Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10151) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#10150) üzenetére


tylerddd
veterán

Így van, Safariban kell megnyitni és ott a pdf-re nyomva felajánlja, h "Megnyitás ezzel: iBooks" vagy "Megnyitás ezzel..." és felajánlja gyakorlatilag a telefonon lévő összes appot, amibe másolható a pdf, pl. Adobe Reader vagy nálam minden ilyen a GoodReader-be megy.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10152) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#10151) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tényleg, én meg mikor megnyitottam safariban mentésre mentem (nem arra hogy "megnyitás ezzel..."), és ott nem ajánlotta fel...Köszi, jó tudni hogy akkor működik, bár igaz kicsit kacifántosan.

(#10153) tylerddd válasza B-L-A-C-K (#10152) üzenetére


tylerddd
veterán

Még esetleg az egy jópofa dolog, nem tudom, h ismeritek-e, mert én sokáig nem tudtam róla, h iBooks-ba teljes weboldalt is ki lehet menteni pdf-be.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10154) B-L-A-C-K válasza tylerddd (#10153) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen ezt tudtam, na ott pl mentésnél fel is ajánlja az iBooks-ot, nem úgy mint az elöbbi szitunál.

(#10155) lugosi válasza shteer (#10137) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vagy a sárga ;]

(#10156) lugosi válasza B-L-A-C-K (#10139) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, a gyárin nincs ott semmi, ki van vágva. Olyanom van.

(#10157) B-L-A-C-K válasza lugosi (#10156) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig úgy kerestem rá a képre hogy gyári, élőben már nem emlékszek, illetve itt ezen a videón is gyári tokok vannak, és ezekbe is ott van. Szóval lehet tiéd nem gyári, mert látod ott az a fekete műanyag bennük...

Na meg az Apple oldalán is ott a fekete rész, szóval így a gyáriba is benne van 100%.

[ Szerkesztve ]

(#10158) lugosi válasza B-L-A-C-K (#10157) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Várjál már, miről beszélünk? Én úgy értettem a srácot hogy azt írja, hogy van egy műanyag réteg a kamera ablakánál, azaz egy műanyag fólia. Erre írtam, hogy nincs ilyen, hanem "lyukas" ott a tok. Most a fekete műanyag peremről van szó? Az van. Tehát körbefut a műanyag a kivágásnál (egyébként nem okoz semmilyen problémát a vakuzásnál).
Amúgy tuti hogy gyári a tok, a telekomnál vettem, én bontottam ki, gondolom nem hamisít bele a telekom egy fake tokot a gyári apple csomagolásba.

Tehát a fekete rész az van, más nincs - azért volt érthetetlen, mert ennek nem értem, hogy mi köze lehet a vakuzáshoz, lévén hogy vaku ledje kb 2-3 mm-re van körbe a toktól és ettől a peremtől.

[ Szerkesztve ]

(#10159) B-L-A-C-K válasza lugosi (#10158) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ő is arra gondolt amire én, azaz a műanyag rész körbe, nem egy műanyag lap van kamerán, vagyis elég sok ilyen ebayos tokot láttam már, voltak eltérések soknál, de egyiknél se volt olyan amire gondolsz.

(#10160) lugosi válasza B-L-A-C-K (#10159) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na akkor azért nem értem, hogy annak olyan távolságból mi köze lehet a vakuhoz.
Vagy van olyan tok, aminél olyan közel lenne az a perem a vakuhoz, hogy visszatükröződik róla? Ezért nem jött össze nekem, hogy milyen műanyag lehet ott.

(#10161) D4ni válasza lugosi (#10160) üzenetére


D4ni
őstag

[link]

Ilyen képeket lövök vakuval

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10162) lugosi válasza D4ni (#10161) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Próbáltad ugyanezt tok nélkül? Kiszűrhető a hiba?

(#10163) D4ni válasza lugosi (#10162) üzenetére


D4ni
őstag

Tok nélkül természetesen oké . Elég cinkes minden egyes vakuzásnál kihámozni a telefont a tokjából, elég jól rajta van .

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10164) lugosi válasza D4ni (#10163) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor nem értem. Túl közel lenne a vakuhoz a perem? Nekem még nem jelentkezett ilyen probléma.

