Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bazijoe73 #12584 üzenetére

    Kíváncsiságból, felraktam. És valóban nem indul, el, valamiért a 911-es felhasználó, ill. csoport nevében futtatja, ami a Qnap NAS-ok rendszerében nem létezik. Ezért nem fér hozzá a letöltés mappához, és ezért nem indul a letöltés.
    Szerencsére van megoldás:
    Állítsd le, töröld ki/távolítsd el a jelenlegi transmission konténert.
    Hozd létre újra, csak most pár módosítást el kell végezni.
    Meg kell adni, hogy konténer külső partjai ne véletlenszerűek legyenek, hanem ugyanazok, vagy ami éppen neked tetszik.
    A speciális beállításokra kattintva létre kell hozni két új környezeti változót, ami megadja, hogy az 1000-es felhasználó/csoport nevében fusson. (Ez az első felhasználó amit a NAS-on létrehoztál)
    A fotóval ellentétben inkább 100 legyen a PGID értéke (1000-es csoport sincs a NAS -on :B, viszont az everyone(mindenki) csoport sorszáma 100)
    Valamint a tárhely mappolását is módosítani kell. Az eredeti /config bejegyzést törölni kell, és létre kell hozni 3 könnyvtárat úgy, hogy Csatolt állomás elérési útját választod. Itt tudod betallózni a transmission-nak megadott létrehozott könyvtárakat.
    Ez pl. azzal az előnnyel is jár, hogy közvetlenül tudod szerkeszteni a konfigurációs állományát (/config mappa).

    Szerkesztés előtt ne felejtsd el leállítani a konténert.
    Működik:

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés