Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) ladybug


ladybug
őstag

Igen, ez pont így van.

Éppen ezért a férfi legyen:
- segítőkész
- megértő
- türelmes
- és ne féljen időnként házimunkát csinálni, ami az általad leírtakból egyértelműen kitűnik, hogy elkel a családi fészekben, mert a nő nem tud egyszerre ennyi mindennel egyedül megbírkózni.

És, ha ezek működnek, akkor a kapcsolat boldog lesz, és sokáig tart majd. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3) Komondor válasza ladybug (#2) üzenetére


Komondor
csendes tag

Na igen, lásd az alábbi közismert viccecskét: :)

"A BOLDOG NŐK 5 TITKA:

1. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, akivel megoszthatod a
felelősségeket és a háztartási munkát, és hogy legyen egy jól fizető
állása.

2. Fontos, hogy egy boldog férfit találj, aki imád táncolni, utazgatni
és mindig megnevettet.

3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj, akire érzelmileg
támaszkodhatsz, anélkül, hogy ő ezt kihasználná,és ráadásul nem hazudik.

4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, aki tökéletes szerető és imád
veled hancúrozni.

5. Fontos, de nagyon fontos, hogy ez a 4 férfi ne ismerje egymást!"

(#4) (Kolombusz) válasza Komondor (#3) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

:DDD

(#5) Unique girl válasza Komondor (#3) üzenetére


Unique girl
csendes tag

:D Lol, ez tetszik. Ismerek egy hasonló viccet, csak az a nőkről szól, de ugyanez a lényeg benne.

(#6) Verus válasza ladybug (#2) üzenetére


Verus
senior tag

Ebben egyetértek. Ebben a rohanó világban egy harmónikusan működő kapcsolatot fenntartani szinte egy kihívással egyenértékű. A férfi dolgozik, a nő dolgozik, van amikor a munkarendjük miatt napokig csak éppenhogy látják egymást. Ha apró figyelmességekkel örömet szerzünk párunknak olyankor amikor fáradtan hazajön a munkából, akkor őt is és magunkat is boldoggá tesszük. Én annyira nem szeretem ezt az egészet, lehetne egyszerűbb is...

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#7) ladybug válasza Verus (#6) üzenetére


ladybug
őstag

Időnként én is azt kívánom, bárcsak egyszerűbb lenne. De sajnos nem az. Szembe kell nézni ezekkel a mindennapos dolgokkal, és a párunkat tényleg testi és lelki társként kezelni, mert egyedül csak felörlődik az ember.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#8) Tüzi

Ezért kell japán feleség :)) Az igazi, tradicionális.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#9) Brett apó válasza Tüzi (#8) üzenetére


Brett apó
tag

Ebben egyetértünk ;)

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#10) tildy


tildy
nagyúr

Én ebből kb. csak egyik vagyok. Életem akkor reménytelen ??? :DDD :DDD
Jajó, kimaradt, hogy nem is vagyok feleség :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) zsiga667 válasza Komondor (#3) üzenetére


zsiga667
addikt

3/4 stimmel. :D

(#12) groth99


groth99
tag

Jó az írás, viszont hozzátenném, hogy nem csak az all-in-one képességek miatt jó egy házastárs. A képességek nem összehasonlíthatóak a jellemmel, és szerintem ez fontosabb. És sajnos manapság sok ember rendelkezik súlyos jellembeli gondokkal (amik jól rájuk ragadnak a környezetükből és/vagy szülőktől), pl ha férj/feleség tiszta ideg,és a másiknak is szar napja volt,nemhogy lenyugtatnák egymást,hanem elkezdenek üvöltözni egymással...és ettől alapjáraton is szar kedvük lesz egy idő után -> sosem lehet felvidítani őket, és mindig üvöltöznek -> szar lesz a kapcsolatuk -> egy idő után válás. Jó, tudom, hogy ez csak egy variáció a sok közül, de túl sokféle lehetőséggel lehet eljutni a válásig ahhoz, hogy mindet leírjam :)) Megértőbbnek és elnézőbbnek kellene lenniük az embereknek a párjukkal szemben, ÉS ami a legfontosabb: ragaszkodjanak hozzá,és ne kurjanak félre úton-útfélen :U

Metalt a népnek \m/

(#13) Solten


Solten
addikt

- gyermek-centrikus anya
- jó szakács
- perfekt bejárónő
- szexi és odaadó szerető
- és a legfontosabb, hogy őszinte barát.

Ez szvsz, nem a 21. sz kihívása, már az ősidők óta "elvárják" a nőtől... :)

- ügyes kezű barkácsmester (mert a férjének még egy izzó cserére sincs ideje a munkája miatt)

Ezt meg nem várja el egy férfi sem (ebben min. überelni kell a nőket ) :DDD

Saor Alba

(#14) Mcray válasza ladybug (#2) üzenetére


Mcray
senior tag

Ott a pont Ladybug!

Párommal majd 3 éve együtt és igaz ránk Oly és a te kontrád is :) :) :)

Az élet szép :Y

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15) anulu


anulu
félisten

torolve. inkabb megegyszer vegiggondolom, amit irni akartam, mert kicsit felreertheto

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) ladybug válasza Mcray (#14) üzenetére


ladybug
őstag

Gratula nektek, és még sok, boldog együtt töltött időt kívánok.

Mi 10 éve vagyunk együtt. És jól működünk, mint pár és, mint szülők is. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#17) VladimirR válasza zsiga667 (#11) üzenetére


VladimirR
nagyúr

es akkor az 1-est, 2-est meg keresed? ;p

(#18) Unique girl válasza Verus (#6) üzenetére


Unique girl
csendes tag

Ez a rohanás nem csak a felnőttek világában van. Hiába vagyok gimis, hiába gimis a barátom is, már vagy három napja nem is láttam... szóval nem egyszerű.

(#19) groth99 válasza Unique girl (#18) üzenetére


groth99
tag

Adj hálát Istennek, hogy nem távkapcsolatban vagytok... :U

Metalt a népnek \m/

(#20) tildy válasza Solten (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez szvsz, nem a 21. sz kihívása, már az ősidők óta "elvárják" a nőtől...

Jó nagy hülyeség is.
Utolsó kettő a lényeges , meg még hozzátenném, hogy jó ember. Akkor a gyerekeivel is jól fog bánni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) feel good


feel good
aktív tag

Kimaradt a listáról, hogy "eltartja a férfit, így annak egyáltalán nem kell dolgoznia"

(#22) zsiga667 válasza VladimirR (#17) üzenetére


zsiga667
addikt

:P

(#23) Vladi válasza Komondor (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr

4/5-ös keres a cikkben jellemzett hölgyet. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#24) Unique girl válasza groth99 (#19) üzenetére


Unique girl
csendes tag

No igen... mondjuk egy távkapcsolatba bele se mennék, hiába nagyon jó ember a srác... :U

(#25) VoDaFoNe válasza tildy (#20) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

na igen.. ha a kedves papa magasról tojik a gyerekre és a nőjével foglalkozik. Az anyuka meg tartsa el a gyereket... :((( Hidd el ismerem :(

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#26) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Mi van, ha valaki túlteljesíti a tökéletes feleség kritériumait? :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#27) Vladi válasza Cs.Orsolya (#26) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az nálam jelentkezzen priviben. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#28) Cs.Orsolya válasza Vladi (#27) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Gondolod jó páros lennénk? :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#29) ladybug válasza Cs.Orsolya (#26) üzenetére


ladybug
őstag

Gondolod van ilyen? Az ember igyekszik mindent a lehető legjobban csinálni. Tökéletesre sosem sikerül, de mégis megelégszünk vele, mert jobban nem tudjuk. Így van ez a neveléssel, a házimunkával, a párkapcsolattal, és még sok mindennel az életben. Emberek vagyunk, hibázunk. De a hibáinkból tanulunk is, és legközelebb, már jobban fog menni.

