Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#10950) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én már oda nem is viszem, nem tudom más mikor volt hogy 5S-t akartam cseréltetni tényleges hibákkal (gomb kattogás, sárguló kijelző), elküldték, majd vissza kaptam ugyan azt hogy ők nem találtak ilyen hibát...:) Mondom oké, panaszkönyvbe bírtam (tudom nem a voda hibája volt hanem ahová küldték de ugye nekik nem tudtam írni), elvittem hivatalos szervizbe, 3 nap után kaptam az új készüléket.

(#10952) galaxys80 válasza B-L-A-C-K (#10951) üzenetére


galaxys80
veterán

Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom szerencsére. 3-szor vittem eddig hozzájuk iPhone-t.(fáradó aksi, kattogó kijelző) Mind a 3-szor 5 napon belül a kezemben volt az új készülék. (Győr) :)

[ Szerkesztve ]

(#10953) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#10952) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az jó, lehet én is csak kivételes eset voltam, de inkább próbálom megkerülni már a szolgáltatókat, na meg nekem távolságban kb mind1 hova viszem.

(#10954) hpeti3 válasza B-L-A-C-K (#10953) üzenetére


hpeti3
tag

Nekem először annyival elintézte a szervíz, hogy szoftverfrissítéssel visszaküldték a telefont. A baja az volt, hogy kb heti 2-3x lefagyott, aztán kikapcsolt, és csak úgy engedte visszakapcsolni magát, ha töltőre dugom, pedig le se volt merülve. Ezt kb márciusban kezdte, azóta egyre gyakoribb lett. Mondtam egyből a vodában, hogy ahogy előzőleg is elmondtam nekik, március óta különböző ios verziókkal csinálta ezt, és próbáltam gyári adatok visszaállítását is már, de nem segített. Szóval visszaküldtem azonnal a szervízbe, és másodjára már cserélték. :D
Ja és a nagyon kedves vodás csaj a 2. visszaküldésnél ráírta a visszaküldött telóm állapotára, hogy karcos kijelző, kopott, karcos hátlap, sarkok és oldal. Ezt már csak a kocsiban vette észre az átvételilapon. A telefonom karcmentes volt :D

(#10955) Adorjanksz válasza D4ni (#10945) üzenetére


Adorjanksz
tag

Most jött a hír, hogy erre is van megoldás. Az egykezes használat után, lesz egyszemes használat is. :/ :D
Amúgy jogos a fütty! Valaki tuti felnyomja majd őket diszkrimináció miatt.. :D

i6s

(#10956) D4ni válasza Adorjanksz (#10955) üzenetére


D4ni
őstag

"Kérem takarja le egyik szemét, majd a másikkal célozzon a pirosan világító pontra." :DD

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10957) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Még nem mék sehova,mert nem adok 1 szar telóért 300k-t,se 250et. ;] Akkor inkább egy új mac

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10958) D4ni válasza FIREBLADE78 (#10957) üzenetére


D4ni
őstag

Max Mini :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10959) FIREBLADE78 válasza D4ni (#10958) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem,eladom a mostanit és rátoldok,akkor kapok bármit. Kivéve mac pro,de az nem si kéne.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10960) lugosi válasza D4ni (#10958) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért már 300-ért van akcióban Air 8 giga rammal, ami azért nem rossz.

(#10961) FIREBLADE78 válasza lugosi (#10960) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Air a csajoknak való. ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10962) D4ni válasza lugosi (#10960) üzenetére


D4ni
őstag

igaz, nevetséges 128gb-os SSD-vel :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10963) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Új munkáltatóm egy i6s-t fog adni. Mindig is vágytam, hogy kipróbálhassam az ios világot, no, most itt lesz az alkalom. :-)

Android világból jövök, függök egyelőre a google alkalmazásaitól.

Valahogy meg tudom oldani, hogy a google account alatt található kontaktjaimat valahogy beimportáljam az ios-be?

Ha igen, miképpen kell majd csináljam?

Köszönöm.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#10964) adise válasza 19_OsY_81 (#10963) üzenetére


adise
őstag

bemész majd a beállításokba

(#10965) B-L-A-C-K válasza adise (#10964) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt aztán egy jó válasz volt, így biztos menni fog neki.... ;]

sz_gabor555: Ha androidról jössz lesz egy olyan opció iPhone aktiváláskor hogy átköltözés androidról, a megadott lépéseket megcsinálod és majdnem mindent átrak a telefonodról, így a telefonszámokat is.

(#10966) 19_OsY_81 válasza B-L-A-C-K (#10965) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Szuper, köszönöm.

Aztán az Apple felhőbe gondolom fel is lövi a névjegyeket... Gondolom... Ez volna a jó.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#10967) Tibee86 válasza 19_OsY_81 (#10966) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha beállítod akkor igen.

(#10968) Treff válasza mody (#10932) üzenetére


Treff
aktív tag

Köszönöm!
Hát nem sok értelmét látom igazából.

