Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22751) r3dsnake válasza Godfather (#22750) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez jól néz ki! Tudsz linket dobni hozzá? Köszi!

(#22752) Norbi. válasza r3dsnake (#22751) üzenetére


Norbi.
őstag

[link] Annyiból itthonról is kijön ingyen szállítással. :K

(#22753) r3dsnake válasza Norbi. (#22752) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi! Mennyire macerás ezt naponta fel-le venni?

(#22754) Godfather válasza r3dsnake (#22753) üzenetére


Godfather
aktív tag

Semennyire. Eleg rugalmas a szij, ha meg allitani kell rajta, csak egy mozdulat.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#22755) beci


beci
őstag

Sziasztok. Ilyen szilikon szíjat feketében tudtok Apple Watch-ra?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#22756) st3v3np3t3r válasza btudos (#22740) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Meglett a probléma. Lezárt mobilnet csomagom okozta a hibát, módosították, így jó lett. Lezárt mobil és/vagy mobilnet nem kompatibilis az esimek profiljával, ettől függetlenül a meglévő profilok használhatóak ugyan úgy.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#22758) pauliboy23 válasza Godfather (#22750) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Köszi a választ. Mivel az euronicsban akciósak a szíjak, onnan rendeltem inkább egy gyári 44 mm-es sportpántot.

Sorry, nem két kommentet akartam.

[ Szerkesztve ]

(#22759) r3dsnake válasza Godfather (#22754) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csat mennyire zavaró pl ha asztalon van a kezed? Gépelés közben. Sportolásnál nem lazul ki?

[ Szerkesztve ]

(#22760) btudos válasza st3v3np3t3r (#22756) üzenetére


btudos
veterán

"Kissé" kellemetlen, hogy ehhez ennyi kört kellett futni. :( De legalább meglett a megoldás. :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#22761) Godfather válasza r3dsnake (#22759) üzenetére


Godfather
aktív tag

Engem nem zavar, de nyilvan mindenkinek mas kenyelmes. Nem jellemzo a kilazulas, igaz, en nem huzom meg nagyon a szijat, csak annyira, hogy ne mozogjon a csuklomon.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#22762) st3v3np3t3r válasza btudos (#22760) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szerencsére…de most meg iPhone-ra nem tudom új esim-et kérni :DDD azt mondja mindegyik kódra, hogy már nem érvényes :DDD felvették hibára, addig kértem fizikait…

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#22763) B.i.L válasza st3v3np3t3r (#22762) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nekem is volt hasonló,telefonon sem,és személyesen sem tudtak megfelelően kommunikálni.Azt tanácsolták lépjek be az oldalukra,nyilván T.és ott szerkesszem meg,böngésző felületeken.Így is lett,ott tudtam szerkeszteni,és sikerült is : 3 sim,3 esim. Itt összekutyulták az előfizetés módosításánál a lényegeket.Végeredmény elött,illetve előzmények : átvittünk otthoni szolgáltatást,hozzáadtunk feltőltőst,amit átváltottunk előfizetésre,és az egészet Magenta alá betettük.Nem volt rövid,és egyszerű.

Horgászni mentem...B.i.L

(#22764) H0r1


H0r1
tag

Sziasztok!

Tegnap érkezett meg a kék 7-es. Szeretnék apple care plust de az istennek sem megy. Tud valaki segíteni? :)

Köszönöm!

Zoli

(#22765) mr.tamasbiro válasza H0r1 (#22764) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Itthon nincs.

(#22766) beci


beci
őstag

Azért ezzel a sport szilikon szijjal azért mindjárt jobb mint a gyárival. 😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#22767) Norbi. válasza H0r1 (#22764) üzenetére


Norbi.
őstag

(#22768) tboldi válasza beci (#22766) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez a Spigen? 👍

(#22769) beci válasza tboldi (#22768) üzenetére


beci
őstag

Igen. :K

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#22770) H0r1 válasza Norbi. (#22767) üzenetére


H0r1
tag

Micsoda veletlen :D Nagyon koszi! Amikor gugliztam meg nem volt ez a friss cikk!

MAS: Valaki elt mar itthon AC+-al? Mi volt a menete?
Ma bementem egy istyleba es vakargattak a fejuket, hogy ez itthon nem fog mukodni :F

(#22772) trobi28 válasza icecave (#22771) üzenetére


trobi28
addikt

Vótmá ;)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#22773) icecave válasza trobi28 (#22772) üzenetére


icecave
nagyúr

Jahh, sorry, látom már. Maga a menete engem is érdekelne, bár lehet sosem fogok venni AC+-t.

