Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#451) xhege válasza koxx (#450) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! :R Igen azt néztük mi is, csak nem akartam ideírni, hogy ne befolyáoljam a válaszokat. :)
Erről mi a vélemény: [link] ha megvesszük hozzá ezt a fejet még pluszban: [link]

Illetve a C3 jobb mint a Cx1 [link]

[ Szerkesztve ]

(#452) koxx válasza xhege (#451) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem vennek semmilyen karchert lakasba, porzsak nelkulibol is max rudporszivot

(#453) MaCS_70 válasza koxx (#452) üzenetére


MaCS_70
félisten

Mi a gondod a Kärcherrel?

Egyébként tudtok ajánlani ténylegesen működő Kärcher-szervizt? Egy régi 3001-es szivattyúja nem szivattyúz...

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#454) xhege válasza koxx (#452) üzenetére


xhege
addikt

Értem. Mi az oka annak, hogy Karchert nem vennél lakásba?
Ezeket a Miele porzívókat hol érdemes venni? Az árukereső csak pár általam nem igazán ismert weboldalt dob fel, illetve az általam is linkelt webshop van még (lehet, hogy az sem hvatalos).

(#455) koxx válasza xhege (#454) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Karcher nekem garazsba es pincebe valo. Eleve keves ceg gyart igazan jo pzs nelkuli porszivot. Van egy “ipari” karcherem amit valaki irt, hogy lakasban hasznalja. Ilyen igenytelen kopogos gagyi muanyag az egesz. De sitt eltakaritasra meg glettelt fal porszivozasara tokeletes.
Szetei vagy media markt Mielere.

(#456) Kroni1 válasza xhege (#451) üzenetére


Kroni1
veterán

Én nem befolyásolni akarlak, csak leírom a tapasztalataimat: egy electroluxra cseréltem a Miele C1 powerline-t, ég és föld a különbség az elux javára, szerintem.

(#457) xhege válasza Kroni1 (#456) üzenetére


xhege
addikt

Kíváncsi vagyok a te véleményedre is természetesen. Melyik electroluxra pontosan? Mi az amiben ennyivel jobb?

(#458) koxx válasza Kroni1 (#456) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De egy C1 azért közel sem C3.

(#459) xhege válasza koxx (#458) üzenetére


xhege
addikt

Boost CX1 Cat & Dog vs. C3 Cat & Dog ügyben mit gondolsz? A porzsáknélküli kb 20.000 Ft-al drágább.

(#460) Kroni1 válasza xhege (#457) üzenetére


Kroni1
veterán

EZT a tipust vettem.

Nekem ami nagyon tetszik:

- nem kell "húzni" a porszívót, szinte magától jön utánam, (az asszony azt mondja csak úgy suhan) de ez nem csak a kisebb súlya miatt van, jobb a kerekek gördülése is mint a miele-nek.
- A teljes munkatávolsága 15m, az egész lakást elérem egy központi konnektorról.
- A hangja fenomenális, a ~70dB helyett ez az 57dB sokkal nagyobb különbség mint a számokból gondolnánk. Olyannyira ég és föld, hogy el sem akartuk hinni. A korábbi porszívózáskori kutya megőrül, család megsüketül helyett most a hálóban tévézve kb meg se hallom, ha a feleségem felporszívózza a lakást.

Szerintem ezek a legkézzelfoghatóbb dolgok.

(#461) Kroni1 válasza koxx (#458) üzenetére


Kroni1
veterán

Azért fogtam már C3-at is a kezemben, nincs köztük akkora különbség a C1-el, mint az Elux és a Miele közt, szerintem. Nem akarom szídni, mert jól szolgált, egy tisztességesen összerakott cucc, ami kb ugyanúgy működik, ugyanolyan hangerő mellett mint egy 20ezres bármilyen, csak strapabíróbb, jobb anyagokból. Rohadt drága a porzsák, de alatta kb enni lehetett olyan jól szűrt, úgyh tényleg csúcs.
Viszont az elux a fentebb leírtakban köröket ver rá.

