Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Hali mindenki. Feltenném az CM10-et és szeretném megkérdezni, hogy a data visszaállítást nem akarom, csak az smseket akarom lementeni, azt hogy a legegyszerűbb?

Jézusom: próbálkozz, nem mindig jön össze, de le lehet tölteni...

[ Szerkesztve ]

(#1002) Joxy20 válasza Raklap# (#1000) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Mikor és milyen új rom lesz?

(#1003) Raklap# válasza Joxy20 (#1001) üzenetére


Raklap#
tag

próbáld ki ezzel : [link]

gondolom lesz javított cm10 majd

[ Szerkesztve ]

(#1004) trebrona válasza Joxy20 (#1001) üzenetére


trebrona
nagyúr

SMSBackupRestore

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1005) Raklap# válasza jézusom (#999) üzenetére


Raklap#
tag

amúgy meg le lehet tölteni most néztem

(#1006) rodosz1974


rodosz1974
újonc

Hááááát a cm10 kamerája eléggé sz.r lett.
A v5.4 szebb képeket csinált.
De sebaj talán a következő rom...

(#1007) Raklap# válasza rodosz1974 (#1006) üzenetére


Raklap#
tag

szerintem ugyan olyan mindkettő még a régi cm amit elsőnek csináltak annak szebb volt

(#1008) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Nekem az új CM10 már jobban tetszik, egyedül a másolás sebessége usb-n keresztül ramaty. 3Gb 40 perc - 3 óra alatt? 740 Mb-ra 20 percet ír?? 200 és 2000 kbyte/s? Borzalmas... Az ICS-nél volt 20-25000 kbyte/s. Ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni? nekem már csak ez az egy probléma van ami miatt még ICS-t használok. Bagyusz valami megoldás? Am grat. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#1009) bagyusz válasza Joxy20 (#1008) üzenetére


bagyusz
őstag

Azt pont ma orvosoltam, de így is csak 3mb/s ír, olvasni meg 20mb/s, ez már a duplája az előzőekhez képest.

(#1010) Joxy20 válasza bagyusz (#1009) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Már jobb, nem lehet az ICS-ből valahogy kivenni azt a részt?

Am a scrollozásnál már kevésbé ugrál vissza, még van egy kicsi de már jobb lett, ha ez a 2 rész teljesen kiküszöbölődik, meg esetleg kerülne bele egy sima rádió, akkor már teljesen király lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1011) bagyusz válasza Joxy20 (#1010) üzenetére


bagyusz
őstag

Ha minden ilyen egyszerű lenne... :)

(#1012) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Ez csak kérdés, nem értek hozzá sajnos.
A scrollnál már csak felfelé ugrál. Lefelé teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#1013) rodosz1974


rodosz1974
újonc

Az új cm10 installálása után a telómból
kikerült a market app, és ha rámegyek az oldalra
semmit sem enged letölteni róla.
Megoldás....?

(#1014) sztal válasza rodosz1974 (#1013) üzenetére


sztal
csendes tag

rakd fel a google appsot is .. talán

(#1015) Mr.Beat


Mr.Beat
csendes tag

Sziasztok!
Gyakorlatilag minden ROM-ot kipróbáltam - ezúton köszönet érte mindenkinek aki dolgozott rajta, főleg Bagyusznak - és végül a H1N1 GB verzió mellett tettem le a voksom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon fürge, véleményem szerint a leghasználhatóbb rendszer ezen a telefonon számomra. Sajnos viszont van egy kis gondom vele: a beállítások/nyelv és billentyűzet beállítások menüből hiányzik az a menüpont ahol alapértelmezett billentyűzetet tudok választani, ezáltal a touchpal-ra vagyok kényszerülve. Valaki esetleg erre valamilyen megoldást?

(#1016) Kovbob


Kovbob
senior tag

Üdv, volna egy kérdésem. Miért van az hogy amióta újra telepítettem a gépem win 7-ről win xp-re (közben a teló megjárta a szervízt is alaplap cserével) azóta ha valami nagyobb fájlt akarnék rámásolni az sd-re akkor a végén vagy a felénél mindig megszakad a kapcsolat és félbeszakad a másolás. Clean ics-vel is ezt csinálja meg h1n1 v5.8a-nál is de mikor vissza tettem a gyári backupomat azzal át tudtam másolni rendesen. (Bár lehet csak szerencsém volt.) Mit tegyek hogy működjön h1n1-el is rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#1017) rodosz1974 válasza sztal (#1014) üzenetére


rodosz1974
újonc

Köszi a megoldást.
Egy kérdés újból kell full wipe és system app formázás?
Bocsi a hülye kérdésekért...

