Új hozzászólás Aktív témák
-
Sukta 95
aktív tag
válasz
Tibee86 #4476 üzenetére
Hali! Nemtudom beallitani h ha hivok vkit a hivott felnek kijelezze a szamom. Mar neztem, nincs olyan menupontom hogy id kuldese vagy hasonlo. Le is ellenoriztem a sorozatszamot, eredeti a telo. Nemtudom az befolyasol-e vmit h rsimmel van fuggetlenitve. Fontos lenne, koszi elore is. Ios7.1 van rajta
-
peter92
csendes tag
válasz
Tibee86 #4476 üzenetére
Sziasztok! Beírtam azt írja ki ha lefordítom hogy az a szériál szám létezik de már le lett cserélve vagy valami hasonlót
Nekem olyan a fényképező hogy akárhova kattintok ( 1 vagy 2 ujjal) nem csinál semmit! Bal felső sarokba van egy olyan hogy bezár/mégse ! Ja és még mindig nem érzékeli a gép a telefont pc connecting módba csak U lemezként. és így csak a telefon memóriáját látom ami 100mb!? Nem lehet hoggy valami driver kell a gépre mert azt nem tudja telepíteni mert ismeretlen ezköznek hozza a Win7?
Új hozzászólás Aktív témák
ma Kellemes szolgáltatásokat hozott az új iPhone, de alapvetően ugyanaz maradt, mint elődje. Ettől függetlenül vinni fogják, mint a cukrot.