Az asszony mikor a miele-t megvettük azt hiányolta belőle, hogy a cső forgatásakor nem igazán fordul a gyári feje úgy, mint a a gagyi LG-nknek. Valóban így van megnéztem, aztán a forumon ajánlották hogy vegyek külön twister fejet, de az csak keménypadlóhoz jó, ugyh nem vettem. A sörték aztán a gyári fején pár év alatt valamitől bekeményedtek és karcolósan kezdett el viselkedni. Egy új gyári fej 25-32e ft lett volna hozzá, és hogy őszinte legyek ez betette a kaput nálam. Vettem 5k-ért egy utángyártott fejet hozzá, amivel nem lehet rögzíteni a csövet a porszívóhoz, de anyukámnál most második virágzását éli a C1, és mindenki boldog! :)

[ Szerkesztve ]

(#462) koxx válasza Kroni1 (#461) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az eluxhoz viszont nem látok turbó kefefejet. A mieléhez van. Külön megvenni drága móka.

(#463) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem mai darab, de az Electrolux PF91-ről van tapasztalat? A 36V-os rendszer csábító, illetve jó tapasztalataim vannak a márkával. Az óriási Xiaomi paletta borzalmasan kiábrándító. Mármint az, hogy fogalmam sincs melyiktől mit lehet elvárni, miért van külön tipusnév, illetve sok helyen olvasom a gyenge akkuidőt, ami egyértelműen kritikus ebben a szegmensben.

Vegyes kemény és szőnyeges padló és autótakarítás lenne a cél, szőnyegből inkább rövid/közepes szálú, illetve van macska is. Fontos lenne a minőség, megbízhatóság. Nem kell extrém akkuidő, de azért nem adok ki egy rakás pénzt, hogy low fokozaton tologassam, csak mert erősebben pár perc alatt kipurcan, nem beszélve arról hogy ez csak romlik idővel.

Amúgy jöhet bármilyen márka, Xiaomi is. Ja és mosható HEPA kell és lehetőleg szénkefe mentes motor.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#464) #48613632


#48613632
törölt tag

(#465) koxx válasza #48613632 (#464) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kíváncsi lettem volna egy V15-öshöz mit szól a V12 mellett. A lézer tényleg elég gyenge nappal, de mondjuk én majdnem mindig sötétedés után porszívózok. A bekapcsoló gombot nem értem miért ilyen lett, sztem a "gázkar" a markolatnál teljesen megfelelő.
A boost funkció az elmúlt 1,5 évben kb 3x használtam, autószőnyeg takarításakor. Brutál mit tud olyankor a gép, de csak maxra töltött akkuval érdemes nekiállni.

(#466) xhege


xhege
addikt

Köszönöm mindenki segítségét! A végeredmény az lett, hogy vettünk egy Miele Boost CX1-et. A hétvégén teszteltük. Hát nekünk ez az eddigi noname olcsó porszívók után valami elképesztően jó. Halk, nagyon szépen tisztít. A turbó kefe kis túlzással több hajat összeszedett, mint ami a lányok fején van itthon. :D Az egyetlen macera ennek a turbó kefének a tisztítása a rátekerdett hosszú hajtól.
Eddig nagyon elégedett vagyunk. :C

(#467) Gaben92


Gaben92
őstag

Sziasztok,

Porszívó keresésben vagyok és kicsit elvesztem... :U Mindenhol szalagparketta van és kisebb-nagyobb szőnyegek, illetve akad még 2 macska is.

Kezdésnek elhoztam egy Roborock H7-et és igazából egész jó volt (bár az egyik szőnyegre amint rátettem megállt a motor mindig) de visszavittem mert a módválasztó gomb nem működött. Ahogy olvastam H6-al sokaknak volt gondja azzal a gombbal szóval talonban még ott van ha nincs más de első körben más felé nézelődik.

Ami most így elsőre fura kicsit nekem az a Dyson árazása. Ahogy nézem nálunk (külföldön élek) kicsit más kiszerelések vannak (V11 Total Clean, V10 Absolute+, stb.) aztán kicsit furcsállom a V11 árazását. Megpróbáltam megfogalmazni vagy háromszor de inkább itt a link.A Näytä kaikki gombbal lehet lenyitni a hozzávalókat. A V11 total clean olcsóbb mint a V10 absolute pedig a mini motorized tool-on kívül ugyanaz van benne (de még ha megrendelem külön akkor is olcsóbb :DDD). Valamiért van egy olyan érzésem hogy az a catch, hogy hiába V11 még csavarozós akkuja van gyorszáras helyett... (V11 legnagyobb húzóereje nálam a gyorsan cserélhető akksi).