(#10165) D4ni válasza lugosi (#10164) üzenetére


D4ni
őstag

Este kicsit megtakarítottam a tokot, főleg ott a műanyag keretnél. Leszedtem róla egy nagyon vékony fólia réteget (lehet újkorában rajta maradt) most így jó.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10166) tylerddd válasza D4ni (#10163) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem tokja válogatja, ha hasonlít is az eredetire, mégsem az. Én pl. kinéztem egy Spigen tokot, amit nem vettem meg anno, mert egy youtube tesztben mondta a tag, h vakuzáskor hasonló probléma jelentkezik, mint nálad.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10167) D4ni válasza tylerddd (#10166) üzenetére


D4ni
őstag

iPhone 4s meg 5-nél rendszeresen így jártam :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10168) Rob700


Rob700
senior tag

Ma megjött a Nillkin Nature TPU tokom. Nagyon jó minőségű és kidolgozású... A sima szilikonokhoz viszonyítva drága de szerintem megéri...
[Nillkin]

iPhone 12 128GB Black 

(#10169) Rage47


Rage47
veterán

Ma jött ki a Motion Stills nevű app, próbáljátok ki, csodát művel a live photo-kal.

(#10170) B-L-A-C-K válasza Rage47 (#10169) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor most megint cserélhetem le a telefonom 6S-re, vagy azért annyira nem jó? ;]

(#10171) Richard


Richard
őstag

Hello!

Sok év után most tértem vissza iOS-re egy 64GB-os I6S-el. Az mitől lehet, hogy az animációk néha mikrolaggokat produkálnak? Nem teljesen folyamatosak. Pl a mobilarenat asztali nézetben görgetve is pár ms-re meg-megakad egy kicsit. Ha először nyitok meg egy mappát ott sem folyamatos az animáció. Játék elindításnál szintén.. Ennyit tud a telefon, vagy mi a helyzet itt? :)

Kicsit azért többet várna az ember ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#10172) FIREBLADE78 válasza Richard (#10171) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ennyit. Vissza kéne menni droidra,de nincs kedvem pénzt költeni. :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10173) B-L-A-C-K válasza Richard (#10171) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igaz jelenleg csak i6-om van, de legújabb iOS alatt nekem nincs ilyen (pedig PH-t asztali nézetben használom mindig), egyedül itt laggol csak, de itt még nem láttam olyan iPhone-t ahol ne lenne jelen, már elég régóta.

[ Szerkesztve ]

(#10174) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok,

"A felbontást a menün belül a fotóknál tudjuk változtatni, hiszen alapesetben Full HD-ban és 60 fps-sel rögzít a kamera."

Ezt hol találom? Milyen menüben, mire kell nyomni...esküszöm nem látom sehol... :R

What else?

(#10175) B-L-A-C-K válasza ATM_automata (#10174) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Beállítások -> Fotók és kamera -> Videó rögzítés -> és itt beállítod hogy szeretnéd használni.

(#10176) FIREBLADE78 válasza ATM_automata (#10174) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó a nick neved :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10177) ATM_automata válasza B-L-A-C-K (#10175) üzenetére


ATM_automata
őstag

:R Az életbe nem találtam volna meg...köszi. Android után még nem sikerül mindent megtalálni. ;]

What else?

(#10178) ATM_automata válasza FIREBLADE78 (#10176) üzenetére


ATM_automata
őstag

:R THX. Anno volt egy ilyen email címem, de már törölték a szolgáltatót. atm@automata.hu :DD

What else?

(#10179) shteer válasza B-L-A-C-K (#10170) üzenetére


shteer
titán

Marhajó :) kellemes i6S vételt ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10180) d@minator


d@minator
addikt

A telefonomban a legjobban az tetszik, hogy a bonyolult munkahelyi beosztást 11sec alatt nyitja meg. Ugyanennyi idő alatt nyitja meg a Core i5-2400+SSD és lassabban nyitja meg az i5-4400 + HDD kombó. :)
A kollégám nem akarta elárulni, hogy agyon istenített 8 magos Redmi Note 3-ja mennyi idő alatt teljesített. :D A válasza csak annyi volt az övé olcsóbb... Mondom a B20 800MHz LTE-t sem tudja a telefonod.

