Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) lewyy87


lewyy87
csendes tag

Hali
Valahogy nem lehetne beépíteni a gyári rádiót az új rom-ba? ez a spiritUL nálam nagyon szar, halk, akad stb.

(#3002) Wolf750


Wolf750
csendes tag

Nos első benyomásra sokkal gördülékenyebb lett a rendszer viszont a lámpa kiszámíthatatlan bekapcsolása akár 1 percet is késhet és a kikapcsolása is hektikus.

(#3003) Wolf750 válasza ricsi8800gt (#3000) üzenetére


Wolf750
csendes tag

http://mobilarena.hu/tema/alcatel_one_touch_995_melyviz/hsz_1-50.html

Az összefoglaló-t kell lenyitni,vagy
https://drive.google.com/folderview?id=0B9EimMqA-DAhdEhlYXRSbV9UeEU&usp=sharing
Ha már hivatalos frissítésen átesett a teló akkor nem kezeli az SD kártyát és ez néhány problémát okoz a rom működésében.

[ Szerkesztve ]

(#3004) kocsij


kocsij
tag

Van értelme frissiteni a 05.30 romot a 06.01-s rom-ra? Ez a cm forrás ez mit takar magában, mert ezzel nagyon nem vagyok tisztában.

Galaxy S23 Ultra

(#3005) areteosz válasza VegyesTamás (#2975) üzenetére


areteosz
csendes tag

Nem az akksi a rossz. Valószínű ott rontottam el, hogy hallgattam arra a tanácsra, hogy akku kalibrátort futtassam. Tuti amiatt ilyen. Ha nem nyúlok a telóhoz nem merül egy százalékot se! Aztán ha elkezdet pl wifizni akkor visszaszámol a százalék. Elrakom 10% körül, előveszem 10 perc múlva és még 1 órát használom 10 %-on!! Aztán ha olyan kedve van ugyan úgy merül tovább. Szóval a ROM össze vissza zabál. Egyszerűen az akku kalibráló elrontotta.

(#3006) VegyesTamás válasza areteosz (#3005) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

most vagy hülyeséget beszélsz, vagy konkrétan elcseszted a metódust ahogy kalibrálni kell. Most csináltam meg a sajátom (friss custrom) a kalibrációt és érdekes semmi baja, csak oda kell figyelni a nyilvánvalóan nehéz lépésekre.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3007) kocsij válasza VegyesTamás (#3006) üzenetére


kocsij
tag

Töltsd le az élet tartam javítás appot a playről és az meg keresi a hibás szektorokat az akksiban és ki is javítja. Én is megcsináltam és 4 hibát talált is amit javított, azóta jobb lett. A kalibrációk meg nem tesznek jót az akksinak azután futattam én is ezt a javítót és ott voltak a hibák. Kalibrálás után nekem fél napot sem bírt az akksi.

Galaxy S23 Ultra

(#3008) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Az OT995-re mennyi gari van a T-mobinál? 1Év gari ?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#3009) rodosz1974 válasza ricsi8800gt (#3008) üzenetére


rodosz1974
újonc

Hali!
Megnéztem a garijegyet és ott azt írja 1+1 év azaz 2.

(#3010) ricsi8800gt válasza rodosz1974 (#3009) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Én nem találtam ilyen leirást hogy 1+1 év lenne.Te hol olvastad ezt a gari papíron?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#3011) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Hát most a Tmobil Chet felületen az ügyintézötöl meg kérdeztem.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#3012) ricsi8800gt válasza ricsi8800gt (#3011) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

1+1 mond a nőcike is :)

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#3013) VegyesTamás válasza kocsij (#3007) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

El ne hidd már az ilyen parasztvakításokat, hogy az akksiban hibás szektorokat keres, és még ki is javítja azt...mivel andronanobotokkal? A battery kalibrációnak meg semmi köze magához az akkumulátorhoz, csak egy statisztika fáljt töröl amit a rendszet a 1-5% tól 100% ig való töltésnél újraír. Ki mondta ezt a marhaságot, hogy az akksinak nem tesz jót? Ez nem a régi fajta kalibráció, amikor a telefon egy pillanat alatt önkisütötte magát...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3014) kocsij válasza VegyesTamás (#3013) üzenetére


kocsij
tag

Szerinted jót tesz az akksinak? Akkor azt mivel magyarázod mikor lefutattam az akksi utána már csak fél napot bírt, ha használtam is akkor percenként 2% ment le az akksiból. A javítót amikor lefutattam az valóban javított az akksin, újra bír 1-1,5 napot simán. Ez a baj hogy ezek szerint téged nagyon meg tudtak etetni azzal a kalibrációs app-al. Nézz utána hányan töltötték le és rajtad kivül hányan mondták hogy jó. Megfogsz lepödni, mert sok embert nem találsz akinek jó lett volna utána az akksi.