Nyitott vagyok minden márkára kivéve a Samsungot.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#468) Nagya21 válasza Gaben92 (#467) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Pedig a V11 még erősebb is mint a V10.....
Nekem V11 van, merem ajánlani, jó porszívó, üdv Nagya
Ui: panelba lakom 2 szoba ipari padlószőnyeg a többi laminált, de évenze egyszer elő kell vennem a thomas takarítógépet.....szerintem ha visszakeresel december elején raktam fel képet.

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#469) Gaben92 válasza Nagya21 (#468) üzenetére


Gaben92
őstag

Végül kicsit túltoltam... Nézegettem mindenfelé de valahogy mindig a Dyson oldalán kötöttem ki. Már majdnem rávettem magam a V11-re de aztán megláttam, hogy a V12-n on/off gomb van és nem kell végig tartani azt a retkes ravaszt úgyhogy el is dőlt a dolog. Holnap próba, ma addig jutottam el, hogy bekapcsoltam gyorsan, hogy minden rendben van-e vele és felszereltem a fali tartót.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#470) Nagya21 válasza Gaben92 (#469) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Pedig a kiskinyai mindenre gondol.....
Aliexpressen fillérekért van ravasz kitámasztó, hogy ne kelljen állandóan húzni.....
De szetintem(meg a mérnökök szerint is), pont ez adja az előnyét, csak addig megy a gép, míg dolgozol vele, nincs üresjárat......(míg a kapcsolósoknál elégge sok van)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#471) koxx válasza Nagya21 (#470) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vásárlás előtt a hideg rázott annak a gondolatától, hogy egy ravaszt kell tartani folyamatosan. Kb 1 nap volt megszokni és utána meg már teljesen kényelmes.

(#472) saen válasza koxx (#471) üzenetére


saen
veterán

Én kb egy éve használok V15-öt. Nagyon féltem ettől, de mostmár azt gondolom ez a jobb verzió.

(#473) Gaben92 válasza Nagya21 (#470) üzenetére


Gaben92
őstag

+koxx + saen:

Láttam, hogy van ilyen utólagos mókolás de őszintén szólva valahogy nem szimpatikus. A ravasz meg eléggé egyén specifikus dolog szerintem. Párom használt rendszeresen egy régebbi Dysont korábban (nem tudom milyet talán V6 vagy V7) és ahogy ő fogalmazott “tud vele élni de attól még utálja” szóval ha már van belőle gombos akkor inkább az.

De amúgy összességében a súly játszott nagy szerepet mert csuklóproblémákkal küzdünk mindketten. Ki volt rakva egymás mellé a boltban az összes modell és érezhetően sokkal könnyebb a V12 még a V8-nál is, a V11-et meg meg sem említem.

Lényeg a lényeg, remélhetőleg beválik. :)

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#474) saen válasza Gaben92 (#473) üzenetére


saen
veterán

Nem vagyunk egyformák :N De izlésről nincs értelme vitatkozni, én csak annyit mondtam, hogy azt gondoltam, hogy nem fogom szeretni aztán mégis.

Súlyban a V15 viszont sok, főleg amikor rászívja magát a szőnyegre, azt meg lehet érezni, nemcsak nőknek :DDD

(#475) Nagya21 válasza saen (#474) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
A V11 is....alig bírom eltolni a fejet, nem is zárjuk le fullra, félig nyitva van mindég.....
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#476) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Sziasztok!

1. Van egy Xiaomi Mi Handheld porszívóm, amit kölcsön adtam ismerősnek és úgy kaptam vissza, hogy nem forognak a fejei. Van valakinek ilyesmivel tapasztalata? Rúd nélkül sem forognak.

2. Ha nem tudnám megoldani, akkor új állóporszívó vásárlására szorulok. Melyik márkák strapabíróbbak, és/vagy adnak jó és sok garanciát? Nagyon szerettem ezt a Xiaomi-t, 45 ezer forint volt annó és 2 évet ment hiba nélkül. Több (2 ;] ) ismerősömnek a Phillips porszívója halt meg még ennél is hamarabb, ezért azt kerülném. 100k körül gondolkoztam, szóval a Dyson nem igazán játszik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#477) -NRGyP-


-NRGyP-
tag

Sziasztok!

