Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) bagyusz válasza sztal (#250) üzenetére


bagyusz
őstag

Pedig már azt hittem, hogy rossz a BL független boot.img. Ezek szerint akkor nem bírja a telód a gpu oc-t, van ilyen.

(#252) sztal válasza bagyusz (#251) üzenetére


sztal
csendes tag

hát ja :F :W
de sebaj :)
mert ahogy látom nem vagyok egyedül ezzel

(#253) burngole


burngole
újonc

Hali. Nekem az 5.5-ös H1N1 van fent és az a problémám hogy nem akarja érzékelni a gép hiába telepítettem rá a mountfixet, hiába indítom újra ugyanaz lesz, mindig ledobál. Valami ötlet?:/

(#254) bagyusz válasza burngole (#253) üzenetére


bagyusz
őstag

Nézd meg másik usb porton.

(#255) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Hali mindenki. a másik fórumba nem kaptam választ, nem szeretnének segíteni nekem...
Recseg a hangszóró a telefonomba, gondoltam visszaviszem garanciába, de nem tudom visszaállítani a GB-t, MD5 mismatch!-e leáll a restore :S Valakinek van valami ötlete?

(#256) Kovbob válasza Joxy20 (#255) üzenetére


Kovbob
senior tag

Próbáld meg azzal a reoveryvel visszaállítani amelyikkel csináltad a backupot vagy egy másikkal pl ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#257) Joxy20 válasza Kovbob (#256) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Nekem most a H1N1 5.5 van fent, és a hangerő erősítésénél is recseg amint elér egy szintet, az utolsó 2 résznél már recseg..Nem egészséges..
Bárhol hallgatok zenét, mikor csörög, mikor hangerőt állítok...

[ Szerkesztve ]

(#258) Kovbob válasza Joxy20 (#257) üzenetére


Kovbob
senior tag

Próbáld meg azzal a reoveryvel visszaállítani amelyikkel csináltad a backupot vagy egy másikkal pl ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#259) Joxy20 válasza Kovbob (#258) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Oké, megpróbálom, már csak azt kéne kiderítenem miért csinálja azt hogy folyamatosan újracsatlakozik telepítőként a gépre, mintha ki-be húzogatnám a kábelt :S Eddig nem csinált ilyet :S

[ Szerkesztve ]

(#260) Kovbob válasza Joxy20 (#259) üzenetére


Kovbob
senior tag

Olyat nekem is csinált mikot jb-ről ics-re váltottam töröltem majd telepítettem a driverek otu-val és megoldódott.

(#261) Joxy20 válasza Kovbob (#260) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Rendben Köszi ;) Végre valaki aki segít is :D
A törlést hogyan csináljam?

[ Szerkesztve ]

(#262) Kovbob válasza Joxy20 (#261) üzenetére


Kovbob
senior tag

Az otu mappájában van egy usb_driver/installdriver mappa és abban vannak install meg uninnstal fájlok.

(#263) Joxy20 válasza Kovbob (#262) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Azta!!! Ezzel a recoveryvel működik, el sem hiszem. Nagyon köszönöm :D 3 napja vadászom a választ a másik fórumba, de senki sem akart válaszolni :S Köszönöm ;) :C :R :R

Remélem így visszavihetem a telenorhoz

[ Szerkesztve ]

(#264) Kovbob válasza Joxy20 (#263) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nagyon szivesen :)

(#265) Joxy20 válasza Kovbob (#264) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Nah sikerült visszaállítanom az eredeti Gb-met. Holnap viszem vissza a Telenorhoz :S Borzalmas így, hogy recseg mikor csörög :S

(#266) burngole válasza bagyusz (#254) üzenetére


burngole
újonc

ugyanaz akármelyik portba dugom..... próbáltam újratelepíteni a romot de az sem segített :/

(#267) Kovbob válasza burngole (#266) üzenetére


Kovbob
senior tag

Töröld, vagy telepíts újra az usb drivert.

