Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Szabiee


Szabiee
tag

A H1N1 5.8a-ban a telepítésnél a GPU-t érdemes feljebb húzni? Én 245MHZ-en hagytam, az a default beállítás. Játékoknál sokat jelent ha mondjuk 320MHZ-ra húzom? Mennyire stabil a rendszer a felhúzás után?

Samsung A53 | Asus TUF Gaming A17

(#402) Kovbob válasza Szabiee (#401) üzenetére


Kovbob
senior tag

Igazából szerintem sokkal nem lesz jobb. Nekem a gamer editionba volt húzva 300mhz-re, ott nem lett eget rengetően gyorsabb viszont a telefon az oc hatására lefagyott komolyabb terhelés alatt. Azóta én nem húzom a gpu-t. De egy próbát meg ér hátha a tiéd bírja.

(#403) Szabiee válasza Kovbob (#402) üzenetére


Szabiee
tag

Á, defaulton hagytam. Annyit nem játszom. :)

Samsung A53 | Asus TUF Gaming A17

(#404) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Az új CM-10ben a másolásnál mekkora a sebesség? lett javítva, vagy most is olyan silány még? Gépről- Telefonra.

(#405) areteosz


areteosz
csendes tag

Feltettem az 5.8a-t és meg vagyok vele elégedve. Jóval gyorsabb, bár a real racin 3 ezzel is megfagy és újraindul a teló.

:C

(#406) imrecske


imrecske
újonc

sziasztok . egy nagyon nagy helpre lenne szusegem bagyusz vagy valaki. hat van egy ot 995 telom . mar nem egyszer tettem fel ujra a romjaidat es soha nem volt semi problemam. tegnap feltettem a cm10 bol alegfrissebbet es 30 perc hasznalat utan felakartam teni a hini v5.8a-t .beleptem recoveribe de choose zip from sd kardnal azt irja sd card not mount "cant mount". egy ideig bekapcsoltam csak se recovaryben se a felalt rendszerben nem mountolta az sd kartyat egyaltalan, adig szorakoztam valamit elyomtam h a rendszer vegul mar felsem all alcatel one touch feliratnal lefagy. a recoverit meg tudtam hasznalni probaltam cwm6 recoveryt is felteni fel is tetem majd vegul azt is sikerult valahogy eltuntetem. es most se nem kapcsol be a telefon se nem jon be a recovery se semmi. most kua a telefon? micsinaljak? pedig anyiszor csinaltam mar ezt es valami nem stimelt.probaltam otu val frisiteni ot nem akar cisnalni semit 5% toltes utan kilept, most meg fel sem ismeri az otu. odin al meg nemtudtam semitse kezdeni most se recovary se otu se hard reset v mi(hagero fel +őowr 2 rezgesig mert nem rezeg kettot se. mit tudok csinalni??? pleas help[

(#407) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Megvan a telóm, megcsinálták, teljesen jó hangja lett. Már fent is van az 5.8a :)

(#408) Kovbob válasza imrecske (#406) üzenetére


Kovbob
senior tag

imrecske szerintem max szervíz segíthet azon telón. Nem értem hogy sikerült annyira elrontanod hogy még a recoveryt se hozza be. De azért még nézelődj valahol.

[ Szerkesztve ]

(#409) imrecske válasza Kovbob (#408) üzenetére


imrecske
újonc

Hello köszi a választ. Hát fogalmam sincs, nem egyszer nem először csinaltam rom cserét meg ilyeneket. Tegnap du feltettem a cm 10 es és jatszottam a gta 3-mal ,proci huzva volt 1700-ra performance-ra állítva.Fél óra játék utan felaatam rakni a hini v5.8at de a racoveribol es a felalt rendszerbol is eltunt a sd artyarecoeriban irta E. cant mount sd kard. bekapcsolt de semit se olvasot egy memartyatsem probaltam 3 mal is. ujra akartam teni a hinit h orvosoljam a problemat de iven nem mountolta az sd kartyat nemtudtam megcsinalni. es valamit adig szorakoztam h be sem kapcsolt csak recoveribe , uj cm 6 oot is tetem ra de semmi meg a hivaltaos ota frisitovel probaltam hangero fel le power azt felismeri a gep es elindul de 5% utan kilep h megszakad az olvasas akarhanszo r probaltam. odin nem ismeri fel nemtudom h ot nem e tudom ujrateni valahogy recoveri nincs. reset menu hangero fel power 2 rezges nem is rezeg.csak egyet reze es a alcatel one touch feliraton kivu semt nem cisnal a telefon. valakinekv aalmi otlet? mmost dobhatom ki? gari mar tudo h nicns ra. van ertelme meg valamit kiprobalnom van valakinek valami otlete jart amr igy valai? tegla telobol mitcsinaljak? gondolom szoftveres gond aze gesz h valamit nagyon le nulaztam toroltem mert nem dobaltam nem aztatam el ment meg inden csak adig probaltam megcsinalni h inen eltunt rola.hat sztem valahogy tuti meglehet csinalni csa fogalmam sincs hogy hogyan. esetleg valami telefon szervizben ujratudjak teni full a telot szervizkabellel? v fobhatom i a telot? elöre i sköszönök minden valaszt es segitseget ui bocsi a hejesirasert

