Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#366) #79335424 válasza bartatamas (#365) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm!
Ez végülis már nem E-Robot probléma. Úgyhogy egy újabb merénylet következik ellened. Azért nem mélben írom, hátha mást is érdekel. Még mindíg nem tettem le arról, hogy az Elixír könyvjelző widgetet használjam minden böngészőhöz. Két akadályba ütköztem. Az egyik adatkezelési, a másik működési. Az adatkezelésit kicsit körülményesen, de sikerült megkerülnöm. De ez semmit sem ér, ha nem működik úgy, ahogy én szeretném.
Szóval a működési:
A widgetet betettem egy Floating Widget profilba. A profilt E-Robotban hozzárendeltem a böngészőkhöz. Így most bármelyik böngészőt használom, a widget ott van. Rábökök, megnyílik. De ha rábökök egy könyvjelzőre, akkor az alapértelmezett böngészővel nyitná (ami nálam nincs). Meg lehetne oldani, hogy először a fókuszban lévő böngészővel nyissa és csak ennek hiányában az alapértelmzettel? Aki a home -ról használja, annak úgy sincs fókuszban böngésző, tehát neki az alapértelmezettel továbbra is működne. Tudom, hogy hosszú nyomásra lehet választani, de ez elég körülményes ahhoz képest, hogy a böngésző már meg van nyitva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.