(#268) Kovbob


Kovbob
senior tag

Úgy tűnik a gamer edition 300 mhz-es GPU órajellel stabil :) De ugye nem káros a GPU húzás? (nagyon)

[ Szerkesztve ]

(#269) Kovbob


Kovbob
senior tag

Visszavonom NFS Most Wanted mán kifogott rajta, megfagyott.

(#270) bagyusz válasza Kovbob (#268) üzenetére


bagyusz
őstag

Szerintem 1.6-Ghz CPU mellett vígan elvan. Alapórajelen meg aztán végképp nem lesz semmi baja, ez még nem olyan nagy tuning mint ahogy egyes helyeken az adreno 205-t 400Mhz-n járatják.

(#271) Kovbob


Kovbob
senior tag

Én a procit nem is húztam, amíg nem izzasztottam meg a most wanted-el addig tényleg bírta, de mw-nél a futam végére kifagyott. Kár :(

[ Szerkesztve ]

(#272) bagyusz válasza Kovbob (#271) üzenetére


bagyusz
őstag

A gyengére sikerült SoC már csak ilyen. Érdekes, hogy a htc-nél a 400Mhz gpu-ra nem voltak ilyen panaszok.

(#273) Kovbob


Kovbob
senior tag

Esetleg egy olyan kernel nem tudsz feldobni ami nem tartalmaz OC-t? Csak az optimalizációt meg a több vramot. Örülnék neki, de amúgy nem akarok a terhedre lenni.

[ Szerkesztve ]

(#274) knorbi555 válasza bagyusz (#272) üzenetére


knorbi555
csendes tag

Nekem az új patchel (v5.6a GE patch: -300Mhz gpu) sem akar bootolni :((

(#275) F3K


F3K
csendes tag

hello,

5.6a GE verzsonnel a problema, hogy a menuben grafikai hibak ugralnak, szerintem sok neki a gpu emeles...a kerdes az volna, hogy a wifi jelerossegen javitani vhogy nem lehetne? marmint h a veteli kepessegen valahogy hangolni kicsit?

-- FBK

(#276) Kovbob


Kovbob
senior tag

Tudom hogy ez nem ide tartozik de valaki nem tudja honnan szerezhetem meg a bia2-őt erre a telóra készült felbontásban?

(#277) Kovbob


Kovbob
senior tag

Ja bocs elfelejtettem hogy nincs warez

(#278) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Nah tegnap bevittem a boltba a telóm és elvitték szervízbe...28. és 14.e között kapom vissza valamikor...Remélem minél elöbb. Megőrülök ettől a Nokia c3110c-től.. xD Ezen aztán hiába akarok Romot frissíteni xD Ugyhogy 2-3-4 hét pihi :O

[ Szerkesztve ]

(#279) Kovbob válasza Joxy20 (#278) üzenetére


Kovbob
senior tag

Hát az *opás. :D

(#280) Joxy20 válasza Kovbob (#279) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Azám :(((

(#281) ferensz válasza Joxy20 (#278) üzenetére


ferensz
senior tag

2-3 het? nekem 9 nap alatt vissza is jott a szervizbol a telenor uzletbe fopanelcserevel.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#282) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy akinek a T-mobile -os hibás ICS van fent annak is ICS bootolader-e van?

Mert próbáltam az ics recovery.img-vel a telefont romolni, de e: Can't mount sdcard volt a válasz a zip telepítésnél.

http://dump.pargon.nl/alcatel/cwm-recovery/
Ezzel az img-vel is próbálkoztam, de az eredmény ugyanaz.

Kubuntu alól próbáltam, ezzel a leírással:
http://logout.hu/bejegyzes/ricsi200/alcatel_ot-995_rom_telepitese_ubuntu_alol/hsz_1-50.html

A segítséget előre is köszönöm.

B2man

(#283) B2man2 válasza B2man2 (#282) üzenetére


B2man2
aktív tag

Kicseréltem az sd kártyát és ment. Hurrá!

