Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Kovbob


Kovbob
senior tag

Nagyon jó az új frissítés de mért van benne még kevesebb ram mint eddig? Vagy miért írja azt?

[ Szerkesztve ]

(#202) Kovbob


Kovbob
senior tag

Hát a RAM hiány miatt nem tudok olyan játékokkal játszani amivel eddig :( Én maradok a régebbi rendszernél.

(#203) sr70 válasza Joxy20 (#196) üzenetére


sr70
csendes tag

Ugyanaz van még mindig: "waiting for device".
Mit csinálhatok rosszul?
Egyébként nálam 3 illesztőprogramot tett fel a program.

(#204) Kovbob válasza sr70 (#203) üzenetére


Kovbob
senior tag

Fogalmam sincs, szerintem jól csinálod. Nálam is annyit tett fel asszem. USB portok közül melyikre dugod a telót? Mert egyszer olvastam hogy néha az is számít. Próbáld meg esetleg másikban is.

(#205) Joxy20 válasza sr70 (#203) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Jah 3at, de feltette. Nem tudom mit csinálsz.. Fogalmam sincs, Kálmi már kimerítette a tárházat.. :S

(#206) sr70 válasza Kovbob (#204) üzenetére


sr70
csendes tag

Az előlapi USB portokat szoktam használni, de a hátsónál is ugyanez a helyzet.

(#207) cenius1


cenius1
csendes tag

Sziasztok nagyon jo ez a cm10 csak egy baj van vele gyorsan le merül a telefon.nem lehet ezt vala hogy orvosolni?

(#208) cenius1


cenius1
csendes tag

Sziasztok cm10 allat miért lép ki a need for speed játékbol?

(#209) Raklap# válasza sr70 (#203) üzenetére


Raklap#
tag

rakd fel az adb drivert korábbi hozzászólásnál be linkeltem és jó lesz

(#210) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna linket adni a H1N1 v5.3-as verziójához?
Itt http://d-h.st/users/bagyusz már nincs fent egy ics h1n1-es verzió sem :(
Hova tűntek? A JB nálam még nem megoldás. Stabil verzió kéne, és sz 5.4-ben lévő manuális script futtatás nekem magas...

B2man

(#211) hokins válasza B2man2 (#210) üzenetére


hokins
addikt

Mindjárt feldobom valahova neked.

(#212) Kovbob


Kovbob
senior tag

cenius1 Nekem is kilép a need for speedből de csak az új frissítés miatt, mert kevés benne a ram. Ezért maradtam 2013.02.27-nél ott jól fut.

[ Szerkesztve ]

(#213) Kovbob válasza sr70 (#206) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ha a hátlapon se jó akkor nem tom mi a baja a telódnak vagy mit csinálsz rosszul.

(#214) hokins válasza B2man2 (#210) üzenetére


hokins
addikt

(#215) B2man2 válasza hokins (#214) üzenetére


B2man2
aktív tag

Köszönöm. Vmware alatti xp-vel érdemes megpróbálni a rom cserét?

B2man

(#216) hokins válasza B2man2 (#215) üzenetére


hokins
addikt

Passz. Nemtudom,én már kiszátam az androidos világbol,ezek a romok is csak átmenetileg vannak még meg.

(#217) Kovbob


Kovbob
senior tag

Az ICS H1N1-nél meglehet valahogy oldani hogy lehessen beállítani cm témákat?

(#218) alcatelot995


alcatelot995
csendes tag

Köszi :R :R
(tegnap raktam újra a telómat 5.4-el :) akkor most megint egy kis játszogatás :)

KÖszi még1x :R :R :R

(#219) Kovbob


Kovbob
senior tag

Hát igazából nekem az ics h1n1 v5.5 a patch nélkül is mountolta az SD-t.

(#220) bagyusz válasza Kovbob (#219) üzenetére


bagyusz
őstag

Mármint android rendszeren belül? Nekem windows-n és linux alatt sem akart mountolni, mert nem raktam vissza az "usb választó" kódsort a ramdiskben. Nem tudom, hogy hogyan csatolja fel nálad ezek hiányában.

