Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18051) 206 cc válasza B-L-A-C-K (#18044) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Én kb. egy hónapja használom ugyan azt az akkut amit linkeltél ugyan onnan rendeltem. Szintén nagyon elégedett vagyok vele!! Részemről is igen ajánlott vétel!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#18052) B-L-A-C-K válasza 206 cc (#18051) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na szuper. ;)

(#18053) Tubi2 válasza B-L-A-C-K (#18044) üzenetére


Tubi2
senior tag

Ez a screenshotot hogy csináltad? :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#18054) B-L-A-C-K válasza Tubi2 (#18053) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gépen van egy komoly program, úgy hívják hogy paint...:)

(#18055) Tubi2 válasza B-L-A-C-K (#18054) üzenetére


Tubi2
senior tag

Ja, azt hittem célprogrammal, mint gépen a weboldalakat lehet.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#18056) spanyoll


spanyoll
addikt

A mail push - fetch témakör csak nekem ködös?

A beállításoknál ugye van olyan, hogy a push-t bekapcsolod ( ha jól értem, akkor a mailszerver küldené folyamatosan a maileket), de a meghatározott fiókoknál csak két beállítás van: fetch és manual.
Namármost nekem az lenne a logikus, hogy ha pushra rakom, akkor real time küldi a szerver az infokat, míg a fetchnél beállítok egy frissítési frekvenciát és ahhoz igazodva frissíti a telefon a maileket. Ezzel szemben a meghatározott fiókoknál csak fetch és manual van, akár bekapcsolom a pusht akár nem.
Én értelmezem rosszul, vagy ez hogy van pontosan?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#18057) B-L-A-C-K válasza spanyoll (#18056) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van ami támogatja van ami nem.

(#18058) _seth_ válasza B-L-A-C-K (#18044) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem ezt tudja a szervizben beszerelt sima utángyártott akku normál használat mellett.
Volt benne GPS használat, a net nagy része is 3G.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#18059) spanyoll válasza B-L-A-C-K (#18057) üzenetére


spanyoll
addikt

Mármint olyan mail provider? Csak mert a guglisoknál sem jön elő a manual meg a fetch mellett a push, pedig annak tudnia kéne ahogy tudom.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#18060) B-L-A-C-K válasza spanyoll (#18059) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem támogatja a gyári levelező, gmail-nél használd a saját app-ját, azzal nincs semmi gond.

(#18061) spanyoll válasza B-L-A-C-K (#18060) üzenetére


spanyoll
addikt

Rohadjon meg :D Köszi az infot.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#18062) B-L-A-C-K válasza spanyoll (#18061) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vagy ott az Outlook app, én pl ma álltam át a céges levelezésnél erre (pedig Push-om is volt ennél gyári app-ban), eddig sokkal jobban bejön ez a levelező.

[ Szerkesztve ]

(#18063) Diokhan válasza B-L-A-C-K (#18062) üzenetére


Diokhan
addikt

Nálam az a baj ezzel a push - nem push kérdéssel, hogy /az én elfogultságom miatt/ nem szivesen használok másik gyártó által csinált appot, inkább fél óránként nézi a levelet és kész...! iCloud push működik, a gmail címre pedig nem kapok olyan fontos levelet, amire esetleg azonnal reagálni kellene.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18064) B-L-A-C-K válasza Diokhan (#18063) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Milyen elfogultság? Szerinted egy Gmail ami a google-hez tartozik, vagy egy Outlook ami a Microsoft-hoz tartozék majd nem lesz megbízható? :)

(#18065) Tubi2 válasza Diokhan (#18063) üzenetére


Tubi2
senior tag

Pont akkor használsz másik gyártó által készített appot, ha a gyárival használod a Gmailt. :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#18066) Diokhan válasza Tubi2 (#18065) üzenetére


Diokhan
addikt

Picit kitekerve, de valóban :P :DDD

(#18064) B-L-A-C-K : Én vagyok elfogult, nekem minden app úgy tetszik, ahogy jött a telefonnal. :K

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18067) ada19 válasza B-L-A-C-K (#18062) üzenetére


ada19
senior tag

Az Outlook pár hónapja még híresen aksigyilkos volt, de a teljes élmény miatt sajnos muszáj vagy azt használni (calendar entry update, OoO stb.). Én 2 hete használom, eddig jónak néz ki, egyedüli hátránya a beépített Mail-hez képest hogy még header prefetch sincs, és mindig app nyitáskor tölti a listát - se a Mail se a Gmail nem ilyen).

