Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HebokA


HebokA
csendes tag

Szia

A 4.04 es H1N1nél látom hogy final jelzés van, akkor ezen már nem frissítesz a közeljövőben ?

(#52) bagyusz válasza HebokA (#51) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem tervezem.

(#53) HebokA válasza bagyusz (#52) üzenetére


HebokA
csendes tag

:) remek, akkor azt hiszem a közeljövőben kipróbálom, jelenleg a 2.3.6. os H1N1 hasít a telón :)
Köszönöm a sok munkát neked(nektek) amit a romba öltök, jó látni hogy nem csak külföldön de itthon is vannak ügyes emberek.

(#54) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Hello. Felraktam a legújabb verziót, és valamiért nincs hálózat, kapcsolódik a wifihez, látja, de nincs net rajta, valaki ötlet? Köszi :R

Megoldódott a problémám, Köszi :R :R

[ Szerkesztve ]

(#55) b05styp


b05styp
tag

Olyat lehetséges hogy kicserélni a hívóképernyőt a JB-ben lévőre? szal jobbra karika elhúz, nem ez a felhúz-megnyom dolog .. ?

:)

(#56) bagyusz válasza b05styp (#55) üzenetére


bagyusz
őstag

Vannak rá külső alkalmazások.

(#57) leranta


leranta
csendes tag

Sziasztok!

Nekem a gyári t-mobile os rom van fenn és az alábbi problémákkal küzdök:

- A GPS véletlenszerűen működik.
A jellemző hiba az hogy egyáltalán nem lát semmilyen műholdat, vagy megtalálja a műholdakat, betölti a koordinátákat, majd ki is kapcsolódik a GPS vétel. Ezzel szemben van amikor jól működik.

- Ha emailt akarok írni (bármelyik levelező programmal) és ha olyan címzettnek akarok írni aki szerepel a címjegyzékben a levelező program kényszerített bezárás hibával megáll.

- A beépített órája állandóan elmászik. Hiába állítom be hálózatos szinkorinázálásra egy éjszaka alatt képes 3/4 órás késést összehozni. Ezt jelenleg úgy tudtam kiküszöbölni, hogy rootoltam a telefont és rátettem egy programot ami NTP szerveren keresztül frissíti az időt.

Érdeklődnék, hogy ez a rom ezektől a hibáktól mentes-e ?

(#58) Dudi85


Dudi85
csendes tag

Először is grat a romért, tényleg nagyon jó lett. Viszont tudom, ez nem a készítők hibája de a kamera iszonyat fos lett. Nem lehet valamit kezdeni vele? 2.3.6 alatt viszonylag jól ment, de amióta ics van azóta egy talicska f.., ma megpróbáltam vele lefényképezni egy a4 lapott amin nyomtatott szöveg volt és kb 25 cm-ről sem sikerült rá fokúszálnia. Aki fősulira vagy egyetemre jár az tudja, hogy ez életmentő lehet :D

(#59) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Üdv mindenki.
Miért nem tudok Bluetooth-on küldeni semmit? Ez a Rom hibája? nem észlelte senki más?

(#60) bagyusz válasza Joxy20 (#59) üzenetére


bagyusz
őstag

GB_H1N1v0.1-nél hiba volt, a többinél nem.

(#58) Dudi85 ICS alatt sajnos ilyen.

(#57) leranta: A következő verzióban, javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#61) Joxy20 válasza bagyusz (#60) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Igen, a nap folyamán sikerült már. Köszi :) Amúgy nagyon tetszik a rom.
Lenne egy-két észrevételem:
- A kezdő képernyőkön az ikonok elhelyezése megváltozott a v4-hez képes és rossz irányba, az alsó menüsor fölött ki van hagyva egy rész, ami kihasználatlan (nekem pl nagyon hiányzik, pont elfértek ott a gyorshívások)
- Ugyanígy a google keresés helye is kihasználatlan sajnos :S
- A hívóképernyőt nem tudod lecserélni a köviben? Mert a külső alkalmazásoknál várni kell hogy megjelenjen, elég gagyik.
- A felső állapotsor, ahol be lehet kapcsolni a wifit, bluetooth-t, azt nem keleht valahogy átrendezni? Amiket nap mint nap használok pont más-más oldalon vannak (pl. Wifi, Bluetooth, Fényerő, Hang, Memoriakártya)

Ezeken kívül, nagyon kiváló a Rom, és Köszönöm, hogy fáradoztatok a készítésével, és az eddigiekkel is.
:R :C :))
Üdv. Joxy (lelkes követő)

(#62) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Cseréld le nova launcherre, jó a memóriagazdálkodása stb. Ics-re tervez :C ve !
Szerintem ez a rom pedig hibátlan .
Az Alcás szakik igazán megcsodálhatnák.

(#63) knorbi555


knorbi555
csendes tag

Hello!
Nagyon jó a ROM, köszi!
De a nagyobb játékok (pl.: Vice City; Gangstar Rio City Of Saints) még mindig kifagynak, van rá valamilyen megoldás, hogy ne fagyjon ki?