(#1018) Kovbob válasza rodosz1974 (#1017) üzenetére


Kovbob
senior tag

Szerintem nem fontos, én nem szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#1019) sztal válasza Kovbob (#1018) üzenetére


sztal
csendes tag

nem hiszen ez csak egy "kiegészítő" totál független a kettő szóval nem

(#1020) neo101 válasza B2man2 (#993) üzenetére


neo101
újonc

Az érintőfókusz tesztje, hogy mindenkinek érthető legyen: kell egy közeli és egy távoli célpont.
Az alsó és felső képen nyíllal jelöltem a bökés helyét. A gyári Kamera alkalmazás ICS alatt helyesen működik, mint látszik, és mint említettem, az összes többi fényképező-alkalmazással nem.
Lehet próbálgatni...
Ha két - a kép mintáját követve - különböző helyre való bökés esetén ugyanaz az eredmény (ugyanaz a része éles a képnek), az azt jelenti, hogy a kép közepére fókuszált a kamera, tehát a normál értelemben vett érintőfókusz nem működik.[/L]

[ Szerkesztve ]

(#1021) neo101 válasza Mr.Beat (#1015) üzenetére


neo101
újonc

Én azt próbálnám ki a helyedben, hogy lefagyasztanám a touchpal-t, akkor talán muszáj lenne a másikat használni.

(#1022) burngole


burngole
újonc

Hali I/O ütemezőben valaki leírná nekem hogy pontosan mi micsoda?:D noop-ot, deadline-t, cfq-t találtam meg neten hogy mit is jelent row,bfq, vr, sio-t nem ismerem. És hogy melyiket érdemes használni cm10 alatt?

[ Szerkesztve ]

(#1023) Mr.Beat válasza neo101 (#1021) üzenetére


Mr.Beat
csendes tag

Megvolt, nekem is eszembe jutott, de ha fagyasztom akkor nincs billentyűzet :(

(#1024) bagyusz válasza burngole (#1022) üzenetére


bagyusz
őstag

[link] Vélemények megoszlanak, mindenki másra esküszik.

(#1025) Kovbob


Kovbob
senior tag

A CM10-nél csak nekem van az hogy ha lezárom a képernyőt utána nem tudom feloldani mert csak fekete képernyő jelenik meg? Senki másnak nincs ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#1026) Adram


Adram
újonc

Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne, hogy feltettem a cm-10-20130609-UNOFFICIAL-cocktail verziót, viszont nincs 3g-s elérhetőségem. Tudtok rá mondani valami megoldást?

(#1027) bagyusz válasza Adram (#1026) üzenetére


bagyusz
őstag

Hivatalosan fel kell frissíteni ics-re a telót, mert túl sok a differencia a két amss.mbn közt.

(#1028) Adram


Adram
újonc

tudnál nekem benne segíteni, hogy mit csináljak?

(#1029) bagyusz válasza Adram (#1028) üzenetére


bagyusz
őstag

Lehetőleg a gyári romot rakd vissza amivel vásároltad a telót, majd szedd le az alcatel oldaláról az OTU programot amivel majd lehet frissíteni a telót, ha nem engedi akkor nézd meg telefonon belül a beállítások/a telefonról/fota menüben hogy ott lehet-e frissíteni.

(#1030) Adram


Adram
újonc

nekem eredetiben az android 4.0.6 volt fent amire rá lett téve a h1n1 rom és most tettem fel a cm-10-20130609-UNOFFICIAL-cocktail akkor is fel kell tennem az eredeti romot?

(#1031) bagyusz válasza Adram (#1030) üzenetére


bagyusz
őstag

Hát akkor neked nincs mit frissíteni. :D

3g alatt mit értesz? Mobil netet?