Gondoltam leírom én is a tapasztalatomat.
Közel 3 hónapnyi halogatás, fórumozás meg tesztvideók nézegetése után vettünk egy Dreame T20 Pro-t.

Sokat vacilláltam, az ár annyira nem is volt tényező, egyszer már kosárba raktam egy Samsung bespoke Jet-et, máskor egy Philips aquatrio 9000-et.
Ekkor még felmosós típusokban gondolkodtam, de azokról nem olvastam jó véleményt, maga a porszívó teljesítmény mindenhol okés volt, de ezeknek a vizes tartályoknak az ürítése/tisztán tartása elég kompromisszumos volt mindkét esetben. Egyelőre marad a hagyományos vödrös felmosás...

Ez után én is Dyson-ban gondolkodtam, aztán olvastam a Dreame márkáról itt a fórumban. Eléggé Dyson koppintás, a tartozékokat tekintve szinte ugyan azt adják. Van összehasonlító videó is a YT-on egy Dreame és egy Dyson között (asszem a V11-el tesztelik).

Végül az alapján a videó és egyéb más tesztek alapján a kínai "gagyit" választottam. Azért elég nagy az árkülönbség és mivel a V11, V12 sem egy tökéletes eszköz, inkább fizettem kevesebbet, úgy voltam vele, hogy kipróbálom, ha nem jön be akkor meg túladok rajta.

Hát nagyon nem bántam meg!!

Fontos, hogy nálunk a 70m2-ben csak a gyerekszobában van egy rövid szálú szönyeg, a többi helyiség kemény burkolat (szalag vagy járólap). Kutya, macska nincs, csak egy kis höri, aki nagy koszt nem csinál amikor kivesszük játszani :).

Akiknek hasonlóak a körülmények, azoknak bátran ajánlom! A kárpitos bútorokhoz szuper a kis kefés szívófej, továbbá a többi kiegészítő is hasznos.

Hátránynak egyelőre az tudom említeni, hogy a fejek világítás nélküliek, surlófény nincs. Ahogy olvastam, a lézeres megoldás sem a legjobb világosban. Egy közel 8 éves Electrolux Ergorapido Pet-et váltott le, hát ég és föld a kettő az új szerzemény javára, mind hatékonyságban, mind a zajt tekintve, de abban azt szerettem, hogy klasszul megvilágította a padlót.

Bár nincs saját tapasztalatom a Dyson-al, csak amíg megfogdostam meg kipróbáltam a bemutató teremben, nehéz elképzelnem, hogy valóban megéri a plusz 100-150 -ezret típustól függetlenül a Dreame-vel szemben. Ez persze szigorúan SZVSZ, továbbá majd az idő megmutatja, hogy mennyire tartós a kínai termék.

Hali!

[ Szerkesztve ]

(#478) Csodamaki


Csodamaki
csendes újonc

Sziasztok!

Szeretnék venni valami megbízható, normális porszívót. 120 nm-re kellene, de a legnagyobb kihívás, aminek feltétlenül meg kellene felelnie, hogy a 3 db shaggy(?) ikea vindum szőnyegünket ki tudjam vele rendesen porszívózni, mivel a hagyományos porszívó elég gyenge ehhez (főleg, mert a kutyaszőr is eltűnik benne :D). Tehát a szívóerő fontos volna, de az se baj, ha halk :D

Nem vagyok tisztában a jelenlegi trendekkel (akkus vagy nem, porzsákos vagy nem stb.), de jó lenne akkus.

Árban rugalmasabb vagyok, de azért nem mennék el egy dyson szintre, ha nem muszáj.

Köszi előre is, ha tudtok ajánlani valamit a fenti célra.

(#479) saen válasza -NRGyP- (#477) üzenetére


saen
veterán

Én egy év Dyson után azt mondom, hogy a Dyson az inkább a szőnyeges területre éri meg. Kemény padlót kb bármi normálisan feltakarítja ha van hozzá plüss fej. A világítás jó dolog még napos házban is, ugyanis mindenhol van árnyékos sarok ahol jól jön. Ettől függetlenül tényleg drága és a különbség szerintem nem jön ki kemény padlón. Szőnyegen viszont nagyon durva amit a Dyson művel.

(#480) -NRGyP-


-NRGyP-
tag

Ezt adom! Igen, a világítás hiánya nagy mínusz a Dreame-n, de a többi pozitívum kárpótol.