(#410) Kovbob válasza imrecske (#409) üzenetére


Kovbob
senior tag

De azt nem értem hogy mért nincs recovery, bootloader csak van tán akkor meg csak bekéne bootolni recoverybe. Én is csesztem mán el rom cserét hogy nem bootolt de recoverym volt és mindig megoldottam. Lehet az otu rontotta el a bootloadert, persze én csak tippelek mivel az otu bootloadert is frissít. (tudtommal)

[ Szerkesztve ]

(#411) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Ha csinálok egy backupot, abba benne maradnak a programok, a kezdőlap ikonok elrendezése? vagy ha nem akkor hogy lehet megoldani, hogy azok is megmaradjanak? Eddig csak az eredeti Gb-ről csináltam..

(#412) Kovbob válasza Joxy20 (#411) üzenetére


Kovbob
senior tag

CWM-es backupra gondolsz? Mert ha igen akkor valszeg megmaradnak. Nekem legalábbis megmaradt.

[ Szerkesztve ]

(#413) Joxy20 válasza Kovbob (#412) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Igen arra gondolok. Ki akarok próbálni a cm10et, az ICS-t már belaktam, nem akarom újra.

(#414) emerzee válasza imrecske (#409) üzenetére


emerzee
aktív tag

A régi telómból kivettem a kártyát, hogy majd jó lesz romokat telepítgetni róla. No persze nem ismerte fel. Azt hittem oda a tela, de azzal a kártyával amit adtak hozzá, szépen ment. Átpartícionáltam a kártyát, leformáztam, töröltem a partíciókat, majd egyben formáztam a kártyát, és máris olvasta a telefon. Valószínűleg valami kavarodás lehetett a kártyán, így viszont lefrissült. Lehet, nem ártana nálad se. Vagy esetleg egy másik kártyával próbálni...
De ez csak egy tipp volt.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#415) emerzee válasza Joxy20 (#411) üzenetére


emerzee
aktív tag

Ha cwm mentést csinálsz, akkor az egy az egyben menti a telódat. Minden beállítás, képernyő, program, telefonszám, sms, szóval minden benne lesz. Amikor visszarakod, ugyanonnan folytatod a dolgokat, ahol a mentés idején voltál. De arra számíts, hogy egy belakott rendszer nem 200 mega... Nekem egy félig meddig belakott volt 1.6 G...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#416) ZoTya1995


ZoTya1995
újonc

Sziasztok! Lehet hülyét kérdezek, de légyszi ne kövezzetek meg érte ;) Na szóval...ha van egy "belakott" ICS H1N1 v5.5-ösöm a telón, lehetséges, hogy ha felrakom a v5.8a-t, megmaradnak a felhasználói adataim, vagy az Aroma installer leformázza a telót?
Előre is köszi a válaszokat, szép estét, jó éjszakát mindenkinek!

(#417) emerzee válasza ZoTya1995 (#416) üzenetére


emerzee
aktív tag

nem maradnak meg.
A telefonszám, sms, wifi, apn... my backup pro. A többire titanium backup.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#418) emerzee


emerzee
aktív tag

Nekem nagyon bejött a cm 10. Grat érte! Csak így tovább! Király srác ez a Bagyusz!

Az egyetlen kérdésem az lenne, hogy mikép tudnám rávenni, hogy ha rádugom usb-n a gépre, akkor az lássa is? Valami program, trükk, egyéb?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#419) Mania


Mania
senior tag

En az alábbiak szerint raktam fel eddig az összes H1N1 ROM-ot, de a gyári(pl: Phone)csengőhangokat nem ismétli.Egyszer megszólal és ennyi.A gyári ICS-el nincs ilyen gond.
hangerő le+bekapcs
rezzenés utan bekapcs gomb elenged
usb kábel rádug, recovery(5.5.0.4 matchfix) indít
dos ablak bezár, kábel kihúz
backup
install zip from sd
wipe cache
wipe dalvik cache
reboot

Próbáltam már másik SD-röl is telepíteni, de ugyanaz az eredmény. Vajon mit csinálok rosszul? :F

[ Szerkesztve ]

(#420) Joxy20 válasza Mania (#419) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Nekem is csak 1x játsza le... Nem te rontottad el. Nem tudom miért van :S

