Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10401) univerzita válasza Vizi911 (#10399) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam iPad -en volt ilyen probléma,hogy csak a fülessel tudtam használni. Nálam nem szoftveres volt a probléma hanem gondolom a kapcsoló ami a fülest kapcsolja. Nagyon sokszor be-ki majd egyszer csak megjavult. Persze lehet más hiba is.

(#10402) Vizi911 válasza univerzita (#10401) üzenetére


Vizi911
tag

hogy érted h ami a fület kibe kapcs?:) hát probálgatom csak fura h igy napközbe a semmitöl...

Iphone SE 64GB

(#10403) univerzita válasza Vizi911 (#10402) üzenetére


univerzita
addikt

Úgy hogy amikor bele nyomod a fülest a helyére akkor belül ( szerintem,de lehet hogy tévedek) van szenzor ami erre reagál. Én pl.nem tisztítottam semmivel csak jó sokszor próbáltam ki-be majd egyszer csak megjavult.

(#10404) Vizi911 válasza univerzita (#10403) üzenetére


Vizi911
tag

megprobáltam amiket mondtatok de semmi...hm

Iphone SE 64GB

(#10405) univerzita válasza Vizi911 (#10404) üzenetére


univerzita
addikt

Persze nem állítom hogy neked is ettől biztos helyre jön ( persze örülnék ha mégis sikerülne). Nekem se egy -két óra alatt sikerült ( talán még fél nap is eltelt mire jó lett). Én is már a úgy voltam hogy vihetem cserélni. Esetleg próbáld ha van lehetőség több fajta fülessel. Kívánom hogy helyre jöjjön.

[ Szerkesztve ]

(#10406) univerzita válasza Vizi911 (#10404) üzenetére


univerzita
addikt

Néztem fórumokon hogy a hiba miből adódik. Nagyon sok embernek már ez előfordult. Nagyon soknak úgy oldódott meg ahogy nekem. Úgy írták hogy a készüléknek a memória nem áll vissza hangszóró módra. Nekik is úgy sikerült hogy sokszor vissza tették fülest majd megjavult.

(#10407) pusihusi válasza univerzita (#10406) üzenetére


pusihusi
addikt

Itunes nélkül csak a képeket lehet még mindig átrakni a pv-v. mindent? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#10408) bylow válasza Lefty (#10393) üzenetére


bylow
aktív tag

ferrari1:
Pont ez a bajom, hogy amikor fel dugom a telcsit, akkor semmi sem történik a csatlakozási hangon kívül.
Valami gáz van ezzel a Windowssal szerintem!

baker_:
Köszi!
Ez jónak tűnik, de mikor telefon feldug, szintén semmi sem történik... írja hogy csatlakoztassak eszközt stb. és még azt is írja hogy telepítsem az iTunest.
Na abból is a legfrisseb van fenn, de mégsem látják egymást... vagy nem tom!

2Hét múlva tudok csinálni egy "formát C:" azt lehet vissza rakok egy 8.1-es Windowst, mert nekem ez a 10-es sok hülyeséget csinál, ill. sok mindent nem csinál amit kéne... vagy valami xar werzió van fent... vagy nem tom!

ByLow #

(#10409) univerzita válasza bylow (#10408) üzenetére


univerzita
addikt

A iTunes -t azért nem ismeri fel mert amikor újratelepítedted a Windowst akkor a előző iTunes - egyes részei nem lettek eltávolítva.

(#10410) Vizi911 válasza univerzita (#10409) üzenetére


Vizi911
tag

megoldodott köszönöm....eszméletlen hogy behülyült fél napra. azért ez elég nagy bug.

Iphone SE 64GB

(#10411) bylow válasza univerzita (#10409) üzenetére


bylow
aktív tag

No oszt akkó most mi a teendő? :F (partíció törléssel szoktunk kezdeni újra telepítést... mégis marad fent valami az előző progikból???)

ByLow #

(#10412) tylerddd válasza bylow (#10411) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam, amikor nem ismerte fel az iTunes a telefont, le kellett szednem az iTunest + az összes Apple cuccost a Programok és szolgáltatások-ból. Ezután a legújabb iTunest feltettem és rendbe jött.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10413) bylow válasza tylerddd (#10412) üzenetére


bylow
aktív tag

Az az érdekes most nálam csak az iTunes ismeri fel a telefont!
Sem a Windows, sem más egyéb progik nem ismerik fel... de az iTunes-al meg ugye nem tudom le menteni a képeket a gépre...
Nesze neked zárt rendszer... még mindig ilyen nehéz elérni bármi kompatibilitást... :U
( na megint csak oda jutunk hogy amilyen jó az "alma" annyira xar is :Y ) jól van nem kell ezen megsértődni senkinek, másra igaz ez, csak most épp ez van a kezemben!!!