Mégsenem

(#18068) szabeska válasza B-L-A-C-K (#18044) üzenetére


szabeska
addikt

Én berendeltem, 2 hét és jön :)

F1

(#18069) spanyoll válasza B-L-A-C-K (#18046) üzenetére


spanyoll
addikt

Az a bajom amúgy ezzel, hogy egy év míg megjön, plusz utána fogalmam sincs, hogy hogyan kell akkut cserélni. Powerbank mindig van nálam, ami persze nem megoldás egy szar akkura, de azért egyszerűbb :D

Most így néz ki az akkuidőm, ami szerintem elég gyász:


A lényeg lemaradt: mindez 4h usage és 23h standby, 30% alatt battery saver bekapcsolva.

Pedig megnéztem valamilyen battery doctor appal, és ott 88%osnak írta az akkut.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#18070) B-L-A-C-K válasza spanyoll (#18069) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pár hét és megjön, ha van némi érzékelésed a szereléshez meg youtube videó alapján belerakod simán, ha nincs meg egy szervizt keresel hogy rakja bele.

(#18071) Noxy válasza spanyoll (#18069) üzenetére


Noxy
veterán

[del]
Ja ezért szerkesztettem én is.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#18072) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#18070) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

*érzékelésed érzéked

(#18073) spanyoll válasza B-L-A-C-K (#18070) üzenetére


spanyoll
addikt

Hm. Megálmodom. Igazából a szereléshez van érzékem, yt videó alapján is megcsináltam már sok mindent.
Igazából úgy vagyok, hogy sajnálom kicsit a befektetett pénzt, amikor a telefon múltkor kifagyott egy órán át kb, plusz a kijelző is úgy hápog, mint donald kacsa :D
Tehát na... ha tudnám, hogy kibírja még 1-2 évig, akkor mindenképp vennék bele akkut, ha nem akkor meg pénzkidobás.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#18074) szabeska válasza spanyoll (#18073) üzenetére


szabeska
addikt

Csak az alsó 2 csavart kell kiszedni, a touch id-t lekapcsolni, és még 2 csavar van az akku csatija feletti lemez rögzítéséhez. Én egy szike betétjével és egy fogpiszkálóval végrehajtottam a szétszedést :DDD (takarítás miatt) Gyerekjáték :K

[ Szerkesztve ]

F1

(#18075) B-L-A-C-K válasza szabeska (#18074) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ez így nem helytálló, a gyári ragasztást az aksi alól szépen ki kell szedni, és hogy rajta van a kijelző elég veszélyes, mert a kábele rövid és tartani kell vagy ki kell támasztani valamihez mozdulatlanul. Szóval én a kezdőknek inkább azt javaslom a kijelzőt is vegye le, az a pár csavar már nem oszt nem szoroz.

(#18076) szabeska


szabeska
addikt

Csak ne felejtse el a kijelzo bekotese utan az akksit le es ujracsatlakoztatni. Bootloopom lett, aksi ujracsatlakoztatas oldotta csak meg :) Bongeszes utan jutottam erre, kijelzo csere ezt kivanta. Node nem ijesztgetem tovabb :D

[ Szerkesztve ]

F1

(#18077) Themes válasza Diokhan (#18066) üzenetére


Themes
aktív tag

Szia. Én a gyári e-mail helyett pl a Gmail appot használom. Sokkal megbízhatóbb, letisztultabb, kezelhetők, és szebb is mint a gyári!! Szerintem

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#18078) -secret- válasza Themes (#18077) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én az Inbox-ot használom, számomra ez a leghasználhatóbb.

(#18079) jófejsrác válasza Themes (#18077) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én használtam mindkettőt (gmail, inbox), de rájöttem hogy a telefonon 90%-ban csak nézem a leveleket, így tökéletes a gyári app is. :DD

(#18080) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek az IOS 11 frissítést még megfogja kapni,úgy hogy nem lassul be?

(#18081) -Ben- válasza mpv (#18080) üzenetére


-Ben-
veterán

Már az iOS10 se való rá igazán... Biztos, hogy jelentősen lassul majd a következő főverzióval.

(#18082) ciceroo


ciceroo
tag

ti milyen offline zenelejátszót használtok.. dühít, ha a gyári appból kilépek, akkor elfelejti, hogy mit hallgattam és abba hol tartottam...

(#18083) Tibee86 válasza ciceroo (#18082) üzenetére


Tibee86
veterán

Az 1 gb ram miatt a többi se nagyon fogja megjegyezni.

(#18084) ciceroo válasza Tibee86 (#18083) üzenetére


ciceroo
tag

SE-m van és ha nem zárom be a gyári appot, akkor ott van faszán.. de komolyan WP-s Nokián azért sose felejtette el, hogy hol tartottam a zenében.