(#64) Dudi85


Dudi85
csendes tag

Nálatok is iszonyatosan eszi az aksit? Amióta fent van ez a rom kb 10-15 perc használat után (pl buszon fb messenger) képes 20-25%-t merülni :(

(#65) annulus


annulus
aktív tag

Szia bagyusz!

Meg tudnád oldani, hogy a kisebb fixek update.zip formájában (is) jöjjenek?

Félre ne érts, értékelendő, hogy folyamatosan foglalkozol a rommal, de 5 naponta újrahúzni a rendszert, az elég macerás.
A korábbi telefonajimnál, az ottani romoknál többnyire volt update.zip (hacsak nem volt valami nagyobb módosítás) és full pack is.

Köszi! :R

(#66) bagyusz válasza annulus (#65) üzenetére


bagyusz
őstag

Volt már rá példa. Itt sincs másképp, de tönnyire nagyobb javítások után kerül ki az új rom.

(#67) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Új frissítés, rakom is fel :D köszönjük!!! :R

(#68) laszlomijin


laszlomijin
tag

Nagyon jó lett....tökéletes a telóm:_) :R

Üdv Laci

(#69) Dudi85


Dudi85
csendes tag

Másnál is jelentkezik ez az akku probléma hogy iszonyatosan merül?

(#70) bagyusz válasza Dudi85 (#69) üzenetére


bagyusz
őstag

Állíts át smartassv2-re a governort a no frills progiban.

[ Szerkesztve ]

(#71) wody21 válasza bagyusz (#66) üzenetére


wody21
tag

csak a gps fix (5.2->5.3) nem megoldhato az egesz rendszer ujrahuzasa nelkul?

(#72) bagyusz válasza wody21 (#71) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem tervezem, de kitudod te is cserélni, ha kiszeded gps.conf filet a system/etc mappából és azt a root explorer progival felültudod írni a régi rendszerben.

(#73) Dudi85


Dudi85
csendes tag

Sajnos így se oldódott meg az aksi probléma bármilyen governorsra állítom a cpu-t. Ez a jelenség v4ről v5re váltáskor keletkezett nálam. Sima használat közben is nagyon merül de wifi vagy 3g közben brutális. Aksival nem hiszem h gond lenne mert nem vagyok ez a 20 percet töltögetős.

(#74) ferensz válasza Dudi85 (#73) üzenetére


ferensz
senior tag

Folyamatosan bekapcsolt 3G mellett 1,5 nap alatt 84%-rol 56%-ra csokkent.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#75) Dudi85


Dudi85
csendes tag

Kikapcsolt kijelző mellett bírja, viszont ha használom akkor nincs megállás :D Tegnap buszon ülve beszélgettem 10 percet fb messengeren 3g-n olyan 15-20% ment le.

(#76) bagyusz válasza Dudi85 (#75) üzenetére


bagyusz
őstag

Akkor valamelyik alkalmazás folyamatosan dolgozik a háttérben.

(#77) Dudi85


Dudi85
csendes tag

jó androidhoz híven, az összes szinte :D

[ Szerkesztve ]

(#78) Uckz válasza bagyusz (#76) üzenetére


Uckz
tag

Frissen telepített 5.3-as H1N1-el tegnap este 78%-ról 53%-ra csökkent úgy 20perc alatt, wifivel appok töltése, asztal elrendezése, majd este folyamán repülőgépes módban 4 százalékot csökkent, reggel fél óra zenehalgatással, a telefon a zsebben merült 49%-ról 42%-ra, majd napközben 3g-vel 10percet skypeoztam, videóchattel, és 42%-ről egészen pontosan 17%-ra merült (???), majd haza fele zenehalgatás közben megadta magát. Ez rettentes, most megpróbálom felrakni a GB-s H1N1-et, de megjegyzem, hogy ezelőtt gyári 2.3-am volt, és azzal se volt kiemelkedő, nem voltak ilyen szakadék szerű merülések. :(

(#79) Dudi85


Dudi85
csendes tag

Azt kell, hogy mondjam, hogy vettünk egy fostartály telefont mindannyian :D :D :D

(#80) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Helló
Nekem az első pár napon valóban zabálta az akkut, de kivártam a kb. 5.-napot és addigra állt be. De úgy tudom, hogy ez természetes, vagyis akkuidőt mondani korrekten csak pár nap után lehet.

(#81) bagyusz válasza Uckz (#78) üzenetére


bagyusz
őstag

Friss telepítés után ne is csodálkozz. El kell telnie 2-3 töltési ciklusnak mire bekalibrálódik az akku.

(#82) karl_fischer


karl_fischer
aktív tag

Az egyszer biztos, hogy ennél a telefonnál a hatalmas kijelző az, ami leginkább beleharap az akksiba. Bármilyen ROM van a telón.