(#10969) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kint a 9.3.4 iOS frissítés!

(#10970) trobi28 válasza B-L-A-C-K (#10969) üzenetére


trobi28
addikt

Azt hittem, nem lesz már több a 10 előtt :U
Ez mit tartalmaz?
Közben megtaláltam a választ, biztonsági frissítést :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#10971) B-L-A-C-K válasza trobi28 (#10970) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg biztonsági frissítéseket.

(#10972) Tibee86 válasza trobi28 (#10970) üzenetére


Tibee86
veterán

Szivatás a népnek a JB ellen...

(#10973) trobi28 válasza Tibee86 (#10972) üzenetére


trobi28
addikt

Engem nem szívatnak, én nem használok JB -et :N

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#10974) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Én sem használok JB-t. Így nem értem ezért miért kell felháborodni. Átlag embereknek készülnek a programok nem kísérletezőknek.

(#10975) Tibee86 válasza mr.tamasbiro (#10974) üzenetére


Tibee86
veterán

A frissítéshez írtam, hogy kb. csak azért lett kiadva. Te lehet nem használod, de elég sok embernek nem jön be az Apple értelmetlen korlátozásai és megkötései.
"Átlag embereknek készülnek a programok nem kísérletezőknek."
Ezt nem is igazán értem, hogy hogy jön a JB-hez. :F

[ Szerkesztve ]

(#10976) mr.tamasbiro válasza Tibee86 (#10975) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Aki JB-zik akkor fogadja el,hogy addig variáljon míg tud és kész. Ne,hogy azok mondják meg mikor jöjjön ki új frissitessel az Apple mikor ti gondoljátok.

(#10977) Tibee86 válasza mr.tamasbiro (#10976) üzenetére


Tibee86
veterán

Most adták ki a 9.3.3-mat 1-2 hete amire mindenki azt hitte, hogy az utolsó 9-es frissítés, ezért ki is jöttek a JB-vel. Erre most kiadják a 9.3.4-et és ahogy olvasom a fórumban konkrétan semmit nem tartalmaz. Nem olyan nehéz összerakni a képet vagy neked az?
Se felháborodás se megmondás nem volt hogy mikor adjon ki az Apple frissítést, kérdezték mit tartalmaz, megfogalmaztam a "biztonsági frissítést" másképpen.

[ Szerkesztve ]

(#10978) mr.tamasbiro válasza Tibee86 (#10977) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Továbbra is az a véleményem,hogy adott JB verzió addig van amíg adott verzió megy és kész.Akinek ez nem tetszik kénytelen beletörődni így is úgy is.Nem megkérdőjelezni kell miért jön ki frissítés az Apple-től.

(#10979) Tibee86 válasza mr.tamasbiro (#10978) üzenetére


Tibee86
veterán

Oké. :R (És csodálkozunk, hogy miért röhögnek az Apple felhasználók egy rétegén.)
Megyek is kísérletezni valamilyen programmal vagy mit csinálni amire szerinted a JB való. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10980) leslieke válasza B-L-A-C-K (#10969) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyorsan jött!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10981) unyadavid


unyadavid
senior tag

iPhone gariztatás az (Allee) iCentre-ben:
Szombaton teló lead (kijelző folt, lötyögő rezgő kapcsoló és furán kattanó home gomb, volt hogy 40% körül kikapcsolt a teló - minden hibát felírtak amit mondtam), ma (egy héten belül) pedig átvettem a garanciában cserélt készüléket. 1 év gari van erre is (nem is kérdeztem, ott mondták), és elvileg nem refurb (erre rákérdeztem, azt mondta a srác, már nem foglalkoznak refurbokkal, gyártósorrol jön az új készülék - ez nem tudom mennyire igaz, de nyilván karcmentes, fóliás a teló).

(#10982) B-L-A-C-K válasza unyadavid (#10981) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem refurb ha az, úgyse lehet megállapítani.

(#10983) unyadavid válasza B-L-A-C-K (#10982) üzenetére


unyadavid
senior tag

Jaja, a lényeg, hogy az iCentre-es szervizelés ajánlott.

(#10984) Barcode_Rec válasza Tibee86 (#10972) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Apple se nagyon titkolja, hogy a JB miatt adták ki.[link] :D

(#10985) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok!

Ha leadom barátnőm iPhone 6S telefonját cserére akkor a jelenlegi Telekom-os függés függetlenné változik?

Üdv. bwin.party

(#10986) B-L-A-C-K válasza bwin.party (#10985) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, ugyan úgy T-s marad mint előtte volt.

(#10987) #35104512


#35104512
törölt tag

látom téma volt mostanában a garancia, akkor most melyik apr -be érdemes vinni garanciális ügyintézésre a telefont, és mit kell magammal vinni a telefonon kívül? reset -et érdemes előtte csinálni rajta? eredetileg vodás egyébként.. köszönöm

(#10988) B-L-A-C-K válasza #35104512 (#10987) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én iStyle-t szoktam ajánlani mostanában, és le szoktam resetelni előtte, de nem muszáj, a keresés-t viszont ki kell kapcsolni.