ByLow #

(#10414) tylerddd válasza bylow (#10413) üzenetére


tylerddd
veterán

Itt most szerintem semmi köze a zárt rendszernek a problémához. Valami driverhiba lehet, talán pont a Windows részéről. Ezért javasolnám az iTunes és minden Apple-ös dolog törlését a gépről, újraindítást, majd iTunes telepítést, amivel felmegy elvileg minden driver, köztük az Apple Mobile Device Support is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10415) bylow válasza tylerddd (#10414) üzenetére


bylow
aktív tag

Jaja, tuti van valami dobása a Windowsnak, már hetek óta akadnak problémáim.
Na majd 2hét múlva neki feszülök... addig nincs időm ezzel komolyabban foglalkozni.

ByLow #

(#10416) univerzita válasza bylow (#10415) üzenetére


univerzita
addikt

[link]. Ha a ITunes -t felismeri akkor a Syncios -al lehet képeket lementeni meg felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#10417) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] Ez klassz lesz! :K :K :C

Üdv. Feri!!

(#10418) pusihusi válasza pusihusi (#10417) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Itt lehet rendelni!

Üdv. Feri!!

(#10419) lugosi válasza pusihusi (#10417) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jópofa! Kár, hogy Plus-ra nincs.

(#10420) tylerddd válasza pusihusi (#10417) üzenetére


tylerddd
veterán

Micsoda megoldás ...

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10421) D4ni válasza pusihusi (#10417) üzenetére


D4ni
őstag

A toknak az árát hozzá lehet rakni és ott a 64 giga :D

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10422) lugosi válasza D4ni (#10421) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Viszont utólag azt így nemigen oldod meg.
Valamint ezzel nem csak 16-ost tudsz bővíteni.

[ Szerkesztve ]

(#10423) FIREBLADE78 válasza pusihusi (#10418) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Úgy tudom amazonról Mo-ra nem lehet rendelni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10424) D4ni válasza lugosi (#10422) üzenetére


D4ni
őstag

Ez is igaz.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10425) lugosi válasza FIREBLADE78 (#10423) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De lehet. Eladója válogatja hogy szállít-e (az amazonon is vannak eladók, nem mindent a központi amazon árul). Amit maga az amazon árul, kevés kivétellel szállítható Magyarországra.

(#10426) oil120 válasza lugosi (#10425) üzenetére


oil120
senior tag

Ugyanúgy mint az ebay, az eladótól függ vagy szállít, vagy nem Magyarországra.

(#10427) pusihusi


pusihusi
addikt

Csak az a gond hogy Magyarországra akkor jön be, amikor kiadják az Iphone 7-et :W

Üdv. Feri!!

(#10428) buvartacsko válasza tylerddd (#10420) üzenetére


buvartacsko
addikt

én sem értem miért kell izgulni ezekre a külső megoldásokra, ameddig valami appot kell használni amibe exportálgatni kell a fájlokat addig szart sem ér... így hogy nincs a rendszerbe integrálva amire nyilván nincs lehetőséged egy fillért sem ér szvsz.

(#10429) pusihusi válasza buvartacsko (#10428) üzenetére


pusihusi
addikt

Miért nem, aki esetleg megtartja a készülékét kb. 2-3 évig s kevés a mobil netje így értelemszerűen a felhőből csak ha wifi közelében van tud letölteni. Igaz nekem van havi 500 mb. de az még ha utazok netezni is kevés :K :K A táskában elfér, s ha szükségem lenne képekre, filmekre egyebekre útközben, rárakom, s kész. Akkor nem lenne létjogosultságága ha a mobil net korlátlan és 1-3 ezer ft. lenne! :K :K

Üdv. Feri!!

(#10430) D4ni válasza pusihusi (#10429) üzenetére


D4ni
őstag

Aki 2-3 évig tervez egy telefonnal annak illene 16gb-nál nagyobbat vennie, hacsaknem nyeri vagy kapja valakitől a készüléket. Ezek az előfizetéshez csapott mobilnetek meg nevetségesek. 500mb? Maga a waze megeszik ennyit ha sokat utazik az ember.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10431) lugosi válasza D4ni (#10430) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem pont az a tapasztalatom, hogy a a waze keveset fogyaszt.

