Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#228) Malachi válasza Fryskitt (#221) üzenetére


Malachi
addikt

nem bonyolult, elmondnom hogy van nálam.

2008, a 3G óta van ájfonom. Akkor normál csomaggal előfizetéssel megvettem kb. 36-40 ezerért, annyi volt az ára a T-nél, havonta fizettem 12 ezret telefonra, cakkpakk. Azóta átlag 2 évente cserélem, mindig úgy, hogy 12 körül maradjon a havi költség és most járok az SE-nél. A régi telefont mindig jó áron tudom eladni, 2 év után attól függ mennyire sikerült rá vigyázni. Ezt a pénzt beleteszem az új árába, a maradékot pedig mivel maradok hűségben, kamatmentes részletre fizetem tovább. Így lassan 10 éve folyamatosan tudtam cserélni a telefonokat, folyamatosan 12 körül fizettem havonta, és nem szakadtam bele. A T mindig hív, amikor lejár a hűség, hogy ajánljon valami akciós témát, általában a telefont kapom kicsit olcsóbban. Nem vagyok sem pénzes, sem kölyök aki ezzel akar felvágni (10 éve 30 voltam, köhömm, nyugger szakasz jelentkezik, hehe) a rendszer jó, nekem bevált, nem kell más. A következő jövőre szerintem egy 7-es lesz majd, a kisebb. De talán a nagyobb, fene tudja.

Ami totális idiótaság az Apple részéről: a jack dugó elhagyása és az adapteres szerencsétlenkedés. De mindegy, túlélem majd. Mert az tuti, hogy nem kell a gyári füles, a 3G-nél még kibontottam, de a következőknél már nem, minden tartozék, kábel érintetlen a dobozban soksok éve. :D Inkább veszek strapabíró töltőkábelt Aliról fillérekért, fülesben meg nem szívesen adom egy Beyer alá, bár most Sennheiser CX 500 van, az is jó.

A fórum itt már régóta nem érdekel, elkönyveltem pár éve, hogy hülyének vagyok nézve és hiába írtam le már ezerszer, hogy ésszel nem kell milliókat költeni a telefonra, meg a részlet az nem suttyóság és a hülyék sportja ha nincs rajta kamat (T-nél nincs), hogy kb. hibátlan kis rendszer az iOS (mínusz kötelező iTunes, azt savval kéne leönteni és eltemetni mélyre), a telefonnal kapcsolatban elterjedt kerek-perec marhaságokat meg cáfolgassa az, akinek ideje van rá, meg kedve. Nekem már nincsen egy ideje egyik sem. Nézd meg mi van itt. Első 50 hsz, és kb. egyetlen, de komolyan röhej egyetlen értelmes, a telefonnal kapcsolatos, segítő, vagy építő hsz. sincs. Nincs. Az eddigi 200-ban talán 10? De lehet sokat mondtam. Kinek, minek jó ez? Mindegy.

Az Apple telefon szar, a használói birkák, hát ez van, bele kell törődni. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.