(#10176) FIREBLADE78: Aztán fent említett kollégának még feltettem az i-re a pontot azzal - mivel nagy focirajongó - hogy milyen csapat játszik a TV-ben. ATM volt kiírva. Megkérdeztem, hogy ez ATM automata? Ettől totál kész lett. :D
ATM = atletico madrid

(#10181) FIREBLADE78 válasza d@minator (#10180) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vágom,én reálos vagyok,szutyok atletit levertük döntőben. :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10182) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

így lehet világítóvá tenni a logót szifonon :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10183) HarleyCustom válasza FIREBLADE78 (#10181) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
Hala Madrid!
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#10184) Vasy09 válasza FIREBLADE78 (#10182) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez elég jól néz ki! Csak ugye ugrik a gari, ha gari időn belül csinálod meg! :DD :DDD

Gamertag: Vasy09

(#10185) B-L-A-C-K válasza Vasy09 (#10184) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem megmarad, plusz még 3 évet rádobnak ha meglátják. ;]

(#10186) Rage47 válasza FIREBLADE78 (#10182) üzenetére


Rage47
veterán

ez kéne
lejár a gari, megcsináltatom :D

(#10187) pulpi


pulpi
csendes tag

http://szifon.com/2016/06/09/motion-stills-igy-varazsol-google-latvanyos-gif-eket-az-elo-fotokbol/

még nem próbáltam ki de elég meggyőzőek a felvételek amiket a cikkben mutatnak.

(#10188) Rage47 válasza pulpi (#10187) üzenetére


Rage47
veterán

Ja, tegnap óta próbálgatom, jó cucc.

(#10189) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ha megnyitom a fotókat,akkor felugrik egy ablak miszerint betelt a tárhely,nem lesz frissítve stb. Rohadt idegesítő. Hogyan lehet eltűntetni,hogy ne ugasson?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10190) shteer válasza pulpi (#10187) üzenetére


shteer
titán

Bejövős

..szerintem jónak tűnik

(#10191) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok, jelenleg androidos vagyok, de ősszel, mikor megjelenik az iphone7 szeretnék váltani almatermékre :D Mi a véleményetek, mennyibe fog szerintetek kerülni az i7, vagy jobban megéri majd 6s-t venni?

(#10192) TheMarci válasza Peterzon94 (#10191) üzenetére


TheMarci
addikt

Valószínűleg annyiba, mint most a 6s, a 6s meg a mostani 6 árát kapja majd meg.

Do You Dream?

(#10193) B-L-A-C-K válasza Peterzon94 (#10191) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az ára mint előttem írják annyi lesz mint most a 6S-nek, vagy drágább kicsivel, ha újonnan veszed majd én akkor már i7-et vennék, mert biztos jobb lesz. Viszont ha 6S mellett döntesz akkor használtan érdemes majd venni egy garisat.

(#10194) FIREBLADE78 válasza Peterzon94 (#10191) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

16 vagyis az már elvileg nem lesz.32 az min 220,de több mert nagyobb a tárhely.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10195) ger15xxhcker


ger15xxhcker
tag

Sziasztok!

Vettem egy ultravekony Caudabe • The Veil XT tokot i6 ra ami elmeletileg a gyarto szerint nem jo az s - es szeriara. Miben kulonbozik? En ugy tudtam megegyezik a merete.
Koszi

(#10196) B-L-A-C-K válasza ger15xxhcker (#10195) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen jó minden i6 tok 6S-re is, és fordítva is igaz.

(#10197) unyadavid válasza B-L-A-C-K (#10196) üzenetére


unyadavid
senior tag

De ha a gomboknál teljesen pontos a kivágás, akkor egy i6-ra való tok, lehet nem paszol tökéletesen. (Nekem volt olyan tokom, ahol hozzáért az egyik felén a gombokhoz, még éppen használható maradt, de mégsem tökéletes)

(#10198) B-L-A-C-K válasza unyadavid (#10197) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Olyan hangyafaszánnyi az eltérés hogy egyik toknak se kellene megéreznie, én még sose tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#10199) Rage47 válasza B-L-A-C-K (#10170) üzenetére


Rage47
veterán

nemtom mi van neked most, de SE is tud live photo-t

(#10200) B-L-A-C-K válasza Rage47 (#10199) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tisztába vagyok vele mi tud, de most i6-om van. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.