Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Kovbob válasza Bobtailed (#299) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nézd meg ezzel a recoveryvel

(#302) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!
Van lehetőség a h1n1 v5.5-nél mind a két lockscreen telepítésére, és esetleges váltogatására?
Jelenleg a gyári lockscreen-t telepítettem rá, mert nekem tetszik, de szívesen megnézném a másik képernyőzárat is. Ránézésre az olyasmi lehet mint a holo locker?

B2man

(#303) kiskoko75


kiskoko75
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Segítségre lenne szükségem. Az OT 995-met rootoltam, majd gb-sbootloaderrel feltettem egy h1n1-es romot. A gép tökéletesen működött, majd egyszer csak lefagyott. Újraindítás után a telefon zizzen egyet, majd nem csinál semmit. A billenytyűkombinációkat sem fogadja el bekapcsoláskor. Életre lehet ezt még valahogy kelteni?

(#304) rumiferi


rumiferi
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem a cm10 coctailt és hozzá a gappsot,telefon rendben is működik,de az otg usb nem működik ebben a romban sem,lehet hogy kernelt kellet volna cserélni?
kernel verzio:3.0.8-perf bagyusz@H1N1_Team#24TueMar5 19:04:41CET 2013
pc billentyűzetet szeretnék használni otg kábellel,tudnátok segíteni hogy mit tegyek vagy milyen romot tegyek fel?

(#305) Kovbob válasza kiskoko75 (#303) üzenetére


Kovbob
senior tag

kiskoko75 nem a gamer editiont raktad fel véletlen? Mert ha igen akkor a gpu nem bírja az OC-t, szedd ki az akksit tedd vissza indíts bootloaderben indíts el a recoveryt és tegyél fel egy romot.

[ Szerkesztve ]

(#306) Kovbob válasza B2man2 (#302) üzenetére


Kovbob
senior tag

B2man2 a holo locker olyan mint a jb-s lockscreen ami csak kicsit tér el az ics locksreen-től

(#307) Kovbob


Kovbob
senior tag

kiskoko75 mondjuk ha nem mennek a gombkombinációk akkor lehet nem fog menni.

(#308) rumiferi


rumiferi
csendes tag

Sziasztok
az lenne a kérdésem hogy cm10-ben hogy lehet megoldani az fm rádiót,tudtok rá valami megoldást?

(#309) alcatelot995


alcatelot995
csendes tag

Bagyusz
Lesz 5.7-es verzió?

(#310) bagyusz válasza alcatelot995 (#309) üzenetére


bagyusz
őstag

Már van, csak lusta vagyok changelogot írni.

(#311) cenius1


cenius1
csendes tag

Sziasztok én a Cm10-el meg vagyok elégedve csak az a átkózót üzemidö jo lenne.Nem lehetne ezel csináni valamit?

(#312) gyuri4


gyuri4
csendes tag

Bagyusz , lesz cm 10.1 ? Ha lesz nagyjából mikorra várható ? :)

(#313) bagyusz válasza gyuri4 (#312) üzenetére


bagyusz
őstag

Egyenlőre nem.

(#314) Kovbob


Kovbob
senior tag

bagyusz holnap felteszed az 5.7-et?

(#315) alcatelot995 válasza Kovbob (#314) üzenetére


alcatelot995
csendes tag

az jó lenne
addig leírod hogy mik lesznek benne a változások?

[ Szerkesztve ]

(#316) fantnhu1 válasza cenius1 (#311) üzenetére


fantnhu1
csendes tag

cm10-nél (03,05) szerintem rendben van az üzemidő. Tény, hogy hidegben sokkal jobban merülnek az akkumulátorok, mint jó időben, mondjuk nyáron :)

Egyedi weblap és webáruház fejlesztés cégeknek, vállalkozásoknak a legújabb webes technológiákkal

(#317) fantnhu1


fantnhu1
csendes tag

Nem tudom, próbáltátok-e, de a CM-10ben a bluetooth-ot nem lehet bekapcsolni. Legörgülő menüben úgy csinál, mintha, de a beállításoknál ugyanúgy ki van kapcsolva, mint előtte, és bekapcsolni sem lehet

Egyedi weblap és webáruház fejlesztés cégeknek, vállalkozásoknak a legújabb webes technológiákkal

(#318) morowind


morowind
újonc

Szia!
Előszöris megköszönném a romokat amit feltettél, sokat segítettek.
De lenne egy kérdésem, GB alapút nem lehetne hasonlót csinálni mint a gamer edition?
Kizárólag GB-t használok mert nekem sok olyan appomvan ami csak azon fut pl Chainfire3D stb...
Vagy a GB H1N1v0.9 (2013.01.13) Stabil-t kicsit toldani pl gpu tuninggal mint a gamer editionban.
meg ram tuningal stb.Ezsem lenne rossz de hiànyzik a gpu tuning belőle, és nemtudom h kell GB-re downgradelni :(
De nagyon örülnék ha egyszer csinálnál GB alapú "gamer edition-t"
Várom válaszod. További szép napot!