(#22774) _ak_ válasza Norbi. (#22767) üzenetére


_ak_
addikt

Ez tök jól hangzik, 40k az órára ami 2 évet ad, de azt írják, hogy a Revolut nem működik már. A Monzo, vagy melyik a másik, meg problémás, ha nincs kinti ismerősöd. Nem tudom, hogy a Vivid vajon német kártyát ad-e.
Más nem tudja nekem megvenni? Mondjuk osztrák ismerős fizetné be serial alapján? Bár ennyi erővel tőle is tudok kérni kártya adatokat, csak kérdés, hogy nem-e dobja vissza a rendszer a különböző név miatt (AppleID, bankkártya).

Ti használtatok már így AppleCaret? Kinek kell jelezni, ha cserét szeretnék? Gondolom így az Applenek kell írni.

Más. Ma 23:40 kaptam egy értesítést az órára. Legalábbis réteget meg hangot is adott, csak ezzel 2 baj van. Egyrészt már rég sleep focusban voltam, másrészt nincs semmi nyoma semmi értesítésnek. Mi lehetett ez?

Let's begin, de gozaimasu!

(#22775) fgergo3 válasza _ak_ (#22774) üzenetére


fgergo3
csendes tag

Én használtam már. Az alumínium óra nem az én ügyességemhez való, egyszer betörtem, egyszer pedig átlósan elrepesztettem a képernyőt. :D Almáriumban voltam vele, simán mondtam, hogy eltört és van rá AC+, átvették, 3-5 nap múlva kaptam egy új órát. Szériaszám alapján ment a dolog, de azért vittem magammal a számlát meg az AC+ szerződést, mert ki tudja kérik-e. Nem kérték.

(#22776) _ak_ válasza fgergo3 (#22775) üzenetére


_ak_
addikt

És azt szabad megkérdezni, hogy milyen módszerrel vetted meg az AC+-t, már ha Mo. élsz.

Let's begin, de gozaimasu!

(#22777) fgergo3 válasza _ak_ (#22776) üzenetére


fgergo3
csendes tag

Kint éltem Londonban és az ottani bankszámlámat megtartottam egy minimál csomagban. Sajnos azt nem tudom, hogy Revolut és társai használhatók-e a vásárláshoz.

(#22778) koma106 válasza _ak_ (#22776) üzenetére


koma106
senior tag

Szifonos srácok is tudnak segíteni (a lenti cikk alapján némi díjért cserébe, azt nem tudom, hogy mennyibe kerül, de egy kérdést talán megér, írj Nekik).

-

(#22780) vtechun


vtechun
veterán

Sziasztok!

Megjött az Apple watch. Párosításkor egyből frissíteni akar, nem is enged tovább.

Viszont ezt írja ki:

A szoftverfrissítés-keresés sikertelen volt, mert nincs internetkapcsolat

Van valakinek ötlete, hogy mit lehet ilyenkor csinálni?

Köszi! :R

(#22781) Godfather válasza vtechun (#22780) üzenetére


Godfather
aktív tag

Wifi-n van a telefon?

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#22782) vtechun válasza Godfather (#22781) üzenetére


vtechun
veterán

igen

(#22783) vtechun válasza vtechun (#22782) üzenetére


vtechun
veterán

Az az egy dolog biztos, hogy a legrégebbi rendszer lehet még rajta, de ez botrány, hogy nem lehet beüzemelni…

:O

(#22784) st3v3np3t3r válasza vtechun (#22780) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Órán próbáltad vagy a Watch appban?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#22785) icecave válasza vtechun (#22783) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is ez volt, mikor az órát kibontottam, az iOS-em legfrissebb volt, így az óra frissítéssel kezdte, addig nem tudtam semmi backupot visszatenni. Sokáig tartott, de megcsinálta simán..

(#22786) Laby válasza vtechun (#22780) üzenetére


Laby
senior tag

Én most vettem egy Series 4-et, telefonon meg a legfrissebb iOS volt.
Tegnap sikerült megoldani a problémát. Kellett egy iOS 14-et használó iPhone hogy aktiválás után eltudjam indítani a szoftverfrissítést. Az első szoftver csomag után már visszaváltottam a saját telefonra és onnantól engedélyezte felrakni rá a legfrissebbet.

