Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

Azért ez elárul egy-két dolgot...
Wikin azt írják, hogy állítólag drogtúladagolás.

Nem értem mi vesz rá valakit arra, hogy drogozzon...
RIP

(#2) #39306496


#39306496
törölt tag

nemigazán tudom sajnálni... elég gyengeakaratú "nőnek" tünik nekem.
ez a kép sokmindent elárul róla...

(#3) westcoastog


westcoastog
veterán

Mondjam azt hogy megérdemelte? Dolgozik a természetes szelekció. :N

amano, rohadt jó az avatarod. :C

[ Szerkesztve ]

(#4) #51736960 válasza #39306496 (#2) üzenetére


#51736960
törölt tag

most látom először fotón, eddig csak rádióban hallottam.
a hangja alapján azt hittem, fekete...

RIP

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

:(
@westcoastog
te mire gondolsz?
a drogproblémái a magánéletét képezik valójában szenvedés lehetett az élete... ettől függetlenül egy értékes művésszel lett kevesebb a világ

[ Szerkesztve ]

(#6) amanoba


amanoba
őstag

Lehet sajnálni vagy nem, de maga az eset szomorú.

Westcoastdog: köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) westcoastog válasza Gergő_ (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem ismerem az életét, de ha valaki drogokhoz nyúl, az ha akarja, ha nem bele fog pusztulni, mint ő is a túladagolás miatt, magának okozta, lehet jó művész volt, de ő kergette a halált. :U A drog meg a pia nem szünteti a gondokat, tehát fölösleges, de ezt mindenki tudja, szóval..

[ Szerkesztve ]

(#8) Kassadin


Kassadin
addikt

Így járt.

(#9) Thome válasza Kassadin (#8) üzenetére


Thome
addikt

+1, lehet utálni. Magának csinálta...

(#10) Gergő_ válasza westcoastog (#7) üzenetére


Gergő_
őstag

Ez igaz részben, legalábbis a második felével természetesen egyetértek. De a "megérdemelte" szerintem kicsit sok. Senki nem érdemli meg a szenvedést, főleg ha nem is ártott vele másoknak.
...
Hát nem tudom. Nem ítélem el, miért is tenném? Ez a fiatal csajszi függője lett olyan szernek, amely olyan kémiai kapcsolatot, fizikai függőséget hoz létre ami az orvostudomány mai állása szerint nem lehet feloldani teljesen megszüntetni.
Ilyenkor mindig próbálom elképzelni milyen lenne egy ha hozzátartozom, barátom lenne. Tegyetek ti is így. :R

[ Szerkesztve ]

(#11) amanoba


amanoba
őstag

Persze, mi átlagemberek, tiszták, vagy nevezzük bárhogy, nem értjük meg, mi zajlott le benne... Félre ne értsetek, nem védeni akarom, nincs mentség az önpusztításra, csupán van "másik" oldal is.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) westcoastog válasza Gergő_ (#10) üzenetére


westcoastog
veterán

Más rugón jár az agyunk. :)
De ha saját akaratából él ilyen önpusztító életmódot, akkor miért nem érdemli meg? Az egy dolog hogy senkinek nem ártott vele, de saját maga akart szenvedni a drogtól. Én így gondolom, bocs, de a hülyék elintézik magukat. :N Jó tudom, menjek a sunyiba hogy lehülyézem, de én így gondolom. :)
Aki ilyen durva cuccokhoz nyúl, ott valami katt van a fejben.

[ Szerkesztve ]

(#13) banhammer


banhammer
veterán

R.I.P.

Nem mondom, hogy megerdemelte, de szerintem nagyon rásegített arra, hogy idő előtt átkerüljön a túloldalra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ilyen ez a popszakma...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15) tildy


tildy
nagyúr

Várható volt, de iszonyat jó hangja volt. Írjátok : megérdemelte . Aki komolyabban cuccozik , annak mindig nagyon nagyon kemény lelki oka van, ha nem erre kattan rá, rákattant volna másra. Gyógyszerre, alkoholra. Sajnos.Nem lehülyézni kell, hanem segíteni kellett volna. Hogy hogyan? Azt én sem igazán tudom.

