Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ájfónon a gyári csengőhang a menő, mert úgy felismerhető hogy az illetőnek mi van.

(#102) Donki Hóte válasza bobalazs (#101) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az a baj ezzel, hogy az ájfonosok csak egymásnak tudnak ezzel felvágni, mert nekem androidosként fogalmam sincs arról, hogy milyen az ájfonos csengőhang :U

(Nem is érdekel, nehogy linkelje valaki :C )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#103) bobalazs válasza Donki Hóte (#102) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Filmekbe csak azt hallani, mert szponzorálják a filmeket, hogy az ő telójukat használják, reklámozásként.

(#104) Somatom válasza bobalazs (#103) üzenetére


Somatom
veterán

Nem lehet fülbemászó zenei alkotás, mert így sem tudnám felidézni. A Nokiáé viszont megvan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#105) joey04 válasza bobalazs (#101) üzenetére


joey04
titán

Büfi

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#106) penge111


penge111
addikt

Mi más lenne, évek óta kamaszkorom kedvenc jrpg játékának nyitó zenéje, fantasztikus :C [link]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#107) Somatom válasza joey04 (#105) üzenetére


Somatom
veterán

Egy hapcis böfing csengőhang? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#108) totron válasza bobalazs (#103) üzenetére


totron
addikt

Fordítva van az. Nem szoktad látni alacsonyabb költségvetésű alkotásokban a szánalmasba hajló ötletelésekkel való logókitakarásokat?

(#111) Somatom válasza totron (#108) üzenetére


Somatom
veterán

Mi azon a bonyolult? Tokba vele, oszt csá logó. Az enyém gyári tokban van, de még azon sincs Samu logó, felirat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112) tkesy


tkesy
őstag

Dual Sim-es teló, s mindkét sim-hez külön egyedi csengőhang... sőt még az ébresztőkhöz is külön csengőhangok vannak társítva... :D :))
(és mindegyik egy-egy full szám, nemcsak x mp-es kivágás :U )

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#113) ftc válasza Donki Hóte (#96) üzenetére


ftc
nagyúr

Ilyen gondom nincs...céges a magán is :DDD

Bár belegondolva 90%-ban rezgőn vagy némán van a teló... én annak örülök ha senki nem keres :D

(#114) zizidor


zizidor
senior tag

Ha már csengőhang reveal, akkor az enyém meg EZ.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#115) villamos


villamos
őstag

Nekem ez a csengőhangom: [link]
Néha néznek amikor megszólal, és felveszem...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#116) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Minden telefonomnak saját csengőhangja van, soha nem használom még egyszer ugyan azt másik készüléken.
Amire így első blikkre emlékszem:
Sony Ericsson P910i: Immortal - Solarfall
...
Nokia E65: Satyricon - King
...
Nokia E90: Ganxsta Zolee & Kartel - A való világ
...
Sony Xperia S: Bobafett - Múltcore
...
S6: Ice Cube - No Vaseline
S9: Q Lazarrus - Good Bye Horses
S10: Limp Bizkit - Re-Arranged
Note20U: Samurai - Black Dog
Note20U alaplap csere után: Queen - Another One Bites the Dust

Mindig gondosan kiválasztom az adott időszakomnak megfelelően a csengőhangot, majd rezgőre állítom és úgy is marad. :DDD

Sokan talán azért is használnak gyári hangokat a telefonjukon, mert így legalább nem csak látszik, de hallatszik is a remek ízlésük. Szoktam is mondogatni; "Egyedi mint a csengőhangja..."
Ugyan ez a háttérkép.

(#117) Petyyyyy válasza eldiablo (#116) üzenetére


Petyyyyy
addikt

És tényleg, milyen érdekes 2008(?) környékén szűnt meg a kedvenc autós hetilapom, annak a hátulján még pénzért lehetett venni a csengőhangokat és meztelen nős háttérképeket. :D

Akkor még bármit elbírt az utca, nem számított milyen meredek dallam vagy szöveg ordított a telefonodból ha hívtak vagy üzenet érkezett. Voltak egyéniségek vagy épp akkor (is) kereste mindenki a sajátját. Ez a réteg viszont felnőtt.

Minden telefonomon saját csengőhang volt, a mostanin is az van csak már ezer éve nem hallottam. Open office-ban ülve régebben rezgőn volt, pár éve le van némítva, majd rezeg a csuklómon az óra.
Annyi jelzés érkezik egy nap a telefonról, hogy fél óra után már idegesítene a folytonos csörömpölés.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#118) zolikaDB válasza Petyyyyy (#117) üzenetére


zolikaDB
veterán

"Annyi jelzés érkezik egy nap a telefonról, hogy fél óra után már idegesítene a folytonos csörömpölés."
Szerintem kb ez a magyarázat a jelenségre...

(#119) tatabike


tatabike
őstag

Nekem mióta okostelóm van, a GTA játék zenéje a csengőhangom. Minden új telómnál ez az első dolog, amit beállítok.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#120) Lenry válasza tatabike (#119) üzenetére


Lenry
félisten

Melyik GTA-é?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#121) #21346560


#21346560
törölt tag

Konkétan kb 20 külön csengőhangot használok, aki sűrűn hív, annak egyedi! :B

(#122) icemad válasza Lenry (#120) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom mind a tizenakárhány gta zenéje van összemixelve. Biztos jó. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#123) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Nekem ez :D [link] eléggé feltűnő ha végig megy.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#124) RandomName válasza RandomName (#23) üzenetére


RandomName
aktív tag

[link]
Kicsit vágtam az elejéből, hogy beleférjen Gyuri bácsi is a 30mp-be, de most ez van egy ideje. :)
Szolidan hozzám illik az eleje, de üt mellé az indokolatlan téma. :)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#125) Gave válasza eldiablo (#116) üzenetére


Gave
addikt

Note20U: Samurai - Black Dog

Jó látni, hogy kultúremberek is járnak még ide :D :R

Émmeg, nem nagyon használom a telefont telefonként, így majdnem mindegy mit csörög évente 15 alkalommal, amiből 11-et lenyomok mert nincs kedvem felvenni.

(#126) tatabike válasza Lenry (#120) üzenetére


tatabike
őstag

San Andreas, természetesen. A háttérképem meg általában az első fotó, ami az adott telóval készül. Ez valamelyik kutyám.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#127) tatabike válasza RandomName (#124) üzenetére


tatabike
őstag

Ezt hallottam, nagyon gyenge lett. Külön külön mindegyik zenét csípem, de így mash up verzióban, hát.... A refrén még szódával elmegy, de a többi nagyon erőltetett....

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#128) Viktoár


Viktoár
addikt

Mi a lóf...? Lehet változtatni a csengetést?

Üdv:Viktor

(#129) Iramirez


Iramirez
aktív tag

vagy 15 évig egyedi volt.3-4 éve leszarom.van ami van. :)

(#130) Thrawnad


Thrawnad
senior tag

Meg találtam az igazi értesítési hangot!
Kivágtam az új Csizmás a Kandúr meséből ahogy a farkas, aki amúgy a halál, fütyül.
Nem csak csizmásnak áll a szőr fel a kezén a hangra :D

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.