Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#254) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Akik esetleg 6S-t akarnak venni azoknak szívesen megosztom a véleményem. Mivel már lassan 1 hete használom, és előtte volt majdnem minden iPhone-om így szerintem tudok véleményt alkotni.

Mivel tud többet mint a tavalyi széria?

Itt ugye már tudunk mindent, de személyesen is amit megérzel i6-tal szemben amivel jobb a 2GB-ram, mert tényleg észreveszed sebességben, a 3D Touch-ot szokni kell hogy van, de tényleg jó dolog. Az ujjlenyomat-olvasó hihetetlen mi gyorsan és pontosan reagál, ez is jó. Külsőleg ugye elvileg ugyan az, súlyra minimálisan nehezebb, de valahogy masszívabb benyomást kelt a 6S. Kamerában több fejlődést vártam, ettől annyira nem ájultam el. Aksiban is szerintem elég hasonló.

i6-ról érdemes váltani?

Most ha azt nézzük egy használt független szép állapotban lévő garis 16GB-os készülék 150 ezer körül mozog, ha már valaki vált 64GB-ost javaslok ami ~280 ezer, szóval olyan 130 ezres felárat kellene fizetni. Megéri? Szerintem abszolút nem, ennyivel nem jobb.

Ha új készüléket akarok ajánlanám?

Ha ~250 ezer feletti áron gondolkozik az ember annak ajánlom, mert tényleg jó készülék, és nem sokkal drágább most mint egy új i6.

Aki meg fikázza a iPhone-t mert drága azt megértem, szerintem is nagyon drága, és nem ér ennyit, viszont más gyártó csúcskategóriás készülék ára is hasonló, szóval kár ezen lovagolni. Míg van rá kereslet ennyiért is, hülye lenne a gyártó olcsóbban adni, főleg miután látja első héten 11 millió iPhone kelt el.

Aki meg magát az iOS-t fikázza javaslom próbálja ki, én régen magát a telefont egy nagy parasztvakításnak tartottam, de miután kipróbáltam egyet azóta csak ilyet használok. Persze ez felhasználó függő kinek mi jön be, itt azt kell felfogni ez egy sokkal zártabb rendszer, nincs annyi személyre szabhatóság, viszont nekem pont az tetszik benne hogy annyi van benne amennyi kell.

Esetleg ha bármi kérdésetek van a készülékkel kapcsolatban szívesen válaszolok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.