Sajnálom szegényt, sikerei ellenére belül sokat szenvedhetett, különben nem pusztította volna ennyire kitartóan magát.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) lsebestyen válasza tildy (#15) üzenetére


lsebestyen
addikt

most ebből kb az jön le nekem, hogyha van valami nagyon súlyos problémám akkor kezdjek el drogozni, inni mint a szar....Szerintem azért van rá más megoldás is, s ha nem lenne, akkor a világ 1/5-e drogtúladagolásba halna meg :U

Nekem a stílusa se tetszett igazán, a helyzetet én is sajnálom, nem kívánok senkinek ilyen életet:(
rest in peace :R

(#17) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ő is 27 évesen halt meg, mint sok sikeres énekes, ez furcsa...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#18) Kassadin válasza tildy (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

Segítenie a családjának kellett volna, nem nekünk. Az pedig hogy a lelki vagy más problémák elől a drogba kell menekülni, az nonszensz.

[ Szerkesztve ]

(#19) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Túléljük a veszteséget...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20) Domxc


Domxc
senior tag

Kár érte, tehetséges volt. :(
amanoba egyébként k.va jó az avatárod. :C

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#21) tildy válasza lsebestyen (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Rosszul jon le , mert sokban fugg toled, meg a problemakezelesedtol is, de mindezek mellett nagyon sokszor ott vana hatterben valamiylen psziches problema.

Ki mibe menekul. En a munkaba szoktam. Ettol fuggetlenul eleg keves olyan embert latni, aki szereto boldog csaladi legkor eseten drogfuggpo lett volna.

Akik meg csak neha nyulnak drogokhoz, ott meg eleg sokszor lattam, hogy voltak psziches jellegu problemaik.
(lasd jomagam)

KAssadin: nonszensz vagy sem , valamilyen szinten "ertheto". Legalabbis nekem igen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) lsebestyen válasza tildy (#21) üzenetére


lsebestyen
addikt

én azt értem, h azért nyúl droghoz, mert súlyos lelki gondja van, csak azzal nem értek egyet, h nem a kábítószer az egyetlen "kiút" a bajból....

(#23) amanoba válasza lsebestyen (#22) üzenetére


amanoba
őstag

Aki bajban van, az nem válogat, kiutat keresett, ezt találta, ezzel élt.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#24) tildy válasza lsebestyen (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Igy van, normal ember ezzel igy van. Szerintem viszont nagyon kevesen tudjuk hires emberek helyebe kepzelni magunkat. Szomoru. Tenyleg tehetseges volt, egyedi hanggal Viszlatnak volt talan itt egy jo irasa rola. .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Jhonny06 válasza tildy (#15) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Aki komolyabban cuccozik , annak mindig nagyon nagyon kemény lelki oka van"

Ugyan már.. elég, ha párszor kipróbálja fiatalabb korábban "miért ne?" alapon, pillanatok alatt rákattan az ember. Nem kell ezt túlmisztifikálni.

(#26) Kassadin válasza tildy (#21) üzenetére


Kassadin
addikt

Kemény drogokat elég párszor kipróbálnia az embernek, aztán (emberfüggő ugyan), de simán rá lehet kapni. Nem kell hozzá semmi lelki trauma.

(#27) Motion_Blur válasza Jhonny06 (#25) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyetértek.

Elég ránézni a képeire, nem volt teljesen százas csaj.
És nem lehet mindent ráfogni a környezetre, meg másokra...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#28) tildy válasza Kassadin (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem felreertettek amit irtam. Aki olyan csaladi hatterrel jon (nem anyagiakra ertem) , az kemenyebbet ki sem fog probalni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Kassadin válasza tildy (#28) üzenetére


Kassadin
addikt

Winehouse-ról mindig csak azt olvastam hogy megint drogelvonón van, szóval ez a dolog várható volt. Csak egyszer kell többet belőni a megszokottnál.

[ Szerkesztve ]

(#30) dízelracer


dízelracer
senior tag

Kivételes hanggal megáldott tehetséges énekes volt de nem sajnálom. Egyetlen drogost sem sajnálok aki átlövi magát a másik oldalra. Senkinek sem tartanak fegyvert a tarkójához, hogy belője magát. Így járt. Ennyi volt, nincs tovább.