(#319) bagyusz válasza morowind (#318) üzenetére


bagyusz
őstag

Egy macskás rom társaságában lehet róla szó a közeljövőben.

(#314) Kálmi2: Majd publikálom amikor pc közelbe kerülök.

[ Szerkesztve ]

(#320) morowind


morowind
újonc

Mit értessz macskás rom társasága alatt??
szerintem istenkirály lenne egy ilyesmi rom:
GPU 44mbra növelve
GPU tweak
CPU betáblázva 1,95-ig
+ Ram felszabadítás
fölösleges, ramzabáló appok kiseprése,
stb.. És GB alapú....
Ez nagyon fontos játék szempontból, hisz csak ezen fut a Chainfire 3D amivel szimulálni lehet a nélkülözhetetlen , tehát akár tegrás, powerVR- es játékokkal is játszhatunk.. és sok nélkülözhetetlen app csak ezen fut.. ez felspékelve a GPU & CPU & RAM tuninggal akkor nincs megállás... szerintem mindenkinek elkellne egy ilyen nagyszerű rom.
Mikorra tervezed, (ha tervezed) hogy osszehozod?
Hálás lennék.

(#321) bagyusz válasza morowind (#320) üzenetére


bagyusz
őstag

Önmagában a GB nem fogok foglalkozni. MIUI portot akarok majd csinálni GB alapra.

(#322) ung.mario


ung.mario
tag

Nekem az 5.5-nél nem működik a lokáció. Időkép nem vált várost amikor utazok. 5.3-al működött tökéletesen. Másnak is van ilyen gondja?

(#323) ung.mario


ung.mario
tag

Elnézést a dupla hozzászólásért, de elfelejtettem jelezni, hogy ha a telefonba beírt naptárbejegyzések nem jelennek meg más helyen. Sem a tableten sem a google szerveren. Szinkronizálás be van kapcsolva. Amit tableten vagy számítógépen írok be az viszont megjelenik a telefonon is. Ugyanez a hiba az 5.3-at futtató készülékünkön is.

(#324) ricsi8800gt válasza bagyusz (#321) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Fel tettem az Ot995-re a H1N1 v5.5 FINAL mostmár lassan 2hete és minden tökéletessen fut vele.Semmi akadás semmi fagyás.Minden widget vagy progit jol futtat.
Föleg az Aksira térnék ki ami 3napot el megy igaz nem mindennapos használat melett de amugy jo nagyon.
Köszönöm bagyusz.Jo kis rom.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#325) emerzee


emerzee
aktív tag

Mióta fent van, az app backup and restore, kötegelten nem állít vissza, csak az elsőt teszi vissza a kiválasztottakból. Egyébként okés nagyon. THX Master!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#326) rumiferi


rumiferi
csendes tag

sziasztok
Lenne egy kérdésem a cm10 coctailt tettem fel,nem akar a gsm hálózatra csatlakozni,ha meg fel csatlakozik le is dobja, a mobil netet nem is érzékeli.Mit tudnék vele kezdeni ,mert amugy nagyon jó kis rom. :W

(#327) fantnhu1


fantnhu1
csendes tag

bagyusz, tudom hogy mindenki cseszeget, de a CM10-ből várható lassacskán egy final, vagy egy frissitett verzió? Köszi!

Egyedi weblap és webáruház fejlesztés cégeknek, vállalkozásoknak a legújabb webes technológiákkal

(#328) morowind


morowind
újonc

Ha felteszem az ICS H1N1 final 5.5 öt, és felteszem a GB patchet... akkor ez a rom GB-lesz?? előre is köszönöm válaszod.

(#329) Kovbob


Kovbob
senior tag

Rumiferi ha telenoros vagy akkor így kell megcsinálni a 3g-t ha t-mobilos vagy gondolom akkor is hasonlóan kell:
http://www.telenor.hu/beallitasok/android

Morowind a gb patch cm10-hez kell hogy menjen gb bootloaderen, szerintem ha feltennéd ics-re nem is működne a rom.