Ha meg így is működik akkor nincs problem. :)

[ Szerkesztve ]

(#221) alcatelot995


alcatelot995
csendes tag

bagyusz az milyen játék a képen?

(#222) bagyusz válasza alcatelot995 (#221) üzenetére


bagyusz
őstag

RR3

(#223) alcatelot995 válasza bagyusz (#222) üzenetére


alcatelot995
csendes tag

most raktam fel a mount patch-t (ICS BL) azóta elment a hálózat és a homa gomb nem reagál csak ha rányomok akkor villan egyet a képernyő de semmi.....

(#224) alcatelot995 válasza alcatelot995 (#223) üzenetére


alcatelot995
csendes tag

ja és usb (nekem) nem megy ledobál róla folyton

(#225) bagyusz válasza alcatelot995 (#223) üzenetére


bagyusz
őstag

USB-n kívül más köze nincs a patch-nek. Próbáltad újra indítani?

(#226) alcatelot995 válasza bagyusz (#225) üzenetére


alcatelot995
csendes tag

igen többször is de sajnos ugyan az :(
most újra raktam az 5.5 öt és az usb-t majd kártyaolvasóval megoldom a továbbiakban
Más:
a rom (5.5) nagyon tetszik hasít atomra :) felhúzva maxot 1,5ghz-ra minimumot meg 1,4re és totál behalok a sebeségen :) köszi érte :) :R :R :R

(#227) bagyusz válasza alcatelot995 (#226) üzenetére


bagyusz
őstag

Nekem is ics bl-m van de ilyent nem csinált pedig nem egyszer raktam újra a ma nap folyamán. Véletlenül nem nyúltál bele a rendszer filokba? vagy, használsz valamilyen esztétikai tuning progit ics-re?

(#228) alcatelot995 válasza bagyusz (#227) üzenetére


alcatelot995
csendes tag

semmit :)
az alap rom van amit ma raktál ki (5.5)

(#229) alcatelot995


alcatelot995
csendes tag

Egy kis érdeklődő off azt olvastam és gondolom igaz is mert logikusan hangzik szóval hogy több memoriát emészt fel egy task killer használata mert amint bezárom a cuccokat akkor újra indulnak ez logikus
hogy lépjek ki belőle hogy ne maradjon a memoriában mondjuk ha olvasom a az indexet akkor hogy lépjek ki belőle mert ha home gombot nyomok akkor gondolom benn marad mint háttér alkalmazás???????

Válaszokat köszi

(#230) F3K válasza bagyusz (#227) üzenetére


F3K
csendes tag

hello,

az volna a kerdesem, hogy valahogy meg lehet valtoztatni OT-995 -nel 5.5 eseteben a felvetel, modjat, hogy hasonlo legyen a GB-s vilaghoz, hogy csak el kelljen huzni pl...es ne ket mozdulat legyen, mert ez igy kisse kenyelmetlen?!

koszi!
FBK

[ Szerkesztve ]

-- FBK

(#231) jézusom


jézusom
addikt

üdv! Feltettem az új hini romot. A market nem akar csatlakozni, azt írja nincs kapcsolat. Az email megy. Mi lehet a hiba? szerk: én voltam f@sz :D

[ Szerkesztve ]

(#232) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Hoppá, Részt vettem a tegnapi-mai nap folyamán egy 24 órás vetélkedőn és nyert a csapatunk, ezek után ilyen öröm fogad, hogy ICS és CM is van új...látom Bagyusz te sem tétlenkedtél :D Köszönjük.
Alap Rádiót nem akarsz beleintegrálni a következő CM-be? a Spirit Fm nekem túl van spilázva. Az ICS rádiója mindent kielégített. Csak egy kérdés, ha nem megoldom a Spirittel..Ez nem fog menni a Rom rovására :D lassan 32 óra fentlét után ma már nem kerül fel. De amint lesz rá lelki erőm dobom is fel :) Örök hála :) :C :R :))

(#233) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Még 1 kérdés, scrollozással tudtál kezdeni valamit? :D

(#234) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Miért nem tudom behozni az új CWM 6 20130305öt amit linkeltél? CM10 van a telómon az eggyel régebbi. Az újat tenném fel...Elindítom Fastboot Load...és semmi ...Telenor Logonál áll.