(#421) ricsi8800gt válasza Joxy20 (#420) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Tesztelte vki? ICS H1N1 5.8a (2013.03.23 stabil) vélemény?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#422) Mania válasza ricsi8800gt (#421) üzenetére


Mania
senior tag

Nekem bejövős(stabil, gyors), egyedül a csengőhangprobléma zavar, én már csak ilyen maradi vagyok nem szeretem ha zenél egy telefon. :)

(#423) ricsi8800gt válasza Mania (#422) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Aha.Szal amit be állitasz CS Hangnak azt egyszer játsza le ha hivnak utánna már nem az szolal meg?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#424) Mania válasza ricsi8800gt (#423) üzenetére


Mania
senior tag

A gyári hangok közül a "Phone" nevűt szoktam. Mivel az csak egy dallam , ezért zavaró.

(#425) ricsi8800gt válasza Mania (#424) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Aham.Most tettem fel épp az 5.8a-t épp most végzett.meg lesem én is milyen.Aksit mennyire eszi?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#426) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Miért van az hogy nem tudom elindítani a 6-os CWM-et, ami a legújabb CM10-hez kell?? lefut a gépen, a dos ablak eltűnik és a Telenor Logónál megáll a telefon....

(#427) ricsi8800gt válasza Joxy20 (#426) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Nekem a CWM-be lépettTelo kikapcs gomb hozzan és Recovery de viszont gépre ha rá teszem nem indult ujra a telo ha boot_recovery_ics.bat katt.Pedig igy mindig be bootol

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#428) Joxy20 válasza ricsi8800gt (#427) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Az oké, de a CM10hez nem ugyanaz a CWM kell, az 5.5öt hozza be, de a CM10hez a 6 kell..

(#429) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Találtam egy CyanogenMod-os CWMet. v6.0.1.5. Ezzel felment, lehet valami hátulütője, hogy ezt használtam (az előírthoz képes)?

(#430) cenius1


cenius1
csendes tag

Sziasztok nagyon jo let az uj CM10 csak egy baj van még mindig vele nagyon gyorsan le merül.
Nem lehetne ezzel csinálni valamit?röpke 12 ora alat le merül és még nem is nyomkodtam.

(#431) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Felraktam a CM-10et. Még senki nem írt róla.

Negatív rész:
Az akkuidő ugyanolyan maradt, sőt jobban is merül mint az előző.
A görgetési Bug kicsit javult, de még még mindig fennáll (Böngészőnél és névjegyzéknél próbáltam).
A gépről Telefonra másolási sebesség még mindig silány, 800-1700 kbps, ami elég kevés
az ICS-nél jóval több (12000 kbps felett) volt a sebesség.
Az OTG még nem működik.
Nekem személy szerint hiányzik az ICS féle lebutított Rádió, persze van app hozzá, de mégse ugyanaz.

Pozitív rész:
Teljesítménybe nagyon jó.
A GPS eddig jól működik a 3 betűs szoftvert próbáltam, jól belőtte a pozíciómat.
Memóriakezelése is normális.
Egyszer ennyi. Remélem tudtam segíteni azoknak akik készülnek Romot cserélni. Esetleg Bagyusznak a következőhöz :P :R

(#432) Kovbob válasza Joxy20 (#428) üzenetére


Kovbob
senior tag

Joxy20 kétlem hogy lenne bármi hátulütője hogy másik cmw-et használsz én egyszer se használtam az itt linkelt cwm 6-ot :D mégse tapasztaltam semmi rosszat.

emerzee ahoz hogy lássa a gép az usb-t ahoz törölni kell az usb drivert otuval. (Amúgy mán egy csomóan kérdezték ezt, néha mások hozzászólásait is elolvashatnátok)

(#433) Joxy20 válasza Kovbob (#432) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Jah sikerült is feltennem vele, tesztelgetem. Remélem hasznos a leírás.

(#434) ZoTya1995


ZoTya1995
újonc

Sziasztok!
Sikerült megoldani, hogy ne vesszenek el az adatok, ha frissítem a H1N1-et, és gondoltam megosztom Veletek:
-telepítés előtt mentsétek le a cwm-ben a romot, backuppal
-miután elkészül az Aroma, utána advanced restore-ral a /data részt visszaállítjátok, és máris kész a változatlan, friss rom ;)

(#435) Termi92


Termi92
tag

Üdvözlet! Újdonsült alcatel 995 felhasználó vagyok. Egyből fel is raktam cm10-et (nagyon gyors, nagyon szeretem), és találtam egy apróbb hibát. A kihangosítás nem működik.

(#436) berczy77 válasza Termi92 (#435) üzenetére


berczy77
csendes tag

Nálam működik.