(#10989) #35104512 válasza B-L-A-C-K (#10988) üzenetére


#35104512
törölt tag

köszönöm, és melyik bolt, mindegy? doboz, tartozékok, számla, ilyesmi kell?

(#10990) B-L-A-C-K válasza #35104512 (#10989) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szervíz jó csak az meg az iStyle-nak csak az Andrássy úton van, ha bekapcsol akkor nem szükséges semmi csak maga a készülék.

(#10991) #35104512 válasza B-L-A-C-K (#10990) üzenetére


#35104512
törölt tag

köszönöm, nem nagyon vagyok járatos arra, debrecenből vinném a készüléket ha járok arra, mert gondolom ott hamarabb megy az ügyintézés mint ha itt beviszem a vodához..

(#10992) bylow


bylow
aktív tag

Ha az iCloud tárhelyem 50G ra bővitettem, és ezt közel ki is szeretném használni, akkor a gépem "C" meghajtóján is biztosítanom kell mindig 50G helyet?
A gépemen ki töröltem valamit az egyik iCloud Driver mappából, és el tünt az iCloud Driver Webes felületről is?
Ezt nem értem akkor ezek szerint hiába töltök fel csomó mindent amit ott szerenék tárolni, ha pl: újra kell telpíteni a gépem akkor ezek mind elfognak tünni? :U

ByLow #

(#10993) univerzita válasza bylow (#10992) üzenetére


univerzita
addikt

Úgytudom hogy a ITunes - ban ki lehet választani hogy pl.a média tartalmat ( Fotók,zenéket) más meghajtóra tegye. Ha a,,C" marad akkor újratelepítés előtt célszerű a tartalmat lementeni valahová majd vissza tenni. Igen ha a iCloud Drive - ból valamint törölsz akkor törlődik a webes felületről is.

(#10994) lugosi válasza bylow (#10992) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Természetesen nem törlődik, hiszen a gép újratelepítése közben nem fut a szinkronizáló kliens, ami jelezné, hogy töröltél.
Amúgy a másik topikban válaszoltam, nem kell minden helyre beírni.

(#10995) FIREBLADE78 válasza lugosi (#10994) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

De ide is leírhatnád,mert nem vagyok másik topikban. Gondolkozok én is bővítésen,igaz 64-es a telóm,de állandóan ugat,hogy betelt a tárhely amikor megnyitom a fotókat és szétbasz az ideg.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10996) lugosi válasza FIREBLADE78 (#10995) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez volt a válasz. (Bocs, mobilnézet.)

http://m.prohardver.hu/tema/iphone_hasznalok_szakmai_topikja_frissitett_1_2/hsz_141553-141553.html

(#10997) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Lehet be lepek en is az iPhone 6S tulajok "csapataba"....
Jelenleg i5S-t hasznalok ezt akarom cserelni.
Elgondolkodtam az Androidon mint alternativa, abbol is vegul csak a Galaxy S7 maradt mint lehetseges alternativa.
Az S7 topicjat olvasva egyre jobban megy el tole a kedvem :(, pedig mar ugy volt, hogy azt veszem.

Ami nagyon betett az a Home gomb kopasa...Mennyire lehet pontos az ujlenyomatolvaso, ha a home gomb karcos, kopott? Ezen mar gondolkodtam, hogy nehany androidos telefont azzal reklamoznak, milyen gyors az ujlenyomatolvaso, szerintem ezt csak ugy tudjak elerni, ha nem olyan pontos, nem olyan reszletes a beolvasott minta.

Sot olyat is irtak, hogy maga a fem keret is kopik/karcolodik+ a pulzusmero illetve ledet vedo plexi is.

Masik negetivum az a halozat hiba, sokan vannak akit nem lehet telefonon elerni.

Azon kivul irnak meg beragadt appokrol, ami miatt egy ejszaka alatt 15-20% ot merul az akku.

Valakinek egy alig hasznalt (talan harom hetes) telefonon, folyton hibauzenet jott elo, amin csak a Reset segitett.

Persze vannak jo tulajdonsagai is, ami miatt, meg most sem teljesen kizart, hogy Galaxy S7-et veszek:
-vizallo
-sokkal jobb kamera
-szebb kijelzo

Ebben a topicban meg nem olvastam egy hozzaszolast sem, itt milyen hibakkal talalkozhatok?
Van itt valaki aki Galaxy S7-rol valtott i6S-re? Miben marad alul az i6S a Galaxy-hoz kepest?

Koszonom!

(#11000) RazoR válasza matyi19 (#10997) üzenetére


RazoR
veterán

Mivel az S7 egy új telefon, a i6S meg lassan egy éves nem is nagyon fogsz olyat találni aki S7-ről váltott. De az általad felsorolt hibák után nem is értem miért akarsz S7-et... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.