(#31) Motion_Blur válasza dízelracer (#30) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Egyetlen drogost sem sajnálok aki átlövi magát a másik oldalra."

Én se :N Persze ilyen esetben mindig más a hibás :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32) szőröscica válasza tildy (#28) üzenetére


szőröscica
addikt

Maximálisan egyetértek veled, tildy!

(#33) Hasek válasza Motion_Blur (#31) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az esettől és a személytől függetlenül.

Nyugodtan hibásnak érezheti magát a környezete is, amiért nem vette el tőle a cuccot. Ha
úgy adódna, tőlem elvennék...

Ráadásul mielőtt bárki ítélkezik az összes drogos felett, azért ne feledjük, hogy a monitor előtt ülve, talán hideg sört iszogatva rohadtul nem tudjuk, hogy mi játszódik le egy lelkileg beteg emberben. Persze, az összes drogos megérdemli mi? De a kisgyerek, akit gyerekkorában vertek, meg 8x megerőszakoltak, majd felnőttként is megalázások sora fogadja... Ő mit tegyen? Neki ez menekvés a valóságtól, neki ez az egyetlen kapaszkodója. Persze nem helyes, nem szép dolog, ha van rá mód segíteni kell neki, el kell tőle venni... de feltétlen megérdemli a halált? Csodálkozunk rajta, hogy rászokott? Akik ezeket mondják, voltak már szar passzban? Elhagyott a párotok, kirúgtak, stb... Ez mind semmi a korábbi példához mérve, de gondolom simán megfordult a fejetekben, hogy "kiengesztelésül" valami káros szenvedélyhez nyúltok. Legyen az csak egy sör, vagy egy cigi, vagy akármi, akár egy wow-marathon a gépen(És most hagyjuk az álszenteskedést, meg hogy "az más"). Most egy nagyon mély és sötét lelki válsággal küzdő egyén nyilván nem fog kibékülni egy sörrel, sem egy cigivel. Durvább dolgokhoz nyúl(legalábbis megfordul a fejében). Vagy a drog, vagy a kötél.

Nem drogozom, nem vagyok alkoholista, már nem is bagózom, mert letettem. Mégsem mondom azt, hogy megérdemli, és egyenesen elképeszt az emberek nemtörődömsége.

Üdv. H

(#34) Kassadin válasza Hasek (#33) üzenetére


Kassadin
addikt

"Akik ezeket mondják, voltak már szar passzban? Elhagyott a párotok, kirúgtak, stb..."

Rúgtak már ki, de valahogy nem azon törtem a fejem, hogy leigyam magam vagy esetleg durvább dolgok, hanem azon hogy mit fogok csinálni, mit kellene csinálni. Össze voltam törve eléggé, de hogy droghoz nyúljak vagy ilyesmi, ahhoz engem kényszeríteni kellene. Egyszerűen nem látom értelmét. Azt mondják hogy csak a gyenge emberek nyúlnak droghoz.

[ Szerkesztve ]

(#35) tildy válasza Motion_Blur (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha ezt az en velemenyemre mondod, ilyet sehol nem irtam. Jocskan benne van az o felelossege is. csak mertem megjegyezni, nemcsak az ove.

Mentalis betegsegeknel, illetve pszichozisnal, es hasonlo dolgoknal pedig el tud szabadulni a pokol. Szo szerint. Egyszeruen nem tudja kontrollalni a cselekedeit. Na ezert vagyok elnezobb megertobb en is ilyen esetben.

Tudom milyen az , mikor tudom mit kene tennem, de a kezeim nem engedelmeskednek, az agyam nem engedelmeskedik . (es nem drog hatasa alatt, hanem egyszeruen egy bizonyos szituacioban) .

Meg tudott volna allni. MEg. Gyenge volt? Igen, gyenge. En ha nem haragszotok, inkabb sajnalom, ami vele tortent. Meg ha a sajat keze benne is van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) Motion_Blur válasza Hasek (#33) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Nyugodtan hibásnak érezheti magát a környezete is, amiért nem vette el tőle a cuccot."