Galaxy S23 Ultra

(#3015) Eldenisa válasza kocsij (#3014) üzenetére


Eldenisa
csendes tag

Az a baj, ezt olvasva most így neked a fizikáról/kémiáról már hiába tartanánk kiselőadást, hogy mit és hogy mit hogy, mert inkább pár kommentnek hiszel, az hogy nálad ez a "javító" működött inkább valszeg ez is egy akku kalibráló volt csak magától csinál mindent nem olyan mint a többi, hogy neked kell lemerítened... stb hagyjuk használd örömmel

(#3016) rodosz1974 válasza ricsi8800gt (#3010) üzenetére


rodosz1974
újonc

Nem szó szerint 1+1, hanem a T-Mobile további 12 hónapot bíztosít.
Jótállási jegy-
-Jótállási feltételek
-A fogyasztó kötelező jótálláson alapuló jogai
-3.Bekezdést olvasd figyelmesen.

(#3017) VegyesTamás válasza kocsij (#3014) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Az a helyzet, hogy én tudom hogyan működik a kalibráló program ellenben veled. A másik meg, hogy szinte az összes custom recoveryben van egy ilyen lehetőség az advanced fül alatt, hogy wipe battery stats és ez ugyanazt a célt szolgálja mint a kalibrációs progi, biztos akik a recoveryt írják szándékosan tönkre akarják tenni az akksikat ugye? Ezt a programot, és ezt a fajta kalibrációs metódust 3 éve használom az összes telefonnál ami megfordult nálam romolás céljából. Volt olyan aki szerint ugyanolyan maradt, de a többségnek javított az akkuidőn. A te esetedet meg azzal magyarázom, hogy egyszerűen rosszúl végezted el a lépéseket. A google playes hozzászólásokkal meg annyira foglalkozok, mint a fényszóró a szúnyoggal, mert oda ugyanis ugyanilyen kommentek érkeznek, sőt azok is lehúzzák a programot akik nem értenek hozzá....

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3018) Dimitry001


Dimitry001
csendes tag

Sziasztok!!
Már kipróbáltam jó pár romot és idáig a favoritom a 2.3.6 h1n1 v1.0, de nagyon halkan szól a fülhallgató :/ Ezzel ellentétbe a CM romoknál meg szinte ordít :D Nem lehet valamit kezdeni a 2.3.6-os rommal, hogy rendesen szóljon a füles?

(#3019) Wolf750


Wolf750
csendes tag

Némi tapasztalat a 0601--ről.
Szerintem határozottan jól sikerült ,eddig csak egy zavaró tényező került elő nálam ,ha bejövő hívás érkezik akkor van amikor erős (talán 10-15mp-es) késéssel kapcsolja be a képernyőt (ha esetleg ezt lehet valamivel befolyásolni azt megköszönném ha valaki megosztaná) ,addig csak csenget meg rezeg,az akkuval szerintem kíméletesen bánik és nem kellett semmit piszkálni a teljesítmény menüben, alapjáraton gyorsan működik.
A GPS-t csak rövid távon tudtam kipróbálni,de eddig gyors és stabil.
Köszönet a Mesternek :R

[ Szerkesztve ]

(#3020) VegyesTamás válasza Dimitry001 (#3018) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Cm app installert szedd le a gplayből, és tedd fel a dsp-t azzal szerintem tudsz kompenzálni.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3021) Dimitry001 válasza VegyesTamás (#3020) üzenetére


Dimitry001
csendes tag

Értem, köszi a választ!

(#3022) kocsij válasza VegyesTamás (#3017) üzenetére


kocsij
tag

Jólvan okoska. Nagy az arc nem gondolod? Ennyire ne nézzél le senkit, mert sosem tudod kivel beszélsz.

Galaxy S23 Ultra

(#3023) areteosz válasza VegyesTamás (#3006) üzenetére


areteosz
csendes tag

Imádom mikor kapásból hülyének néznek, de ha ennyire vágod akkor írd le te is a lépéseket még egyszer, mert ugye egyszer megtetted, hátha a programban kihagytak valamit..

(#3024) VegyesTamás válasza kocsij (#3022) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

minden le van írva a progiba... Nem a nagy arc, csak rögtön azzal jöttél, hogy a program biztos elrontotta, és van másik ami nagyon jó, és most király vagy. NEM. Olyan ami az akkut javítja olyan nincs, és az állapoton a kalibráció sem segít már mint régen. A kalibráció arra szolgál, hogy a telefon ne csapja be magát a kijelzéssel, és kapcsolja ki a telót amikor még van benne szufla, és hogy nem legyenek olyan anomáliák, hogy 10%-on dekkol a teló, aztán 2%-on ként esik.

A program használata:

1. Bekapcsolod a progit.
2. Adsz neki root jogot, ha most kérdezi.
2. Feltöltöd 100 % -ra a telefonod (nagyon aranyos kis program, csilingel amikor 100% -ra ért)
3. Töltő ki.
4. Battery calibration gombot megnyom. (ha most kéri a root jogot akkor most adsz neki)
5. Lemerítés...1-5 % -ahogy van rá lehetőség.
6. A telefon feltöltése 100% -ra megszakítás nélkül.
7. 100 % -töltőt ki lehet húzni, és lehet tesztelni, még egy lemerítés nem árt neki, csak, hogy feltérképezd javult-e a helyzet
8. Levonni a konzekvenciát.
9. le lehet törölni a Battery calibration progit, nem lesz már erre szükség.

Valószínűleg az a csodálatos nyersfordításban részesülő elem élettartam javítás app is wipe battery stats-al dolgozik, egy kis animációval.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3025) pappsy62 válasza areteosz (#3023) üzenetére


pappsy62
tag

Mielőtt egymásnak estek keressétek meg a romkészítő ezirányu véleményét. Egy kis keresés, remélem neki hisztek.

(#3026) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Az szerintetek mitöl van hogy vissza tettem a gyári T-s Romot és minden szép és jó de ahogy lezárom a képernyőt majd vissza kapcsolom a telót akkor a szinek el ugranak és ami piros az kék lesz meg az ikonok szine is megváltozik.

thx

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#3027) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

A bagyusz féle Romokkal tökéletes a készülékem amugy

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#3028) Eldenisa


Eldenisa
csendes tag

sajna nincs fél napom végigolvasni az előző kismillió hozzászólást, viszont lehet úgy romot frissíteni, hogy app-ok sms-ek stb megmaradnak? Eddig nem volt rá szükségem most viszont jól jönne

(#3029) ricsi8800gt válasza Eldenisa (#3028) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

persze hogy lehet.vannak ilyen lementő progig Playban :)

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#3030) Eldenisa válasza ricsi8800gt (#3029) üzenetére


Eldenisa
csendes tag

oké azt használom most épp, csak gondoltam, ha valamit nem törlök install előtt akkor megmaradnak :D

(#3031) Milestone2


Milestone2
nagyúr

No megjelent hivatalosan és csendben az Android 4.4.3 is, egyenlőre elég limitált számú telefonra.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3032) kgymac válasza Eldenisa (#3030) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
A wipe data-t kell kihagyni, de csak akkor működik jól, ha korábbi CM11 van romcsere előtt a telcsin. Sajna, néha még így is okozhat galibát. De akár a cwm-ből is vissza lehet állítani csak a /data-t (adv.restore menü).
Play-os appal egyenként lehet menteni/visszaállítani appot/app adatokat/mindkettőt.
Ami a /system-ben vagy /system/app-ban volt, az el fog veszni (pl.bemásolt csengőhang, etc.)
Fagyasztott alkalmazásokat célszerű felolvasztani, mert lehet, hogy nem lesz első indításhoz varázslód vagy billentyűzeted/stb.

(#3033) VegyesTamás válasza pappsy62 (#3025) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nem találtam semmit...mi a keyword?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3034) kocsij válasza Milestone2 (#3031) üzenetére


kocsij
tag

Na ez a baj az androidban hogy nem arra mennek hogy egy rom-ból a legtökéletesebbet adják ki hanem egyfolytában hozzák ki az újjakat, ennek végeredménye hogy mindegyik tele van hibákkal.

Galaxy S23 Ultra

(#3035) toti1971


toti1971
újonc

Sziasztok amit bagyusz csinál az Alcatel szoftverekkel szinte már hihetetlen csak gratulálni tudok neki és meghajolni a tudása elött csak igy tovább.

(#3036) kocsij


kocsij
tag

Egy kérdésem van vagyis kettö. Van a fejlesztő módban hogy ki lehet pipálni hogy a képernyön választható legyen az újra inditás recovery módban, ez valakinél müködik? Mert nálam amikor ezt megcsináltam akkor újra indulásnál csak megfeküdt a droid. A másik kérdés ART módra váltás jó már ebben? Mert az elözőben megpróbáltam de hibát hibára halmozott és használhatatlan lett akkor a telefon.

Galaxy S23 Ultra

(#3037) rodosz1974 válasza kocsij (#3036) üzenetére


rodosz1974
újonc

A 0601cmen teszteltem az ART módot de nálam nagyon belassult a teló.
Az újra inditás recovery módban nekem sem müxik.