(#83) Dudi85


Dudi85
csendes tag

Akkor várok még vele pár napot, hátha javul az aksis dolog. kösz a segítséget. :))

(#84) NORBI60


NORBI60
csendes tag

Az aksira tényleg várni kell 2-3 napot amíg normálisan beáll!!
Én 6 napja használom a V5.3-mat és egész napos elég extrém (elég sokat játszom és netezek főleg wifivel) használat mellett nap végére még 24%-on van az aksi, ami szerintem elfogadható!!
Jah és érdemes a fényerőt mindig a legkisebbre állítani ami a fényviszonyoknak megfelel mer sok energiát lehet spórolni vele, meg ha valami komolyabb játékon játszottál érdemes megnézni utána hogy fut-e még a folyamat és ha igen leállítani.

(#85) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Pont az előbb ötlött fel a kérdés bennem, hogy vajon várható-e még frissítés, erre tessék! :D Köszönjük :R
Holnap rakom is fel. :C

(#86) jézusom


jézusom
addikt

Gyerekek, nektek v5,4-en van wifi? Nekem durvára nem van :(

(#87) hokins válasza jézusom (#86) üzenetére


hokins
addikt

Nálam rendben van wifi is. Semmi hibát nem tapasztaltam...

(#88) jézusom válasza hokins (#87) üzenetére


jézusom
addikt

Ok. Műxik. Csak hiába volt bekapcsolva, ikont nem rakott ki, azon kívül régebben a telepítésnél be lehetett állítani a wifit. Most viszont 3g ment alapból :DDD

(#89) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Nálam az v5-ös szériánál ütötte fel egy probléma a fejét:S Főleg játékoknál jelentkezik az, hogy vibrál a képernyő alja, nem nagyon, csak pont annyira, hogy zavarjon, valami megoldást tudtok rá? Kipróbáltam a v5.4-et a v4-es kernelével, és akkor már nem látszott a vibrálás:S.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#90) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Fent van 2 napja az 5.4
Nekem nagyon akadozik a telefon ezzel a rendszerrel, több memóriát zabál, az 5.3al nem volt ilyen gondom.
Bagyusz valami ötlet?
Am köszi a frissítést, és a munkát!!! :R

(#91) gyuri4


gyuri4
csendes tag

Igen nálam is akadozik =(

(#92) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Azóta olvastam a Mélyvízben is többen írták az akadást az 5.4-nél
Én visszarakom az 5.3-at amíg nem lesz másik,
Bagyusz én is szívesen :D beáldozom magam tesztelésre, ha kell szólj!!!

(#93) jézusom válasza Joxy20 (#92) üzenetére


jézusom
addikt

Nekem is akad :( de tetszik, hogy van recoverys ujraindítás az ért sávból. Igaz nem működött :DDD
De minden esetre nagy respect a fejlesztőnek! Ez nagy dolog, hogy ilyen gyakran van frissítés :K

[ Szerkesztve ]

(#94) Geri1985


Geri1985
tag

Üdv! Azt a +64mb ram mennyiséget hol és hogyan lehet előcsalogatni?

(#95) komandris93


komandris93
csendes tag

Hello! Nagyon tetszik a rom, össze sem lehet hasonlítani a gyárival sebességben, minden sokkal gördülékenyebb, mint volt, egyetlen egy problémám van vele, hogy a wifi dobálja a hálózatot a konyhánkban (routertől viszonylag messze), ahol eddig tökéletesen működött.
Am grat a fejlesztőknek!

(#96) shadowlizard


shadowlizard
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon jó cucc lenne ez a H1N1, sőtt az is. Ez az aroma telepítő meg nagyon zsír... Köszi a munkát!
A kamera problémát viszont meguntam ezért felraktam GB H1N1v0.9-et.
Bár ICS után mármilyen GB-t is rakok vissza mindig előjön a Play probléma. Pontosabban hogy egy idő után nem tud letölteni semmit sem.
Erre valakinek valami ötlet? Nézegettem hozzászólásokat de nem jutottam semmire, vagy pedig csak én vagyok vak (bocs ha igen)
Amit próbáltam
- Alkalmazás kezelőknél cache-k törlése, play user visszaállítás
- Recovery-ben is a cache-k törlése.
Minden csak egy ideig tart aztán kezdődik minden előről.
Valakinek ötlete?? Please :)

[ Szerkesztve ]

(#97) nokiaguru16


nokiaguru16
csendes tag

Sziasztok

A probléma nálam is ugyan az mint shadowlizard Tagnál! Playt nem lehet használni mert mikor leakarok tőlteni valamit 492 es hibával megáll! Van rá megoldás? Frissítés előreláthatóan mikor lesz?

(#98) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok

Nagyon tetszik a rom elsore felment hala a sok segito leirasnak. Es most jon a de. Elallitottam a hatteret, tudja valaki hogyan tudom visszaallitani???

Elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#99) Joxy20 válasza Teal'C (#98) üzenetére


Joxy20
csendes tag

háttèren hosszan nyomva tartod. kijon a lehetösèg, hogy honnan akarsz kèpet berakni.

(#100) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Köszönjük Bagyusz a CM10-et!!! :R :C
Mennyit bír az aksija?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.