Akkor mi van az egyén szabadságával?
Mert ezek az emberek általában marha okosak és nem fogadnak el semmilyen tanácsot, vagy segítségeget, tapasztaltam..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nekem az a véleményem, hogy nem érdemli meg egyik drogos sem, hogy a túlvilágra kerüljön, ellenben ellenszenvet is érzek irántuk, mert szerintem minden drogos életében van egy pont ahol megállt parancsolhatott volna még időben, nem tették meg, sajnálatos, de ezért senki más nem felelős, csak ők maguk. Hasek példáival élve, engem is hagyott már el a párom, mivel férfiak közt átlagtól nagyobb EQ-val vagyok megáldva (ez nem pozitív, nehogy valaki nagyzolásnak értse..) ezért rendesen a földhöz vágott, érdekes mégsem a piához, vagy a droghoz nyúltam, hanem mondjuk túl sok időt töltöttem otthon, antiszociális lettem, lefogytam-híztam-lefogytam stb... Ezek még mindig a kevésbé káros mellékhatások, mint a drog, és ezt bizony megválaszthatja az ember, a depressziós, a genetikailag érzékenyebb, a macsó, mindenki, választhat -kvázi-, hogy mibe menekül, lehet, hogy tőle, és az akaratától függetlenül például az alkohol felé tendálódik, de időben észreveheti, hogy ezt nem kéne, és akkor másba menekülhet. Sokak erre nem hajlandók, a könnyebb, mártírosabb utat választják, sokkal jobban hangzik az, hogy olyan szar az életem, hogy alkoholista lettem, vagy az, hogy elhagyott a barátnőm, megviselt, rákaptam a drogra, mint az, hogy elhagytak és keményen elkezdtem játszani:D Szóval értitek, mindig van egy pont, ahonnan visszafordulhat az ember, vannak akik ezt vagy nem veszik észre, vagy leszarják, és utána már jön a mártírom ötperc...

(#38) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon tehetséges zsidó lány volt, sajnálom, hogy ez történt vele. Gondolom nem bírta a nyomást, jött a cucc, aztán ez lett a vége. Nyugodjék békében.

(#39) Jhonny06 válasza Hasek (#33) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Nyugodtan hibásnak érezheti magát a környezete is, amiért nem vette el tőle a cuccot."

És mégis hogyan? Attól még, hogy elvetted tőle a cuccot, nem zártad el a cucctól, nagy különbség. Nem lehet ott vele 24/7 valaki. Arról nem is beszélve, hogy egy tehetős, híres személyiségről beszélünk, az ilyenek 2 perc alatt bármihez hozzájutnak, nyilvánvaló.

(#40) Hasek válasza Kassadin (#34) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem jött át, amit mondani szerettem volna. Írod, hogy kirúgtak, meg hogy össze voltál törve. Ilyenkor az ember belül egyszerre érez feszültséget, és a szó szerinti ürességet. Ez neked tart pár óráig, vagy ha még nagy is gond, akkor pár napig. Azonban enyhül. Főként mikor hazaérsz, barátok közt vagy, vagy felmész a netre állást keresni. Egyszerűen kitöltődik ez az űr, elmúlik(enyhül) ez az érzés. Gondolom ez ismerős, nem kell részletezni. Az ember hirtelen tehetetlennek érzi magát, majd visszazuhan a valóságba. Ez a helyzet, egy "szimpla" kirúgásnál, egy egészséges, szocializált, felnőtt ember esetében. Sokunknál (lehet hogy nálad nem), ilyenkor felmerül, miután esetleg megoldja a problémáját, vagy közben, hogy "na most jól esne egy cigi", vagy úgy "meginnék egy sört". Ez nem a klasszikus érelemben vett függőség, nem a terméktől függ az ember, hanem a "szabadság" érzésétől. Mikor leül az ember meginni egy jó hideg sört(vagy ezt be lehet helyettesíteni más cikkel), akkor nem foglalkozik mással. Mereng, iszogat, elgondolkodik erről-arról. Problémák közepette erre az érzésre vágyik az ember. A szabadságra. Ezt gondolom simán el tudja bárki is képzelni.