(#1032) Adram


Adram
újonc

igen mobilnetet bocsi ha nem voltam eléggé érthető :$ nem vagyok nagy műszaki zseni :D

(#1033) Davee. válasza Adram (#1032) üzenetére


Davee.
tag

Szerintem Neked az APN beállításoknál lehet gondod, nézd meg itt: [link]

(azért gondolom mert a GB bootloaderre való telepítésnél nálam a CM 10 pinkódot se kért újraindítás után, szóval nem csak mobilnet nem volt hanem hálózat se)

(#1034) bagyusz válasza Adram (#1032) üzenetére


bagyusz
őstag

Így már minden más :D

Módosítani kell az apn-t hozzá

[link]

(#1035) Adram válasza Davee. (#1033) üzenetére


Adram
újonc

köszi de még így se jó :$

(#1036) Adram


Adram
újonc

így sem jó mind a kettővel kipróbáltam de nem jó

(#1037) Davee. válasza Adram (#1036) üzenetére


Davee.
tag

melyik szolgáltatónál vagy?

(#1038) AlexAegis


AlexAegis
csendes tag

Jaja nállam is ez a gond, a PIN kódot se kéri (nem hiszem h lényeg de tmobile) bagyusz az a file amit mondtál hogy különbözik, az mit tartalmaz hogy ennyire inkompatibilitis lett a GB bootloaderrel?
Am a telepítés is nehézkes volt 20130322es cm volt femt előtte és wipeok után ha felakartam rakni a 0609 es vagy 6os zippet egy system7 symlinkes hibával kidobott. Utánna rájöttem, hogy egy ujraindítás után már felrakja, csak nem értem miért..

(#1039) bagyusz válasza AlexAegis (#1038) üzenetére


bagyusz
őstag

A többi rejtett partíció is közrejátszat, de főként az amss.mbn, ami a rádiós dolgokért felel GSM/Wifi/BT, de ezek mellett több alacsony szintű driver is jelen lehet benne.

[ Szerkesztve ]

(#1040) neo101 válasza Mr.Beat (#1023) üzenetére


neo101
újonc

Quick Keyboard Switch. Play Áruházban találtam, ilyesmik sem segítenek?

(#1041) Kovbob


Kovbob
senior tag

Bagyusz a Stock Clean ICS-nek lesz H1N1-es verziója? Vagy valamilyen H1N1 ICS frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#1042) bagyusz válasza Kovbob (#1041) üzenetére


bagyusz
őstag

Gyári ICS/GB vonalon nem lesz.

(#1043) Kovbob válasza bagyusz (#1042) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ha nem gyári akkor hogy? Cyanogenmod?

[ Szerkesztve ]

(#1044) Szitymó válasza Davee. (#1033) üzenetére


Szitymó
tag

Hello én most frissítettem GB-ről se pinkódot nem kért se hálózat nincsen, mit kell ilyenkor csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#1045) bagyusz válasza Kovbob (#1043) üzenetére


bagyusz
őstag

Többnyire cyanogenmod. 4.1 valamint ha elkészül a kernel hozzá akkor 4.2, alias CM10 & CM10.1

#1044) Szitymó : Mármint hivatalosan frissítetted ICS-re?

[ Szerkesztve ]

(#1046) Szitymó válasza bagyusz (#1045) üzenetére


Szitymó
tag

Gyári ginger volt rajta és felflasheltem az xda-n lévő legújabb h1n1 jelly-t egy gb-hez ajánlott cwm-el. Most egyelőre ott tartok hogy telefon bekapcs repülőmód be majd telefon kikapcs-bekapcs repülőmód ki és van hálózat. De szerintem ha megfelelő cwm el telepítem ez se fog kelleni.

(#1047) bagyusz válasza Szitymó (#1046) üzenetére


bagyusz
őstag

Fel kell frissíteni hivatalosan ICS-re mert sok a rejtett partíciós különbség.

(#1048) Szitymó válasza bagyusz (#1047) üzenetére


Szitymó
tag

Sajnos felfrissíteni nem sikerült mert régebben kirootoltam és belepiszkáltam, és amikor jöt a hivatalos ics akkor frissítés közben megállt mindig. Akkor utána olvastam és írták, hogy valószínüleg valamelyik fájl nem egyezett meg az elvártal valamelyik root jogokat használó progi belenyúlhatott vagy nemtudom.

(#1049) tivcike válasza bagyusz (#1045) üzenetére


tivcike
tag

Mikorra várható a 10.1? :))

(#1050) Szitymó válasza Szitymó (#1048) üzenetére


Szitymó
tag

Amúgy jó a rom müködik, gyors. Szép munka volt köszönjük szépen! Fent is hagyom, nekem ez a kis kényelmetlenség nem jelent problémat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.