(bocs, saen ez válasz akart lenni...)

[ Szerkesztve ]

(#481) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Sziasztok! Dreame V12 porszívóm van egy kb. fél éve. A problémám az, hogy a fej elkezdett nem mozogni/kontaktos lenni. Szóval valamikor forog, valamikor nem.
Ilyenkor garanciába tudom csak vinni, vagy van rá valami praktika, hogy újra működjön? A fej oldalán fizikai akadályt nem látok.

(#482) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok

Elektromos kefés porszivó van emberi áron? Ami vezetékes?

Esetleg Turbókefés?

120 m2 a ház, ebből olyan 20m2 szőnyeg, hosszúszálú mindegyik. A többi fele csempe és padlólap.

Érdemes ilyen turbó v elektromos keféset venni a szőnyegek miatt, vagy épitsek inkább egy szőnyegporolót a kertben? :C

Gondolkodom robotporszivón is, mert igy végig gondolva eléggé kompatibilis a ház(lebegő bútorok és falmelletti bútorok, kábelek nincsenek elől és a földön sincs semmi, se játékok se ruhák semmi)

Jelenleg ilyen van de ez átavanzsálna orrporszivónak meg garázsporszivónak, mert egy sz*r.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#483) farkas-j válasza Vismajor01 (#482) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem Sebo van, és ahogy nézem ennek is elment rendesen az ára. Nálunk nagyon bevált! Elektromos kefésbe még a Miele az ajánlott, de semmivel sem jobb, és még drágább is. Bár ahogy nézem, most nem is látok a Miele kínálatában elektromos kefést.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#484) -NRGyP- válasza Yushchenko (#481) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Nem mondom, hogy tuti ez a gond, de leírom én mit tapasztaltam. A régi Electrolux ergorapido-nak amink volt, elég balfék kialakítása van a forgó kefe tengelyénél. Feleségemnek és kislányomnak is bazi hosszú haja van, emiatt a kefét rendszeresen kellett takarítani, de nem is ez a baj. Hanem hogy a forgó rész csatlakozása egy látszólag zárt rész, de van egy elég faja kis rés ami ráadásul félig le van burkolva. Na ha ide bejutott a hajszál, akkor az feltekeredett a motor tengelyére. Ilyenkor le is állt a gép, meg elég hülye hangja volt. Csak úgy tudtam kiszedni onnan a rittyót, ha szétszedtem a komplett alsó részt. Még ilyenkor is nehezen volt hozzáférhető, csipesszel kellett letekergetni a tengelyről a cuccot. Ráadásul annyira kiszedte a kosz onnan a kenést, hogy a kis motort kézzel is alig tudtam forgatni, ilyenkor odacsepegtettem egy kis műszerolajat. Ezt csak azért írtam le, mert nem állítom, hogy ugyan ez a probléma nálad is, de “sima ránézésre” nálam sem látszódott a probléma, és ugyan úgy ahogy neked, hol pörgött, hol nem. Nem ismerem a Dyson kialakítását ilyen mélységben, de ha hasonlóan hosszú hajúakkal élsz együtt, előfordulhat ilyesmi 🙂. Igaz, az enyém egy 8 éves gép volt, szval bőven túl volt a garin úgyhogy simán nekiestem. Aztán meguntam a szenvedést és nemrég lecseréltük egy Dreame-re. Ahogy néztem, ennek sokkal jobban hozzáférhetőbb ez a “problémás” része, igyekszem nagyobb figyelemmel takarítani, de mivel nem lehet teljesen zárttá tenni a motor tengely és a kefefej csatlakozását, itt is jelentkezhet hasonló probléma idővel.

Hali!

(#485) Yushchenko válasza -NRGyP- (#484) üzenetére


Yushchenko
őstag

Szia!

Köszi a választ! Megvizsgálom holnap még egyszer, de ez úgy tűnik, mintha kontaktos lenne. Egyszer megy, egyszer nem. Ha bizonyos szögben tartom megy, majd leáll. De igaz, valóban van itthon néhány hosszúhajú, ezért átnézem holnap alaposabban.

(#486) -NRGyP- válasza Yushchenko (#485) üzenetére


-NRGyP-
tag

Akkor ez inkább kontakt lehet valóban, de igen, egy ellenőrzést megér.