Most vegyük a durvább példát. Megszületsz. Rendszeresen vernek, nem tapasztalod meg a szeretetet, nem tudod milyen az anyai szeretet, már életed első éveit azzal töltöd, hogy szenvedsz, hogy fáj, hogy gyűlölsz. Nem ismersz nagyon mást. Menjünk tovább. Megerőszakolnak. Nem tudod mi az, de nem jó. Összetörsz, kikészülsz, azt hiszed hogy ez a normális. Telik az idő, elkerülsz egy nevelő otthonba. Mivel korábban nem élted meg azokat a dolgokat, amelyeket a többi gyerek, így nehezen illeszkedsz be. Kiközösítenek, csúfolnak, bántanak. Felnősz. Senkid sincs, semmid sincs, esetleg valami kis szar közmunka. Belül egy senki vagy, üresség, meg nem szűnő fájdalom. Gondold el azt az érzést, amit az előző bekezdésben leírtam, csak 1000x nagyobbként, keveredve a félelemmel, gyűlölettel. A múltad folyton a nyomodban, és nincs aki segítsen. Nincs egy párod, aki átöleljen, nincsenek barátaid. Egy hideg ágy vár otthon, a lakás üres(feltéve ha van), esténként sírsz. Majd jön a drog, hoz egy szebb világot, ami csak illúzió, de ezerszer szebb a valóságnál. Gondold végig azt, amit most leírtam, és úgy felelj a kérdésre: Rászoknál? Tudnál nemet mondani?

Üdv. H

(#41) Motion_Blur válasza Hasek (#40) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És az általad felvázolt életút szerinted a drogfüggők hány százalékára áll? (akár részben is)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#42) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó hangja volt de a halálát magának köszönheti...Sajnálni nem tudom érte. :( Biztos van más kiút mint a drog,alkohol....

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#43) tildy válasza Motion_Blur (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha nem is ilyen durva szinten ,(en inkabb csak kocadrogosokat ismerek , ileltve anno kovettem egy ehrkas srac blogjat ) de joparra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) Hasek válasza Motion_Blur (#36) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

És a válasz megy Jhonny06-nak is:

Most a saját életemet hoznám. Ha rászoknék, elvennék. Ha visszaszerezném, tudod mi lenne a következő? Szilánkosra törnék mind a két kezem, hogy még ha szerzek is, ne tudjam a kezembe venni. Persze, egyén szabadsága. Majd ez akkor fog jól hangzani, ha mondjuk az ember legjobb cimborája adagolja túl magát, aztán jön a saját lelkünk megnyugtatása, hogy "hát az egyén szabadsága miatt nem segítettem". Ne legyen így, isten ments, csak azért írom, hogy átérezzük.

Az meg hogy sztár? Azt verném pofán először, aki megpróbálja visszarángatni a drogos lányomat a színpadra, mert hogy "sztár". Anyja nem ismerne rá, úgy elverném az illetőt.(Az meg hogy elvisz a rendőrség, nem érdekel. Az ember élet fontosabb)

Egyébként ezért írtam, hogy személytől függetlenül írom, amit írok. Nyilván a lány(az eddigiekből) szenvedélyből űzte a dolgot, ami persze elítélendő. És valóban nehezíti a helyzetet, hogy híres. Igazából nem akarok marhaságot írni, nem ismertem a lányt, nem ismerem a környezetét(hírből sem), nem tudom kik veszik körbe, hogy milyen élete volt, ez passz. Én tuti nem hagynám, hogy ezt tegye valamelyik családtagom/jó barátom, legyen annak bármi az ára. Ha a szemem előtt zajlana le az egész, hogy egy hozzátartozóm túladagolja magát, akkor tuti felelősnek érezném magam.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#45) Hasek válasza Motion_Blur (#41) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Félreértettél. Nem azt mondom közel sem, hogy "húú... akkor most minden drogos ártatlan, és nem tehet semmiről". Csak arra próbálom meg felhívni a figyelmet, hogy mielőtt azt kiáltjuk, hogy "az összes drogos egy köcsög, meg haljon meg, meg megérdemli, meg nem tudom sajnálni", előtte azért gondolkodjunk.

Aki szenvedélyből drogozik(sajnos nagyon sokan), elítélendő. Segíteni kell rajta, Ő sem érdemli meg a halált, de teljes mértékben elítélendő. Viszont a világ nem fekete-fehér...