(#284) Joxy20 válasza ferensz (#281) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Pécsről fel Pestre,vissza. remélem nekem se tart sokáig. 28 az első nap miikor már jöhet...

(#285) B2man2


B2man2
aktív tag

Felment a h1n1 v5.5 Nagyon tetszik így elsőre. A gyári háttere hol van, honnan tudom beállítani ha elállítottam?

B2man

(#286) Joxy20 válasza B2man2 (#285) üzenetére


Joxy20
csendes tag

112-es hsz-t keresd meg ott le van írva. ;)

(#287) rumiferi


rumiferi
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem a cm10 -20130305 unofficial coctailt,és nem működik a hdmi és a pc nem látja az sd kártyát.Tudtok erre valami megoldást? :U

(#288) Kovbob válasza rumiferi (#287) üzenetére


Kovbob
senior tag

Töröld az usb drivert otuval és látni fogja az sd-t, a hdmi az meg még nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#289) rumiferi válasza Kovbob (#288) üzenetére


rumiferi
csendes tag

Köszi szépen,kezdő vagyok elárulnád mi az az otu honnan tudom leszedni? :)

(#290) Kovbob válasza rumiferi (#289) üzenetére


Kovbob
senior tag

http://www.alcatelonetouch.com/hu/tamogatas/letoltes/ot-995.html One Touch Upgrade Ja igen és a törléshezí: van az otu mappájában egy usb_driver/indtalldriver mappa ott unisnstallok.

[ Szerkesztve ]

(#291) rumiferi válasza Kovbob (#290) üzenetére


rumiferi
csendes tag

Még egy kérdés az otg hogyan működik H1N1-ben?

(#292) Kovbob válasza rumiferi (#291) üzenetére


Kovbob
senior tag

Arra én nem tudok választ adni, másoktól várj választ.

(#293) rumiferi


rumiferi
csendes tag

Kérdésem lenne,a H1N1 tettem fel otg kábelel szeretném összekötni pc billentyűzettel,sajnos nem működik tudtok rá megoldást? :)

(#294) B2man2 válasza Joxy20 (#286) üzenetére


B2man2
aktív tag

Köszi, kimentettem!

(#295) fantnhu1 válasza rumiferi (#293) üzenetére


fantnhu1
csendes tag

Nálam sem müködik az OTG, se egérrel, se billentyűzettel. Pendrive-okat is próbáltam, de semmi. bagyusz tanácsára az OTG Helper-t töltöttem le Play-ből, de azzal sem megy.
Modul loader-el is próbálkoztam, de azzal sem jártam sikerrel.
HDMI-t autómatikusan felismeri, ahogy rádugod tv-re, de csak a hangot küldi át (egyenlőre), a kép szép "pöttyös" :)
Mondjuk személy szerint a HDMI-re vagyok rákattanva, mert mozizáshoz kiváló lenne.

Egyedi weblap és webáruház fejlesztés cégeknek, vállalkozásoknak a legújabb webes technológiákkal

(#296) Mania


Mania
senior tag

Nekem 5.5 -ben nem ismétli a csengőhangot. Telepítés előtt full wipe megvolt. Valakinek ötlete?

(#297) fantnhu1 válasza F3K (#275) üzenetére


fantnhu1
csendes tag

A Wifi CM10 alatt is gyengébbnek tünik. A szomszédokét távolról már nem látja :D

Egyedi weblap és webáruház fejlesztés cégeknek, vállalkozásoknak a legújabb webes technológiákkal

(#298) Bobtailed


Bobtailed
újonc

sziasztok, az első kérdésem az lenne hogy miért nem működik a cyanogenmod.És a gyári backupokat se akarja telepíteni. mit tudok vele csinálni?

(#299) Bobtailed


Bobtailed
újonc

nem működnek a gyáei backup telepítések. mi tegyek?

(#300) Mania válasza Bobtailed (#299) üzenetére


Mania
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.