komoly előnye van.. 30-50% szerintem már számít.. Ugyanitt a phenomnak is kb. 20%-os az előnye..

[ Szerkesztve ]

(#30) zolee5016 válasza Zso2 (#25) üzenetére


zolee5016
őstag

Mint mondtam nem. csak számolj egy kicsit.a 120ból kijött a proci a vga-k meg a ramok a ház adott volt .a tápot használtan vettem csak a lap igazán plusszköltség.Amugy meg azért kérdezem mert mindenki máshova lövi be .és látod már te is találtál jobbat bele akkor mi a baj? Forum vagy nem?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31) gabo9201 válasza horush (#29) üzenetére


gabo9201
senior tag

Az Anandtech milyen VGA-val méri az eredményeket? Mert ezt nem látom sehol.
Az én véleményem egyébként az, hogy ezeket a "rangsorokat" fenntartásokkal kell kezelni, mivel a mérések között sokszor hónapok telnek el, fejlődnek a driverek és sokuk teljesen más konfigban van mérve.
Ettől függetlenül nem vitatom, hogy az i3 a legtöbb játékban jobb, mint az Athlon II X4, de az ilyen 50%-os különbségeket nem igazán hiszem el (persze lehet, hogy 800x600-ban mindent minimumra véve van ekkora különbség, de VGA limites beállítások mellett nem hiszem, hogy ennyire számottevő lenne az i3 előnye)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#32) dízelracer válasza gabo9201 (#31) üzenetére


dízelracer
senior tag

Fogyasztás grafikonnál HD5870-t adnak meg, ebből gondolom ezzel is mérnek.

[ Szerkesztve ]

(#33) gabo9201 válasza dízelracer (#32) üzenetére


gabo9201
senior tag

Igen nekem is az a tippem. :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#34) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Kafa a cikk, csak 1 hozzászólásom lenne: 2 percbe telik belépni (lehet sokat mondok) a fórumba, megkeresni a milyen gépet vegyek topicot és beírni a kívánalmakat. Kb. 5 perc után 2 hozzáértő ad választ. Kell ennél több?? :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#35) Zso2 válasza Tsebacsi (#34) üzenetére


Zso2
őstag

Igen,de ott kb mindenki megzúdít arra az oldal felé ami neki bejön, kb 100 hsz-en keresztűl úgíis az megy,hogy mégpedig az jobb.. :) másrészt ez csak + segítség ,nem értem a felesleges hsz-ed ... , van aki ebből kap választ van aki ott, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#36) Zso2 válasza zolee5016 (#30) üzenetére


Zso2
őstag

Nincs is evvel semmi baj, csak leírtam,hogy a használt dolgok az megint más tészta(hogy gatveder szavaival éljek :) )
Az megint megér egy másik cikket..

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#37) ceia


ceia
őstag

Kösz a jó cikket! Tetszik, hogy végre nem az ATI-AMD oldal mennybemeneteléről van szó, hanem reálisan fel van mérve mindkét oldal lehetőségek szerint.
Egy belépőszintű játékgépre nem sokallok 120 ezret, de ebben benne kéne lennie a billentyű/egérnek, meg valami hangszórónak is - aztán még úgyis költeni kell monitorra!
Az alkatrész árak rendben vannak, kivéve a procit és a vga-t. 30-40 ezerért szerintem mindkettő nagyon drága, ha belépőszintű játékgép a cél. Az Athlon X4 és a 6770 páros árban legalábbis passzolnak a megcélzott géphez, s akkor még marad pénz a szükséges perifériákra is. Kicsit bele is remegtem, mikor ezt leírtam, mert Inteles-Nvidiás vagyok :D de a célnak itt most ezek felelnének meg.

        it's more fun to compute

(#38) pechman8


pechman8
aktív tag

Jó a cikk!
Azt biztos gondolta a Szerző, hogy az írása miatt kap majd hideget-meleget. Ez pont egy olyan téma, ahol nem csak a tények, még ha vitathatók is hanem legalább annyira, ha nem jobban számít a személyes meggyőződés vagy urambocsá hit egy gyártó vagy termék iránt. Ha én írtam volna ilyen témájú cikket biztos én is más összetevőt favorizálnék...
Összefoglalva azt gondolom, ha valaki ez alapján vesz gépet nagyon nem nyúl mellé és ez a lényeg. Szerintem...

Sok hasonló cikket!

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#39) gabo9201


gabo9201
senior tag

Köszönöm az elismerő szavakat és persze a kritikákat is.
Legközelebb előfordulhat, hogy a használt piaci árakkal is írok cikket, és megpróbálok többféle alkalmazási területre is írni példát (pl.: netezős, irodai gépek; abszolút belépő Gamer gép stb...) :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#40) yolan


yolan
őstag

az amd-s resznel a dual chanel az dupla n

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#41) gabo9201 válasza yolan (#40) üzenetére


gabo9201
senior tag

Javítva :R

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#42) aram01 válasza gabo9201 (#41) üzenetére


aram01
nagyúr

ez a cikk jó alapelképzelést adhat a milyen gépet vegyek topichoz,folytasd bővítsd :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) yolan válasza gabo9201 (#41) üzenetére


yolan
őstag

utalok igy belepofatlankodni, azert is rakom mindig off-ba, de te legalabb korrektul kezeled, es nem a piszkalodast latod benne, emberek vagyunk, hibazunk, de a cikket tokeletesiti :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#44) gabo9201 válasza yolan (#43) üzenetére


gabo9201
senior tag

Engem nem zavar, ha felhívják a figyelmemet az esetleges hibákra :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#45) aram01 válasza gabo9201 (#44) üzenetére


aram01
nagyúr

Nevetni fogsz engem viszont igen,,amikor összehoz valaki egy tesztet vagy egy cikket mit olvasok az első 5 hozzászóláson belül? Nem két t-vel kell írni vagy ilyesmi.Én is szoktam szólni még hirdetésnél is de csak pű-ben.Régóta biztatom magam hogy fejezzem már be én is az első írásomat,de midig elmegy a kedvem az ilyenek miatt.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#46) dízelracer válasza yolan (#43) üzenetére


dízelracer
senior tag

Volt, hogy én is beírtam de többnyire privátban szoktam jelezni az ilyesmit. Egyszerűen azért mert így gyorsabban orvosolható.

(#47) yolan válasza aram01 (#45) üzenetére


yolan
őstag

módszertváltok :B

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#48) aram01 válasza yolan (#47) üzenetére


aram01
nagyúr

bocs,nem leb@szásnak szántam :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#49) hoffman_


hoffman_
nagyúr

A többséggel ellentétben én úgy gondolom, hogy ez egy belépő gémer gép, de ezzel nincs is semmi baj. Jól összeszedted, egyedül táp téren nem értek egyet, a Hipro-t kukáznám, maradjunk csak az fsp-nél.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50) yolan válasza aram01 (#48) üzenetére


yolan
őstag

semmi-semmi, nem annak vettem, csak elismertem a privatos modszer joggsagat :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.