[ Szerkesztve ]

(#330) Kovbob


Kovbob
senior tag

Rumiferi ha t-mobilos vagy:

http://emerzee.blog.hu/2011/02/04/apn_beallitasok_szolgaltatonkent

[ Szerkesztve ]

(#331) emerzee válasza Kovbob (#330) üzenetére


emerzee
aktív tag

:C höhöhö ez jól esett... :))

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#332) Kovbob válasza emerzee (#331) üzenetére


Kovbob
senior tag

Mi? :F

[ Szerkesztve ]

(#333) emerzee válasza Kovbob (#332) üzenetére


emerzee
aktív tag

:U a nevem meg a webcímet...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#334) Kovbob válasza emerzee (#333) üzenetére


Kovbob
senior tag

Tényleg :D

[ Szerkesztve ]

(#335) rumiferi válasza Kovbob (#329) üzenetére


rumiferi
csendes tag

ez a beállítás alapból feltelepül,mert megnéztük hogy milyen beállítás van,de még sem működik :F

(#336) Kovbob válasza rumiferi (#335) üzenetére


Kovbob
senior tag

Pedig én így oldottam meg. (cm 10-nél nekem nem telepítette alapból)

[ Szerkesztve ]

(#337) rumiferi válasza Kovbob (#336) üzenetére


rumiferi
csendes tag

alapból ez a beállítás néztük,az eredeti romnál is ez van ,ugyhogy nemértem :( miért nem jó
tudnátok mondani egy optimális proci beállítást,hogy a telo kellően gyors legyen viszont ne egye az aksit annyira :(((

(#338) Kovbob válasza rumiferi (#337) üzenetére


Kovbob
senior tag

Én 1,5 ghz-en használom de az ics-t, a cm10 az alapból gyorsan merül

(#339) ung.mario válasza rumiferi (#337) üzenetére


ung.mario
tag

Nálunk is volt ilyen gond. Találtam olyan leírást ahol nem t-mobile web nevet kell adni a netnek hanem web n walk. Most hogy egybe (webnwalk), külön, vagy kötőjellel, azt nem tudom próbáld meg.

(#340) Kovbob


Kovbob
senior tag

Azt kell megadni szerintem ami a gyári romban is volt.

(#341) ung.mario válasza Kovbob (#340) üzenetére


ung.mario
tag

Nálunk az nem működött. De ez igen. Lényeg, hogy ugyanaz mint a gyári csak nem T-mobile net/web a név.

"T-mobilosoknak mobilinternet 3G elérés:
Beállítások - (bluetooth alatt) továbbiak - Mobilhálózatok - Adatok engedélyezése bepipálva legyen. Majd kissé lejjebb a Hozzáférési pontok nevei-be lépjünk be, beállítások gomb, és adjunk hozzá egy új APN-t. Ha volt már ott valami, töröljük.
A következő sorokba írjunk csak adatot:
- Név: web'n'walk
- APN: wnw
- MCC: 216
- MNC: 30
- Azonosítás típusa PAP
- Hozzáférési pont (APN) protokoll: IPv4
Mentés, és kész. Figyelem, menteni is kell, nem csak kilépni!"

(#342) siplace79


siplace79
csendes tag

Sziasztok!

Volt valakinek problémája a h1n1 5.5-nél a bluetoothtal?Mert nekem szörnyen rossz a minősége. Nem hallanak, a vonal végén,gerjed.Ha volt valakinek megoldást tudna mondani? Köszönöm amúgy isten-király-mega-császár a rom :D

(#343) emerzee válasza siplace79 (#342) üzenetére


emerzee
aktív tag

én azt hittem, az autórádiómmal van valami, de nekem is panaszkodtak a kihangosítós hangminőségre, holott a régi telefonommal soha...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#344) roti86 válasza bagyusz (#310) üzenetére


roti86
őstag

ha nincs is changelog legalább feltöltenéd magát a ROm-ot? :D

[ Szerkesztve ]

(#345) bagyusz válasza roti86 (#344) üzenetére


bagyusz
őstag

Ez nem így működik nálam, de még ma lesznek romok.

(#346) roti86 válasza bagyusz (#345) üzenetére


roti86
őstag

:R

(#347) sztal válasza bagyusz (#345) üzenetére


sztal
csendes tag

:R :C Már nagyon várom :DD :)) (de szerintem nem csak én)

(#348) B2man2


B2man2
aktív tag

A h1n1 v5.5 rom eddíg nagyon szuperül működik! Köszönet Bagyusznak érte. Jelenleg 62,5 órája volt feltöltve a teló és még 15%-on van.

(#349) knorbi555


knorbi555
csendes tag

Köszönjük a frissítéseket, ki is próbálom! :C

(#350) rumiferi


rumiferi
csendes tag

Sziasztok!
A cm10-ben a zenelejátszó nem látja a wma zenefájlokat ,van rá megoldás?Az eredeti romos és a H1N1-ben lévő zenelejátszó látja ez miért nem? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.