(#235) knorbi555 válasza Joxy20 (#234) üzenetére


knorbi555
csendes tag

Nyomj entert a parancssorban.

(#236) Joxy20 válasza knorbi555 (#235) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Ahha.. az auto parancssorba? Nem az a bajom, hogy a parancssor nem fut le..

(#237) cenius1 válasza Kovbob (#212) üzenetére


cenius1
csendes tag

Kösszi müködig.Nálad müködig a dspmanager?mert nálam nem akkar müködni.

(#238) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában szeretném feltenni, a h1n1 v5.5-öt, és lenne pár kérdésem.
A telepítési leírásban ahogy látom a cwm indítása után kapásból a rom telepítést írja. Ezek szerint nem kell semmilyen wipe? És utána az usb pacth?
Ezek szerint megmaradnak a beállításaim, adataim? Vagy mindenképp törlődik minden a telórol?
Van lehetőség valahogy megtartani az összes beállításomat? A telefonom T-mobile-os az első "hibás" ICS-re frissítve, nincs root. Az sdkártyám 4GB-os, és kb 600 MB hely van rajta.
Még egy kérdés: A sim kártyát ez a rom már kezeli? Mert a mostani gyári rom nem látja a sim kártyán lévő telefonszámokat, és törölni/másolni sem enged rá.
A frissítést vmware alatt működő xp-ről szeretném elvégezni, mivel a család összes gépén Ubuntu linux vmilyen változata fut...
Sajnálom, ha az értetlenségem zavar valakit, de most csinálnék először ilyet, és nem szeretnék semmilyen fc-t, se téglásítani a telefont.

B2man

[ Szerkesztve ]

(#239) Kovbob


Kovbob
senior tag

Bagyusz, az ICS H1N1 5.6 Gamer Edition képéről nem tudsz esetleg linkelni egy nagyobb felbontású képet? Király lenne háttérnek.

[ Szerkesztve ]

(#240) Kovbob


Kovbob
senior tag

Amúgy a frissítés az nagyon jó.

(#241) Kovbob


Kovbob
senior tag

Na jó hát nekem a gaming seriesnél egyszer kifagyott a teló utána újraindítottam, de megint újra indúlt a teló aztán megint megfagyott mán a bootolásnál. :( Hát inkább nem kockásztatom a teló életét.

(#242) Joxy20


Joxy20
csendes tag

CM10-nél miért van az hogy nem akarja elindítani a CMW-et, egyik 6osat sem. az 5.5öt elindítja... :S

(#243) Korgua


Korgua
újonc

Hali,tegnap este raktam fel a CM új verzióját, és nekem megmaradt a képernyőzár fagyás...
Esetleg vki másnál már működik?
Jah, és végre működik a gapps is, mert idáig nem indult el a Google Now...

(#244) knorbi555 válasza Kovbob (#241) üzenetére


knorbi555
csendes tag

Nekem is megfagy bootnál az 5.6 :(

(#245) jézusom


jézusom
addikt

Az 5.6-nál azért lehet saját zseblámpa appot feltenni? (lamppu)

(#246) sztal


sztal
csendes tag

5.6a GE fagyás

(#247) bagyusz válasza sztal (#246) üzenetére


bagyusz
őstag

Mégis milyen program alatt?

(#248) sztal válasza bagyusz (#247) üzenetére


sztal
csendes tag

őő bocs simán bootnál pontosítva boot animációnál
DE sztem csak a GPU baxaxik az OC miatt mert mondjuk ha rádugom töltőre meg lehúzom akkor világit a led meg elalszik. mert általában ha lefagy akkor erre se reagál. azt hogy miért azt gőzöm sincs mert mindent wipeoltam meg formatoltam telepítés elött :)

[ Szerkesztve ]

(#249) bagyusz válasza sztal (#248) üzenetére


bagyusz
őstag

GB Bootloaderes vagy?

(#250) sztal válasza bagyusz (#249) üzenetére


sztal
csendes tag

Nem
ICS Bootloaderes vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.