Szóval szerezz egy iOS 14-et futtató telefont... Gyökér Apple. :W

(#22787) _ak_ válasza fgergo3 (#22777) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi! Úgy határozottan könnyebb. :D

koma106,
Olvastam, de nem is tudom, az valahogy rosszul hangzik, hogy fizessek, hogy fizethessek.

Let's begin, de gozaimasu!

(#22788) icecave válasza Laby (#22786) üzenetére


icecave
nagyúr

Mint írtam, nekem nem kellett, szóval alapból nem kell, hogy óra szoftverhez megfelelő iOS-es telefonnal próbáld. Ott valami más bibi lehetett, ami miatt neked nem frissült. Ha Wifin aktiváltad, akkor bizony frissülnie is kellett volna magától. Tudom, mert én is ezzel szívtam, és mit össze kellett trükköznöm, de azt is csak azért, mert a backupomat akartam tovább vinni. Majd egyszer leírom, mint tanulságos esetet, végül persze meglett minden. :)

(#22789) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Hozzámkerült egy Series 5 óra. Most éjszaka volt először töltőn, de nekem az a gyanúm, hogy nem eredeti töltőt kaptam hozzá - vagy az óra hibás.
Már este is feltűnt, hogy nagyon lassan tölt... aztán egész éjszaka feltolta 10%-ról 94%-ra. Reggel kipróbáltam még egy másik fali adapterrel, 50 perc alatt felment 1%-ot. :W

Moből lehet megállapítani, hogy eredeti-e a töltő? Kellene rajta valahol sorozatszámnak / Apple logónak / kábelen feliratnak lennie? Az enyémen sehol semmi.

:R

(#22790) Csabee. válasza bajaki (#22789) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem is volt utángyártott töltő kábelem, hasonló tapasztalatokkal. Néha töltött az enyèm de sokszor nem.
Most nézem az 1 hete vásárolt új aw kábelén semmilyen felirat nincs.

Üdv: Csabee.

(#22791) tomiii007 válasza bajaki (#22789) üzenetére


tomiii007
senior tag

Lehet kontakt hibas a kabeled.
kerjel kolcson valakitol egy tuti jo es eredeti tolto kabelt es probald ki azzal.

(#22792) Nippel


Nippel
tag

Sziasztok! Vásároltam egy Watch 7-et, legfrissebb szoftver fut rajta, viszont nem tudom használni a billentyűzetet mikor rámegyek azt írja folytathatom a telefonon a bevitelt. Valakinek ötlete? Válaszokat köszönöm!

(#22793) vtechun válasza st3v3np3t3r (#22784) üzenetére


vtechun
veterán

Csakis watch app, később a feleségem telefonjával hajlandó volt továbblépni, de ott sem frissült, mert töltő még nem volt hozzá. Ma megjött a töltő, aztán az én telefonommal is simán ment…

(#22794) nord_ válasza Nippel (#22792) üzenetére


nord_
veterán

Ahogy a használati utasítás írja: ha a párosított telefon a közelben van, felajánlja annak használatát.

[ Szerkesztve ]

(#22795) _ak_


_ak_
addikt

Ha valakit érint esetleg, UK bines Curve kártyával tudtam venni AppleCare+-t AirPodsra és Watchra is. Wise kártya volt mögötte, de ez utóbbi szerintem nem számít.

Let's begin, de gozaimasu!

(#22796) reggi válasza Nippel (#22792) üzenetére


reggi
aktív tag

Úgy tudom magyar nyelvnél nincs billentyűzet …

(#22797) H0r1 válasza _ak_ (#22795) üzenetére


H0r1
tag

Szia!
És milyen címet raktál be a megrendelőbe?

Köszi!

(#22798) _ak_ válasza H0r1 (#22797) üzenetére


_ak_
addikt

Munkahelyem londoni címét.

Let's begin, de gozaimasu!

(#22799) bajaki válasza Csabee. (#22790) üzenetére


bajaki
őstag

+ tomiii007

Kipróbáltam az órát egy másik töltővel (ami tuti eredeti), azzal úgy tölt, ahogy kell.
Összehasonlítottam a töltőket is, egymás mellé téve egyértelmű, hogy az enyém copy.
Az enyémen még egy "CE" jelölés sincs, a súlya is kisebb, valamint az USB-A része is különböző.
Szerzek egy gyárit.

:R

(#22800) balinlin válasza beci (#22766) üzenetére


balinlin
senior tag

Kinek mi, nekem mondjuk jobban bejön a gyári Nike szíj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.