"Mielőtt ítélkezel, éld át amit én..."

Üdv. H

(#46) Brutális eb válasza westcoastog (#7) üzenetére


Brutális eb
addikt

"de ha valaki drogokhoz nyúl, az ha akarja, ha nem bele fog pusztulni,"

Ugye ezt csak elírtad?
Te sem pusztultál még bele a kávéba,alkoholba,bringázásba.Tudod ezek is drogok.
Tanuljunk már meg különbséget tenni a a legállis- illegális drogok és a könnyű és kemény drogok között.
Egyébként a kemény drogokba sem pusztúl bele mindenki ld:Aerosmith,Stones....
Ez most nem bíztatás vagy állásfoglalás volt csak tények. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#47) Kassadin válasza Hasek (#40) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudom, lehet.
De a drog akkor se jelenthet megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#48) moha21


moha21
addikt

Nem óhajtok senki reakciójára külön válaszolni, de aki azt írja valakire, hogy megérdemelte annak komoly problémái vannak.

Ja még annyit, hogy szerintem itt nem ismer a nagyja nép egy "drogost" sem.

Mondanom sem kell volt droggal dolgom.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#49) Hasek válasza Kassadin (#47) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Egyáltalán nem, ez tiszta sor. Nem szabad hagyni, hogy bárki éljen vele. :K

Üdv. H

(#50) Motion_Blur válasza Hasek (#49) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na ebben tökéletesen egyetértünk :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#51) westcoastog válasza Brutális eb (#46) üzenetére


westcoastog
veterán

jó, ez eléggé sarkítva volt, de azért bőven lehetett hallani hogy ez/az túladagolt, az meg gondolom kemény droggal tette, biztos nem hétvégi fűfogyasztó volt.

(#52) Kassadin válasza moha21 (#48) üzenetére


Kassadin
addikt

Én ismertem régebben egy fiatal lányt, aki kemény drogot nyomott(azt hiszem kokain vagy heroin), gondolom a szülei semmit se tudtak. Azóta mi van vele nem tudom, de eléggé durva volt látni azt a függést, amit a szer okoz. Nem kívánom én az senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#53) Motion_Blur válasza moha21 (#48) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Ja még annyit, hogy szerintem itt nem ismer a nagyja nép egy "drogost" sem."

Unokatesóm triatlonozott, jó kondiban lévő bika srác volt kb. 80-85kg.

Kiment dolgozni Londonba (nem azért mert éhenhalt volna, vagy a családja elől menekül stb..), 2 év múlva vissza jött 60 kilósan, megrottyanva és teljes függőként. Arca beesve, tartása semmi stb... Velem őszinte volt és elmondta hogy hogyan kezdődött és hova jutott. Annyi esze volt hogy felfogta mivel játszik, így már sikerült visszakapaszkodnia napi fűhasználó szintre. De abból nem enged. És nem 1x éves kölökről van szó.

Nekem ennyi személyes találkozás elég volt a droggal, meg fősulin a sok gyökér akik még a fél napot se bírtak ki, ők cigi helyett füvet szívtak két előadás között... aztán mentek is a levesbe...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#54) moha21 válasza Motion_Blur (#53) üzenetére


moha21
addikt

Ja, hát én sem mondom, hogy a drog jó ( sőt!!! )..

De akkor látod te is ( meg remélem más is ), hogy kár lett volna az unokatesódért.

Fű user közt is van aki normális ( tehát nem minden szünetben vagy minden nap, hanem csak vmi alkalomkor ) meg nyilván a te általad említett gyökerek, akik szerintem is gyökerek.

Kábítószert én is elítélem, de még inkább azt aki rászoktatja, hozzájuttatja az embereket hozzá. És akkor ördögi kör, mert ugye elég nagy pénz van benne.

Alkohollal cigivel is így vagyok. Én szerencsére "könnyen" kimásztam belőle, legtöbb ismerősöm nem.