Ha pedig van ilyen feleség, akkor rém idegesítő lehet a férj számára. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30) Cs.Orsolya válasza ladybug (#29) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Valószínűleg ezért nem vagyok férjnél még;o)))

Egyébként, a kritériumokban időintervallumok, és egyéb más kikötések nem foglaltattak bele. Olyan minőségekről beszélünk, amik rendkívül szubjektívek, így nem lehet objektíven kikeresni hozzájuk a megfelelő alanyt. Szubjektív élményekre alapozott rendszerhez nem lehet igazodni, sem idomulni, sem szűrni rá... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#31) Vladi válasza Cs.Orsolya (#28) üzenetére


Vladi
nagyúr

Isten őrizz! :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#32) groth99 válasza Unique girl (#24) üzenetére


groth99
tag

Én belementem... És nem bántam meg annak ellenére sem, hogy néha 2 hónapig nem is látjuk egymást. Igaz, hogy nagyon sok nehézséget okoz a távolság, dehát attól élet az élet, hogy állandóan csak baj van vele :DD
Amúgy kb szeptemberig lesz távkapcsolat, legalábbis ha felvesznek egyetemre, utána már nem :U És bevallom őszintén, hogy beleszólt a jelentkezési sorrendbe az, hogy Ő merre lakik. Tudom, hogy ez most a legtöbbeteknek nagyon nagy hülyeségnek tűnik, de én NEM úgy mentem bele ebbe a kapcsolatba, hogy máris azon filóztam, hogy mennyi idő után szakítunk, mennyi az esély arra, hogy vele fogom leélni az életem, stb. És ha ne adj' isten szakítanánk, akkor is befejezném az egyetemet, sőt még az is lehet, hogy továbbmennék mesterképzésre, mivel amúgyis azon az egyetemen vannak olyan szakok, szakirányok, amik leginkább érdekelnek.

Metalt a népnek \m/

(#33) tildy válasza Cs.Orsolya (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Az vagy bolond, vagy mazlista. :U

Egyszer szívesen olvasnék már a tökéletes férfi kritétiumairól is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) ladybug válasza tildy (#33) üzenetére


ladybug
őstag

Ha lesz időm, írok egyet a tökéletes férfiról... ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#36) Cs.Orsolya válasza Kalandor (#35) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

És mi van, ha inkább egy tíz fogásos vacsora, ami során már kettőtől jól laksz?

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#37) Racecam válasza tildy (#33) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Katica éppen írni készül rólam, várd meg. :P

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#38) Cs.Orsolya válasza Racecam (#37) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Szerintem ez is végtelenül szubjektív dolog... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#39) Cathfaern válasza Cs.Orsolya (#38) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem az is szubjektív dolog, hogy mi számít szubjektív dolognak ;]

(#40) ladybug válasza Racecam (#37) üzenetére


ladybug
őstag

Holnapra kész leszek. Most hulla vagyok. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#42) Cs.Orsolya válasza Kalandor (#41) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hmm. Hányingert még nem keltettem. De lehet, ezt is ki kellene már próbálni! :U :DDD

Cathfaern: Szerintem ez az egész téma mindenkinek mást jelent. És mint ilyen dolog kellemes időtöltés, de a végén úgyis a saját farkunkba harapunk mind, és csupa okosság és bölcsülés után sem változik semmi az életünkben...S ennek pusztán a szubjektív preferenciákban rejlik az oka... ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#43) Racecam válasza Cs.Orsolya (#38) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi, hogy ír rólam? :F
Ez elharározás kérdése. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#44) Cs.Orsolya válasza Racecam (#43) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Úgyis érted! :P Te lehetsz a tökéletes férj annak, akinek te vagy a tökéletes férj.. :K És szerintem az, ha valakinek nem Te vagy, az inkább őróla szól, nem Rólad! :K Téged pedig, besorolni bármilyen kritériumrendszerbe, alapvetően pont a lényegét nem mondja el arról, aki vagy... Szerintem. :B