(#18085) -Ben- válasza ciceroo (#18084) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha SE-d van, miért ide írsz? :F

(#18086) ciceroo válasza -Ben- (#18085) üzenetére


ciceroo
tag

ahh.. jó arcok vagytok.. egy gyáritól eltérő, mások által ajánlott offline zenelejátszó appot keresek ios-re.. mi köze ennek telóhoz?
és igen, van csomó iphone/ios topic, de eddig sehol nem kaptam hasznos választ (és itt se).. thx

[ Szerkesztve ]

(#18087) Tibee86 válasza ciceroo (#18084) üzenetére


Tibee86
veterán

Ne zárd be akkor. :)
Windows rendszeren nem tudom, hogy milyen a memóriakezelés , mindenesetre azt azért nehezen tudom elhinni, hogy soha nem felejti el.
Én Spotify-t használok, az bármeddig megjegyzi.

(#18088) szabeska válasza Tibee86 (#18087) üzenetére


szabeska
addikt

Ez a programon múlik, bezárás előtt menti az infót, androidon legalábbis. Az apple lejátszója a ludas, nem a memória mérete.

F1

(#18089) Tibee86 válasza szabeska (#18088) üzenetére


Tibee86
veterán

Feltételeztem, hogy nem zárja be (mert minek). Nagyon régóta nem használom a gyári lejátszót így tesztelni se tudom.

(#18090) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Én a gyárit használom és majdnem meg mernék rá esküdni, hogy mindig ott van a legutóbbi lejátszott szám. Bár azt hozzá kell tenni, hogy nekem naponta többször el van indítva az app - lehet emiatt nem esik ki a memóriából. Andoridon a powerampot használtam, úgy láttam van ios-re is, de nekem elég a gyári app.

ui.: powermapot megvettem anno, egyetlen amit andorion vásároltam. Át lehet azt hozni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#18091) danilla válasza jófejsrác (#18090) üzenetére


danilla
őstag

Nalam sem felejti el, neha meg is lepodok, hogy meg egy munkanap elteltevel is tudom ott folytatni delutan ahol reggel abbahagytam. Pedig nyomkodom napkozben eleget.

Kerdezd meg az app fejlesztoit (de ketlem, hogy lenne ra lehetoseg).

https://twitch.tv/ddplayzone

(#18092) Diokhan válasza ciceroo (#18086) üzenetére


Diokhan
addikt

Ahelyett, hogy kiakadsz és másokat szidsz, tanulj meg fórumozni rendesen.

Ebben a topicban fogsz kapni választ!

ios alkalmazások

Szivesen...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18093) ciceroo válasza Diokhan (#18092) üzenetére


ciceroo
tag

Köszönöm, hogy megtanítasz fórumozni; habár kicsit régebb óta kezdtem itt...
ott már rég meg lett kérdezve, érdemtelenül :(
(szidás és elkeseredés között is van ám különbség)

(#18094) Diokhan válasza ciceroo (#18093) üzenetére


Diokhan
addikt

Valóban korábban regisztráltál. Mindegy, nem állok le vitatkozni. Elkeseredni pedig kulturáltan is lehet...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18095) ciceroo válasza Diokhan (#18094) üzenetére


ciceroo
tag

ha már "nem álltál le Velem vitatkozni", akkor szerencsére ráérek és én "se állok le Veled vitatkozni"..
sajnos ennél kulturáltabban csak akkor tudnék elkeseredni, ha magamba fojtanám, de akkor mi értelme lenne a fórumnak?! :(
mindazonáltal, hálásan köszönöm a segítséged, mivel biztosítottál, hogy a másik topicban választ fogok kapni, szívesen írok oda még egyszer.

(#18096) #48828160


#48828160
törölt tag

Üdv! Szerintetek megéri egy 5s 32 Gb 50000-ért, független szép állapotú.

Köszönöm!

(#18097) -secret- válasza #48828160 (#18096) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Annyit meg.

(#18098) -Ben- válasza #48828160 (#18096) üzenetére


-Ben-
veterán

Meg... :K

(#18099) kyle16


kyle16
tag

Hello. Nem tudom mennyire egyedi a problemam de 1 hete mar csinalja es megorulok miatta. Facebook messenger ha beszelek valakivel es szmajli nelkul kuldok uzenetet azonnal doccenomentesen el is kuldi ahogy kell de ha szmajlit is irok mar a szoveg utan akkor 3masodpercig megall a telo es csak aztan kuldi el mintha le fagyott volna...es ez minden uzenet utan ha szmajlit is irok. Eddig nem csinalta es most mar nagyon idegesit. Legfrissebb messenger van rajta es lehet hogy ez a kocsog messenger hibaja hogy mar a regebbi telok nem birjak a sok uj funkciot ja es meg ios 9.3 van rajta. Valaki otlet megoldas ? Frissitsem 10re? Koszi elore is

(#18100) -Ben- válasza kyle16 (#18099) üzenetére


-Ben-
veterán

Az iOS10 biztos, hogy nem lesz gyorsabb, mint a 9.3 ... Szerintem egyszerűen kezd elfogyni az 5S hardvere. Esetleg egy app újratelepítést és home+power resetet megér.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.