Ja és ez nem neked szól, hanem összességében 27 éves tehetséges lányra ( bár tehetségtelenre is ), azt mondani megérdemelte hááát szomorú. :(

Főleg úgy, hogy annyit tudunk róla vagy az összes sztárról amit a bulvár kinyom magából.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#55) Kassadin válasza moha21 (#54) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen nagy különbség van a könnyű meg a kemény drog között, de ezt te is tudod.
Abban szerintem nincsen semmi kivetnivaló, ha időnként elengedi magát az ember és elnyom egy spanglit(nem álszenteskedem, én is próbáltam párszor bulik alkalmával), de amikor minden nap nyomod, az szerintem kicsit durva. Nekem volt osztálytársaim mindennap füveztek, és hát az agyi szintjükön is látszott. Úgy gondolom hogy mértékkel mindent szabad(na), de annak értelmét nem látom hogy otthon begubózva drogozol...Arról nem is beszélve, hogy több év füvezés meghozza az eredményét is, és érdekes hogy pont az egyetemisták körében ilyen népszerű, akiknek kellene a rövid távú memória a tanuláshoz.
Nem fogok senki fölött se pálcát törni, mindenki azt csinál az életével amit akar, csak utána ne mást okoljon a saját hülyesége miatt.

#56: Te kis alkesz.

[ Szerkesztve ]

(#56) moha21 válasza Kassadin (#52) üzenetére


moha21
addikt

Én sem kívánom senkinek. Csak a testi elvonásba bele lehet pusztulni, utána meg marad az "üresség", persze ember/környezet etc függő a dolog.

Én pl. 3-4 órát alszok egy nap általában képtelen vagyok lazítani és 2 hét után szokta az agyam megadni magát, akkor inni kell. ( jót és jó sokat .> ).

(#55) Kassadin: Igen, de pl én középsuliban 2. évben naponta 2-3 g cuccot elszívtam ( honnan volt rá pénz jó kérdés, de bánom már ). És sajnos így is éltanuló voltam. Fizika kb. annyiból állt reggel buszon elolvastam és ötös voltam végig.

Szóval az oktatás hiánya/ hibája is. Meg elég gáz, hogy van olyan volt osztálytársam aki diplomás már és 2 számot nem tudott összeadni...Az embert frusztrálják ezek a dolgok, persze nem mindenkit egyformán, de én majd mindig úgy éreztem magam, mint aki nincs kihasználva. ( Szülői dolgokba nem megyek bele, mert amúgy ennyire összetett folyamat a dolog )

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#57) moha21 válasza Kassadin (#55) üzenetére


moha21
addikt

"Nem fogok senki fölött se pálcát törni, mindenki azt csinál az életével amit akar, csak utána ne mást okoljon a saját hülyesége miatt."

Ezzel nem vitatkozom, de azért esélyt igenis adni kell.

Előző hsz-emben másokat okoltam, újra átgondolva is ezt tenném csak nem nyúlnék droghoz ilyen fejjel már.

No mindegy, igazából csak azon húztam fel magam, hogy nem kár érte...és ez nem neked ment most / amúgy is akinek nem inge /.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#58) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?

Én még nem. Egyébként én is cigiztem 22-23 éves koromig és voltam 58kg. Aztán letettem, heti 3x edzek, 72kg vagyok és sokkal jobban érzem magam. Eszembe nem jutna füvezni vagy hasonló. Ugyanúgy mint a ciginek, ennek sincsen semmi értelme.

Egészséges embernek nincsen szüksége semmi ilyesmire!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#59) Kassadin válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


Kassadin
addikt

A drog pótol valamit/valakit az ember életéből, csak ezért csinálják.

(#60) moha21 válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


moha21
addikt

Ez így van! Pont ez a különbség az egészséges és a beteg ember közt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#61) zH.


zH.
senior tag

They tried to make me go to rehab but i said no, no, no...
R.I.P.

just be

(#62) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Nyugodjon békében... nem is tudok mást mondani :(

(#63) ch003067 válasza #39306496 (#2) üzenetére


ch003067
addikt

Mint egy Zombie, úgy néz ki...

Amúgy én sem láttam még képen, ezért kicsit meg is lepődtem...

(#64) Valty


Valty
aktív tag

Sajnálom őt :( Rest in peace :(

"Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?"

