Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) joey04


joey04
titán

Közel hibátlan telefon. Legerősebb vas, 2gb ram, nagyon jó üzemidő, kezelhető méret, nem elszállt árazás.
A 16gb nekem elég, de valóban bosszantó ez a nyerészkedés.
A káva hülyeség, ekkora méretben nem számít, az i6-nál és felette már jogos. Az is hülyeség, hogy lehetne nagyobb a kijelző a kávák kárára, mert alul ugyan még oké hogy lehetne faragni, de felül ezt magyaráztam már évek óta, hogy hiába lenne kisebb a káva, akkor a telefon tetejéig kéne nyújtóztatni az ujjamat. Így hiába van felül nagy hely, odáig nem kell elérnem, csak a kijelző tetejéig. A régebbi touch id előny, az újabbnál nem lehet rendesen megnézni az értesítéseket, csak ha a power gombot használom. a 3d touch kihagyása sem gond, mert sajnos nincs rendesen kihasználva, kicsit csalódás, többet vártam tőle, csak az akksitól veszi el a helyet. Az értesítő led viszont nekem is hiányzik, de sajnos Ive ezt nem szereti, még a macbookról is levették, pedig kurva jól nézett ki. Szóval ez a leginkább tökéletes telefon most számomra, remélem májusban csatlakozok a tulajokhoz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.