(#487) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Eljött a porszívóváltás ideje. Jelenleg egy Jimmy jv85 van, másfél éves, de a középső csöve már eltörött, ezért csak a motoros fejjel tudjuk használni, így persze kényelmetlen. Nem mondom, hogy nincs létjogosultsága, de nem győzött meg a technika, ezért visszatérünk a jól bevált hagyományos, vezetékes, porzsákos gépekre. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy ezek közül van-e ajánlott gép, 30 eFt-ig (nagyon max +10e)? Vegyesen szőnyeg és padló van, némi kiegészítő jól jön (szűkítő, stb), illetve, mivel emeletes házban lakunk, nem hátrány a könnyű hordozhatóság sem.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#488) Gallmix


Gallmix
aktív tag

Sziasztok!

Philips porszívókkal kapcsolatban mi a tapasztalat, ajánlott?
Néztem az oldalon, hogy több is ezen a néven fut, árban van nagyobb különbség, másban kevésbé látok - legalábbis olyan nagy különbséget nem.
Performer Active Porzsákos porszívó
Érdemes a világítós verziót választani, vagy nem éri meg csak ezért azt választani?

A lámpás verzió ebbe a családba tartozik: Performer Silent Porzsákos porszívó

(#489) pjen válasza Gallmix (#488) üzenetére


pjen
félisten

Én vettem mult héten egy lámpás philipset igaz rúd, de nagyon jó a lámpa.

(#490) Gallmix válasza pjen (#489) üzenetére


Gallmix
aktív tag

És megéri? mert kb fele annyiból is kijön ahogy nézem hasonló. Lámpa nélkül...
Viszont ez egy hasznos funkciónak tűnik :D tapasztalatból napfénynél jobban látszik...

Performer Active Porzsákos porszívóknál sem látok túl sok különbsége áron kívül.

[ Szerkesztve ]

(#491) pjen válasza Gallmix (#490) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem igen. Én egy Dyson v8 animált váltottam egy Philips 6723 ra. A Dysont asszony a két év alatt egyre jobban útálta.

(#492) Gallmix válasza pjen (#491) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ezekkel a vezeték nélküliekkel az a gond, hogy hamar lemerülnek....

(#493) pjen válasza Gallmix (#492) üzenetére


pjen
félisten

Nem olyan nagyon hamar, fél órát bőven használható.

(#494) Nagya21 válasza Gallmix (#492) üzenetére


Nagya21
addikt

Hi!
Dyson V11 autómatán 40 perc.
100nm kádárkockát röhögve abszolválom vele.
Maxon 12 perc, de akkor izomból kell tolni-húzni.
Ezt csak a neccesebb helyeken kapcsolom(szőnyeg a szoba bejáratánál etc etc)
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#495) Gallmix válasza Nagya21 (#494) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Nem mindenki él kádárkockában, ez már egy másik évezred...
Az meg a másik, hogy maxon... alapon meg kevésbé szív...

Míg egy vezetékesnél nincs ilyen probléma "sietni kell stb mert lemerül", az kisebb takarításokra stb jó lehet, de nagy takarításhoz nem.

Azért írtam a vezetékeseket.

[ Szerkesztve ]

(#496) saen válasza Nagya21 (#494) üzenetére


saen
veterán

Dyson V15, 104nm, nekem egy töltéssel nem megy a kitakarítás, két részletben csinálom.

(#497) pjen válasza Gallmix (#495) üzenetére


pjen
félisten

Mi minden nap körbe porszívózzuk a lakást, igy nin senek is olyan kosz halmok amiket órákig kellene porszívózni. Ha úgy érezzük, hogy mégis, van egy elux super silencer tartalékban. Az akusnak egy óriási előnye van: kényelmes. A vezetékes jobban szív, az űrítése sokkal tisztább főleg egy panelben, hosszabb távon fenntartani is olcsóbb, hogy az áráról ne is beszéljünk. De ez lett a divat és a kényelmet meg kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#498) koxx válasza saen (#496) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt meg hogy? 52nm egy töltéssel min 4x takarítom ki. Mondjuk 0 szőnyeg.

(#499) saen válasza koxx (#498) üzenetére


saen
veterán

Nálunk van szőnyeg bőven és alaposan ki szoktam őket takarítani. Van macska is, így kosz is bőven.

(#500) koxx válasza saen (#499) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen úgy mondjuk érthető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.