Igen, nem is egyet :U

(#65) Z86


Z86
őstag

Kár érte, tehetséges énekesnő volt.
Nem ő az első aki így végezte és sajnos nem is az utolsó. :(

(#66) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

-1 celeb (ettől még nem fog csökkeni a kisbegyed oldalszáma) :U

amúgy meg....félig mindenki maga választja meg a sorsát a cselekedeteivel -> drog, alkesz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67) Gergő_ válasza Mr.Csizmás (#66) üzenetére


Gergő_
őstag

Ő nem volt celeb :( , legfeljebb a média csinált belőle azt.

(#68) Mr.Csizmás válasza Gergő_ (#67) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sry

minek kellett szétcuccolnia magát??? :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69) Gergő_ válasza Mr.Csizmás (#68) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerintem ezt senki sem tudja, még a szülei sem, bár nyilván valahol ott lehetne a hiba forrását keresni, ha lehet egyáltalán hibáztatni valakit, bár nem érdemes. Ilyenkor általában megnézem újra és újra ezt a dokumentumfilmet:[link]

(#70) Csemike


Csemike
csendes tag

Akkor elmondom sokadikként, hogy nagyon sajnálom, ami történt vele. Egy szép, tehetséges énekesnő akit a showbiz, a drogok elintéztek. :( Nyugodjék békében.

(#71) Brutális eb válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Egészséges embernek nincsen szüksége semmi ilyesmire!"

Ja persze. Egészséges ember nem játszik számítógépes játékkal.
Egészséges ember nem megy el ejtőernyőzni.
Egészséges ember nem néz F1-et(És remeg a rajtnál ;] )
Egészséges ember nem megy mount everestet mászni.

Soha nem értettem,hogy miért lennék kevesebb vagy szánalmasabb ha nem ezeket csinálom szabadidőmben hanem leülök haverokkal valami jó zene és hideg serek társaságában rágyújtok egy joe bácsira és társasozunk mondjuk.És ez nem azért van mert nyomorúlt az életem meg megerőszakolt egy bantha kiskoromban.... :DDD
A légynek nem ártunk ellenben az agressszív képmutató rétegekkel akik hétvégen ocsmányra isszák magukat bacardiból meg ilyen -olyan "minőségi (vagy kevésbé) boroktól aztán össze-vissza okádnak a százezres öltönyükben

"Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?"

arnoldusz svájcinegger? :D [link]
dávid kiszelhoff? [link]
stb......

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#72) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

R.I.P., habár nem hallgattam a számait, egy művész elvesztése, mindig szomorú.

sweetlou6.wordpress.com

(#73) Jhonny06 válasza Motion_Blur (#58) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Láttatok már kisportolt, testileg és szellemileg is erős, egészséges embert drogozni (bármilyen formában)?"

Feltételezem, hogy nem ismersz minden egyes embert a világon. Attól még, hogy nem látsz valamit, az nem jelenti azt, hogy nem is történik éppen. Nem kell különösebb okoknak lennie, hogy droghoz nyúljon valaki, elég csak egy dolgot említenem: party. Hány ilyen ember drogozik, akiket felsoroltál..

(#74) Apollyon válasza Mr.Csizmás (#68) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk gőzöm sincs ki volt ez, de úgy néz ki elég sok pénze volt. Ahogy észrevettem azok cuccolják szét magukat akiknek már mindenük megvan, és már nem tudnak mit venni a pénzükből, ezért új szórakozás után néznek.. aminek ez lehet az eredménye.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#75) tildy


tildy
nagyúr

Itt azt írják ecstasy plusz alkohol a halál oka.

Ecstasyba még nem igazán haltak bele emberek, valószínűbb, hogy az állítólagos szemtanúk által mondott heroin, vagy kikain lesz a ludas.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#76) Brutális eb válasza Apollyon (#74) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Ahogy észrevettem azok cuccolják szét magukat akiknek már mindenük megvan, és már nem tudnak mit venni a pénzükből, ezért új szórakozás után néznek.. aminek ez lehet az eredménye."

Hány afrikai,ázsia eldugott vagy nem is annyira eldugott törzs van/volt amelyik azt sem tudja mi az a pénz de a "cuccot" azt nyomatja.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.