(#3038) kgymac válasza kocsij (#3036) üzenetére


kgymac
őstag

Csak flash-elt cwm recoval működik az újraindítás reco módban. Ha a gyári reco indul el, fekvő droid a vége (mint már párszor ki lett tárgyalva)

(#3039) kocsij válasza VegyesTamás (#3024) üzenetére


kocsij
tag

Hát öreg az általad istenitet kalibráló appot feldughatod magadnak. Tegnap megcsináltam a leírásod szerint és az lett most a vége hogy 10 perc alatt 8%-t merült az akksi használat nélkül. Ennyit arról amit te istenitesz.

Galaxy S23 Ultra

(#3040) VegyesTamás válasza kocsij (#3039) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Akkor dobd ki az akkudat ;) esetleg nem futott valami a háttérben? érdekes húgomnak u.e. a teló és normálisan megcsinálta. Meg egy jópár telón segített a wipe battery stats.

Mellesleg ez a stílus nem erre a fórumra való csak szólok ;)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3041) doriath válasza VegyesTamás (#3040) üzenetére


doriath
tag

+1

(#3042) kocsij válasza VegyesTamás (#3040) üzenetére


kocsij
tag

hahaha mekkora vicces ember vagy te gyerek. Az akkunak semmi baja, csak az általad istenitett app nem javít rajta hanem ront. A másik app-al amit én mondtam elsőnek is azzal újra sikerült normálisan helyre hozni. Próbáld ki hogy mikor a te általad javasolttal megcsinálod aztán az általam javasolttal is megcsinálod akkor amit én ajánlottam az kifog neked jelezni jó pár hibát az akksidban. Persze lehet te azt hiszed hogy a tiéd javít, de úgy hogy egésznap nem nyúlsz a telefonodhoz úgy persze hogy azt hiszed javít. A tiéddel este óta reggelre leszívott 50%-t úgy hogy még a wifi is kivolt kapcsolva. Reggel újra feltöltöttem és lefutattam azt az appot amit én mondtam és azóta megy a wifi is rajta és nyomkodtam is és eddig 3% ment csak le. Na itt látszk a külömbség.

Galaxy S23 Ultra

(#3043) Milestone2 válasza kocsij (#3042) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyugi ember!
Kérlek!

Mindenki használja, ami neki jó.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3044) soos92


soos92
csendes tag

vki egy kis helpet
vissza akartam rakni a eredeti backupolt 4.0.4 t-mobile-os romot
de a rom az cwm5-el készült és a cwm 6 nem tudja visszarakni rendesen
vki tudna linkelni egy cwm5-öt?

találtam 1-et :D
ami működik is

[ Szerkesztve ]

(#3045) soos92


soos92
csendes tag

az miért van hogy ha cwm5-be indítom a telót és backuppolnám a régi ics-t akkor azt irja E: Can't mount /sdcard
cwm6-nál megy csak ott rossza a backup (5-ös backuppot nem tudd visszaállítani :/ )
vki aki tud segítsen egy kicsit

[ Szerkesztve ]

(#3046) soos92 válasza soos92 (#3045) üzenetére


soos92
csendes tag

megvan :D kössz magamnak :/
a bagyusz féle cwm5 is u.a. ezt irta
de ezzel amit találtam megy minden, még mindig ez a legjobb cwm (y) :R
akinek esetleg kellene https://www.dropbox.com/sh/8q5xi0715h65haq/AACvb1GXaTxFA4ZQODnCeOg_a

[ Szerkesztve ]

(#3047) VegyesTamás válasza kocsij (#3042) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ez nem így működik. Ugyanazon szoftverkörnyezetben, ugyanazzal a használattal (mondjuk wifi és youtube vidi kb 10 órás) teszt alatt talán kimutatná a különbségeket, na az teszt, screenshottal alátámasztva. Nem ezek a bemondásra ez vacak, az meg jó, ami valószínűleg ugyanazzal a dologgal működik. Wipe Battery Stats.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3048) Trokika


Trokika
csendes tag

Lehet én néztem el valamit, de cm-11-20140601-UNOFFICIAL-H1N1-cocktail-nál nekem nincs kamerám. Ha feltelepítem akkor sem tudja használni.
A romban nincs benne, vagy kezdek téglásodni?

(#3049) rodosz1974 válasza Trokika (#3048) üzenetére


rodosz1974
újonc

Benne kell hogy legyen.
Nálam tökéletesen müxik.
Próbáld újra letölteni majd ismét install.
Én is jártam már igy egy másik appal, nálam segített.
Vagy probálj ki egy kamera appot......pl. pro capture apk...hátha...

(#3050) Trokika válasza rodosz1974 (#3049) üzenetére


Trokika
csendes tag

Közben a névjegyek szinkronizációja is meghalt... Asszem' kezdi feladni a telóm :(
Csináltam egy gyári visszaállítást és a névjegyek rendbe jöttek, de a cam nem. Előtte felraktam két másik romot és ott sem volt cam (azt hittem h pont kettő olyat fogtam ki amiben nincs).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.