(#437) emerzee válasza Termi92 (#435) üzenetére


emerzee
aktív tag

nálam is megy

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#438) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Kálmi Felraktam a a beats audió add-ot 5.8a-ra + PowerAMP és iszonyat jól szól, finomhangolás annyi volt, hogy a stereox-et felraktam egy kis + magas, + mély és iszonyat szép. Kössz a tippet, jó ez a beatses cumo. :)

(#439) etsmark


etsmark
tag

Sziasztok! Most tettem fel a cm10-et eddig minden szép meg jó de észrevettem hogy az 'data usage' rész ami ugye az internethasználati adatokat mutatja hiányzik... tud valaki valamit erről ?

(#440) Termi92 válasza emerzee (#437) üzenetére


Termi92
tag

Hát akkor nem értem :F
Újra raktam még egyszer, de most is süket a telefon ha kihangosítanám...

(#441) cenius1


cenius1
csendes tag

Sziasztok mitöl van hogy az uj cm10-en a need for speed tökéletesen fut.de H1N' 5.8 meg el se indul.

[ Szerkesztve ]

(#442) tutaj01


tutaj01
tag

Hatalmas köszönet a ROM-okért!
Az 5.8 fut 2. napja, mert szerintem stabilabb mint a CM.
főként akkuidőben!
A plusz Ram az csodás! Az 5.5-nél átlagosan 150-160 mega körül
mozgott, jelenleg 210-230 mega!
A GPS is pikk-pakk talál jelet.
A csengőhang nálam is csak egyszer fut le.
A GPU OC-t hagytam defaulton, mert először mikor feljebb
húztam a Real Racing 3 már a menüben kifagyott!
Így viszont szèpen fut.( Igaz, kb fél óra folyamatos játék után sajnos teljesen kifagy)
Összetettben gyors a Rom, es nekem nagyon tetszik!
Köszi bagyusz a munkád!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#443) tutaj01


tutaj01
tag

Apróbb hibák ami nálam jelentkezett,és eddig nem volt:
- Az időjárás-óra widgeten az idő csak ha rálépek,akkor frissül (több hasonló jellegű widgeten is ez a helyzet)
- A böngèsző gyakran első indításra kilèp (főkènt a gyári)
- A hívásnapló nehezen frissül. Van hogy több óra, ès van hogy bele sem teszi a nem fogadott hívást(normál hívás, nem Viber meg hasonlók)
- A médiaalbumon belül a Letöltèsek mappàba szinte be sem tudok lépni,mert azonnal kidob...(szerintem bekaptam valamit, bár az avast nem jelez semmit)

Valakinèl hasonló?

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#444) Kovbob


Kovbob
senior tag

Még egy kis finomság zene kedvelőknek. CM10-en megy (nekem) teszteltem. ICS-n nem tom tényleg működik-e.

cenius1 CM10-en azért fut jobban a nfs mert sokkal optimalizáltabb a rom teljesítménye.

Amúgy valaki ics-n tud megoldást a csengőhangokra?

[ Szerkesztve ]

(#445) Kovbob


Kovbob
senior tag

Áh nem ér semmit AC!D Audio :D felesleges volt linkelnem.

[ Szerkesztve ]

(#446) moldav20


moldav20
csendes tag

Sziasztok
Az 5.8-at le tudom tölteni valahonnan vagy még egyenlőre az 5.6 van?
Mert XDA fórumon nem találkoztam vele

Köszi

(#447) Kovbob válasza moldav20 (#446) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ott van az ics h1n1-nél hogy download

(#448) moldav20 válasza Kovbob (#447) üzenetére


moldav20
csendes tag

Oh... köszi, nem szúrtam ki :)

(#449) Emirabdul


Emirabdul
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémába ütköztem ami meghaladta a képességeimet :) Feltettem a H1N1 5.8 at. Első indításnál minden klappolt. Utána viszont a recovery menübe beléptem hogy majd backupolok egy data mappát...
de már a recovery mappába sem lépett be csak egy fekvő robot ikon nyitott hassal piros felkiáltó jellel fogadott.
Semmire nem reagált csak arra ha fel gomb+bekapcsal csináltam egy hard resetet. Utánna megy minden megint de nem tudom visszaállítani a data mappámat amire szükségem lenne mert a recoveryt nem érem el!

Help plz! A megoldó vendégem egy sörre!!! :)

(#450) Kovbob válasza Emirabdul (#449) üzenetére


Kovbob
senior tag

Olyan fekvő robotot nekem is hozott mán be. A bootloaderből nem tudsz belépni recoverybe?
Amúgy szerintem ezért nem tudtál belépni recoverybe:
v5.4 ----> v5.5 javítások:
-recovery telepítés kiszedve (GB bootloaderes telóknál voltak problémák ezzel kapcsolatban)
Gondolom a romból akartál belépni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.