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#46) Cs.Orsolya válasza Kalandor (#45) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hát igen. Ez van akkor. Nem kell mindenkinek házasságban leélni az életét. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#47) Racecam válasza Cs.Orsolya (#44) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Persze, hogy értem, de nem mindegy, hol, mikor és ki mondja, hogy "nem vagy elég merev!" :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#49) Cs.Orsolya válasza Racecam (#47) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tanulj Te is dobolni, ott lazának kell lenni, különben semmi sem sikerül! :DDD
Egy természetes világban a korodbeli férfiaknak már nem ezzel kellene foglalkozniuk. De sajnos ez a világ nem természetes. Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy öreg lennél! Sőt!
Másik oldalról, van rá segítség, és nem Viagrának hívják...

Kalandor: Hú, tényleg! Eltévedtem! Bocsánat! Megyek is tovább a magam kis zugába... ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#50) Racecam válasza Cs.Orsolya (#49) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tudtam, hogy Rád számíthatok. :)
De nem foglakozom ezzel, csak megpróbáltam rávilágítani, hogy minden relatív.
Meg szubjektív.
És ezek felett vagyok én, aki egyik sem. :P

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#51) Verus válasza Unique girl (#18) üzenetére


Verus
senior tag

Persze, csak azért sulis koromban minden olyan egyszerűnek tűnt. Az se más mondjuk, ott is tudod, hogy holnap is menned kell, meg a jövőhéten is stb. Azért a "tiniknél" még megvan az a naiv bujaság, ami azért igencsak felpezsdíti a kapcsolatot, később is lesz bujaság, de emellett mérlegelni is kell és meggondolni minden egyes lépést, hogy hova merre.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#52) Xpod válasza Verus (#51) üzenetére


Xpod
addikt

Azért a "tiniknél" még megvan az a naiv bujaság, ami azért igencsak felpezsdíti a kapcsolatot, később is lesz bujaság, de emellett mérlegelni is kell és meggondolni minden egyes lépést, hogy hova merre.

Főleg a hovát kel meggondolni, nehogy lebukás legyen. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#53) Verus válasza Xpod (#52) üzenetére


Verus
senior tag

Én itt pont nem erre gondoltam, de ám legyen. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#54) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nem értek mindennel egyet.

Ma már mindenkinek mindenhez kell értenie egy kicsit.
Nem igaz!
A világ azzal halad előre, hogy egyre többett tudunk, az egyre kevesebbről! Specializáció!

- ügyes kezű barkácsmester (mert a férjének még egy izzó cserére sincs ideje a munkája miatt)
Felejtős. Nők is dolgoznak annyit, mint a férjeik.

- és a legfontosabb, hogy őszinte barát.
Ez igencsak naiv kijelentés :U

All Black...

(#55) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

hát az én sorrendem nagyon más:

- gyermek-centrikus anya & - szexi és odaadó szerető
egyik sem fontosabb mint a másik. egyenlően fontosak
-barát
- jól kommunikáló, emberekhez értő, empatikus lény, de megérti, és ügyesen "kezeli" ha a pasi nem túl nagy empata
-makacs, kiáll a véleménye mellett. így sosem lesz papucs, ami jót tesz a kapcsolatnak
-jó üzletasszony és/vagy sikeres szakember (nem árt ha mérnök :B )
- tud igazi nő lenni, ezt nem részletezem, mert megér vagy 10.000 hszt a dolog
-legyen nagyon jó a sexben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-legyen jó sexuális fantáziája!!!!!!!!!!!!
-legyen huncut kis dög, aki bárhol, bármikor, képes pikk pakk felhúzni az embert
-legyen hajlandó megosztani a házimunkát
-tudjon főzni vmennyire, de ne nagyon jól (én szeretek főzni és tudok is, ergo Ő ne tudjon :) )
-tudja kimutatni az érzéseit, vágyjon néha szeretetre
-de tudjon kemény lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.