(#10432) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hogyan tudom letiltani egy adott mail címet? Hiába mentem a hírlevel törlésre mindig küldik. Szétvág az ideg. Gyári mail app.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10433) shteer válasza FIREBLADE78 (#10432) üzenetére


shteer
titán

Iratkozz le ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10434) lezu20


lezu20
tag

Sziasztok! Egy nagyon buta kérdésem lenne elsőnek használom az iCloud-ot. Addig eljutottam hogy feltöltöttem az összes képeimet a felhőbe, addig is eljutottam, előfizettem az 50gigás tárhelyre. Az lenne a kérdésem, hogy ha már feltöltöttem a telefonom lévő dolgokat, akkor letörolhetem a teloròl? Fontos. Ezeket amiket feltöltöttem hol találom ? Leszedtem az iCloud drive app-ot, de ott semmi nincs nem látom a képeket . Köszi utolsó: ezt csak számítógépen lehet elérni a képeimet amik a iCloudban vannak vagy telefonról is ?

[ Szerkesztve ]

(#10435) FIREBLADE78 válasza shteer (#10433) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Írtam,hogy ezen rég túl vagyok

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10436) Itom_LG2


Itom_LG2
csendes tag

Sziasztok,

Androidról váltanék IOS - re és lenne egy kérdésem: Windows 10 PC-met és a 6S-t USB kábellel ha összekötöm, meg lehet osztani a mobilnetet úgy, hogy a gépen tudjak netezni?

Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!

Nincs ez elrontva, csak másra lesz jó!

(#10437) tylerddd válasza FIREBLADE78 (#10432) üzenetére


tylerddd
veterán

Tedd át a kéretlen mappába a levelet és ami onnan jön, azután mindig oda kerül.

@ Itom_LG2 Igen.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10438) Itom_LG2 válasza tylerddd (#10437) üzenetére


Itom_LG2
csendes tag

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elrontva, csak másra lesz jó!

(#10439) univerzita válasza lezu20 (#10434) üzenetére


univerzita
addikt

Letörlöd telefonról akkor törlődik a iCloud -ról. Gépen a képeket iCloud -ba látod. Vagy a iCloud.com-on is nézheted.

(#10440) D4ni


D4ni
őstag

Segítséget kérnék , emlékeim szerint még iPhone 5-nél volt olyan funkcióm, hogy ha valaki olyan keres aki nincs benne a telefonkönyvben akkor megtippelni ( illetve úgy írta "talán ") ki az. Itt is van ilyen lehetőség ?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10441) shteer válasza D4ni (#10440) üzenetére


shteer
titán

Hiya?

..szerintem jónak tűnik

(#10442) lugosi válasza D4ni (#10440) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, kiírja, hogy talán XY, ha az illetőtől jött például e-mailed, és az adott telefonszám benne van az aláírásában. Nálam csinált már ilyet pl egy olyan kontaktnál, akinek csak az email címe és a mobilszáma volt elmentve a kontaktok közé, de az email aláírásában benne volt az a vezetékes szám is, amiről hívott.

(#10443) D4ni válasza lugosi (#10442) üzenetére


D4ni
őstag

Ezt be lehet valahol kapcsolni? Vagy automatikusan aktív?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10444) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok. Tegnap vettem egy 64gb-os verziót. Nagyon jó a gép,egyedül az ára nem tetszett. Na mindegy mára elmúlt a szívrohamom, amit fizetés után éreztem. Az volna a kérdésem, hogy amit megvettem csengőhangott az 5s- re itt nem tudom beállítani? Vagyis újra meg kell vásárolnom?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#10445) lugosi válasza D4ni (#10443) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem állítottam be rajta semmit. Ha kapcsolható is, akkor alapból be van kapcsolva. De valójában nem tudom, hogy van-e ilyen beállítás.

(#10446) istvankeresz válasza vilmose33 (#10444) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Egy klikkes megoldással fel tudsz tenni bármilyen csengőhangot a Syncios-el.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#10447) pusihusi válasza istvankeresz (#10446) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia. Ez jobb mint az Itunes? Mindent lehet szinkronizálni a pc-ről?

Üdv. Feri!!

(#10448) istvankeresz válasza pusihusi (#10447) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Itunes mellé kell felrakni, az itunes szolgáltatásait használja, csak sokkal felhasználóbarátabban. Pl. Csengőhang készítés: Nem kell neked külön megvágni, átalakítani megfelelő hosszúságúra és formátumra, majd szenvedni a szinkronizálással, hanem betallózod az mp3-t, csúszkán beállítod, hogy melyik részt akarod a zenéből, nyomsz egy Ok-t és kész. De lehet file-okat is mozgatni, meg csomó más funkció.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#10449) vilmose33 válasza istvankeresz (#10446) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm, kipróbáltom.

A jövő most van

(#10450) D4ni válasza lugosi (#10445) üzenetére


D4ni
őstag

Ma igyekszem kipróbálni :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.